28330
10917302841238962806.jpg
  • B0B0
    #4836
    A közvetítésnek is színvonaltalannak kell lennie, mert különben nagyon kontrasztos lenne a szar magyar csapattal
  • B0B0
    #4835
    Gyerekek. Ez török csapat nagyon gyenge. Csak az baj, hogy még így is megvernek minket :(
  • Zséé
    #4834
    Továbbra sem jó ómen az ertéel. Dunára kell rakni minden magyar meccset
  • _Vegeta_
    #4833
    ????
    A szurkolok jatszanak? A szurkolok kapnak lét a jatekert? A szurkolok kapnak elismerest? Nem. Akkor mirol van szo? :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #4832
    na ki mondta hogy optimistak legyunk?
  • vmvr
    #4831
    de a szurkolók igen
  • _Vegeta_
    #4830
    Nem is erdemelnenek meg egy EB-t ezek a jatekosok. :)
  • fradista91
    #4829
    Félidő...
    Nem igazán jövünk fel a támadásokkal, várjuk hogy a sültgalamb a szánkba repüljön.
    A gólról: szerencsétlen történés volt, mivel beragadt a védőnk nem lehetett lesre asszisztálni.

    A mérkőzés elején megemlítették hogy utoljára a Lettek elleni selejtezőn nyertünk tétmeccset a Puskás Ferenc stadionban. Én azon a napon választhattam: vagy családi program a kertben, vagy a Magyar válogatott. Utóbbit választottam, és mikor megkaptuk az első gólt azt mondtam nem nézem tovább... Végignéztem, és azóta azt mondom még a legelveszettebnek tűnő mérkőzést is megnézem, mivel mégiscsak Magyarország játszik.

    Mára még az elveszettnél is elveszettebbek vagyunk, de nem szabad hogy feladjuk, ugyanis: ,,Nem a vesztés a bukás, hanem a lemondás!"

    HAJRÁ MAGYAROK! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • vmvr
    #4828
    nem az ő hibája volt
  • HUmanHunter
    #4827
    mi a ráknak rakják be azt a n00b égert a kezdőbe mikor olyan balfasz hogy rossz nézni?
  • juzosch
    #4826
    Királynak ki kellett volna lépni.
  • HUmanHunter
    #4825
    1:0 a törököknek lol
  • Istencsászár
    #4824
    :)))) Erre nemlehet mit mondani, ez a helyzet elmond mindent a magyarokról... ennyit tudnak, ezér nem fognak nyerni, és ezért nem fognak semmit sem elérni... szégyen...
  • Zizou5
    #4823
    de nagy helyzet volt... HA ÉN OTTLETTEM VOLNA! PIFF FILOOO :D:D
  • banok
    #4822
    talán itt megy a meccs - Sopcast link
  • Landren
    #4821
    valami link nem lenn, mert nemtom, hogy keressem
  • akyyy
    #4820
  • banok
    #4819
    jah.

    neten állitólag az ATV (török) adja a TVANtson.
  • akyyy
    #4818
    itt lehet fórumozni a mecsrő?
  • Landren
    #4817
    neten lehet valahol nézni a mecset?
  • fradista91
    #4816
    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
    MINDENT BELE FIÚK!

    ui: rtléderer -.-
  • fradista91
    #4815
    Hajrá Magyarok!
    Hajrá Délvidék! ;-)
  • Zséé
    #4814
    Hát ha ma rúgna egy mesterhármast akkor sztem tuti elvinné a cottbus vagy a mainz :)
  • QPR
    #4813
    fiúk, sajnáljatok...
    nem tudom nézni a magyar-törököt (esküvő, lagzi). pedig amikor a magyar válogattot a pályára lép, 3x gyorsabban dobog a szív, csak ők azok akik ezt elérhetik. ugyanígy volt ez még a norvégok elleni kudarc után is, alig vártam a zenicai találkozót. itt minden más, itt számít a magyat válogatott, itt hiszünk abban, hogy ők nem Magyarországért hanem a magyarokért játszanak, és ez sokkal nagyobb tett, higgyétek el. más a nemzet és más egy határ.
    HAJRÁ MAGYAROK!
    Délvidékről
  • Csesza
    #4812
    :DDDDDD pedig minden pénzt megérne :P
  • Takezó
    #4811
    D:DDD jah, megtudták, hogy végre szabadon igazolható:D
  • Csesza
    #4810
    tuti hogy Thomas miatt mennek ki :DDDD
  • vmvr
    #4809

