18069
11516154541516784228.jpg
  • Csesza
    #1891
    muszály is... nagyon remélem, hogy most legalább ott lesznek valahol az UEFA kupa környékén, mert pénz az van doszta
    és végre igazoltak valami értelmeset is, remélem Routledge-t és D'Alessandro-t is ott tudják tartani (kölcsönben voltak)
  • gabber_saviola
    #1890
    Tottenham kaliber kéne
  • Zséé
    #1889
    ezek egyenlőre csak az nso feltételezései, bár a pénzen nem fog múlni az üzlet az biztos :)
  • DJ Bee18
    #1888
    Gerát is beixelhetné egy anngol középcsapat :)
  • gabber_saviola
    #1887
    azta :O

    nem gyengén jól igazolnak
  • Csesza
    #1886
    nemtudom hogy ez volt e már?!

    PORTSMOUTH:

    A klub 14 millió fontért szerződteti a PSV Eindhoventől a csatár Jefferson Farfant és a Sahtar Donecktől a védő Dario Srnát.


    - nagyon jó igazolások
  • hunbasser
    #1885
    hát még ez függni fog attól is,h crespo valyon elmegy-e vagy sem.most ugye érkezett shevcsenko,de ment gudjonsen,és hát drogbát mondjuk el akarják adni,de kellhet majd,ha crespo mégiscsak elkívánkozik másik klubba,aminek 90% a valószínűsége.
  • Fyrex
    #1884
    Tevez sztem remekül érzi magát ott ahol van ne aggódj :))
  • tormy
    #1883
    Jojo, csak almodoztam.
    Lenyeg hogy minel jobb helyen legyenek az argentin focistak.
  • Fyrex
    #1882
    persze puyolnak meg a realban mi? :))

    a Barca nem igazol fölöslegesen, csapatösszhang van
  • tormy
    #1881
    Jah Teveznek a Barcaban a helye Messi mellett.
  • manettino
    #1880
    azt nem tudja valaki hogy drogba marad-e a cselziben? mert valahol mintha azt olvastam volna hogy sevcsenko miatt lehet elmegy
  • hunbasser
    #1879
    ez a hír mindet kész tényként közli.a fele kacsa :PP
  • gabber_saviola
    #1878
    héééé ide csak olyan dolgokat írunk ami már megtörtént, és nem holmi találgatásokat :P
  • Fyrex
    #1877
    ha ismernéd eléggé a Barcát, tudhatnád hogy Zambrottán kívül az összes többi badarság, csak ő fog jönni
  • GTheo
    #1876
    Hát ha 1et akkr Zambrotta lesz az, én Vierának nagyon örülnék a világ egyik legjobb VKPja ahoz képest h 30éves...
    Thuram meg nem lenne kezdő...
  • Zséé
    #1875
    Maximum 1 játékost igazol ezek közül a Barca sztem...
  • GTheo
    #1874
    Ebből szerintem ami valszeg megtörténik:
    -Zambrotta Barca vagy Real
    -Viera lehet kell a Barcának
    -Maxi R. Milan(ha nem zárják ki)
    -Hargreaves,Senna MU
    -Thuram remélem Barca
    -Cannavaro Real
    -Tevez Európa :D csak ne h a Chelseabe :S inkább Sevilla, bár örülnék ha Barcelonába kerülne :P
  • GTheo
    #1873
    Hangsúlyozzuk, a következő hírek valóságtartalma kérdéses, hiszen néhány labdarúgót több együttessel is „összekötöttek”, de könnyen elképzelhető, hogy néhány esetben valós lehetőségekről írhatunk.

    Íme a vasárnapi „termés” legérdekesebb angol és spanyol hírei az átigazolási piacról:


    CHELSEA
    A rendkívül jó anyagi helyzetben lévő londoniak nem adják el Arjen Robbent a Real Madridnak.
    Ugyanakkor 15 millió fontot ajánlanak az argentin válogatott klasszisáért, a Corinthianst erősítő Carlos Tevezért.
    A védelem megerősítésére érkezik a Juventustól a szuperklasszis Fabio Cannavaro, aki 3 éves szerződést köt.


    MANCHESTER UNITED
    A vezetőség napokon belül tájékoztatja Ruud van Nistelrooy-t arról, nincs jövője a klubnál. A hírek szerint a holland támadó 16 millió fontért a Real Madridhoz szerződik.
    Sir Alex Ferguson vezetőedző ma este a helyszínen tekinti meg a világbajnoki döntőt, hogy ismét megfigyelje az AC Milan két klasszisát, Andrea Pirlót és Gennaro Gattusót.
    Szintén a skót vezetőedző „célpontjának” tekinthető a Bayern München angol középpályása, Owen Hargreaves.
    A Villarealban futballozó Marcos Senna 3,5 millió fontért Angliába igazol.


