18069
11516154541516784228.jpg
  • hunbasser
    #2255
    a barca topikban láttam a múltkor egy képet,minden posztra van 2 megfelelő ember,és nem olyanok,h a b-ből jöttek,mindet ismered,még akkor is,ha szinte csak 5 barca meccset láttál.
  • hunbasser
    #2254
    nem így lesz :) cassano nem bal kp(mint reyes)
    "beckhamé robinho" <- ez hatalmas baromság volt,robinho is balközéppályás,de fexik neki a csatárposzt is
    és egyébként is,ronnie-rvn csatárkettős lenne,ha ronniet elcseréljük adrianora,akkor adriano-rvn csatárkettős lesz,nagy logika...

    és az intert én sem értem :) ronaldo karrierje megy lefelé,de mint az állat,nem értem,h miért akarják elcserélni adrianora,talán tudnak vmi olyasmit az inter vezetők,amit más nem(mondjuk adrianonak vmi baja van,de ezt nem tudja senki,csak az intervezetők),vagy összeveszett adriano az inter vezetőségével.
  • arminho
    #2253
    Akkor ezentul egybeirom...
  • Fyrex
    #2252
    nah jó arminho, akkor most szólok látom nem látod, ide csak VÉGLEGES 100%os ÁTIGAZOLÁSOKAT ÍRUNK BE!!!!!!!!!!!!!!444444444444444444444444

    és egyszerűbb lenne ha egy hozzószólásba leírnád, mint h 15be percenként...
  • arminho
    #2251
    A Roma kölcsönvette a Tottenham játékosát, Rodrigo Defendit.
  • arminho
    #2250
    Roy Keane, a Sunderland új managere szeretné leigazolni a korábbi MU játékos Dwight Yorket.
  • arminho
    #2249
    A Porstmouth csapata kölcsönvette a benfica középpályását, Manuel Fernandest.
  • arminho
    #2248
    Liverpool: kölcsönadták Florent Sinama-Pongollét a spanyol bajnokság újoncához, a Recreativo Huelvához, akik opciós jogot szereztek a játékosra. Neil Mellor a az angol Championshipben szereplő Preston csapatához igazolt.
  • arminho
    #2247
    Új hír:Az AS állításai szerint a Real Madrid opciós-jogot szerzett a 14 éves brazil gyereksztár, Dunguinhára. Az Franco Baldini, olasz sportvezető amint lezárja az átigazolási ügyeket, Dél-Amerikába utazik, ahol fiatal játékosokat fog megfigyelni a Real Madrid számára.
  • arminho
    #2246
    Új hír:a Blackburn elutasította a Liverpool ajánlatát a védelem minden posztján bevethető Lucas Neillért.
  • arminho
    #2245
    Új hír:Januárig kölcsönben játszik majd az angol élvonalban szereplő Newcastle United labdarúgócsapatánál Giuseppe Rossi , a Manchester United fiatal olasz támadója.
  • a zsírkereskedő
    #2244
    nem kell minden poszthoz csereember sztem... úgyse játszik eleget ahhoz h ne pofázzon(mert ők már pofáznaklegtöbbször, vagy kijelentik h meg vannak sértve)
    de ezek szerint azok fognak játszani akik nekem szimpik:)
    cassano beckham:) tetszik:)
  • arminho
    #2243
    kezdőnégyes
  • arminho
    #2242
    Új hír:A Real Madrid Iván Helguerát adná Fabian Ayaláért, ám további védő jelöltek is képben vannak, mint például Zebina, Chivu, Mexes vagy Alex.
  • arminho
    #2241
    mivel elöl a kezdőhármas a cassano-raúl-beckham-nistelrooy ezért kell h legyen egy teljes cseresor. Úgy nemlehet nekivágni egy idénynek h nincs vki helyett egy másik ember. Ugynanis cassano alternativája mostmá reyes, raúlé guti, beckhamé robinho, nistelrooyé pedig valszeg adriano mivel más használható csatár nemnagyon van a felnőtt keretbe(porillot és soldadot kölcsnadták).
  • a zsírkereskedő
    #2240
    most ennek úgy lenne értelme, ha afeleslegessé vált ronaldo helyett nem jön senki...
    adriano ugyanolyan felesleges lesz mint ronaldo...robinho cassano raul van nistelrooy reyes...+ronaldo/adriano
    nem beszélve h 5-8milliót spórolnának a fizetésével:)
    de a real megint csak a nevelre megy:)
    a reyes-baptista üzlet az jó az tetszik
  • arminho
    #2239
    Új hír:Reyes egy évre, kölcsönben, a Real Madrid játékosa! Julio Baptista a megállapodás értelmébe ugyancsak kölcsönbe került az "ágyúsokhoz" egy évre.
  • arminho
    #2238
    na én most vok itt először...én csak realos hireket hoztam:
    A Cadena Ser nevű spanyol rádióállomás értesülései szerint a Real Madrid órák múlva bejelenti, hogy leigazolta Adrianót és José Antonio Reyest! Az orgánum úgy tudja, hogy a spanyolok Julio Baptistát adják Reyesért cserébe, míg Adrianóért Ronaldót adja a királyi alakulat az olasz Internek!

