28330
10917302841238962806.jpg
  • bmffm856
    #4876
    zárójelben kérdezném meg miért snassz NB2-ből válogatni? ...

    Laczkó, Deme, Bartha, Kemenes simán beférne ebbe a válogatottba...és kövezzen érte bárki de én Lipcseit, Tökölit és Dragónert is behívnám...ők azért a mai magyar futball emblematikus figurái közé tartoznak...és akárki akármit mond, szeritnem beférnének...
  • McFrost
    #4875
    a Sebeők? :SA:DA:Dad
  • Takezó
    #4874
    nyugi, jön majd megint Thomas mmeg Vili :D
  • McFrost
    #4873
    Tóth Balázs , Kabát , Komlósi mit keres a válogatottban?
    Tőzsért oda meg Priskint , Szélesit
  • Takezó
    #4872
    Kisteleki bocsánatot kérhetne a jegyárakért... Jogos, hogy sokat számíthat a fiúknak, ha zeng a stadion:\
  • Grenzjager
    #4871
    és Lothar bátran nyúlt a fiatalokhoz...
  • Grenzjager
    #4870
    de legalább nem überlámákat hívnánk a keretbe! :P
  • Monoton
    #4869
    A lelátón is kikaptunk a törököktől

  • Monoton
    #4868
    Illés Bélát a CSAPATBA :)

    esküszön elmegyek tüntetni Bozsik ellen
  • Matthew Prosac
    #4867
    "hiába jáccanak elfogadhatóan" = "hiába lehetnek egyénileg képzett játékosok"
    ...mert az úgy nem volt igaz. szarul jáccanak, én pedig másra gondoltam...
  • Matthew Prosac
    #4866
    szerintem csak elmondjuk a véleményünk és arra az eredménytelenségre alapozzuk amit évek óta a magyar szövetségi kapitányok produkálnak, habár Matthaus idején legalább szerethető válogatottunk volt - ennyit érne egy külföldi szakember aki a sárba próbált jó alapokat lefektetni. Francba a mostani kezdő 3/4ével, hiába jáccanak elfogadhatóan ha NEM NYERŐEMBEREK. Juhász, Huszti és Gera még tartja bennem a lelket, a többiekre ránézve csak a bukás jut eszembe.
  • Landren
    #4865
    Igen, igazad van, mi is csak fontoskodunk, és én a magam nevében kijelenthetem, hogy semmivel sem lennék jobb mint a mostani kapitányok, de épp ezért nem is én vagyok ott. Viszont mivel már a kijutás teljesen reménytelen, nyugodt szívvel játszatnám a fiatalokat, legalább látnánk ők mire képesek.
  • Matthew Prosac
    #4864
    még a padon sincs Priskin, öreg. na ez a nonszensz. meg az hogy ilyen csatárok kezdhetnek akik. na ez a nonszensz. védő létemre jobb lennék elöl mint az a szerencsétlen lapátfülű Torgelle.
  • Kaplan
    #4863
    Az az igazság mi is csak fontoskodunk, esetleg Bozsik helyére kerülnénk elrontanánk egy meccset és minket is kiutálnának. Sajnos ilyenek vagyunk ilyen a Magyar nép. De azért egyszer-kétszer én is elgondolkozok ezen, hogy milyen érvek szólnak a mostani csapat mellett. Miért nem merünk valami újat kipróbálni. MErt azt kétlem, hogy egy fiatalabb csapattal nem vernénk a Máltát..
  • zsotesz
    #4862
    Azt pl. én sem értem, hogy hazai pályán miért játszunk csak egy csatárral? Az a baj, hogy a kapufán kívül nem volt igazán helyzetünk. Így meg nem lehet meccset nyerni. Amíg nem tudunk ilyen meccseket megnyerni, addig nem fogunk kijutni semmilyen világversenyre. Legfeljebb ha mi rendezünk EB-t vagy VB-t.
  • Landren
    #4861
    Na igen, mi látjuk, hogy valamit kéne tenni, de azok akik tehetnének is, miért nem tesznek? Vagy ők másképp látják?
  • SeLFisCH
    #4860
    hát én már őszintén szarok az egész focira. Talán lesz valami belőle évek múlva. Jobban tetem olna , ha angol-macedón meccset nézem komolyan (0-0)
  • Kaplan
    #4859
    Persze, én is a fiatalitás mellett állok. De amíg ez nem történik meg, és ahogy látom. Nagyon sokáig nem fog, addig valamit kéne tenni. Bőőr, Bodnár, Buzsáky, Hajnal. Őket megkéne nézni megint. Amíg nem fiatalítunk. Talán Priskint nem a padon kéne hűsöltetni. Egyszer kipróbálhatnánk. Máltát nyílvánvalóan verjük, de ami utána lesz... Negyedik hely reális. De lehet, hogy a végén minden hazai meccsen kikapunk ^^
  • Landren
    #4858
    Mattheus sem váltotta meg a magyar focid, de legalább élvezhetőek voltak a mecsek, még ha kikaptun, akkor is. Na de ezek... Szánalom.

