256
Conan - Az új hent-Isten ?
  • Chaos Mad
    #56
    fegyvereket vagy páncélokat, esetleg pajzsokat lehet felszedni?
  • klastrom
    #55
    Ti hogy telepítettétek Daemonnal vagy Cd-ről? Én Daemonnal próbáltam de nem tudtam betenni a 2. Cd-t a képernyőn megjelenő kép miatt amit nem tudtam eltüntetni...
  • lwb
    #54
    Én is csak a remek Conan novellák miatt töltöm le. Remélem visszaadja a Howard történetek hangulatát. Ha meg nem, akkor F8 ... :)
  • Voltan
    #53
    Nálam a hangulat könnyen el tudja vinni a primet. Hasonlóan voltam a Soulreaver 2-vel is. Ott már néha a hajamat téptem az iszonyatos kamerakezelés-irányitás combo miatt. Mégis sokat játszottam vele, a hangulata miatt. Asszem, én a Conannak is adok egy sanszot. Úgyis csipázom Robert E. Howardot.
  • lwb
    #52
    este én is megcsekkolom
  • fucko
    #51
    Ja.
  • selwik
    #50
    Na én is megnéztem, hát nekem sajna elég negatív véleményem van egyelőre. Még csak az elején járok, úgyhogy lehet nem teljesen korrekt amit írok:

    Tipikus konzolfíling. Nem lehet menteni, az egér csak arra jó hogy nyomkodd a gombját, a scrollt nem ismeri a program. (2004-ben...) Kamerakezelés vicc, nem lehet föl-le nézelődni, vagy forgatni a kamerát, hogy előröl is megcsodáljuk kidolgozott testű barátunkat:))
    A pályák teljesen lineárisak, nem lehet leesni sehonnan, csak egy irányba lehet haladni, stb. Zavart még hogy szinte percenként volt vmi átvezető animáció. Nem lehet variálni a cuccokkal, pl. inventoryban gyűjteni a gyógyitalokat a nehezebb csatákra. Vagy felveszed, vagy eltűnik. Nincs pénz a játékban, nem lehet jobb cuccokat venni, az van amit találsz. (találni= lebeg a levegőben szép effektekkel, hogy kiszúrja a szemed)
    A karakterépítés abból áll, hogy a hatszáz féle csak harci kombót megtanulod aztán lehet ráfeküdni a billentyűzetre, hogy előcsaljuk a'la mortal kombat.

