917
sgtopic4.jpg
  • Sephi
    #1
    Na kerem alasan. Tehat most derult ki hogy ez egy akcio jatek lesz nemi kaland elemmekel de leginkabb a hitman-hez lesz hasonlithato. non-linealis lesz es harom szereplonk lesz. Tobbekozott April is de ahogy az kinez... na jo meg nem lattunk semmit de mar meg vagyok remulve tole. Fel vilag varja a TLJ folytatasat es ezeke akcio jatekot csinalnak belole meg taktikai-t? Bazz ezzel az erovel... lojjek fejbe magukat.

    http://www.dreamfall.com/
  • shaba23 #2
    ez egy hová vezető link?
  • Seth
    #3
    Hát valahova az univerzum végére...ahol nincs semmi
  • Sephi
    #4
    Marhak!

    DREAMFALL
  • grebber
    #5
    A screenshotokat elnézve egész jó kis game lesz ez!
  • Geeryy
    #6
    lehet vak vgayok de nem latom mikor jön ki.
  • Sephi
    #7
    Jo gem lesz bisztos de nem lesz olyan kaland jatek mint az elso resz. Es szerintem mindeki azt varta.

    De aszem paran meg mindig nem fogtak fel hogy a The Longest Journey 2-rol van szo vazz..
  • Sephi
    #8
    Na majd egy ev mulva ez a topik is nezett lesz mert latom senkit nem erdekel egyenlore :(
  • Seth
    #9
    Én vágom...csak a link amit adtál 404
  • LezLee
    #10
    Hát ha olyasmit akarnak összehozni a gameből, mint a Broken Sword 3, akkor még van remény. Szerintem az egész jó volt. De amúgy engem is megrettentett az "akció" szó egy ilyen nagymúltú és sikeres kalandjáték után. Csak ne csesszék el!!!
  • LezLee
    #11
    Hát nálam bejött az oldal, úgyhogy nálad van a hiba :)
    Egész pofás az oldal, csak nem sok minden van még rajta :(
    Az mindenesetre biztos, hogy nem idén fog kijönni :(
  • Seth
    #12
    Az első nem jön be...te meg a másodikat próbáltad--gondolom
  • LezLee
    #13
    Persze. Az 1. és a 2. ugyanaz, csak el lett rontva elsőre a linkbeszúrás.
  • Esrohnoil
    #14
    Vmi hír?
  • Seth
    #15
    2005. január
  • Esrohnoil
    #16
    ...és az mi? :)
  • Seth
    #17
    jaa...az a megjelenési dátum
  • LezLee
    #18
    A próféta szóljon belőled! :))))
    Én csak annyit remélek, hogy méltó folytatás lesz az 1. rész óriási sikerei után.
  • Sephi
    #19
    Az elso tenyleg bekerult a tortenelembe. (a mi tortenelmunkbe)
    Remelem jo lesz... mar csak par honap es kiderul :DDD
  • Esrohnoil
    #20
    Azért nem fura h. 2 hónappal előtte egyetlen képet sem találni róla?
  • magus
    #21
    the longest journey kimaradt az eletembol.

    erdemes megszerezni? es mennyire nehez? kb mint a syberia, vagy olyan mint mondjuk a monkey?
  • LezLee
    #22
    De fura. Én pár hónappal ezelőtt nyomozgattam infó után a 2. részről és akkor 2005 vége, 2006 eleje dátumot pedzegettek, tehát sajna ez a januári dátum kacsa lehet. Bár ne lenne igazam.
  • LezLee
    #23
    Nem érdemes.... KÖTELEZŐŐŐŐ!!!! Minden kalandfannak. Csak elég nehéz lesz beszerezned, mivel már elég régi. De azért próbálkozz. A játék legnagyobb előnye a hossza. Szerintem az egyik leghosszabb (ha nem a leghosszabb) kalandjáték, amivel eddig játszottam. Hát picit talán nehezebb, mint a Syberia, mert itt kombinálni kell az inventoryban lévő tárgyakat, míg a Syberia ezt gyakorlatilag meg tette helyetted :))
  • Seth
    #24
    Nemtom...gamespot-on figyeltem a dátumot
  • Ottto
    #25
    Offical site
    A játék lassan aktuális. Gamespyon 2006 tavaszát írták (Április) a megjelenés dátumának.
    Nézegettem a képeket, olvastam cikkeket, és inkább lesz ez kalandjáték mint akció. Az a pár csatajelenet amolyan "hab a tortán" és ahogy olvastam, az is inkább taktikai alapú, nem egy Enclave püfölés.
    Első benyomás (Gamespy) Elsősorban eloszlatja a rémképeket azok elől akik Tomb Raider féle akció-kalandjátékot képzeltek.
    Teljes leírás (Gamespy) No comment. Érdemes elolvasni, szó van a történetről, az apróbb részletekről, a játékmenetről, a grafikáról, stb. stb.

    A játék meg is nyerte az E3on a legjobb kalandjáték címet, annyi bökkenővel hogy egyedül indult ezen a versenyen. Jó, ez vicces, de sokan szidalmazták, hogy ez a játék többet érdemelne. Sajnos manapság a kalandjáték ritka mint a fehér holló (Vagy a beszélő holló :) )
    E3 Awards

    Azt azért sajnálom hogy Zoë mellett April kicsit hátrább kerül a sorban...
  • Sephi
    #26
    Na kerem alasan. Lehet figyelni a nforce-ot hogy mikor jelenik mar meg. Par ember mar jaccota es nagyon odavannak bar meg nem igazan ertem honnan szereztek meg... mondjuk lehet "belsosok" :D

    Oai alig varom!
  • Sephi
    #27
    Nem erdekel senkit vaze?
  • theclub
    #28
    Engem érdekel! Ki is jött az elős review:

    IGN: Dreamfall
  • Sephi
    #29
    Eleg szomoru.
  • theclub
    #30
    Még mindig semmi! Ez azért érdekes...
  • theclub
    #31
    Jó lesz a game. A Gamespyon 5-ból 5 csillagos a játék!!! :)
  • Ottto
    #32
    Torrenten már rég kint van, csak a több mint 300 letöltő mellett egy seeder nincs :c
  • Sephi
    #33
    Baszki. Xbox-ra mar megvan a havernek.
  • valaminick
    #34
    hi ez mi ez?

    meg ez:

    :PP
  • Sephi
    #35
    Nem lassuk :(
  • valaminick
    #36
    akkor sorry nálam müxik....
  • valaminick
    #37
    illetve már nem...ahh törölték francba:)
  • valaminick
    #38
    most próbáld meg ugynézki csak egy ideig volt rossz:)
  • valaminick
    #39
    ha jóltom ez az első résznek a lemezei :) egyébként ha mégsem jönne be..
  • Sephi
    #40
    Meg mindig semmi.