    ARSENAL
    A klub biztosan eladja Sol Campbellt, aki valószínűleg külföldi csapatot választ. Helyére a londoniak Lilian Thuramot, a Juventus francia védőjét akarják megszerezni.


    NEWCASTLE UNITED
    Michael Owen súlyos sérülése miatt csatárt akar igazolni a klub, s kész 7 millió fontot fizetni a Werder Bremen klasszisáért, a világbajnokságon 5 góllal záró Miroslav Kloséért.


    TOTTENHAM HOTSPUR
    A londoniak közel állnak a Juventust erősítő Zlatan Ibrahimovic megszerzéséhez.


    FC BARCELONA
    Gianluca Zambrotta és Lilian Thuram is a katalánokhoz szerződik a Juventustól.


    TOTTENHAM HOTSPUR
    A londoniak közel állnak a Juventust erősítő Zlatan Ibrahimovic megszerzéséhez.


    REAL MADRID
    A spanyol média szerint a Chelsea-vel is hírbe hozott Fabio Cannavaro, valamint Emerson és Gianluca Zambrotta is a spanyol fővárost választja, miután a Juventust kizárják az élvonalból.
    Ügynöke szerint az Olympique Lyonban futballozó Mahamadou Diarra a spanyol elitklub ajánlatára vár. A mali középpályást a Manchester United és a Chelsea is meg akarja szerezni.


    SEVILLA
    A spanyol klub – a Chelsea-hez hasonlóan – a rendkívül technikás Carlos Tevez megszerzésén ügyködik. Az UEFA-Kupa idei győztesének vezetői már tárgyalnak az argentin klasszis megszerzéséről.


    ATLETICO MADRID
    A világbajnokságon remeklő argentin Maxi Rodriguez az Internazionaléhoz vagy az AC Milanhoz szerződik.
  • GTheo
    #1872
    Okok csak még pont a te fórumodba írt vki vmit erről...
    Na Off vége
  • Fyrex
    #1871
    pff...

    lécci ne osszuk az észt, énis tudok újságot olvasni attól nem leszek okosabb

    az eddig úgy áll annyit jelent hogy az ügyész ezt mondta ki első szó jogán, magyarán ennél sokkal enyhébb ítélet lesz

    szvsz a Juve a B ligába kerül, a többiek max pontlevonást kapnak

    de ez más téma nem ide való haggyuk
  • GTheo
    #1870
    Eddig úgy áll h serie C+ 05,06os bajnokság elvétele, de fellebbeznek és akkr lehet h "csak" B
  • Fyrex
    #1869
    dede így van

    és nem fog a Serie Cbe kerülni a Juve ne aggódj :))
  • 9csöves9
    #1868
    fiorentina hivatalos oldal példánák okáért

    mondjak még párat vagy elég hivatalos?:P
  • GTheo
    #1867
    Ezt hol olvastad?Bojinov csak nem megy a Serie C-be...
  • 9csöves9
    #1866
    Bojinov(kölcsön)+lóvé->Juventus
    Mutu->Fiorentina
  • EmIn3m02
    #1865
    de minek
  • Csesza
    #1864
    ehhh... ott legalább lehet, hogy játszik
  • Nadi
    #1863
    Vieri -> Sampdoria
  • DONGUBA
    #1862
    ez miez a duck?:P
  • McFrost
    #1861
    bazz , hihetetlen:(((((( roppant szimpatikus sportember!
  • Csesza
    #1860
    ez egyértelmű
  • gabber_saviola
    #1859
    Palermót csak fanatikusan lehet szeretni :)
  • 9csöves9
    #1858
    reméljük nem
  • Csesza
    #1857
    csak tetszett a lelkesedés :)
  • Csesza
    #1856
    ezt nemtudtam, és nem gondoltam volna...

    véleményem szerint akkor is valami család a pácban dolog van...
  • gabber_saviola
    #1855
    Szabolcs ezen mit kell röhögni :ASdasdasdasdasdasdasdasd
  • 9csöves9
    #1854
    a millió azért túlzás:) Nakata évekig az egyik legjobban kereső játékos volt a Serie A ban(szerintem jócskán túl volt fizetve)
  • Csesza
    #1853
    :DDDDDD
  • Csesza
    #1852
    sztem több millió labdarúgó van aki idősebben is jobban megszedte magát mégse vonul vissza...

    szvsz itt valami családi dolog van...