    Szal szerintem egy az egyben Return of the king stílus, azt is pont ezek miatt hanyagoltam. Szép grafika, jó hangulat, de pocsék kamerakezelés, és lebutított játékmenet, ami elveszi a kedvet az egésztől, és dögunalmassá teszi fél óra után. Ezt inkább meghagyom a konzolpártiaknak...
  • klastrom
    #49
    Elnézést a plusz témaindításért ....
  • DONGUBA
    #48
    De baszki ha leszedtem es utana derul ki hogy nem megy geforce mx460-as kartyaval akko merges leszek
  • Voltan
    #47
    Érdekes, érdekes. Meg köll szerezni. Conan a király!
  • Skyline
    #46
    Öh most egy elég szoppatós résznél vagyok tömve a hely csapdákkal,beficcen a tipikus Indiana Jones féle Utánnam a nagykavics effekt is..:)
    Nemtom holtartok valami szellemes helyen járk nemszámoltam hányadik pálya vagy terület de nagyon ász,a szellemek is igenfrankón néznek ki olyan foszforeszkálószerüek...:)
    Jah nézegettem picit a fejlesztős képet a legalján lehet találni a kombófejlesztésen kívül életerőnövelést,életerőregenerálódássebességet,erőnlétnövekedést,erőnlétszint gyorstöltést,stb...
    Ha sokat kombózgatunk Izomagyú Mikiegerünk bizony elfárad és nemszándékozik kombózni:)
    Hja igen ez a halál utáni bizbasz világ is elég ötletes lett,most döglöttem meg az egyik csapdától és kiírta a gép hogy mivel nem harc közben haltam meg ezért nem vagyok méltó a harcnagyisten színe elé lépni ezé game over..:)
    És még1 pozitívum aminek egyesek örülhetnek egyesek nem...Blade of darknessben ha jólemléxem egyszerre sosem jött ránk ellenfél,ha valakit gyaptunk a másik csak áll...Na itt elég gonosz módon ránkjönnek ha többenvannak...Érdemes a villámreflex kifejlesztése!:)
  • semo1
    #45
    Meghoztad a kedvemet hozzá.
  • Mr. Perfect
    #44
    KÖszi az értékelést, én is nagyjából ilyesmire számítottam, mondjuk nekem bejött a Blade of Darkness és a Rune is úgyhogy már rohanok is a boltba :-))))))))
  • Skyline
    #43
    A topicot is lehet megváltoztatni,gondolom olyan arc nyitotta aki meglátta a játék témáját meghallotta hogy konzolcucc is és jön pc-re na egyből elnevezte hentjátéknak...
    Nem az és hentistenként a Diablokat említeném azt nem übereli semmi....Ha a játék végéig nem gyapsz le a diablo1/2-ben 1millió elenfelet akkor egyet sem...:)
  • Skyline
    #42
    Nállam Ti4200-al elindult.
    Akinek bejött a Blade of Darkness vagy a Rune anak ez is be fog jönni,hent játékként nem emlegetném,mivel ennyi erővel a blade of darkness vagy a rune is az lenne mégsem azok...
    Jólehet gyapni kell az ellent de hentjátékként inkább akkormár a Diablo nevezetü közkedvelt bizbaszt említeném ahol percenként többszáz elenfelet kell legyapni szinte 0 sztori mellett...:)
    Szóval ez a game NEM TUCATHENT...Vér van benne rendesen,bár edig darabolni nemigen tudtam mivel csak farkasok,jégemberek,óriáskukac meg hasonlók jöttek kivlve 4 emberi elenfelet de akkor még nemtudtam csak 3-4 féle kombót de egyik sem fejrement..:)
    A grafika nem nagy szám de nem is gáz bár az inronál kicsit megijedtem nagyban mutatják ahogy conan lovagol meg soklovas jön összevissza megy köztük a kemra de egy deci árnyékot nemláttam...Aztán játék közben meg van.
    A zene isten!:)
    A gépigény nagyon lightos 1.2-es tuacerkán gef4ti4200-al 1280*1024-ben mosolyfakasztóan fut fullos beállítások mellett..:)
    Joan of Arc-ot porig alázza és nem hasonlítanám ahoz mert az tényleg egy hentjáték...Ez Blade of darkness és Rune szerü,mivel nekem azok bejöttek ezis bejövős...
    Rpg elemet eddig annyit találtam hogy minden ellenfél ad tapasztalatpontot amit bármikor eloszthatunk a kombóink/mozdulataink között...Minden mozdulat 3 szintü lehet. Azthiszem ennyi az összes rpg beütése a dolognak,más eddig még nemvolt...
    A mentés kissé konzolos lett viszont,bár én az ilyesmit sose sajnálom,mindig sír mindenkinek a széája hogy MIÉÉÉÉRT csak azt nem veszik észre hogy így azért jelentősen nehezebb,hosszabb élettartamú a cucc..Tehát menteni akkor lehet ha van nállunk rúnakő amit a pályákon találgathatunk...
    Ez még ne rettentsen el azért senkit,mert ha meghalunk akkor ilyen lélek vagy miafranc világba kerülünk ahol egy nagy szellem figyel ránk és le kell gyapnunk egy vagy pár ellenfelet.Ha ez sikerül visszakerülünk a halálunk helyszínére fullos élettel (afféle Continue:) )ha nem na akkor van hogy lehet anyázni hogy holmentettünk utoljára...:)
    Szóval szvsz az elmúlt idők egyik legjobb Blade of darkness/Rune utánzata Gothichoz nincs köze ahogy az említett két játéknak sem,gothic full rpg volt TPS módban ez inkább akciótps némi rpg beütéssel.
    A kamerát kicsit szokni kell de nem az a borzadály mint a mi e nemhivatalos demóban volt...néha vannak kisebb bugok,de nemgázosak..
    Olyan 85%-ot sztem megérdemel a stuff..
  • Mr. Perfect
    #41
    Szerintem érdemes, habár ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Nézd meg a képeket és döntsd el, jobbat úgysem tehetsz :-)))))))))))))
  • DONGUBA
    #40
    Akko ez nekem nem fog mukodni geforce mx460-as kartyaval???????????
  • semo1
    #39
    Érdemes letölteni? Vagy ez is olyan szar mint a JOAN OF ARC
  • Mr. Perfect
    #38
    Hát ha a Gothic-hoz hasonlóra vártál akkor még várhatsz egy kicsit, mert ennek semmi köze ahhoz. Max a grafika lehet hasonló, nameg a témaválasztás :-)))))
  • selwik
    #37
    Mindenesetre megnézem. Már úgyis vártam vmi gothic-hoz hasonló mókához.

