3220
Szerintetek?
  • koszaaa
    #3020
    :)
  • NeverwinterKING
    #3019
    semmit-.-
  • koszaaa
    #3018
    és akkor most mit csináljak ha egyszer benne találtam meg azt aki vonz külsőleg, mindent meg tudok vele beszélni, aki szeret, és elfogad olyannak amilyen vagyok?!
  • NeverwinterKING
    #3017
    sztem ez abnormális :|
    már bocs...
  • koszaaa
    #3016
    2 hétig titkoltam előlük, de sztem anyám setett vmit...
    aztán elmondtam nekik, egész jól fogadták, és a végén azt mondták hogy ők nem akarják megtiltani, de azért nem örülnek neki...meg egyáltalán, hogy nagyn könnyen becsaphat, meg nem normális, hogy egy 30 éves felnőtt férfi egy ilyen kislányt szeressen (egyébként szerintem mindkettőben igazuk van, sajnos)
    aztán anyám beszélt Vele, és azt mondta hogy rendben:)
  • Mr Hyde
    #3015
    Szüleid mit szóltak hozzá?
  • koszaaa
    #3014
    én is:)

    és még azt is hozzátenném, hogy felvállal, nem szégyell.
    inkább én szégyellem kicsit hogy ilyen idős barátom van... persze akikkel jóban vagyok tudják, meg nem tagadom le, meg csókolózunk mások előtt (ismerősök előtt is), de akkor is...fura, hogy előtte miket gondoltam az ilyen 15-16 éves lányokról akik 30 éves pasikkal járnak...
  • gercse
    #3013
    reméljük kitart sokáig, és nem csalódsz majd
  • koszaaa
    #3012
    Én egy 16 éves lány vagyok, a barátom 31...
    Ő az első barátom, életemben először most érzem azt hogy ő olyan valaki akit imádok úgy ahogy van (családon kívül persze).
    Egy bridzsklubban ismerkedtünk meg (nem vmi szórakozóhelyen vagy ilyesmi). Felvett mesnen, mint mindenkit abból a bridzsklubból. Elkezdtünk beszélgetni, jó barátok lettünk, aztán egy ideig úgy voltunk vele, hogy nem lehetünk együtt mert túl nagy a korkülönbség, ebben az időben rengeteget gondolkoztam rajta. A végén mégis összejöttünk, 3 hónapja vagyunk együtt.

    "Amúgy még előfordulnak, visszafogot, helyes, aranyos, értelmes 17 éves lánykák, csak azok meg már a másik végletet képviselik. Ők egy 30 éves szemével nyominak számítanak. Nincs bennük semmi nőies." : az én korosztályom nem tart vmi hűű de menő csajnak, sőt... mégpedig azért mert nem abból áll a fél életem hpogy bulikba járok, és figyelek arra hogy négyes-ötös legyek a suliban... most erre mit mondjak??? egy 30 éves el tudja fogadni hogy ilyen vagyok, sőt még örül is neki.

    Én általában nem gondolom úgy hogy érettebb vagyok a 16 éves fiúknál, de azért mikor mondat közepén otthagy (nem csak engem) mert vki szólt neki h egy számítógépes játékban nemtom mitcsinált, akkor azért elgondolkozom, hogy tényleg elvárhatok-e tőle akkora figyelmet és gyengédséget, mint a barátomtól...

    És akárki akámit mond, én akkor is úgy gondolom, hogy ő tényleg szeret engem
  • lúzerlány
    #3011
    A legjobb az mikor a 16-17 éves lányok miután "kezelgették" őket a fiúk, dobva vannak, és nem értik, hogy miért? Birkák. Pedig ők azt hitték hogy igazi "lávolás" meg "szeri" van :S Hát ki az az épeszű 30 éves férfi aki ezt el tudná viselni hosszútávon??
  • MrSpock
    #3010
    Én számomra a mőiességet a lélek,szemályiség,érzések határozzák meg leginkább.persze ha jó külsővel társul az optimális.De utóbbiból nagyonsok van,szép formák,fenék,mell,ugye a férfiak többségének ez már bőven elég.Főleg amit ők akarnak egy csajtól,egy hétvégi kis esti kiruccanáskor.
