28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #4916
    jah és nemtudja hogy mi az a kakaspörkölt :))) erről van egy sztorim amit most nem fogok leírni mert hosszu, de a lényeg az hogy magyar létére nemtudja hogy mi az a kakas... :DDD
  • McFrost
    #4915
    mennék is:D
  • SeLFisCH
    #4914
    Mc Frostot meg küldük skót válogatotthoz :D
  • DJ Bee18
    #4913
    nagyon szarok vagynk, hát tiszta lövőhelyzetben csak kapu fölé tudunk lőni, NO COMMENT, mit gyakorolnak ezek??
  • McFrost
    #4912
    ne erőltesd már magad:P:DD
  • bmffm856
    #4911
    Hávord Tihamér :P
  • Zséé
    #4910
    Kapuba meg jöhet Tim Howard, mert ugye neki is van magyar útlevele :P
  • Zizou5
    #4909
    de jót nevettem rajta :D
  • bmffm856
    #4908
    ez már elég erőltetett :D:D:P:P
  • bmffm856
    #4907
    ő is jöhet :P
  • McFrost
    #4906
    meg a Zserrárd Istvánt és a Lámpás Ferencet:D
  • [Jakuza]
    #4905
    Es ?
    Amikor valogatott volt , nyujtott valaha is kimagaslo eredmenyt ?
    Nem.
    Fiatal ? Nem. Egy kioregedo jatekos, aki sosem nyujtott semmit, tehat ertelmetlen ujra probakozni vele.
    Inkabb fiatalokbol allna a csapat, es ha kikapnak nem gond, de legalabb ok megprobalnanak megtenni mindent a sikerert, nem ugy mint ezek a kutyautok.
    Teszemazt Dardai szepeket tud nyilatkozni, de amikor megkerik, hogy a "Magyar" valogatottert hozzon aldozatot, akkor inkabb a "Nemet" csapatat reszesitti elonybe, s miutan egy "Nemet" hivja fel a figyelmet , a "hazafias" kotelessegre, meg neki all feljebb, az mindent elarul ezekrol a lehutokrol.
  • vmvr
    #4904
    És Kurányi Kevint is :)
  • bmffm856
    #4903
    vagy hazahozni Baros Milánt és Ujfalusi Tamást :)
    és persze Németh Szilárdot és Borbély Balázst is :)
  • Matthew Prosac
    #4902
    b******tokmeg honosítani kell Kouemaha-t azt jóvan
    viccből mondtam, de lassan már ez jön...
  • _Vegeta_
    #4901
    Jajj de sok okos van itt. :D
  • banok
    #4900
    Hrepka, Hajnal és Bodnár kéne.
  • SeLFisCH
    #4899
    Kabátot én sem bántom. Inkább Tomast
  • banok
    #4898
    ez a Kabát folyamatosan kezdő a Paschingban és múlt héten 2 gólt is lőtt.
  • McFrost
    #4897
  • [Jakuza]
    #4896
    Ilyen Kabat felek mit keresnek a valogatottban ?
    Megmondom, mert mar a magyar foci nem szol masrol, hogy "a csavo a haverom, az ismerosom, vagy a tokomkinjanak a rokona"
    Arrol nem is beszelve, hogy sajnos atszotte a szemet politika is a focieletet.
    Olyan ez is mint az orszagunk, hogy ha lopsz, csalsz, hazudsz az buntetlenul megteheto, kesobb meg meg is veregetik a valladat erte, hogy ez a helyes dolog.
    Gyarfas, Kisteleki es Meszoly fele trogerekkel van tele a szovetseg es a labdarugoelet.
    Amig ilyenek kiebrudalhatnak egy Ferencvarost, egy Mattheust addig kar remenykedni.
  • Kojiro
    #4895
    - Mit teszel, amikor a magyar válogatott megnyeri a világbajnokságot?
    - ...
    - Kikapcsolod a PlayStationt.

