705
Miért ez a Nicked ? Hnnan ered ? Miért ez választottad ?
  • Gfreiter
    #224
    Mást ok nélkül sértegetni egyáltalán nem szellemes...
  • Mike
    #223
    már bocs, de aki még ebben is agressziót lát...
  • Mike
    #222
    Nem. ezen mit pöccensz be?
    azt mondta, hogy biztos nem érdekli senkit

    szerintem szellemes volt
  • Gfreiter
    #221
    Ne legyél már ekkora paraszt bazdmeg. Nem sül le a pofádról a bőr??
  • fifi
    #220
    Azért mert a MAD MAx 1-ben ugyanezen a néven szereplő ürge pontos hasonmása vagyok.
  • Mike at home
    #219
    jaja, milyen igazad van senkit se erdekel, Geza
  • Hunnenkoenig
    #218
    Gondolom nem erdekel senkit es mar ugyis elmondtam nehanyszor, de alljon itt is:

    Nevem Attila.
    A nalam hiresebb Attilat nemetül "Attila der Hunnenkönig"-nek hivjak.
    Barhol megkerdezik, hogy mi a nevem es megmondom, mindig az az elsö reakcio ra, hogy: "jaa, mint a Hunnenkönig"

    (aki nem tudna, nemet nyelvterületen elek)

    Mivel az interneten sok helyen nem lehet ö betüt hasznalni, igy a tavirati formajat hasznalom.

    Egyebkent mindenhol a neten csakis es kizarolag ez a nevem mar tiz eve.
  • Kid Dynamit
    #217
    Azért ez a nevem mert ez egy király HardCore/Punk bandának a neve, ők is szókimondók, de megfontoltak :)
    Sajna feloszlottak :(
  • Pyx #216
    lehet... :o)
  • QuippeR
    #215
    ez egy generált név, az angol quip szóból ered, ami gúnyos megjegyzést jelent. ebből leszármaztattam a quipper szót, mint gunyoros megjegyzést tevő alak. azóta a szó már valóban létezik is, bár nem túl gyakran használják, de múltkor láttam a sztaki szótárban.

    valamikor mostanában találtam ezt, ami egy kicsit más jelentését fedi fel a szónak, és érdekes volt látni.

    a kis-nagybetű eloszlás meg egyszerűen csak kialakult. egyszer így írtam le, és megtetszett, ma már rühellem, ha valaki csak az első betűt írja naggyal. (bár ezért nem szoktam szólni.)
  • Alien
    #214
    no igen :)
  • PResident Evil
    #213
    megint más a logóm... dea nickem ugyanaz :DDDD
  • hen-tes
    #212
    nekem azé smici mer smiciek
  • PResident Evil
    #211
    partyfész
  • ThePartyFace
    #210
    Álnéven vagyok:D
  • PResident Evil
    #209
    az biztos :D
  • Jano
    #208
    Me a Dzseno olyan suttyóas.
  • Dutch Flander
    #207
    A gimiben angolórán mindenki kapo... Nem is. Ez korábban kezdődött.

    Régebben bátyám meg én voltunk Dutch, meg Chich ("dács" meg "csics"). Hogy miért? Fingom sincs. Jól hangzott!

    Most jön a gimi: angolórákon a diákokat a tanár beceneveken szólította meg. A Leslie (László a nevem) olyan béna volt, maradt a Dutch. A Flander meg valahogy kialakult. És akettő meg nekem nagyon tetszik: Dutch Flander

    Ennyi...
  • Dzsini
    #206
    Nemes István = John Caldwell, Jeffrey Stone, Donald H. Wisdone, David Gray, Mark F. Wilson, meg még vagy 1 tonna név :))
  • Mike at home
    #205
    ki Nemes Istvan?
  • cSuwwi
    #204
    Miért ez a Nicked ?

    cSak. Kielégítő a válasz... :)
  • Calver
    #203
    kedvenc íróm ő és Douglas Adams szal kenem-vágom a témát. rengeteg könyvét olvastam, a teljes káosz ciklust kivéve a legelsőt (mekkora kibaszás ez!), Nincs kegyelmet, Előhalott Balladáját, Menekülés Nyú Drcenbőlt meg még egy csomót. amugy eredeti neve Nemes István és fut még David Gray, Jeffrey Stone és John Caldwell neveken!
  • artschi
    #202
    Egy haveromtól kaptam a nevet. Volt egy régi film, a Rob Roy. Abban volt egy egy faszi, akit Archie-nak hívtak és megölték a filmben :). Onnan kaptam a nevem, csak kissé megbonyolítottam :)
  • SLICK
    #201
    ilyen se volt
  • SLICK
    #200
    és enyém a 200. ik
  • SLICK
    #199
    A Need For Speed Hot Porsuit 2 ben volt egy olyan versenyző hogy Slik. Na, én hozzáraktam egy C betűt és így teccik jobban leírni is könnyeb mármint aláírásnál!
  • mikike
    #198
    mert a Dr.Macsó már foglalt volt
  • Pyx #197
    elég régen regisztáltál már... :)
  • Alien
    #196
    nekem pedig onnan jött, hogy eléggé szeretem az alien filmeket, a játékot is, így gondoltam az Alien név remek lesz nekem:)) régen chaten is ez volt a nevem, csak ott volt már egy Alien, így ott Alien. lettem. Szerencsére itt "pont" nélküli Alien lehetek:)
  • Gfreiter
    #195
    Répcelak, emlékszem...
  • Alien
    #194
    Én is erre gondoltam, hogy St=Saint

  • Gfreiter
    #193
    Van olyan falu? Te hol lax?
  • LittleL
    #192
    Nick az a szomszédos falu tőlünk, jó mi ?
  • Mighty
    #191
    97 környékén, mikor elkezdtem netezni, mint majdnem mindenki a chateléssel kezdtem netes pályafutásomat. Oda kellett valami frappáns, még nem látott nick. Mivel nekem nagyon tetszik az NHL-ből az Annaheim Mightyducks emblémája. Ebből maradt a Mighty. Már megbántam, mert nem teljesen egyedi, igy sok helyen nem tudom használni.
  • pet70000
    #190
    egyszerű
    P.E.T.E.R.
    csak röviditve egy kicsit.......
  • N.E.O.!!!
    #189
    AZÉ MERT MÁTRIXBUZI VAGYOK!!!

  • tomsolo
    #188
    mijaz a Nick?
  • Gfreiter
    #187
    Én éppen egy II. világháborús könyvbe voltam elmerülve, amikor regisztráltam. És mivel akkor elsősorban az Army topik miatt regeltem, ezért Gfreiter lett a nikkem, ami eredetileg Gefreiter, az pedig őrvezetőt jelent. Mostmá annyira nem tetszik, de ez van...
  • _Vegeta_
    #186
    Faszom tudja mi a divat s mi nem, de nem is erdekel, nekem nem divatbol ez a nickem.
    Amugy az h egy jatekba mi a neved az 1 dolog...
  • _Vegeta_
    #185
    Pffff