    Adriano ügyében a két fél állítólag néhány perccel ezelőtt már elért egy kezdetleges megállapodást, ám a probléma az, hogy Adriano nem rendelkezik EU-s papírokkal. Emiatt a blancóknak egy nem EU-s futballistától mindenképpen meg kell válnia, s az állítólag Julio Baptista lesz akinek ügyében a madridi vezérkar jelenleg is tárgyal a Hotel Eurobuildingban.
  • csm
    #2237
    mégis a racingba van, transfermarkt elírta :D
  • csm
    #2236
    ja bocs, Sobis a transfermarkt.de szerint a betisbe ment, Zigic pedig 4 millió euróért igazolt át.
  • csm
    #2235
    na de kemény ez a Racing! Zigic-Sobis csatárpáros ütős lesz!
  • a zsírkereskedő
    #2234
    bájernesek állítják szünetet tart és nincs csapata
  • jbal
    #2233
    maradt a Villa-nál
    télleg Ze Roberto hova ment?
  • Monoton
    #2232
    Baros ról tud vki vmit?

    Hamburba ment vagy maradt a villa nál ?
  • a zsírkereskedő
    #2231
    Bulgarian international midfielder Stilian Petrov has been reunited with manager Martin O'Neill after completing a €9.6m move from Celtic FC to Aston Villa FC.


    Real Racing Club Santander have completed the signing of giant Serbian international striker Nikola ®igiæ from UEFA Cup hopefuls FK Crvena Zvezda for an undisclosed fee.
  • a zsírkereskedő
    #2230
    Celtic FC have pulled off a coup by luring Denmark midfielder Thomas Gravesen from Real Madrid CF for a fee thought to be in the region of €3m, with the 30-year-old putting pen to paper on an initial three-year deal with the Scottish champions.
  • a zsírkereskedő
    #2229
    boro stabilabb lesz hurrá:)
  • Oszi
    #2228
    Vucinic--->Roma
    Woodgate--->Middlesbrough(kölcsön)
    Huth------>Middlesbrough
  • csm
    #2227
    Máté Péter---->Reading (kölcsön)
  • a zsírkereskedő
    #2226
    romába pizzaro helyett jó lett volna:D
  • Zséé
    #2225
    Ibagaza visszatért Mallorcára
  • jbal
    #2224
    de mér az Auxerre-be?lett volna sztem jobb kérője is
  • neevous
    #2223
    ahhoz képest, hogy mennyire hanyagolják, szerintem kitűnő játékos
  • Hegeace
    #2222
    nem kapott elég lehetőséget ígyse és most hogy jött kallstörm esélyesincs a csapatba kerülésre
  • hunbasser
    #2221
    a hülye állat...:D
  • a zsírkereskedő
    #2220
    France midfielder Benoît Pedretti has left champions Olympique Lyonnais to sign a three-season deal with AJ Auxerre for a reported €6m fee.
  • Zséé
    #2219
    Azt nem értem, hogy mivel jobb neki az Atalantában mint a Sampba? Történt vele valami Sampba? Csak mert nem követtem a híreket róla... :)
  • a zsírkereskedő
    #2218
    :)
  • gabber_saviola
    #2217
    összetéveszted a huszonakárhány éves Vierit a 34 éves Vierivel, régen tényleg jó volt, de már nem
  • hunbasser
    #2216
    hát igen,eléggé elfogult vagy...:P
    (ronaldo simán eszi vierit :P)