256
Conan - Az új hent-Isten ?
  • tomcooper
    #216
    Menny vissza a hídon és lesz arra még egy kapu, ott le kunyhók közé, szét az ellent, van arra egy kenu...
    Rusy: nem skorpiók vótak azok? :))

    Off: Far cryt láttátok má? Odabasz, de nagyon!!!!
    On
  • Rusy
    #215
    Na végignyomtam kurva jó volt, a főkígyó elég nyenge volt, nagyon nagy játék teccett
  • Rusy
    #214
    Ezeket a geci pókokat hogy kell kinyírni átlátszó pókok, ráteszem a zöld követ arra a buziságra megnőnek de nemtom kinyirni őket valami speckó fegyver kell?
  • Rusy
    #213
    Na továbbmentem, csontvázaknál vagyok kurva erősek
  • Rusy
    #212
    Hát ilyen nincs megin elakadtam a labirintus végén lezárult az ajtó és nem bírom kinyitni... please
    na megyek bolyongok tovább
  • Rusy
    #211
    Pf erre nem emlékszek mindgyá megnézem
    tomcooper biztos tudja...
  • steweee
    #210
    még csak az elején tartok.ott akadtam el, hogy a vadember törzs falujában átmegyek a hídon, és nem tudok továbbjutni.a facölöpöket a híd végén nem lehet kiütni.merre tovább?
  • Rusy
    #209
    Köszi most nézd meg a privit, magamnak küldtem el... jaja a keselyű istálló után, ott be van omolva a fal és nem lehet továbbmenni, na megnézem van e valahol repedt fal...
  • tomcooper
    #208
    Hala! Labirintus a vége felé, a Keselyű-rezidencián? Repedt falakat kiütötted? Térképen nézd a továbbjutást, és ahol láccik egy folyosó, de mégse tucc továbbmenni, ott nézelőggy! Ha nem itt vagy, akkó hol? Mi az a privi? Postafiókom? Ott nincs semmi új!
  • Rusy
    #207
    nincs, te tudod hogy lehet továbbjutni a labirintuson?
  • steweee
    #206
    van már hozzá peccs?
  • Rusy
    #205
    na valaki tudja a labirintusba mi a megoldás, mer már bolyongok 2 órája
  • Rusy
    #204
    Privit nézd meg
  • Rusy
    #203
    beszéljünk má msn-en
  • Rusy
    #202
    háj! pont itt akadtam el, a labirintus első részén, nem tudom mit kell csinálni, egy nagyobb terembe lehetne továbbmenni, felfele, de sehogy nem tudok felmászni!
  • tomcooper
    #201
    Nagyon várom! Amúgy már az sokat segítene, ha tudnám, hol keressem azokat a r. rúnákat!
  • xavier
    #200
    az atlantisz kard 4 edik darabja:
    a játék vége felé a labirintusban (talán a második emeleten)
    2 fele lehet menni, egyenesen meg jobbra.
    ha jobbra mész egy sötét ajtóhoz akkor kimész és köetkezik egy újjab pálya.
    ha egyenesen akkor ilyen plafonból lelogó himbálodzó ingákkal teli szobába juttok.. na annak a végén van a gomb a kard végére.
    ha meg van többet más fegvyert nem is kell használni. :))
    remélem jól emlékeztem