    Előbbi dolog már kicsit komplikáltabb.Na és persze ki mit keres egy lányban,ez ameghatározó.Maga a lány érdekli,vagy csak a teste!
  • MrSpock
    #3009
    A rendes aranyos lánykák nemnagyon kerülnek képbe a 30-asoknál,mert kerülik azokat a bizonyos helyeket,ahol ezek az esetek nagyrészt történnek:-)És persze a rendes 30-as fiúk sem sűrűn mennek az éjaszakába dorbézolni,és vadászni 17-éves kiscsajokra.
    Így leszűkülnek a perspektivák a "rendes"kapcsolatokra.
  • lúzerlány
    #3008
    Erről van szó. Nekem pl. nehezen magyarázza be egy 16-17 éves lány, hogy a 30 éves "barátja" teljes szívéből szereti őt. Amúgy még előfordulnak, visszafogot, helyes, aranyos, értelmes 17 éves lánykák, csak azok meg már a másik végletet képviselik. Ők egy 30 éves szemével nyominak számítanak. Nincs bennük semmi nőies. Az ilyet nem is lehet megdönteni.
  • MrSpock
    #3007
    Teljesen iagzad van,egyetértek.
    Az a probléma,hogy mondjuk a 30 éves pasi(van kivétel)nemakarja jobban megismerni a 17-évest,mármint lelkileg.A külső bejön akkor ráhajtunk,és ha adja megát akkor kihasználjuk.
    A csaj meg nemveszi észre,hogy csak eszköz,de meg is érdemli.
    Lehet úgy is ismerkedni fiatalokkal,és idősebbekkel,,hogy a megismerés legyen az elsődleges,nempedig minél előbb a testiség.
    lehet úgy is közeliteni,hogy teszik a lány,megismerem,és ha minden okés akkor bevállalom.De akkor teljesen,érzelemmel minden.Csak manapság a csajok túl könnyen adják magukat..és persze utánna jön a csalódás,hogy csak kihasználták.Csak nemkellene ennyire kirakniuk mindent,és akkor nemlesz probléma.
  • lúzerlány
    #3006
    Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Ha fiú lennék az most tökmindegy hány éves, de ha nekem megáll egy csitri, úgy, hogy közben még éreztetem is vele hogy semmi komolyra ne számítson, akkor az az ő baja ha belemegy így is, nincs tartása, hülye kész... vessen magára. Viszont ha mégis egymásba szeret(amire kis esélyt látok) egy 17 éves lány - 30 éves fiú , akkor az már más, ott felvállalják, mert nem egyoldalú a dolog. Csak itt jön a bibi, hogy nem sok 30 éves krapek moccan rá egy 17 évesre szerelemből, ott inkább a testiség dominál. Szóval én inkább a lányokat vetem meg emiatt, mert naivak.
  • MrSpock
    #3005
    Figyelj ez mind korfüggő.Most nemtudom,te mennyi vagy,de majd haladsz előre a korral,és akkor már máshogy látod adolgokat.
    16 évesen én is húú egy korombeli csaj 20-évessel jár,szinte megbotránkoztató volt.De manapság,és persze ha eléred tényleg a 25-30-as életkort,már ugye nagyobb a terület.
    Puszta számadat,ha 18 vagy választhatsz 15-23-ig,hogy esetleg nemlesz nagy visszhangja. 30 vagy,akkor,meg főleg ha külsőleg még nemnézel ki 40-nek.Akkor ha kereten belül maradsz 18-40-ig.És itt a fizikai paramétereket néztem,és ugye a 18-as határt,ami optikailag értendő.
    Itt már csak a egyének szellemi,érzelmi,és egyéb állapota szabhatja meg a határokat.
    Mert valljuk be ki nem bosszalkodott fiatal(15-16) korában,hogy a hőn áhitott lány még nagyon szóbansem áll vele,mert nemelég "érett"?
    És alig várta már az ember,hogy leagább 18 legyen,és akkor már szóbajöhet a lányok nagy részénél:-)
  • Rundstedt17
    #3004
    mondjuk engem nem érdekel,ha hülye a csaj belemeny ennyi.ha van tartása nem áll össze egy olyan idősebbel ennyi.
  • MrSpock
    #3003
    25-és csávó,és 17 éves csaj között nincs ám akkora értelmi különbség,mint ahogy te azt képzeled!
