18069
11516154541516784228.jpg
  • Oszi
    #2175
    Van Bommel--->Bayen München
  • a zsírkereskedő
    #2174
    bayern meg van bommelt igazolja elvileg...
  • Oszi
    #2173
    és Sorín is ment a HSV-be zsír:)
  • jbal
    #2172
    igen
  • Zséé
    #2171
    sorry Kluivert
  • Zséé
    #2170
    Kluvivert télleg a hamburgba igazolt? Csak mert sport1-en azt írták a valencia távozói közt...
  • fernando torres
    #2169
    az tény hogy Fabio jó.Poolban jó lesz sztem.Mista hát nem toom.Di Vaio se az igazi.
    Valenciaban azt szúrták el hogy mikor elment Mendieta,nem Aimarra építették a középpályát.szvsz
  • SeLFisCH
    #2168
    azert fabio aurelio fm nélkül is egy állat :) Mista meg még fiatal volt sztem ^^
  • fernando torres
    #2167
    ez nem efem
  • SeLFisCH
    #2166
    ha a fabio aurelio - di vaio - mista trió megmaradt volna , tuti bajnokok lennének
  • hunbasser
    #2165
    és ők is megerősödtek

    Valencia

    In (signed) : Morientes (Liverpool), Del Horno (Chelsea), Gavilán (Getafe), Silva (Celta), Fiore (Fiorentina), Tavano (Émpoli)
    Out (signed) : Carboni, Fabio Aurelio (Liverpool), José Enrique (Villarreal), Estoyanoff (Deportivo), Rufete (Espanyol), Caneira (Sporting de Lisboa), Ruz (Nástic), Mista (Atlético de Madrid), Javi Garrido (Lorca), Corradi (Manchester City), Aimar (Zaragoza), Sisi (Valladolid), Di Vaio (Mónaco)

    Villareal

    In (signed) : Cani (Zaragoza), Pirès (Arsenal), Nihat (Real Sociedad), José Enrique (Villarreal), Somoza (Vélez)
    Out (signed) : Guayre (Celta de Vigo), Cazorla, López Vallejo y Arzo (Recreativo de Huelva), Hector Font (Osasuna), Xisco Nadal (Hércules), Calleja (Málaga), Roger, Valencia (Wigan), Alcántara (Deportivo)
  • hunbasser
    #2164
    a sevillával is kell számolni:

    In (signed) : Poulsen (Schalke 04), Andreas Hinkel (Stuttgart), Duda (Málaga), David Cobeño (Real Madrid Castilla), Chevantón (Mónaco)
    Out (signed) : Saviola (Barcelona), Jordi López (Mallorca), Dani Bautista (Recreativo de Huelva), Aranda, Antoñito, Gallardo y Notario (Murcia), David Prieto (Xerez), Makukula (Nástic de Tarragona)
  • hunbasser
    #2163
    levante sem lesz gyenge:

