256
Conan - Az új hent-Isten ?
  • tomcooper
    #176
    Üdv!
    Tegnap kezdtem el nyomni! Nagyon bejött, eddig!
    Gagyi gépemen is jácható, a sztori nekem nagyon teccik (mongyuk én csak a 2 mozifilmet ismertem Arnolddal), a játékmenet is. Ami bosszantó: kameramozgás, konzolos mentés, bár ez a szent köves dolog még elmegy. A küzdelem kicsit ROTK-os, néha az a hangulat- és LOTR-gyilkos sz.r gém ugrott be Conanról is, de annál ezerszer jáchatóbb!!
    Ha csak fele ilyenre sikeredett volna a ROTK gém, nem fikáztam volna annyit a saját fórumán!
    Mindegy, nekem eddig nem volt gondom a gémmel, jópofa lett, az biztos. Most a kordovai kikötőben vagyok; tökre teccett, amikor Conan pofán küldi a tevét! :)))
    Amúgy télleg emlékeztet a Blade of darknessre (amit a mai napig sajnálok, hogy nem toltam végig) meg a Rune-re!!
    Szal eddig kellemesen csalódtam ebben a játékban!
    Éljen!!
  • lwb
    #175
    Megoldva ...
  • lwb
    #174
    Elakadtam Keshanban a Stables nevű pályán, ahol a nagy dög keselyük vannak a karámokban. Fogalmam sincs hogyan lehetne innen továbbjutni. Valaki tudna segíteni?
  • Curtis
    #173
    Hali,

    Melyik a leghosszabb kombó, amit el lehet nyomni? Lehet többet is egybefűzni?

    Curtis
  • LSC
    #172
    mega lol a vásárban leköpött a teve és pofán vágta mint a filmben:)
  • insp
    #171
    #167-re valaki?
  • Voltan
    #170
    Hát ez elég érdekes...
  • steweee
    #169
    na ezt nemrég írtam a hostage rescue témában, de szerintem azt már nem olvassa senki, úgyhogy bocs hogy ide beollóztam, de kíváncsi vagyok mások véleményére a dologgal kapcsolatban.a conannál sajnos nem vált be, meg még ilyen jellegű volt az univerzal combat, a prince of-ot letöröltem.és csak emiatt nem akartam nyitni egy !!!gef2ti gondok!!! vagy egy ---nem megy a játék--- vagy egy ***hostage rescue help plíííz*** topicot :)))
  • steweee
    #168
    © steweee ma 09:12 | Privát | Válasz | #19

    förtelmesen szar!nem is azért szólok hozzá, hanem érdekességképpen.mivel jelenleg gef2ti-m van, az már nem lepett meg hogy nem akaródzott neki elindulni, mert vmi pixel shader 1.1et meg még vmit kért.de azért nem töröltem le, mert most akarok új vidkarit vennni, és gondoltam addig is fennhagyom, majd akkor kipróbálom.de most olyan töménytelem mennyiségű új videofilmeket hozott egy haverom, hogy gondoltam biztosan nem egy nagy szám, letörlöm.elindítottam az add/remove 2002-t, de az unistall megnyomása után meggondoltam magam.leállította a folyamatot, kiléptem, és a könyvtárából indítottam az exe-t, hogy még működik e.és nemhogy elindult, hanem ezek után már a hiabaüzenet panel sem jelenktezett, és simán lehetett vele játszani.találkozott már vki hasonlóval más játékoknál is pl:prince of p, conan?na, mindjárt ki is próbálom hogy azoknál műxik e így a dolog.de azért ez elég nagy genyóság hogy menne a játék, de direkt úgy csinálják, hogy régi vidkarival ne induljon.pedig ez egy szar, a többire meg kíváncsi vagyok
  • insp
    #167
    Srácok, nektek működik Controller-rel?

    Az ilyen játékokat én Gamepad-del szeretem játszani. (Logitech Dual Action) Hiába állítom át az Options-ben, hogy Gamepad-del akarom tolni, nem látja. (minden más játék igen) Esetleg tud valaki küldeni valami használható wingman profile-t?

