18069
11516154541516784228.jpg
  • jbal
    #2095
    itt is vannak
  • jbal
    #2094
    ja van Hooijdonk komoly játékos.a 2002-es szuperkupa volt komoly ott 2-t vágott ha jól emlékszem mind2-t szabadból.+Casillas kiszedett pár szabit
  • 9csöves9
    #2093


    lehet,de nekem nem úgy rémlik :D épp azér volt ilyen ideges Buffon
  • báttyó02
    #2092
    jajaja nemgynege vót :DDD
    mondjuk én ugy emlékeztem erre hogy 2-t rúgott be
  • 9csöves9
    #2091
    emlékszem még anno volt egy Juve-Feyenoord csoportmeccs,a Feyenoord kapott egy szabit,Hojdonk odatekerte a pipához,Gigi kiszedte,a bíró visszafújta.másodszor megint nagyon jól lőtte,de Gigi azt is kiszedte,de a bíró megen visszafújta. a harmadikat már bevarrta Gigi meg szétrúgta a kapufát -.-

    szerk:itt mán csak a vége van

    http://www.youtube.com/watch?v=mro3FpudpZ4
  • Hegeace
    #2090
    jaja, meg a tizi párbajban is elsőnek állítanám oda
  • báttyó02
    #2089

    imádom :)
    világ egyik legjobb szabadlövője,még így öreg fejjel is szvsz
  • Hegeace
    #2088
    nem is tom mikor láttam utoljára jáccani. asszem a dortmund elleni uefa kupa döntőben. jah meg a cselszki ellen vágott egy izom kapufát. kicsit nem jó felvétel
    hohó
  • gabber_saviola
    #2087
    mondom másodszor:
    csönd!
  • fernando torres
    #2046
    Hatem Trabelszi,Andres Isaksson ---> Man City
  • McFrost
    #2043
    és a WBA szurkolói 10 meccs után megválasztották az év játékosának , féltávnál
  • Zséé
    #2042
    Andreas Issakson -> Man City
    David James -> Portsmouth
    Vanczák -> St Truiden
  • Oziris666
    #2039
    Nem éppen,mert egy hete csak próbajátékon tesztelték és csak most írt alá!
  • Csesza
    #2038
    ő az, de attól hogy volt egy nagy potyája nagyon jo kapus
  • SeLFisCH
    #2037
    ez a lengyel sztárkapus , aki 150m-ról gólt kapott ? :D
  • Nadi
    #2036
    Kuszczak --> Manchester United
  • torrente
    #2035
    Na, azok tuti ki fognak esni! :D
  • Csesza
    #2034
    igen
  • hunbasser
    #2033
    ez már biztos?
  • Oszi
    #2032
    Ibarahimovic->Internazionale
  • SeLFisCH
    #2031
    Gyánó Szabolcs -> Academia (portugál 1. osztály) - 1év
  • Kanál
    #2030
    Marko nem Mark, egyik legjobb baratom
  • hunbasser
    #2029
    pont egy hetes hír...
  • GTheo
    #2028
    Kedden kettő plusz kétéves szerződést kötött a francia Nancy futballklubbal Futács Márk, a Ferencváros 16 esztendős csatára. A 194 centiméter magas, 89 kilós játékosért az ilyenkor szokásos nevelési díjat, információink szerint mintegy 100 ezer eurót fizetett ki a Nancy az FTC-nek.

    Rudolf Gergely után újabb magyar játékosa van az AS Nancy Lorraine-nek. A francia Ligue1-ben, azaz az első osztályban szereplő klub kedden szerződtette Futács Márkot, a Ferencváros támadóját.

    Az 1990. február 22-én született, rendkívül jó felépítésű labdarúgó akkor keltette fel egy francia játékosügynök figyelmét, amikor a menedzser 2005-ben a Metz megbízásából Huszti Szabolcs ügyében Magyarországon járt.

    Futács Márkot ezt követően meghívták Franciaországba, s a fiatal tehetség tavasszal két hetet tölthetett el a klubnál. Futács Károly, a csatár édesapja a Nemzeti Sportnak elmondta: a fia azonnal meggyőzte a klub utánpótlás szakvezetőit, és akár azonnal kint is maradhatott volna, ő azonban még mindenképpen be akarta fejezni a második évfolyamot az I. kerületi Petőfi Sándor Gimnáziumban.

