256
Conan - Az új hent-Isten ?
  • GaVino
    #96
    Hmm, érdekes de nálam simán elfut geforce2mx-en 1024ben.
  • dikki*yysw
    #95
    Nem, nem tud menni.
  • DONGUBA
    #94
    De azzal sem mukodott.Marmint a 3d analyze programmal se ment nekem a pop.Lehet en vok láma?
  • dikki*yysw
    #93
    Prince of Persia
  • TX
    #92
    #83
  • DONGUBA
    #91
    Ezt hogy erted?POP?
  • Árnyvadász
    #90
    Én ezt a progit egy másfél hónappal ezelőtt vittem végig, és mindenért kárpótolt. A Grafika is mai szintnek megfelelő, ráadásúl lehet benne darabolni is. :)
  • dikki*yysw
    #89
    GF3 Ti500 körül.
  • dikki*yysw
    #88
    Nincs.
  • Árnyvadász
    #87
    Én a Blade of Darkness-t ajánlom. Az a legjobb.
  • Árnyvadász
    #86
    Szerintem akkor sem. Ez a progi olyan a POP. Az is kizárólag DX8-as kártyákon futott.
  • DONGUBA
    #85
    De van valami 3d analyze nevu progi ami allitolag ezt szimulalja csak nem tom kezelni.
  • M.A.D.
    #84
    Ahhh, akkor az enyémen menni fog. :) Huh.
    Az ATI 9100 Sapphire 128MB-os kártya minek felelne meg Nvidia szinte (teljesítmény, típus)?
  • TX
    #83
    A Trap izé palyán hogy kell kinyírni a zöld kurvát?
  • Árnyvadász
    #82
    Esetleg ha kimaradt volna a Blade of Darkness, akkor inkább játsz azzal- Még ma is megállja a helyét, és boltban 2000Ft-ért lehet venni a Bestseller sorozatoknál keresd. Ha nem maradt ki, akkor még mindig ott a Rune, ami igaz kicsit már kopottas, de még mindig igen jónak mondható, és azt hiszem az még olcsóbb is, mint a BoD. Ha viszont ez is megvolt, akkor néz át valami haverhoz, és ott nézd meg a Conan-t. Ha haver sincs, akkor itt egy kötél és egy szék. A többit már megoldod. :) Csak poén.
  • Árnyvadász
    #81
    Nem ezt csak hardware-esen lehet kihozni. Geforce3, ATI Radeon8500 és efölött minden viszi. Sajnálom.
  • DONGUBA
    #80
    csupán a Pixel shader 1.1-et támogató videókártyákon hajlandó elindulni ezt nem tudom valahogy szimulálni vagy valami?
  • DONGUBA
    #79
    Bassza meg a qrva isten!!!!!!!!!!!!!
    Hat nem leszedtem es megse megy a geforce4 mx460-as kartyammal.Valaki segitsen.
  • Voltan
    #78
    O.K.
  • lwb
    #77
    Télleg! Igazad van, bocsi! Egy CD-n van nekem Norriconékkal és keverem ...
  • Voltan
    #76
    Az nem Morricone, te! Basil Poledouris. Nem illik összekeverni!
  • Skyline
    #75
    Szerintemm nem megerőltető picit visszaolvasni hogy elemzést találj róla....Nem tucathent hanem jó gamma amúgy..
  • RangeR
    #74
    Szerintem jó ez a Conan pofa a képek alapján, olyan, mint régen a képregény-Conan. Vagyis ez arról van mintázva, úgy tűnik. A könyvbeni Conan a Robert E. Howard féle meg a képregényre hasonlít, Schwarci feje kicsit másabb volt.Szem, haj, ilyesmi kicsit eltért.Testalkat az viszont rendben volt :)
  • Mr. Perfect
    #73
    Jaja, nemtom miért nem liszencelték le a Schwarzi pofázmányát a játékhoz, azzal lett volna igazán klassz. Vagy őkelme kormányzóként már nem foglakozik ilyesmivel? :-)))))))))
  • insp
    #72
    Ez a játék király. Hangulatos, megvan benne a "Conan" fíling, egyedül Schwarzi hiányzik belőle. Aki fikázni akar, menjen máshová!
  • lwb
    #71
    Valami atlantiszi kardnak a részeit találgatom én is...
  • RangeR
    #70
    Még nem láttam, csak innen olvasgatom a véleményeket. Viszont könnyebb helyzetben vagyok másoknál, mert nekem jöhet az esztelen hent is és az is, ami annál több :)
  • LSC
    #69
    miféle game ez? Esztelen hent vagy érdekes is? Infót plz.
  • RangeR
    #68
    Nem az atlantiszi kard, amit a filmben talál?
  • Skyline
    #67
    És a filmekhez is igen hasonló most mentettem meg egy elég jó kiépítésü spinkót a feláldozás elől,mosmeg a csaj mindenhova követ...Csak az az iszonyat fegyver ami a kezében van kicsit mókás...Ahogy elnézegettem valószínüleg majd kenyeret lehet kenni a játékban vagy nemtom mire vélni azt a bicskát..:)
    Szvsz van olyan jó mint a rune egyes dolgokban felül is múlja..