    In (signed) : Nino (Elche), Manolo Gaspar (Almería), López Caro (Racing), Dehú (Marsella), Robert (Benfica), César (Deportivo), Tomassi (Roma), Albert Meyong Zé (Os Belenenses), Álvaro (Zaragoza), Ze María (Inter Milan), Mathieu Berson (Aston Villa)
    Out (signed) : Congo, Lombardi, Javi Rodríguez (Lorca), Culebras (Tenerife), Sandro, Nagore y Jesule (Levante)
  • hunbasser
    #2162
    hát most az van,h cicinho fog jobb kp-t játszani,s.ramos jobbhátvédet,hátul canna,woodgate(legalábbis remélem),rc,baloldalon talán robinho? :)
    de szvsz beckham megy vissza angliába,vagy pedig pedig rotálni akar capello,de gravesen tuti,h megy
  • a zsírkereskedő
    #2161
    tudom h diarra csak azt nem vágtam h melyik:)
    de most legalább emerson diarra jó szűrő lesz... esetleg egy guti beckham kettőssel megtámogatva meg is van az én kezdő kpályám... de capello szarik rám:)
  • hunbasser
    #2160
    sztem az a fekete,akit 21-es mezben láttál,az mahmadou diarra :)
  • a zsírkereskedő
    #2159
    most néztem real tv-t cassano megsérült a bokáján... meg van egy új fekete...21-es mezben de elég erős a keret edző is van már...szóval lehet h vége a barca uralmának ami jó is meg nem is
    real-atlético-t már nagyon várom!
  • hunbasser
    #2158
    hát kb.örülnek majd ha első 10ben ott lesznek
  • a zsírkereskedő
    #2157
    a romlás útjára léptek:) a régi betis jó volt ez az új betis megint bénázni fog...
  • Hegeace
    #2156
    Elgondolkoztam és rájöttem h Marcos Assuncao is megéri a pénzét. Ott b*szt*k el először h denílson-t ingyen elengedték :(
  • Hegeace
    #2155
    Betis spanyol kupát nyert 2005-ben ha jól emléxem. Tudom h ez nemnegy siker de akkor is :)
  • SeLFisCH
    #2154
    vaduzzzz .DS:AD:DSA:D:AS:D:ASD:S:DAS:A
  • Szabi 22
    #2153
    Szar az egész magyar foci!
  • a zsírkereskedő
    #2152
    hihihihi ezt mondjad nekik:)
    jut eszembe a fradi nagy csapat? az ute nagy csapat? sokaknak igen...pedig még itthon se képesek semmire nemhogy külföldön szóval le is zárhatjuk ezt a vitát

    betisnek annyi lehet...oliveira meg nem tudom h jól döntött-e...milan...:D
    most már csak juanito doblas és edu maradt de sztem ott is elmegy még valaki 1-2 éven belül szóval...game over
  • Szabi 22
    #2151
    Teljesen igazad van!!!!!!! Marseil gyenge szar csapat!
  • báttyó02
    #2150
    nagycsapatnsak akkorse nagycsapat -.-
  • gabber_saviola
    #2149
  • gabber_saviola
    #2148
    Dél-farnciák bele vannak habarodva, és egyik legnagyobb francia klub -.-
  • báttyó02
    #2147
    jovan mennyémá aludni ADS?:SD
  • gabber_saviola
    #2146
    nem kell annyira túlozni de nem kiscsapat :)
  • báttyó02
    #2145
    márszejj hogyjön ide?
    abszolut nem nagycsapat
  • Zséé
    #2144
    jó akkor mondjuk úgy hogy egy nem igazán sikeres nagycsapatot hagyott ott... :)
  • gabber_saviola
    #2143
    olimpik márszej nyert vmit mostanában? nem -.-

    mondjuk igaz, hogy mi számit viszonyítási alapnak, ha bignagy csapatok akik elherdálják a pénzt eredmény semmi akkor IGEN -.-
  • báttyó02
    #2142
    betisz akkorse nagycsapat ebbe megegyezhetünk :P
  • gabber_saviola
    #2141
    a csapat nagyságát nem csak a sikerek határozzák meg.
    pl. Inter ezer éve nem nyert semmit, kiscsapat? nem
    atletikó madrid kiscsapat? nem
    atletik bilbaó kiscsapat? nem
    Roma? nem
    szal nemvolt jó ötlet ez a gondolat


    nah az az egy IGEN
  • Zséé
    #2140
    Jó persze nagy, de mégis csak középcsapat. Nyertek valami jelentősebbet mostanában? Közelébe sincsenek. Még csak nemzetközi kupában sem indulnak.

    Oliveira már 100% hogy milán?
  • Fyrex
    #2139
    hát én személyszerint azon a véleményen vagyok, hogy jobb egy középcsapatban a pályán vért izzadni a csapatomért, hogy kisebb nagyobb sikereket érjek el, mint hogy átvegyem a bajnokok ligája győzelemért az aranyérmet, miközben 10 perc sok, annyitsem játszottam az egész idényben, csupán a tartalékok közt ott szerepelt a nevem...
  • gabber_saviola
    #2138
    :Dddddddddddddddd

    elég nagy csapat az a betisz, nem mondanám rá, hogy "kis középcsapat"
  • gabber_saviola
    #2137
    kb
  • Zséé
    #2136
    Hát azért ez más mert nem egy sikeres nagycsapatból ment el hanem egy kis középcsapattól. Gondolom azért mert szeretne nyerni valamit.