    A 194 cm magas, 89 kilós Futács – aki a Ferencvárosnál 16 éves kora ellenére már az U19-es csapatban is szóhoz jutott – a tegnapi szerződéskötés után ezúttal már kint maradt Franciaországban, ahol bentlakásos, akadémiai rendszerű képzésben lesz része, napi két edzéssel, francia nyelvtanfolyammal.

    A korosztályos bajnokság négy hét alapozás után szeptember elején kezdődik, a Nancy az első fordulóban rögtön a Paris SG ellen kezd.
  • GTheo
    #2027
    Kedden kettő plusz kétéves szerződést kötött a francia Nancy futballklubbal Futács Márk, a Ferencváros 16 esztendős csatára. A 194 centiméter magas, 89 kilós játékosért az ilyenkor szokásos nevelési díjat, információink szerint mintegy 100 ezer eurót fizetett ki a Nancy az FTC-nek.

    Rudolf Gergely után újabb magyar játékosa van az AS Nancy Lorraine-nek. A francia Ligue1-ben, azaz az első osztályban szereplő klub kedden szerződtette Futács Márkot, a Ferencváros támadóját.

    Az 1990. február 22-én született, rendkívül jó felépítésű labdarúgó akkor keltette fel egy francia játékosügynök figyelmét, amikor a menedzser 2005-ben a Metz megbízásából Huszti Szabolcs ügyében Magyarországon járt.

    Futács Márkot ezt követően meghívták Franciaországba, s a fiatal tehetség tavasszal két hetet tölthetett el a klubnál. Futács Károly, a csatár édesapja a Nemzeti Sportnak elmondta: a fia azonnal meggyőzte a klub utánpótlás szakvezetőit, és akár azonnal kint is maradhatott volna, ő azonban még mindenképpen be akarta fejezni a második évfolyamot az I. kerületi Petőfi Sándor Gimnáziumban.

    A 194 cm magas, 89 kilós Futács – aki a Ferencvárosnál 16 éves kora ellenére már az U19-es csapatban is szóhoz jutott – a tegnapi szerződéskötés után ezúttal már kint maradt Franciaországban, ahol bentlakásos, akadémiai rendszerű képzésben lesz része, napi két edzéssel, francia nyelvtanfolyammal.

    A korosztályos bajnokság négy hét alapozás után szeptember elején kezdődik, a Nancy az első fordulóban rögtön a Paris SG ellen kezd.
  • torrente
    #2026
    Na jó, de Angliában és az olaszoknál hajtani, küzdeni kell, az meg magyarnak nem való.
  • Oziris666
    #2025
    Priskin aláirt a Watfordhoz 4évre!!!Végre van megen magyar a Premier Leagueben:)
  • Nadi
    #2024
    Éger Laci -> Ejido 1 évre, kölcsönbe..
  • Csesza
    #2023
    zsííír
  • GTheo
    #2022
    mien millió?Milliárd eurók ;)
    Úgy volt h a a pellérd elnöke és a peac elnöke(apa:D) munkatársak nem ovlt a pellérdnek serdülője és tavalyelőtt az egész peac serdülő kölcsön lett adva mert a peacnak nem kell, aztán tavaly is maradtunk, az újak peacba mentek, mi 4dikek lettünk, peac 13.Most meg peacba megy mindenki (Y) Idén megkell nyernünk a bajnokságot, főleg h milliárdokért igazoltunk :D
  • Zséé
    #2021
    Hány millió euróér igazoltál át? :)
  • GTheo
    #2020
    Kicsúszott...:D
    Új átigazolás: Georgiou Theodoros(én) Pellérd -> PEAC :DDDDD
  • Matthew Prosac
    #2019
    "Hová tűnt Luigi Sartor?" - amúgy Palikosan.
  • Zséé
    #2018
    akkor végképp nemtudom, de sopronban sincs azis szinte fix :)
  • Matthew Prosac
    #2017
    lejárt szerződéssel jött, ez szinte fix.
  • Zséé
    #2016
    nincs a sopron keretében, viszont a távozók közé sem írták az nso mellékletben tehát fogalmam sincs :) Talán csak kölcsöbe jött és már visszament rómába...
  • Matthew Prosac
    #2015
    Télleg gyerekek a Luigi Sartorral mi van? Tudjátok aki a AS Romából jött Sopronba 1 éve asszem. Jáccik még vagy már rég Cipruson van?
  • chelseafan
    #2014
    Signori! :)
  • Matthew Prosac
    #2013
    Túlió :DDDD
  • Zséé
    #2012
    ezis olyan lesz sztem mint Sasa Ilic... Nagyobb a füstje mint a lángja...