    Induló karaktereket lehet választani, vagy csak Conant lehet alakítani?

    Minimális rpg van azért benne, vagy csak üss amit látsz?
  • selwik
    #36
    Mondjuk én is rühellem amikor például -=[!!!A játék címe!!!]=- topikot nyitnak...
  • selwik
    #35
    Kereső nekem simán megtalálta:

    Conan (3 üzenet) - 2004. 02. 18. 23:21
    Conan


    Conan a BANKÁR!!! (10 üzenet) - 2004. 01. 25. 21:52
    SVARCENEGGER FILMLYE!!!


    - Conan - (34 üzenet) - 2003. 12. 21. 15:02
    Conan - Az új hent-Isten ?


    3 találat


  • shaba23 #34
    Át kellene írni a topic címét...így nem találja meg, aki rákeres és nyitnak másikat :)
  • Skyline
    #33
    Lecsorgatom bár megoszlanak a véemények a játékról...
    Az Nforce fórumban a Blade of Darkness-hez hasonlítják,,csak állítólag szinte 1 csepp vér sincs benne...:)
  • DONGUBA
    #32
    En mar szedem lefele csak 3cd-s ez a baj.
  • antijedi
    #31
    még ha 1 cd lenne akkor talán bár jol meggondolom, de 3 az kcsiit sok szvsz... :P
  • antijedi
    #30
    szupi... :P
    azért megvárom véleményeket hátha de képek alapján se füzök sok reményt... :P
  • Serpa
    #29
    biztos "tökig" van videjóval ...


  • antijedi
    #28
    3 cd lett??? ehhh...
    asszem ezt sem fogom akkor kiprobálni...
  • zaki
    #27
    thx... majd este lehúzóm
  • David2
    #26
    Ha valóban olyan jó, mint a képekből sejteni lehet, akkor van jövője a gamenek!
  • Mr. Perfect
    #25
    Egy Link a demóhoz...
  • Mr. Perfect
    #24
    Itt van egy pár képernyőkép, szerintem elég meggyőzőek...
  • zaki
    #23
    linket tudsz mondani?
  • Mr. Perfect
    #22
    Nekem a demóhoz nem volt szerencsém, de aképek alapján a teljes játékot tuti, hogy ki fogom próbálni. Pl. a csontvázak nagyon jól néznek ki, és a hangulat is jónek ígérkezik...
  • grebber
    #21
    Én játszottam a demóval nem tetszik ez a game!!
  • zoli80
    #20
    na megjelent ez a csodahent is:
    Conan (c) TDK Mediactive 149x15 MB DEVIANCE 6.9
  • steweee
    #19
    nem lehet csonkolni????!!!!!! nehogy már!!!az ÖSSZES CONAN regényt olvastam+filmek!ezzel elbasszák az egészet!a blade of darknessben az volt a legfaszább, amikor levágtad az ellen kezét és a csonkból spriccolt a vér, ő meg odakapott, vagy féllábon ugrált egyet kettőt míg eldőlt.c64-en a barbarians című progiba az volt a legkirályabb, mikor egy fejlevágós combó bejött, aztán a fej koppant a padlón
  • Voltan
    #18
    Csonkolni nem lehet benne, legalábbis a demoban, de azért eléggé hasonlit. Jó kis kombók vannak. Azonkivül benne van az a jóféle Conan hangulat. Nem lesz ez rossz, remélem.
  • steweee
    #17
    ez játékstílusában olyasmi lesz mint a blade of darkness volt?király lenne!