    písz
  • Rusy
    #199
    A bladnek van egy nagyon jó magyar verziója, azt rakd fel, szóltam haveromnak, egy héten belül hozza az újságot, amiben magyar nyelvű leírás volt, amúgy nem nehéz, mer ahova még vissza kell menned, az általában a még választható lesz és elég egyértelmű dolgokat kell csinálni a runák megszerzéséhez, általában, mindig nyillal kell belelőni valahova rá fogsz jönni hogy hova, nekem egyszerű volt...
    Meg a magyar verzió is sokat segített
  • tomcooper
    #198
    Mármint a Blade-et? Azt angolul, a leírásom is angol volt, de elveszett! Ráadásul elvesztem a szövegben! Jó lenne magyar nyelvű! Conant is angolul!!
  • Rusy
    #197
    Ja bocs amúgy magyarúl nyomod?
  • Rusy
    #196
    Előkeresem neked tuti a blade of darkness leírást
  • tomcooper
    #195
    Akarom mondani:mondtam.
  • tomcooper
    #194
    Rusy: jól van, remélem, nem mondta marhaságot!
    A piros lámpás házat nézd meg! :)))
    Amúgy Blade of darkness leírás nincs meg? Nagyon kéne...
    Lécci-lécci-lécci!! :))
  • Rusy
    #193
    köszi szépen, majd kipróbálom, nekem is tetszik a ém, valóban tényleg isszony szar néha az irányítás, a blade of darknessbe, legalább volt olyan opció hogy követte az ellent
  • tomcooper
    #192
    Amúgy, Conan 2 dvd-n vkinek?
  • tomcooper
    #191
    Rusy: Bocs, rég voltam itt!
    A kard 4. darabját nem tom, lehet, hogy vmelyik ház mögött?
    Piactéren, asszem east, ott vár rád a csaj, dumálj vele, aztán irány a könyvtár!
    Amúgy k. nagy poén (mint anno Mafiában), ezután a pálya után, egy éjszakai piactér következik, ahol kiszúrtam egy piros lampionos házat: ha közelébe mész, hallani, ahogy a k.-t dugják, mint a gép!! :))) Egyből beindult Conannál a pavlovi reflex!! :DDDDDDDD
    Nem tom, ki hogy van vele, de nekem még mindig teccik ez a gém, másoccorra is! Nagyon kellemesen csalódtam benne (bezzeg ROTK, pfuj)!
  • Rusy
    #190
    Na valaki szánjon meg please...
  • Rusy
    #189
    Na léccci valaki, már játszanék... :)
  • Rusy
    #188
    Nah valaki esetleg tudja hogy kell továbbmenni?
    Mer már próbáltam mindent, asszem valami vulture templomba kell menni de hol van?
  • Rusy
    #187
    Valaki segítsen lécci a városban a piacon, ahol a teve leköp ott akadtam el, átmentem a kocsmán, arénába, de nemtok semerre menni, innen merre kell továbbmenni, és a kard 4-edik darabja hol van?
  • tomcooper
    #186
    Hali, vkinek nincs meg dvd-n (írottan is jó) a Conan 2. része? Nekem megvan aviban, de hát az, mint tuggyuk... :)
    Naggyon kéne!! Előre is tenx!
  • tomcooper
    #185
    Rusy: hú télleg nagyon örülnék egy végigjáccásnak; annyit beszéltek itt a Blade of-ról, hogy előkaparom! Szerencsére, a mentésem is ki van írva cd-re!
    Még eccer elkezdtem nyomni a Conant: közepesen izzasztóbb, és ráadásul itt még a limitált mentés bosszantóbb! :(
  • steweee
    #184
    de csak a tuningolt kardddal lehet kinyírni vagy bármivel?
  • Rusy
    #183
    A főszörny a blade of darknessbe egy nagy 25000-es állat, a közepébe egy kis ember irányítja, ha megölöd átváltozik, asszem 3-szor kell megölni mire meghal én összeszedtem mindent és kinyírtam...
  • tomcooper
    #182
    Rusy: előre is köszönöm!

    Nna, végigtoltam! Hát a vége, leszámítva a főgonit, nagyon genyó volt, főleg a rohadt láthatatlan skorpiók! Valszeg azért elkezdem még egyszer, mert a hangulata nagyon jó! Tetszik, hogy nem eredeti Poledouris-zene megy alatta, egy-két kivételtől eltekintve (bár lehet, hogy tévedek), csak hasonló ahhoz! A végén láttam két tételnél kiírva Basil Poledouris nevét
    A záróképsor nagyon király, ahogy Conan csücsül a trónon, szakállasan, mint a filmek végén!! Király :)))
  • steweee
    #181
    ha már a blade of darkness szóbakerült:én 3x vittem végig, azaz majdnem végig.sosem sikerült megtalálni az összes rúnát a kardhoz, és így le sem tudtam győzni a végén a föld alatti barlangrendszerben egy főszörnyet.már nem emléxem hogy nézett ki, de előtte sok volt a láva a pályán.a kérdésem az lenne, hogy az lett volna e a végső elpusztítandó ellenfél, vagy rajta kívül még lett volna vmi.a másik az, hogy hogyan ér véget a játék befejezve
  • Rusy
    #180
    egy csomó olyan van, hogy nyillal kell meglőni valamit és kinyílik az ajtó
  • Rusy
    #179
    Van hozz leírásom megkeresem, egy régi pc guruba volt asszem, ha megtalálom beszkennelem neked
  • tomcooper
    #178
    B.sszák má meg!!! Ott tartok, hogy egy szobában láthatatlan skorpiókat kell gyilkolni, helyére tettem azt a k. gyémántot, látom is őket, de alig sebződnek! Ez a vége? Mit kell csinálni?! Kezdek megőrülni!! Eddig teccett, de ez a rész kib. ROTK-os, amikor a szellemeket kellett ész nélkül hentelni!!
    Rusy: Blade of-ban egy csomó helyen kellett kis köveket megtalálni, volt, amelyiket sikerült, volt, hogy kb 80% lenyomása után visszaengedett a régi pályákra, hogy keressem meg ezeket. A szopás, hogy ott már csak főelllenfelek voltak, a f.szom ki volt, csíteltem! De így sem találtam egy csomó követ! Nincs vmi leírásod, ahol említik a lelőhelyeket? Amúgy télleg jó kis gém volt, csak a harc volt k. nehéz! Bár annyi előny volt Conanhoz képest, hogy a mentés unlimited volt!!
  • Rusy
    #177
    én végignyomtam a blade of darknesst egy párszor nagyon jó game, tényleg hasonlít, kellemeset csalódtam