18069
11516154541516784228.jpg
  • a zsírkereskedő
    #2375
    nekem nem tetszik a játéka
    eleve a magyar focitól rosszul vagyok szóval előítéleteim vannak a sajátjainkkal szemben...sajnos ez van:)
  • neevous
    #2374
    Egyetértek Hunbasser-rel. Példának csak a Magyarország-Argentína meccset említeném.
  • hunbasser
    #2373
    ehh,azért gera nem béna :)
    csak nincsenek a válogatottban megfelelő játékosok,akik nem tudnak normálisan helyezkedni.amúgy láttam,h milyen cseleket vágott be,ilyen-olyan meccsen,meg h azért hajtott,meg gólt is szerzett a PREMIERSHIPBEN
  • a zsírkereskedő
    #2372
    valahogy nem kelti általában fel az érdeklődésem h egy magyar focista hova megy...
    már immunis vagyok a magyar focira...(pl gerát bénának tartomnem értem mit keresett a premiershipben...)
    de ez csak az én véleményem
  • hunbasser
    #2371
    uhh...:) fő h mindig résen légy -.-
  • Csesza
    #2370
    az a lényeg hogy most már tudod :)
  • a zsírkereskedő
    #2369
    nem is tudtam h szabics mainzba igazolt...
  • Csesza
    #2368
  • fernando torres
    #2367
    vagy Anelka..
    de a top : Jardel.
  • franc0
    #2366
    dumaez :c

    lásd Milito (->Real Madrid) ->Zaragoza
  • DJ Bee18
    #2365
    majdnem megegyezett a német Hamburggal, de ott nem ment át az orvosi vizsgálaton, így kötött ki a holland bajnoknál.



    Ott mi lehetett a gond, ami hollandiában nem volt az? :) Drogot találtak a vérében? :DDDD
  • lord nihilus
    #2364
    A Feyenoord 2,5 millió euróért leigazolta az Ajax támadóját, Angelosz Hariszteaszt. A 26 éves görög válogatott játékos három éves szerződést kötött a rivális rotterdamiakkal. A korábbi werderes nem igazán tudott labdába rúgni Jan Klaas Huntelaar mellett, ezért kellett távoznia Amszterdamból.
    A tranzakció egyébként nagy felháborodást keltett, ugyanis 14 éve nem volt példa arra, hogy valaki az Ajaxtól a Feyenoordhoz kerüljön.
  • lord nihilus
    #2363
    A német Stuttgart is vitte volna a Marseille támadóját, Peguy Luyindulát, aki végül a spanyol Levantéban kötött ki. A 27 éves játékos az elmúlt szezont az Auxerre-nél töltötte, és nem is volt rá panaszt, de végül mégsem kapott szerződést.
    A színes bőrű játékos nem lesz magányos, ugyanis több honfitársa, név szerint Laurent Robert, Olivier Kapo és Fredric Dehu is a hispán újonchoz igazoltak.
  • lord nihilus
    #2362
    A PSV két játékost is visszacsábított hazájába, Jan Kromkamp a Liverpooltól, Patrick Kluivert pedig a Valenciától érkezett a Philips-stadionba. Az előbbi játékos két csapatot is megjárt az elmúlt szezonban, előbb a spanyol Villarrealban, majd a Rafa Benitez Liverpooljában szerepelt, de egyik helyen sem marasztalták.
    Kluivert már régóta átadólistán volt, és korábban majdnem megegyezett a német Hamburggal, de ott nem ment át az orvosi vizsgálaton, így kötött ki a holland bajnoknál.
  • DJ Bee18
    #2361
    azért így se depresssziósak, nem félnek attól, hogy nem lesz mit enniük :DDDD
  • a zsírkereskedő
    #2360
    ole a muból vagy akár mendieta... sokan vannak akik nem tudnak csak 2-3 nagyszerű szezont és utána kaputt... sajnos ez van...
    hozzáteszem legtöbbször sérülés is az oka ennek...
  • Hegeace
    #2359
    van 1-2 játékos akiknek alb*szták az életét :(
    Okocha is pl:.
  • a zsírkereskedő
    #2358
    én nem tudom miért ment el az arsenalból de a pénz is állhat az ügy mögött...
    szerintem hosszú távon jobban járt ezzel a döntésével,ugyanakkor gallas is jobban járt

