18069
11516154541516784228.jpg
  • 9csöves9
    #1971
    mehet nyugodtan:D

    egyébként Mészöly kb 2 hónapja megmondta,hogy biztos hogy odaigazol
  • jbal
    #1970
    de vmi olyan is van h egyszerre a pályán 3 idegen lehet
  • Fyrex
    #1969
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    döntsd mán el ^^ akkor most mehet kárlosz eladás nélkül?
  • 9csöves9
    #1968
    jó hogy elment Kanál,mert közbe rájöttem hogy 6 idegenlégiós lehet -.-
  • Kanál
    #1967
    tenlyeg :c aludni terek immar reggel ujraprobalkozom :|
  • Fyrex
    #1966
    ez szívből szólt ^^
  • 9csöves9
    #1965
    nem,a keretben lehet annyi
  • 9csöves9
    #1964
    elfogadom^^

    (Törökország nem is eus háhá)
  • jbal
    #1963
    annyi lehet egyszerre a pályán.vkit ki kell hagyni
  • Kanál
    #1962
    well akkor viszont en kerek elnezest Toled -.-
  • 9csöves9
    #1961
    nah megse kérek elnézést,Törökországban nem számít hogy eus e vagy nem eus 4 NEM TÖRÖK lehet összesen
  • Kanál
    #1960
    utoljara :DD
  • Kanál
    #1959
    Robi Carlosnak van eus utlevele
  • 9csöves9
    #1958
    Aimar-D'Alessandro páros :O
  • 9csöves9
    #1957
    viszont 4 idegenlégiós van a Fenernél,úgyhogy vagy eltakarítanak valakit vagy nem lesz üzlet
  • SeLFisCH
    #1956
    ja ezt akartam beírni
  • jbal
    #1955
    Roberto Carlos Fenerbache?
  • fernando torres
    #1954
    remélem itt már meg is becsülik
  • pilboy
    #1953
    Ruud -> Real Madrid (tudom, h szakállas, de itt még nem volt :P )
    Carrick -> MU
  • Kanál
    #1952
    oreg is focizni se akar, levezetesnek jo lesz
  • Fyrex
    #1951
    nagyon jól jártak vele
  • lord nihilus
    #1950
    A Ferencváros vezetői méltányolták Leandro de Almeida kérését, és elengedték a brazil származású ballábas védőt a DVSC-hez, így érvénybe lépett a honosított labdarúgóval történt korábbi megegyezés, azaz Leandrót hároméves szerződés köti a Debrecenhez.
    A labdarúgóval július 17-én már megállapodott a klub, ám később kiderült, hogy Leandrót december 31-ig szerződés köti az azóta már másodosztályba sorolt Ferencvároshoz, ahol négy éven át futballozott.
    Ahogy arról a klub honlapja is beszámolt, Leandro szerződése ugyan 2006. június 30-án lejárt a zöld-fehéreknél, ám miután a játékos a DVSC-vel megállapodott, a fővárosi klub elővette azt a szerződésmódosítást, amit még 2004-ben írattak alá a magyar válogatott védővel: amennyiben a kontraktus lejárta előtt egyik fél sem nyilatkozik a hosszabbításról, akkor a megállapodás automatikusan meghosszabbítódik 2006. december 31-ig. Emiatt a játékos visszatért az Üllői útra és ott folytatta a felkészülést. Leandro kérésére végül a Ferencváros elengedte a honosított labdarúgót, akivel hároméves szerződést kötött a DVSC.
  • lord nihilus
    #1949
    Marcelinho, a német élvonalbeli Hertha BSC brazil labdarúgója 2,5 millió euróért három évre a török Trabzonspor csapatához igazolt. A berlini klubnál egyáltalán nem örülnek a mostanság igencsak trehány labdarúgó távozásának.
    - Szakmai szempontból óriási veszteség Marcelinho távozása, de nem maradt más lehetőségünk - mondta Dieter Hoeness, menedzser. - Rengeteg problémánk volt vele, a bajnoki felkészülést például kilenc nap késéssel kezdte el, mert nem volt kedve eljönni Brazíliából.
    Marcelinho 2001-ben hétmillió euróért érkezett a brazil Gremiótól Berlinbe, a német együttesben pedig 155 bajnokin 65 gólt szerzett.
  • lord nihilus
    #1948
    Pablo Aimart szerződtette a Zaragoza. Az argentin négyéves szerződést írt alá az 1995-ben KEK-győzelmet szerzett csapathoz. A klub először 8 millió eurót kínált a Valenciának a 26 éves játékosért, Quique Sanchez Flores együttese azonban kevesellte ezt az összeget. A két csapat végül 11 millió eurós vételárban egyezett meg.
    Aimar az elmúlt szezonban többször csak csereként kapott lehetőséget, ezért ő is hajlott a váltásra. A nyári átigazolási szezonban a Liverpool is érdeklődött a karrierjét a River Plate-ben kezdő középpályás iránt, aki végül a Zaragozánál kötött ki.
    Aimar 2001 óta játszott a spanyol csapatban, 130 mérkőzésen 22 gólt szerzett.
  • SeLFisCH
    #1947
    Asier Del Horno from Chelsa to Valencia
    Fernando Morientes from Liverpool to Valencia

    Bayern enter race for Ruud
  • Hegeace
    #1946
    Télleg. Köszi h szóltál. Mindig az in signed a legfelső sor csak hát ők nem igazoltak még senkit így megkavart.
  • Oszi
    #1945
    Nem voltál elég figyelmes mert oda is van írva hogy in rumours szóval csak pletyka.Ha leigazolták volna akkor in signed lett volna.
  • Hegeace
    #1944
    Eurosport/transfers/premiership
  • Nuno88
    #1943
    egyáltalán hol olvastad ezt?
  • Hegeace
    #1942
    Érdekes én rákerstem és seholnem láttam konkrétan.
  • Nuno88
    #1941
    ezt már nagyon sokan beírták -.-
  • Hegeace
    #1940
    Fernando Torres ---> Man. Utd.
  • rezsofiz
    #1939
    -:D_:A_:AS_?AS_?ASD
  • kuktabá
    #1938
    igaz ment a gyűjtőbe
  • kuktabá
    #1937
    nemfoslakle szted am kuktamagasrul ? :}}}}}}

    ha egy csuzliszurkolo irja az nemazigazi bujjálel
  • chelseafan
    #1936
    Már írtam...
  • rezsofiz
    #1935
    na kukta ne kamikázkodjál itten :}
  • kuktabá
    #1934
    DUFF ->>>>>> NEWCASTLE
  • faláb
    #1933
    hát nemkicsi fizetést kap
  • Zséé
    #1932
    Hát hogy a történtek után én elvből nem mentem volna el másik olasz csapatba, meg különben is ottvan már a posztján Cambiasso, Dacourt meg még nemis tom ki...

    Én a helyében angliába vagy spanyolba mentem volna.
    Persze ez semmit nem jelent de biztos jó oka volt rá hogy az interbe ment...