    Előre is köszi!
  • Etele
    #166
    Abban a városban van a harmadik kard-elem ahol a megmentett csaj apját kinyírja a törpe? Mert akkor azt buktam... vissza lehet menni oda valahogy? :(
  • klastrom
    #165
    Ezeket a szar szellemeket hogy vittétek át ? The last of its race ...
  • Skyline
    #164
    A csúcsdísz a game végén a labirintusba van ha jól emléxem.
  • dzsonesz
    #163
    negyedik meg fasztudja na az kéne nekem
  • dzsonesz
    #162
    egyik jégbarlangba volt, másik a logócsöcsü züld ribancsnál harmadik pedig a városban az 1ik sikátorban
  • dzsonesz
    #161
    thx , nekem a penge a markolat +keresztdisz van meg a negyediket nem lelem sehol, nem tudod véletlen merre van?:)
  • Skyline
    #160
    4 darabból áll...
    penge,keresztdísz,nyél,aljára kis daganat:)
  • dzsonesz
    #159
    Szeva all!
    Már másodszor nyomom végig a gamet, de még mindig nem tudtam rájöönni h hogy kell öösszerakni azt a sword of atlantiant vagy mit van nálam 3 db és nem tok vele semmit csinálni, ha valaki vágja akkor megkööszöönném ha adna tippet.
    elüre is thx.
    bye
  • Sheltem
    #158
    Én már a szellemgenyóknál is szívok amikor a kriptaszerűben vagyok és először jönnek a csontvázharcosok...na a szellemek kifingatnak...Először lönek rám amiket 50% ban kivédek,de ahogy rájukütök elhúznak a szoba másik sarkába...Cumi :( Ti hogy aprítottátok le őket? Kűr hogy nincs löfegyver :D
  • Skyline
    #157
    Na végigtoltam...
    Hátt az utolsó pályák igen szopatórsra sikeredtek...A legfőbb ganét meg szinte életerővesztés nékül ki lehet nyirni..
    A megnyerés pedig egy kemény fél perces valami...Semi extra...Jó volt a cucc de többször nemfogom végigtolni sztem.
  • Etele
    #156
    Köszi. :)

    Gamepad-el senkinek nincsen tapasztalata?
  • lwb
    #155
    Állj rá egymás után a két ledöntött szobor talapzatára és a csapóajtó kinyílik.
  • Etele
    #154
    Még valami: van, akinek sikerült működésre bírnia a gamepad-jét? Mert én hiába állítom át a default controllert erre, cseszik működni.... :(
  • Etele
    #153
    Sziasztok, szégyellem, de elakadtam.
    A segítségeteket szeretném kérni.

    Naszóval.

    A Vulture templomban vagyok, lefelé kéne mennem, egy fa csapóajtón. A szobában van 5 keselyűszobor+2 ledöntött u.ilyen szobor. Ha elmegyek mellettük, vagy balra, vagy jobbra beforognak.

    Gondolom ezzel kell kisakkozni valahogy hogy kinyíljon a csapóajtó, de hogyan? Help
  • lwb
    #152
    Hát ja. De ilyen ínséges időkben ennek is nagyon kell örülni. Amennyi szar kijön mostanában ...
  • Pityuka Fővezér
    #151
    Hi all!

    Van négy skorpió a templomban, amik regenerálják az életerejüket. Ezeket a dögöket hogyan lehet kinyírni?
    Amúgy jó a game, meg szép is, a kamera néha szar, de elviselhető.
  • RangeR
    #150
    Van egy bemutató rajta: Knights of ... valami. Na az az, ami állva hagyja majd ezt. És mindketten együttes erővel majdnem felérnek a RUNE bokájáig, de csak az alsó részét súrolják. Mind hangulatban és dinamizmusban. sajnos...
  • klastrom
    #149
    SCSNE=SCENE
  • klastrom
    #148
    Kicseréltem a crack-et a szokásos módszer szerint, el akarom indítani és állandóan a következő hibaüzenettel lép ki:
    UNABLE TO INITIALIZE SCSNE RENDERER:-103
    Mi ez és mit lehet tenni ellene ?Köszi
  • Gear
    #147
    Kösz! szokás szerint vagy 100-or elmentem a lehetőség melett!
  • Crem
    #146
    Egyébként már végigvittem... Kb. az utolsó 15 combo-t vagy mit meg se tudtam nézni!:( A harmadlagos akciógombot csak az utolsó 10 percben tudtam használni!:(((((((((
  • Crem
    #145
    Fel kell mászni a piramis tetejére.

    Ezt pontosan leírni nem tudom, de a piramis egyik oldalánál fel lehet kapaszkodni. (jelzi a kéz) Onnan meg egyértelmű lesz!:)
  • Gear
    #144
    Én most egy kis piramisnál akadtam el. Van 1 piramis + benne 1 lift amin van 1 ülő kis szobrocska fej nélkül. Na ezzel a liftel valszeg akkor tudok lemenni(vagy fel vagy mittomén)ha a fejet megtalálom,de nem találok semmit csak kint 1 zárt lejáratot meg a körbefutó peremen (aminek le van szakadva a lépcsője)ven egy ajtó amit kijáratként jelez de nemtudok feljutni hozzá...HELP!!!!
  • Crem
    #143
    Üsd a tálat amiben a (szíve) lehet, majd amikor lemegy a védőmező a duci nő körül, szaladj oda és adj neki!:)
  • Sheltem
    #142
    A zöld dagadt k*rvát hogy kell kinyírni? Előtte verem mint állat az edényt de semmi...Ötlet?
  • lwb
    #141
    én is aszittem, hogy csak 3 ...
  • Gear
    #140
    ja hogy 4 rész! Én meg azt hitem hogy a kard a markolatból a pengéből és a kézvédőböl áll....mi a negyedik rész?
  • balty
    #139
    Ha megvan a kard mind a 4 része magától összerakja!
  • lwb
    #138
    Ezt már én is kérdeztem. Valaki?
  • LSC
    #137
    itt jön be a képbe a gondolkodás:). Nagyon powa a rúgások meg az ütések is.