    2006-10-07
    Megfigyelőt küld a Chelsea a magyar-törökre
    Külföldi labdarúgás

    Számos európai élcsapat megfigyelője jelezte az MLSZ képviselőinek: szeretné élőben megnézni a Magyarország-Törökország Eb-selejtezőt. A hírek szerint itt lesz az angol Chelsea egyik játékosügynöke is.

    A legtöbb érdeklődő Németországből érkezik, hiszen információink szerint a Hertha BSC, az Energie Cottbus és az FSV Mainz megfigyelői is szombat esti szórakozként kilátogatnak a magyar-török derbire. Angol megfigyelők is érkeznek a selejtezőre, a Sheffield United és a Chelsea szakemberei is helyet foglalnak majd a Puskás-stadionban.

    Arról egyelőre nincs hír, hogy például az angol sztárklub ki iránt érdeklődik, valószínű persze, hogy a török válogatott néhány fiatal játékosa keltette fel a Chelsea érdeklődését.
  • Takezó
    #4808
    húdejó:D:D monnyuk az én arcommal lehet beengednek:D

    (20vok:D)
  • banok
    #4807
    14 év alatt ingyenes!

    (21 vok.... :X )
  • Matthew Prosac
    #4806
    idegenben jobbak vagyunk, itthon a nagycsapatoktól valahogy mindig kikapunk, talán erre gondoltak Kistelekiék is amikor kitalálták mennyi legyen a jegy. merthogy így gyakorlatilag több török lesz.
    hajrá fiúk, egyszer már igazán kijöhetne a lépés egy fontos meccsen is.
  • ZsilKEANE
    #4805
    Akkora bukta lesz a mai meccs.. közönség nem lesz, és most is megvan a megverhetjük mert nagyon együtt vagyunk előadás. aztán egy hiba,és széthullik mindenki, megen lesz egy négyes a vége:|
  • vmvr
    #4804
    még jóhogy:)
  • jefferson83
    #4803
    Ne is menjen ki senki, megérdemlik. Válogatott meccs esetében amúgyis a jelképes összeg híve vagyok. Lehet, hogy jobban is járnak, mert így legalább a magyar csapat nem fog megijedni a saját szúrkolóitól, mint azt tették múltkor. A sok okos biztos érzi, hogy ez lesz az utolsó meccs amivel még lehet kaszálni, csak azt nem gondolták át, hogy a kevesebb néha több.
  • Takezó
    #4802
    újságokban is azt írják (NS, Index), kurvajó lesz:\ aztán utolsó pillanatban talán kitalálják, hogy diákok ingyen tekinthetik meg, talán:\
  • 9csöves9
    #4801
    ez egy idióta

    már nem tudom hol hallottam tegnap,hogy 6 ezer jegy fogyott,ebből 3100 török
  • isi
    #4800
    a ZTE is megverte a MANCHESTERT :DDDDDDDDDDDdddd
  • isi
    #4799
    ez a török csapat is mostmár verhető.
  • isi
    #4798
    hát így nem lesznek 20000-ren :|
  • Takezó
    #4797
    "Kisteleki szerint a jegyárak európai szinten normálisak, magyar szinten magasak, ezt ő maga is átérzi. Úgy véli, hogy kiemelt mérkőzés következik, ezért emelték fel az árakat. A legolcsóbb belépő ötezer forint.

    "Az a legfontosabb, hogy a néző ne érezze magát becsapva" - jelentette ki, és szerinte rossz üzenete lenne, ha annyiba kerülnének a jegyek, mint az előző selejtezőn."


    Rossz üzenete? Már az is kurva drága volt:\