    kluivert meg meglátjuk mit tud alkotni...(csakúgy mint vieri)
  • hunbasser
    #2357
    yaaa,nem tudtam :)
    [a The Sun-t nem sűrűn olvasgatja -.-]
  • vmvr
    #2356
    a The Sun újságírói adták...-.-:)
  • hunbasser
    #2355
    ya,mert CASHley cole a neve :)
    (CASHley cole® by vmvr :)
  • Rolka
    #2354
    Nagy nevek vannak a chelseaben de ott mind a pénzért játszanak! Cole is ezért ment el
  • a zsírkereskedő
    #2353
    na jó ezt akármelyik csapatról el lehet mondani h arcoskodik...:)


    amúgy kluivert-psv--sose lesz már a régi sajnos
    Dutch champions PSV Eindhoven have signed former Netherlands striker Patrick Kluivert from Valencia CF and current international defender Jan Kromkamp from Liverpool FC.
  • hunbasser
    #2352
    amíg nem fejezik be az arcoskodást,addig meglepetések is lesznek,pl remélem egy readingtől,máté péter szerezze fejjel a gólt :) (mondjuk szögletből)
  • a zsírkereskedő
    #2351
    hát ne haragudjon meg senki de nem a barcara és a realra gondoltam...
    igen chelsea... most cole-lal nagyon jó a keret-kiegyensúlyozott és erős
    talán európa legjobb kerete+mourinho is az egyik legjobb edző
    most már csak játszani kéne:)
    majd meglátjuk
  • DJ Bee18
    #2350
    sztem Chelseare gondol :)
  • Rolka
    #2349
    Melyik csapat a Bl győztes?
  • DJ Bee18
    #2348
    akkor létrejött a Cole-Gallas csere, végre
  • a zsírkereskedő
    #2347
    itt a bl-győztes csapat
  • Hegeace
    #2346
    Hivatalosan is :)
  • Hegeace
    #2345
    31/08/2006 W. Gallas Chelsea Arsenal Full Ownership
    31/08/2006 A. Cole Arsenal Chelsea Full Ownership
    31/08/2006 J. Baptista Real Madrid Arsenal Loan
    31/08/2006 J. Reyes Arsenal Real Madrid Loan
    31/08/2006 P. Cygan Arsenal Villarreal Full Ownership

    (goal.com)
  • Zséé
    #2344
    Routledge -> Fulham (kölcsön)
    Sinama-Pongolle -> Recreativo Huelva (kölcsön)
    Kromkamp -> PSV
    Mido -> Tottenham
  • Zséé
    #2343
    Beasley -> Man City (1 év kölcsön)
  • báttyó02
    #2342
    Sibierski->Newcastle
  • neevous
    #2341
    Szerintem, abból a pénzből, amit Scheva átigazolásából szakítottak lehetett volna jobb csatárt venni. Szvsz Oliveira meg fog halni a kemény olasz védők között, hiszen a többek között ez a külömbség a két bajnokság között, de ne legyen igazam, és sok sikert kívánok Oliveirának a Milanban.
  • fernando torres
    #2340
    gyenge próbálkozás Sheva pótlására szvsz
  • totti10
    #2339
    Ricardo Oliveirának kell pótolnia Andrij Sevcsenkót

    A spanyol Betis 26 éves braziljáért 15 és 21 millió euró közötti összeget fizet az olasz AC Milan, amely ráadásként még svájci védőjét, Johann Vogel is átadta az eladónak. A bundabotrány miatt bajnoki ezüstérmétől megfosztott, de a Bajnokok Ligájába azért a selejtezőből becsúszó AC Milannál mindenképpen szerettek volna egy nemzetközileg is jegyzett klasszist igazolna a nyáron, a Chelsea-hez távozó Andrij Sevcsenko kvázi pótlására.
  • neevous
    #2338
    nem kellett volna elengedniük
  • neevous
    #2337
    hááát szerintem simán beférne a Bayernbe....
  • Monoton
    #2336
    Itt érdeklődött vki Zé Roberto után? ittni