18069
11516154541516784228.jpg
  • a zsírkereskedő
    #2295
    malbranque-tottenham
    Tottenham Hotspur FC have agreed an undisclosed fee with Fulham FC for French midfielder Steed Malbranque, with English Under-21 international winger Wayne Routledge moving in the other direction.
  • a zsírkereskedő
    #2294
    amauri-palermo
    US Città di Palermo have added considerable strength to their forward line by paying AC Chievo Verona €8m plus Denis Godeas for the Brazilian striker Amauri.
  • GTheo
    #2293
    Itt irogatták páran h a Real leigazolja(leigazolta) Adrianot és Reyest, szerintem 1iket se fogják, csak nem olyan hülyék h oda menjenek + nem olyan könnyű azért őket megszerezni...
  • a zsírkereskedő
    #2292
    betis-vogel+pénz
    milan-oliveira
  • gabber_saviola
    #2291
    nah az tuti :-)
  • a zsírkereskedő
    #2290
    tuti megváltotta a vlágot:)
  • gabber_saviola
    #2289
    jaj nem tudom, hogy ki van a bannerban ezt a gúgli lökte ki a "transfer" szóra
  • a zsírkereskedő
    #2288
    ki van a bannerban?
    remélem nem magyar:D
    a GSE majd megvédi tevezéket:)
    egybként sztem nagyon ütős csapat a whu szóval most még ketten...
    jelenleg talán nekik a legjobb akeretük a "középcsapatok" közül szóval uefás helyet simán megszerzik főleg ha ashton tevez fog együtt játszani(miután felépült ashton) bowyer benayoun mascherano is nagyon erős trió
    jók lesznek
  • olympus
    #2287
    Mint két rgadozó fogsor:D
  • jbal
    #2286
    BBC
  • Csesza
    #2285
    Tevez-t akkor sem tudják majd felülmúlni :)

    ha jól megy neki majd 2-3 éven belül a cselzi, a barca és a real fog érte versenyezni :D
  • chelseafan
    #2284
    Hát pedig Zamora elég jó, jelenleg 4 góllal a góllövőlista élén áll, tavaly Harewood is rúgdosta a gólokat. ;)
  • olympus
    #2283
    az az igazság, hogy tényleg jó volt tevezt ligazolni, DE a West Ham mindig is híres volt, hogy Britteket játszattatott ill. igazolt.
    A legangolabb klubb. Ezért szimpatkus és szimpatikusabbb meccsről meccsre.
    zamora azért jó csatár, sheringham meg tényleg öreg már.
  • Csesza
    #2282
    sztem nem volt felesleges, az Ashton(Cole) - Tevez csatársor aprítani fog

    Zamora és Harewood nem olyan jó játékos, Sherinham meg már nagyon öreg nem bír ki egy full meccset sem

    és 4csatárnak legalább kell lennie egy cspatban hogy ne legyenek gondok
  • jbal
    #2281
    banner:)
  • chelseafan
    #2280
    Szerintem felesleges volt a West Hamnek Tevez. Jó, igaz, hogy ő világklasszis, de így is tele vannak csatárral: Sheringham, C.Cole, Zamora, Harewood, Ashton. Hacsaknem támadó középpályásként játszatják.
  • 5w0rdf15h
    #2279
    semmi bajom sincs normális stílusba is lehet írni ne legyé vérpistike amúgy meg annyi kacsát olvastam már h már csak akkor hiszek el egy hírt ha mind2 fél megerősítette vagyis ha a WHU is megerősíti akkor majd elhiszem
  • csm
    #2278
    biztos corinthians drukker
  • DJ Bee18
    #2277
    jól van b+... Mi bajod van? Bal lábbal keltél?
  • Oszi
    #2276
    Már a transfermarkt.de-n is benne vannak a west ham keretében:)
  • hunbasser
    #2275
    faxon megegyeztek,reyes ma megy aláírni,nagyon boldog.
    és persze mind2 csapatnak opciós joga van a 2 játékosra.
  • csm
    #2274
    nem érdekep mit hiszel^^
    majd nézd a westham meccseket
  • gabber_saviola
    #2273
    nem érdekel , hogy kiket dob be a veszthem az átig utolsó órájában, mert ilyenkor ez a menő, hogy ki tud nagyobb neveket mondani :)
    a topik meg nem azért van, hogy spekulációkról beszélgessünk, hanem tényleges transzferekről :)
  • Csesza
    #2272
    sztem a kölcsönvételért is jó sok pénzt kifizettek, nemhiszem hogy ha már ennyi pénzt kiadtak érte az elején akkor csak simán visszaengedik őket, remélem lesz pénzük rájuk
  • 5w0rdf15h
    #2271
    sztem akkor is kacsa a saját honlapjára bármit kirakhat...majd ha a west ham is megerősíti akkor jó addig kacsa amit ő indított el...
  • SeLFisCH
    #2270
    tényleg így van ^^ rohadt jól csinálta a west ham
    gabber meg azért ír , mert reménykedik ,hogy palermo elleni UEFA meccsig nem jönnek meg
  • csm
    #2269
    olvastam mit írt Gabber, nem kacsa, ne okoskodj, köszi
  • arminho
    #2268
    mi tevez hivatalos oldala?
  • 5w0rdf15h
    #2267
    kacsa...most írta Gabber h csak a létrejött transzfereket nemkéne rögtön minden hírt kiírni amíg nincs megerősítve hiteles oldalon is...
  • csm
    #2266
    jah, de megvenni sztem nem lesz pénzük :D
  • arminho
    #2265
    az összes angol oldalon ezvan, de a westham oldalán még nincs fenn...
  • Csesza
    #2264
    OKÉ

    thx
    durva
  • csm
    #2263
    Tevez hivatalos oldalán is ottvan
  • Csesza
    #2262
    aztaaaaaaaa

    bakker ez tuti???

    überjól csinálták...
  • csm
    #2261
    Tevez---------->West Ham (1 évre kölcsön +opciós jog a megvásárlásra)
    Mascherano----->West Ham (1 évre kölcsön +opciós jog a megvásárlásra)

  • DJ Bee18
    #2260
    Jó pár óra és biztos lesz...
  • gabber_saviola
    #2259
    gyk. csak a létrejött transzfereket kéretik ideírni, köszönöm
  • 5w0rdf15h
    #2258
    majd ha hivatalosan kilesz írva arsenal oldalán is akkor elhiszem addig kamu...
  • DJ Bee18
    #2257
    nem kamu :DD
  • 5w0rdf15h
    #2256
    KAMU jó lenne ha nem új kamu híreket irogatnál....Reyes nem ment sehova és nem is fog.....