705
Miért ez a Nicked ? Hnnan ered ? Miért ez választottad ?
  • FtranX
    #104
    az én nevem a Dragonball sorozatból ered. Először voltam Futuretrunks, utána FutureTranX és most FtranX vagyok. :)
  • Pyx #103
    nem, mert azok nem a nevemböl vannak
  • Dynamic
    #102
    Akkor jó lett volna a rhj vagy gwv nick is?
  • Pyx #101
    mert 3 betüs nikk kellett mindék, azé!
  • Gandibá
    #100
    Mert a GanDalF foglalt volt..
  • Mars
    #99
    AZÉ ME!
  • ÁjjLe BoBBi
    #98
    titok! :)
  • Adam5
    #97
    Mert Ádám a nevem és 5 a kedvenc számom
  • FREAK
    #96
    életemben először a Motocross Madness-szel multiztam, és kellett egy nick

    az egyik fickó (kék-fehér) hátára ez volt írva: FREAK

    na így indult :)
  • mukika
    #95
    nekem kiskorom óta az a becenevem, hogy muki, még a szüleim is így hívank, mukika ez csak jött... :)
  • Ben C
    #94
    Még nagyon régen, amikor elkezdtük tanulni az angolt (akkor az osztálytársaim Bencinek hívtak), valameik poénman úgy írta le mittoménhova a nevem hogy Ben C.
    Azóta ez kisebb módosítgatásokkal (B3N C) rámragadt
  • Sadun Tryst
    #93
    azt nem mondtam még, hogy régebben a Sadun Tryst-tel is meggyült a bajom a LAN partikon... :D ott mindenki elolvasta a Sadun-t Saddamnak.... :D de szerencsére ennek az idöszaknak vége! :)
    a nevem helyes kiejtése pedig: szadún trájszt :D
  • Sadun Tryst
    #92
    köszi! :)
  • wizy
    #91
    először is: Boldog Szülinapot Sadun Tryst!!!:-))
    másodszor: az én nevem ugy jött, hogy a vezetéknevem és a keresztnevem első két-két betűjét egybevontam, és a végére az "i" helyett egy "y"-t raktam, mert jobban néz ki:-)) (ha teljes nevem tudni akarod, nickemre katt:-) amugy meg a suliban is néha igy szoktak hivni:-))
  • Microtus
    #90
    enyémet származtatták már távol-keleti női nem szervből is , dehogy hogy rakták össze .. basszus :)) micro + lotus = microtus = pici kínai pina. ehh, pedig semmi köze hozzá.
  • PResident Evil
    #89
    nem tévedtél nagyot...
  • Alien
    #88
    Basszus.......... Ez a Ki van fennt tovább topicba ment volna:))))) Sorry!!!!!:) lehet, hogy mégiscsak le kellene feküdnöm?
  • Alien
    #87
    Én a Forma 11 miatt most fenn maradok 6-ig:) ugye kb akkor lesz vége
  • PResident Evil
    #86
    honnan ? :D
  • Prank
    #85
    vásároltad az ebay-en?
  • Prank
    #84
    "az én nevem azért a Zongora..."
  • Ottto
    #83
    Asszem nem kell elmondanom hogy az én nickem honnan van :D
  • Bandew
    #82
    Ja az lenne a jó. Mert ha többször lehetne, akkor itt elszabadúlna a pokol, hisz mindenki hülyeségeket irogatna be, valami hülye névvel.
  • PResident Evil
    #81
    igen...ezt akarjuk mi is elérni !!! legalább eccer lehessen :)
  • Bandew
    #80
    Persze úgy, hogy ugyanez a regiszterem maradjon.
  • Bandew
    #79
    Amúgy sokat gondolkoztam rajta, hogy átnevezem magam Andrelfra, csak nem tudom hogy lehet ezt elintézni itt a fórumon.
  • Bandew
    #78
    Ja!
  • PResident Evil
    #77
    bandev ?
  • zaki
    #76
    akkor már inkább Benga :D
  • Bandew
    #75
    Ja amúgy a Bandew névvel kapcsolatban:
    Azon sosem törtem a fejem hogy hangzik kimondva. Magamban csak úgy mondom, ahogy le van írva, viszont ha nagyon angol akarok lenni, akkor bengyú, ami tök gáz.
  • PResident Evil
    #74
    ez kurva Jó :D
  • PResident Evil
    #73
    go to St :D
  • b-type
    #72
    eccer kellet még 4 karakter....azt igy maradt.
    mindig a 'másik' megoldást keresem az életemben,
    és a legfontossabb számomra a lehetőség lehetősége.
    -szabad mozgás bármerre.
  • Bandew
    #71
    Hát ugye az én nevem András, és elég sok helyen az Andrew nevet használtam, de az túl gyakori, én viszont egy olyan nevet akartam, amilyet az égvilágon seni nem használ. Ezért a lehető leghülyébb András "szinonimát" találtam ki, ami tuti nincs senki másnak, hisz senki se olyan hülye, hogy ilyen béna neve legyen. :-D

    Másik nevem még az Andrelf (Andrew+elf[tünde] LOTR rlz :-D), amit főleg játékokban használok.
  • zaki
    #70
    nem tudom. én is átnevezném a nevem, pontosabban kijavítanám: az 1. betűt nagy Z-re
  • zaki
    #69
    jó 8
  • zaki
    #68
    ja :)
  • Serphentiot
    #67
    nah fiúk, én mentem Samurai X 2. epizódott nézni! :) szal jóccakát mindenkinek! :)
  • PResident Evil
    #66
    :)))
  • #65