256
Conan - Az új hent-Isten ?
  • kismusil
    #256
    Sziasztok. Szeretettel várunk minden kezdőt és haladót, 2018. május 31. óta üzemelő PvP szerverünkre.

    Facebook csoportunk neve: HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Itt megtaláltok mindent amit a szerverről tudni kell: discord link, szabályzatunk, support és egyéb más információt.

    Szerver név : HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Szerver ID : 176.57.160.57:28600
  • Drag0nsBreath
    #255
    Helloo
    Most en is epp ezen jatszodtam es nekem is pont ugyanez a problemam van es mar nem egyedul kinlodtam rajta es tobb oran at...ez valami abszurdum!!

    Meg is neztem az interneten a walkthrough-jat de csak ezt talaltam:

    http://www.amrathelion.com/conan_reviews/conan_dark_axe.html

    Es ott ennel csakennyit ir: Stygia - The Lava Caves
    Fight enemies and avoid dying in lava. Climb up the wall and enter the pipe to leave this section temporarily. If the pipe Conan is on collapses, you will need to do some weird jumping from the top of the cliff to get to the open tube and trigger the map transition.

    Szoval ugy latszik hogy megis a falra kellmaszni de at ha nincs csoo akkor hogyan??? Lehet hogy hibas a jatek...nem tudom..nagyon kevesen jatszak. En meg igy se tudok atmenni...De ha megis van kisut es mar mgtalaltad akkor ird le esetleg es hatha nekem is sikerulni fog majd :D

    Persze ha nem BUG-os ez a jatek ahogy van formatolva..
  • Samanosuke
    #254
    Sziasztok!
    ejjj de régen irtak már ebbe a topic-ba.Na kiváncsi vagyok válaszol e valaki:
    A sima Conan-nál egy lávás pályán vagyok.(Stygia-the Lava caves)A pálya végén egy kőajtó,mely előtt tüzek égnek.Oldalt van egy fal,ahol fel lehetne mászni,azonban egy darabig felmászik,utána meg csak egyhelyben mászik tovább a muksó.Más felé nem lehet menni,és a falon lévő lyukba se tudo semmoit betteni hogy tovább mászhasson.
    Na itt hogyan tudok továbbjutni?:)
    előre is köszi
  • Bil Ur Sag
    #253
    Hello

    Ott nem is kell semmit szétcsapkodni. Ha jól emlkszem lessz ott egy falrész ahol kirakja a game a kis kéz ikon-t. Ott fel tudsz mászni a falra. Járd körbe ott a falat és ki fogja rakni.
  • DanRyu
    #252
    Hi

    Elakadtam a Conan The Dark Axe játékban! Remélem jó topicba írok. A hegyen vagyok az 1. pályán és egy rakás farkast kinyírtam, de van a térképen egy nagy folyó és oda nem tudok eljutni egyszerüen. Ahol 2 vagy 3 farkas lakmározik egy nagy húsból onnan tovább van egy fehér vékony jégfal, felül jégcsapok vannak, elöttem fatörzsek és itt mit kell csinálni? Nem tudok tovább menni, semmit sem tudok szétcsapni kardal meg buzogánnyal, se a vékony jégfalat se a fatörzseket. Help!!!
  • dzsuvajoe
    #251
    cheat
  • Cassell
    #250
    http://www.code5.de/pctrainer/download2.php?id=2456

    Úgy nézem ez lesz a neked való amúgy google a barátod
  • lacaaa2
    #249
  • lacaaa2
    #248
    Légyszi valaki segítsen
  • lacaaa2
    #247
    Sziasztok tud valaki a Conanhoz cheat kódot?Please
  • grebber
    #246
    PFF MMORPG lesz :(
  • Seth
    #245
    hmm....ez még jó is lehet
  • grebber
    #244
    Kis izelitő az új Conanból.





    Maradék pár kép
  • grebber
    #243
    Conan újra támad!