    Hja és tuti lesz valami iszonyat tápos kard a játékban mert felvettem két alkatrészt is hozzá...
  • RangeR
    #66
    Akkor nincs más hátra mint beszerezni, aztán hentelni a bastard-sworddal!
  • Sgtfathi
    #65
    Van! és amit még észrevettem hogy változatos ellenfelekkel hentelsz ami ugye nem rossz,és 1 kicsit parázni is lehet itt ott ami ugye nem árt néha!by
  • RangeR
    #64
    Van olyan zúzós a game mint mondjuk a Rune volt? Vagy annál lightosabb?
  • sumi
    #63
    hali.leszedtem,felraktam,+krekkeltem és addig jó amig elkezdi betölteni a játékot,és kilép.mi lehet a hiba??help....
    gépem:celeron 1.7proci,512 ram,gef4 128 ddr.
  • lwb
    #62
    Én mindet karddal vertem le :)
  • Skyline
    #61
    Hm ha nincs win gombot noymdmeg a CTRL+ESC-et bejön a startmenü meg a tálca...:)
  • Skyline
    #60
    ŐŐ ahogy írtam a kamerakezelést meg kell szokni amúgy nem a scrollhiányos a kamera hanem szánt szándékkal a mostanság elég sok progban előjövő stabil kameranézetes,vagyis az egérrel csak a palit forgatod a kamera meg rárá mozdul vagy fix nézetet vesz fel.
    Ez van akinek fexik van akinek nem...Szvsz jóis meg nemis,jó mert így kicsit többet lát az ember a harcból nem úgy mint amikor végig a seggében van a kamera a mikiegérnek. Rossz mert ha nézelődni akarunk ahoz be kel váltani belsőnézetre...
    A pályák késöbb ennyir már nem lineárisak,igaz eltévedni sem nagyon lehet de több irányba ágaznak jól.
    Hogy Mx-en elindul-e hát passz...Nézz utánna vagy nemtom..
    Hatalmas pixelshad effekteket,textúrákat nemnagyon láttam,biztos van nemtom,de nem olyan szembetűnőek mint a Prince-ben...
    Fegyvereket lehet felszedni igen...Eddig találtam buzogányt,csatabárdot,és még biztos lesz egy két eszköz..
    Hangulat szvsz van a kamerakezelést szoknikell és nemkell nyomni a tipikus konzolszöveget mer bermbolok a diablo topicba és leosztom világlegnagyobbhentjátékaként mint a sz.rt...:)
    Normal módban tolom a játékot harc közbeni elhunyásnál elég nagy help ez a "continue" lehetőség menteni szinte eddig csak akkor mentettem amikor kiléptem a cuccból...Van a szütyőben vagy 4-5 mentőkő...És elég sokat lehet találni de nemhinném hogy komolyabb fejfájást okozna a progi keménység téren (bár a fax tudja mi lesz késöbb)..
    Az életerőelixirekről meg csak annyit,ha odafigyeltél volna amikor elég kevés az életed,ha felveszed az életerőelixírt azért nem jelenik meg az invertoryban mert automatikusan benyomja...Ha van elég életerős akkor viszont az invertoryba teszi és raktározhatod,ugyanígy a teljesítmény elixirrel...
    Hja és ahogy írtam nem csak a kombókat lehet fejleszteni,hanem reflex,életerő,gyorsaság,ütéserő,"teljesítmény" részeket is...
    A kamera meg igazából eddig egy helyen volt idegesítő mert valahogy rossz helyre ugrott amúgy mivel megszoktam ezt az egérrel fordulok de a kamera nemmászik a seggembe dolgot tök faján lehet irányítani,hja és mikiegerünk automatikusan a legközelebb eső célpontot gyapja így ha körülállnak soxor jól is jön hogy ide oda csapatja a bicskát..:)
    A főgonoszokra meg nemtudom mit akarsz gyüjteni igaz elég védhetetlenek a támadásaik de azért nem nehéz fektetni őket...Hja és nemárt adott ellenfelekhez a logikus fegyvert kiválasztani,tehát például ha a jégemberek jönnek ellenünk akkor buzogány sebezzrajtuk iszonyatot kard meg elény halványat...

  • lwb
    #59
    Nekem a windows billentyű lenyomására simán feljött a start menü és a tálca.

    A játék amúgy grafikailag elég gáz. Még a víz sem pixel shaderes :) De jó a hangulata és a zenéje (eredeti Morricone). Ezekért érdemes leszedni. Engem is leginkább a Blade of Darknessre emlékeztetett.
  • selwik
    #58
    Kiírod cd-re, vagy bemountolod előre a három cd-t és átírod a meghajtó nevét amikor kéri, ez a legegyszerűbb.
  • shaba23 #57
    ha megnyomod a windows logot ábrázoló billentyűt, akkor jó esélyel lemegy tálcára a telepítési kép (általában)