  • Zsolti9014
    #4894
    ja, Halmosi is befér balra
  • Zsolti9014
    #4893
    igazából az oldalakra nem figyeltem
  • Monoton
    #4892
    ezteccik kivéve a jobboldalt :)

    bőőőőőőőőr + huszti go csere
  • Zsolti9014
    #4891
    Király (Fülöp)
    Bodnár-Juhász-Stark-Fehér
    Huszti-Gera-Tőzsér-Böőr
    Priskin-Bajzát(Rajczi)

    ez lehetne pl. de amúgy Vincze Ottó kényelmesen beférne, meg ki kellene megint próbálni Hajnalt, Szélesit, Babost, stb.
  • Zsolti9014
    #4890
    az, ha az 5ösön belül ellüvik a kapus mellett a labdát, önmagában még nem kapushiba. de itt tényleg ki kellett volna jönni, mindenkit letarolni, ugyanis megteheti, és fogni a labdát.
  • Count Adyn
    #4889
    májkül dzsekszon is. sry:D
  • McFrost
    #4888
    ez várható volt.....
  • GanXstaZoleeWrk
    #4887
    Pl. Lothárt nem kellett volna elzavarni, vele se voltunk épp olyan k.va jók de most... ha lehet még lejjebb leszünk, bár ennél lejjebb már lassan nem is lehet.
  • SeLFisCH
    #4886
    ezta tomas históriát én sem értem.Vágom hogy fradista volt , de mi a sazrt keres válogatottnál ? Már ha Priskinéket beszik behívni , hívnám Rajczit vagy most Bajzátot ( nagyon megy neki góllövés )
  • GanXstaZoleeWrk
    #4885
    Ja és szvsz nem kell a Király, a Király ne jöjjön vissza :D ez a gólt is 70%ban az Ő hibája 30% a védőké kb hogy lehet egy kapus melett 5ösön belül ellőni a labdát??? Fülöp vagy más fiatal kapus kell. Fiatal nem egyenlő >20 év.
  • GanXstaZoleeWrk
    #4884
    Huszti, Gera epp eleg veteran már, Ők LEGALÁBB folyamatosan játszanak a csapatukban. De visszajöhet végülis az ős magyar suwonmi vagy ki arák, csapat nelkuli top kondis plaja. Komolyan megkérdezném a kapitányt hogy normális?!
  • McFrost
    #4883
    :Asasaddddaddsdadad
  • Monoton
    #4882
    azért néhány veterán is kell mert ...

    nem csak a 20éveseké a világ :FDS_AAAFADGD?G:S?DG
  • GanXstaZoleeWrk
    #4881
    na ne mar Lipcsei "kiégett" Petike kinek kéne? El is mondta hogy nem erzi magat kepesnek a valogatott beli szereplesre. Volt millio eselye. Csak a fiatalokban lehet bizni.

    Fél válogatott tele van kispados alibi játékosokkal, Szabics, Sanyi (ja nem ő most jatszik igaz kapuba ember emlekezet óta nem talált be) stb.

    Lehet válogatni NB2ből is de mért pont csak a Fradiból? Dragóner is mintha mar tul lenne egy ket szuper jo meccsen...
  • McFrost
    #4880
    azért ez erős volt..:)
  • Csesza
    #4879
    biztos hogy nem lenne rosszabb de sztem ezek a nevek közűl csak Lipcsei és Dragóner férne be egyenlőre, akik még javulást is hoznának, sztem Deme semmikép, Töki sem, de viszont Laczkó és Barhta és Kemenes 2-3év mulva tuti hogy meghatározó játékos lesz a nagycsapatban
  • bmffm856
    #4878
    igaz hogy alig van dolga, de valamiért csak ott van az u21-es válogatotban :)

    lehet hogy elfogult, de én tartom hogy nem lenne rosszabb a válogatott mint a mostani...sőt...
  • Takezó
    #4877
    hát azért ez egy picit elfogult véleméyn sztem:\ Kemenesnek alig van dolga