    No nem, nem az ifjú, anabolikus szteroidoktól duzzadó Arnold Schwarzenegger készül a kaliforniai kormányzói székből képernyőinkre teleportálódni, "mindössze" a Funcom harangozta be a legújabb akció-RPG-jét. Az Age of Conan: Hyborian Adventrues című remekműben a mélyszántású sztori által vezérelt egyjátékos, valamint a brutális és tömegjelenetektől tarkított többjátékos üzemmód kerül tálalásra, mindezt fantasztikus grafikai körítéssel, s akár 7.1-es hangzással. A játék a Conan-legenda masszív, összesen nem kevesebb, mint 45 cég részvételével történő újjáélesztésének része, mely akcióban egy Warner Brothers-mozi, valamint egy másik animációs film is szerepel. Mindenki kedvenc ágyékkötős barbárja tehát visszatér - reszkessenek a gonosztevők!

    info: hcgamer

    Én már kiváncsian várom.
  • Keleman
    #242
    Üdv remélem néha még benéz ide valaki. Ha valakienk megvan a játék (nem feltétlenül eredetiben), az legyen szíves írjon a [email protected] e-mail címre! Előre is köszi.
  • stone
    #241
    Nem olyan rossz game ez, rosszabbra számítottam csak easy-be nem érdemes játszani mert egy idő után túl könnyü szinte csak leeséssel lehet meghalni.
  • kyle reese
    #240
    az mitöl van indítás után össze vissza villogó képet ad be és semmit se tudok csinálni vele hogy abbahagyja ! ha valaki tud rá megoldást az segítsen please sürgős lennne !!! köszi előre is .
  • Zoolesz
    #239
    Segítség elakadtam 1 olyan szobába ahol 5 ajtó van 1 ahol bejöttem az bezáródik 3 ahol tűz ég és csontik jönnek ki és 1 ajtó ahol ki kellene menni de egy fa csapóajtó van ott ami nem nyilik ki ja és van egy 5ágú csillag a földön és az leomlik ha ráálok. Akármit csinállok ne történik semmi. Ötlet!?
  • Bobber
    #238
    ja es ezt mindigy egybe omlesztve:)
  • Bobber
    #237
    hat vegig nyomtam. hogy oszinte legyek nem igazan voltma tolle hanyat esve :(
    marha sok benne a bug es azert meg kell hagyni eleg sok szivas van benne:( arrol nem is beszelve hogy telleg nem tudtam osszerakni a akardot ded nem otm miert tunt el belole a pnge hiszen nem haltam meg miutan felvettem es nallam kellet volna hogy legyen sajna eltunt pedig megneztem volna hogy milyen de hat igy mar nem fogom:(:(:( azert nekem anno a blede sokkal jobban bejott es szerintem sokkal jobb volt a hangulatas de hat ez csak az en velemenyem az tuti hogy zet nem fogom meg 1x vegignyomni mert anniyra azert nemn jo:) na azert akit erdekel a tema annak azert ajanlom nezze meg de tul sokat ne varjon
  • Bobber
    #236
    Hat kezdek aggodni mertmost ertem a labirintusba es a gomb is megvan de a penge hianyzik . na mind1 szerintem e miattmar nem kezdedm ujra a gamet mert eleg sokat kene nyoamtni megint nekem ahoz meg nem lesz turelmem:(:(:(
  • steweee
    #235
    sztem ne aggódj miatta !
  • Bobber
    #234
    hello mindenki en most kezdtem el nyomatni a gamet es eleg jol haladok benne de most van egy dolog ami bosszant. A Piramisos palyanal tartok es most latom hoyg ami kardreszt a piacteren vettem fel az valamiert nincs nallam ez valami bug vagy nem emlekszem es meghaltam es nem vettem fel ujra bar ennek ugy ekicsi az eseje mert azon a reszen nem lehet meghaléni. Szoval jart mar igy mas is vagy csak nekem bugos valmiert a game??? Ill nem latom hogy nallam lenne az a vacak amit meg az elejen talakok es a karomra van huzv aezek termeszetes hogy eltunnek vagy en csesztem el valamit??? Legyszi valaszoljatok bar latom eleg regi az utolso bejegyzes de nagyon ossze akarom rakni a kardot es nem akarom elorol kezdeni addig amig nem otm biztosan hoyg en csesztem el valamit. Elore is koszi a segitsegeteket.
  • steweee
    #233
    na, végigjátszottam.összegzésem:egy nagyon jó, a mai színvonalnak megfelelő játék volt, grafikailag, hangügyileg kifogásolhatatlan, és volt egy jó adag blade of darkness-es feelingje.bár azt utól nem érte azért.ami leginkább nem tetszett, az az automata kamerabeállás, vagy legalábbis annak a kísérlete.érthetetlen, hogy 2003-ban ez még ekkora problémát jelentsen az ilyen típusú játékokban, amiből már egy csomót készítettek.általában hülyén mozog a kamera, és emiatt a változó irányú irányítás is nehézkes, néha nagyon bosszantó harc közben.a kombókból meg talán kevesebb is elég lett volna, túlzott komplexitásra törekedni sosem jó, talán a kevesebb lett volna a több
  • 3P
    #232
    #229-re még mindig senki?
    Sajnos a Far Cry-nál is volt hasonló texturázási gondom...
  • 3P
    #231
    #229-re senki?
  • Rusy
    #230
    A kard negyedik darabja a labirintusba lesz majd megtalálod elég szembetűnő