  • Zséé
    #4857
    Torghellének biztos Filippo Inzaghi a példaképe. Leshelyzetbe kerülésben már utolérte
  • Landren
    #4856
    Torgelle lehet, hogy harcos, de focizni nem tud csak szabálytalankodni, az viszont nagyon megy neki. Ha egyedül viszi a kapusra még azt is felrógja, aztán jöhet kifele a szabadrúgás. Na mindegy, ez csak az én véleményem, de úgy gondolom ennél még a korábban említett fiatalok is többet nyújtanának.
  • Kaplan
    #4855
    Az az igazság, hogy én erre már nem mondanék semmit ha lehet. :(
    Lassan kezdek elkeseredni, pedig a végtelenségig is kitartanék a válogatott mellett. De az, hogy a 90+ perc alatt huzamosabb ideig nem vagy csak részletekben van nálunk a labda az non szensz. Meg persze az, hogy mikor kontrázhatnánk akkor Éger és mittomén ki elpasszolgatnak hátul. Vagy például az, hogy otthon gyakorlatilag egy csatárral játszunk (Torghelle) aki akármennyire harcos, öt török védő gyűrűjében nem tud mit csinálni.
  • SeLFisCH
    #4854
    és kellene vki , aki motiválja őket. Mint Mattheus volt. Őt is minek zavarták el :S
  • SeLFisCH
    #4853
    ha tudnám , akkor nem itthon ülnék
    Én a jáékosokon semmi motivációt nem látok. Norvég meccs előtt is kiszállt mindenki az A8sból ,akaptak egy 4est , megkapták pénzüket és kész.
  • miccoli002
    #4852
    Ez Igen!!!!!

    Én személyzserint ugyvélem,eljött az ideje,hogy egyesek elszámoljanak a lelkiismertükkel,levonják a konzekvenciát és feláljonak!!!!!
    Ezeleött egy évvel a svédek ellen telt ház elött egy 92.percben lött mák gollal maradtunk alúl a svédekkel szembe,úgy hogy végigtámadtuk a meccset,öröm volt magyarszurkolónak lenni....Erre nézzünk rá erre a BOZSIK-DÉTÁRI csapatra....nevetséges....2évig legalább lekesedés,hit,erő volt a csapatban....focizni akkor sem tudtak....de legalább hitték hogy ha karnak és megtesznek mindent akkor lehet keresnivalójuk....és volt is....
    Ez a mostani csapat semmit se tud felmutatni...tipikusan olyan mint volt a Bicskei csapat vagy a Gellei féle....vagy még talán annál is gyengébbb....az a munka ami itt folyik a válogatottnál a 8 osztályt végzett DÖME vezérletéveél az egyenlő a 0-al.
    Persze mivel is lenne egyenlő,hiszen aki bukik a Honvéd,a Haladás,a Nyirség és egy-két külföldi gárda(azaz minden csapat ahol eddig megfordult) kispadján,az miért pont itt ne tenné meg ugyanezt!!!!
    Bozsik csapatainak soha nem volt tartása(pl:Man UTD 0-5,Dinamo Zagreb 1-6)
    Abból él hogy egyszer szar csapata volt a Unitednek egy hétig,és sikerült a bekotorni egy gólt.....ez a kapitányunk.....NEVETSÉGES
  • Landren
    #4851
    talán idővel belőlük lehet majd olyan csapatot csinálni, akik nem bukna el mindig a fontosnak vélt mecseken. De rég várunk már, és még meddig kell???
  • Landren
    #4850
    Filkor Attila(18) csak az inter korosztályos csapatában játszik, és egy gálamecs alkalmával lett becserélve a felnőtt csapatba a 84. percben. És, hogy miért nem játszhat a válogatottban: Az MTK valamiért *** volt Filkorral, és az MLSZ segítségével eltiltatták az itthoni futballtól. Máltán játszott és onnan került az Interhez most augusztus-szeptemberben.

  • SeLFisCH
    #4849
    én sem értem. Aki Interben meg Angilában jáccik , annak ott lenne helye

    néztem ma ns-t , egy ember volt kezdőben , aki mo. focizik. Ilyen Sowunmi meg Dárdai nálam repülne alapbóla *****. Hívnám Rajczit , és hívnám be a fiatal plejákat. Király helyett Fülöp védene min.
    Gera az egyetlen aki ér ma vmit a szememben és huszti
  • _Vegeta_
    #4848
    Geraval es Husztival nincsen baj csak meg kellene fogni oket. :\
  • akyyy
    #4847
    thx az infot..

    és őket miért nem lehet lecserélni a dárgai, gera stb helyére?
  • _Vegeta_
    #4846
    Megerdemelt gyozelem ez a mai meccs merlege! :D
  • SeLFisCH
    #4845
    priskin talán 20-20 éves támadó angol 1. osztályban játszika watfordnál
    filkor attila 18 éves Inter jáátékosa , most felnőtt keretben is játszott pár percet
    Németh K és Hrepka Á MTK játékosok , fiatalok és gólerősek ( nézd magyar bajnokság góllövőlistát)
    Tisza K uez , csak újpesti
  • B0B0
    #4844
    Nem! Majd akkor amikor ilyen Bozsik Péter-félék nem leszek majd szöv. kapitányok és a klubcsapatokban nem olyan játékosok játszanak majd akik a nevükből élnek és ellötyögik a meccseket, fiatal, rakkolós, lelkes fiatalok helyett. Ennyi
  • Viktorio
    #4843
    A 2. félidőt x-re hoztuk!!!!!!!
  • akyyy
    #4842
    török uralom 600 évig juhéh! szakadjon 3 részre az ország
  • akyyy
    #4841
    ezek kik?
  • SeLFisCH
    #4840
    Szerintem maygar foci 5-8 év múlva lesz
    Mire beér Priskin , Tisza , Németh K , Filkor , Hrepká és társai
  • reaper4
    #4839
    ááá semmit. ott guggolt várva a lasztit. lol . bátran ki kellett volna ütnie a labdát!
  • HUmanHunter
    #4838
    mekkora kapufa lolllllll
  • Zséé
    #4837
    és még szerencsénk sincs... :S