    nemtom melyik kőajtón, asszem ha arra gondolok ahol vagy allor egy iyen kör alakú szarra kell rátenni a drágakövrt és kinyílik az ajtó, van rajta egy élettőtő, felveszed én is megszívtam, visszamentem és rá kellett tenni, ilyen hegyek között van?
  • 3P
    #229
    Fenébe!

    Egy "picit" hibás a játék nekem egy Radeon 8500-ason. A texturák egymáson áttetszőek...

    Az a mocskos érdekes, hogy szinte kivétel nélkül csak azok a gamek hibásak a kártyán, amin NV logo ott fityeg... :(

    Tud valaki rá megoldást? (probáltam 4.1, 4.2, és 4.3 Catalisttal is).
    Ha kikapcsolom a tükröződést akkor megjavul, de a látvány is alaposan elromlik... :(
  • steweee
    #228
    légyszi segítsen vki, nem tudok tovább menni
  • steweee
    #227
    mikor, hol és hogyan lehet majd összerakni az atlantiszi kardot? 3 darabja megvan, a penge, a keresztvas és a markolat. van több is?
  • steweee
    #226
    a kannibálok dzsungelében a lávás pálya után hogyan kell továbbjutni a nagy kőajtón? lekaszaboltam egy csomó skorpiót és vadembert, megszereztem egy piros drágakövet, de nem tudok továbbmenni?mit kell csinálni?
  • steweee
    #225
    néha azért idegesítően béna a kameraállás.az ugrálós részen egy csomószor leestem emiatt.de a többi kárpótol ezért.jó játék nagyon
  • steweee
    #224
    köszi, továbbjutottam
  • tomcooper
    #223
    Fel kell mászni a piramis tetejére, asszem ha szemben állsz a bejárattal, balra indulj és lesz ott egy beugró, ahol fel kell kúszni a tetőre...
  • steweee
    #222
    a vámpírokat kellett lecsapdosni, utána ha aktiválom a háromfejű kígyószobrot, akkor kivilágosodnak azok a padlólemezek, amik nem szakadnak le rálépéskor.átmegyek az ajtón, és egy nagy terembe jutok, ahol szintén vámpírok vannak, a tetőboltozaton meg imádkozó sáska szobrok.az egyiknek a feje le is van szakadva és elzárja az utat a terem korbejárásához.van erkélyszerűség is a fal mellett, de nem lehet rá felmenni mert le van szakadva a lépcsője. a terem közepén van egy kis piramisra emlékeztető épület, aminek a belsejében egy stilizást nap minta van. meg találtam egy ez alá bemenő lépcsőt, ami egy liftajtóval van lezárva, de nincs hozzá a kulcs.hol van?
  • Rusy
    #221
    pf nem emléxek, közvetlen utána, mi van a pályán írd már le kicsit bővebben
  • steweee
    #220
    a szalamadra templomában hol van a kulcs a lifthez?nem találom sehol.(az ugrabugra rész után, ahol leszakadtak a padlók)
  • tomcooper
    #219
    Ja, remélem hamar meglesz, most Far cryozom,de a kezdeti istenítésem lecsillapodott: jó játék és kész! Sajna, nálam hiába über a játékmenet, odabasz az AI, gyönyörű a kép, király a szabadságérzet, sőt még a nagybetűs HANGULAT is megvan, ha sztori gyengusz! Engem sajna kezdenek idegesíteni a szörnyes játékok, pláne ha Half-life utúíze van!
    Blade walkthrough?
  • Rusy
    #218
    knights of the temple
  • Rusy
    #217
    Most telepítem a far cry-t...
    meg a temple of the kinight vagy mi ugyanilyen mint a conan meg tdk adta ki próbáld ki