    Csak sokan szeretnék ezt hinni:-)Testileg már lehet,utóbbi javára:-)
  • MrSpock
    #3002
    Ez igaz,de ha mondjuk a csaj tudja hogy csak arra kell,akkor miért van vele?Ez nemcsak a fiúk hibája!
    Mert szerintem ha mondjuk engem felvállana egy fiatal lány,vagy akár idősebb,és tudom,hogy szeret,és viszont,akkor én is simán.És nemérdekelne,hogy mitszólnak hozzá.Mert ha mi elfogadtuk egymást,és jólérezzük magunkat,akkor másnak miért fáj?
  • MrSpock
    #3001
    Akkor szerinted mia megoldás?A 30 éves csávó keressenmagához illően elvált gyemekes,kiégett,pasikaban csalódott,sohamégegyszernemkezdekférfivalgyereknekapakell kapcsolatba?
    Mert modjuk a csaj 17-évesen belezűgott anagy ő be aki mondjuk 18,és sirigtartó szerelem,meg minden aztán esetleg házasság 20 évesen gyerek,és a hiperérett srác,meg 25 évesen unja már anyukát,és válás.Én úgy gondolom egy idősebb srác már feltudja mérni a kapcsolatban rejlő kockázatokat,és azért nemront felelőtlenül bele.Főleg egy nálánál fiatalabb lánnyal.Na persze vannak kivételek,mint mindig,de azért tudja,hogy ha esetleg baj lesz akkor annak következményei vannak.
    Fiatalon sok hülyeséget csinál az ember,később azért már komolyodik.
    Ahogy lentebb irták,speciel én is néztem anno 14-15 évesen,hogy húú 18-20,már milyen nagyfiúk,bár akkor talán volt is alapja,de manapság megnézem eléggé felfelé tolódott a korhatár. És megértem a lányokat,hogy nem közülök keresgélnek,persze vannak itt is kivételek.
    és most nem azokra a lányokra gondolok,akik csak menőzésből,meg a pasimnak van jó kocsija stb-re hajtanak,hanem talán érzelmileg is közelítenek.
    A ami fiatalok testileg 3-4 évvel meghaladják a 80-90-es évekbeli társaikat,de szerintem szellemileg,viszont ennyi minuszban vannak.Most nem a lexikális vagy iskolai tudást nézem.úgy komolyságban,az élethez,embertársaihoz való hozzáállásában.És szerintem ezzel nemvagyok egyedül.Szoktam beszélgetni fiatalokkal,hogyan is vélekednek a fiú-lány kapcsolatokról.
    Érdekes,hogy anno mikor 14-15 voltam,kevés együttjárós emberke volt,vagy akinek lettvolna barátnője.És szigorúan hasonló vagy max 2-3 évvel idősebb korosztályból.Manapság már ez teljesen megváltozott,plusz-minusz irányban is.Valahogy én az akkori korosztályokat komolyabbnak láttam,még igy visszagondolva.Igaz más rendszer is volt,nemnagyon tudtál mivel kitűnni a társak közül.Manapság azért már eléggé szétrázódott amezőny.Szerintem ez is nagyban befolyásolta ezt a társadalmi változást,a fiatalokban is eléggé mély nyomokat hagyott.
  • dzsagon
    #3000
    Majd ha 30 leszel olvasd el újra ezt a hozzászólásod.
  • Rundstedt17
    #2999
    Ez az a sok nyomoronc pedofil impotens 30 as 25 ös csávó 16 -os 17 -es csajokra megy..szánalmas lények!
  • dzsagon
    #2998
    Bárcsak 22 éves lennék és lenne egy 15 éves nőm.
  • lúzerlány
    #2997
    A fiúknak ciki felvállalni a csajt, mivel, hogy csak ARRA kell nekik:) Valahol meg is értem ...
  • lúzerlány
    #2996
    És az is nagy igazság, hogy nem a fiúk kérkednek a 10-15 évvel fiatalabb csajukkal, henem a lányok villognak velük mindenhol... iwiwen, bartnők előtt stb stb... Bocsi a felháborádásomért, de számomra ez érthetetlen.
  • lúzerlány
    #2995
    Egy 17 éves lány lehet olyan értelmes, hogy az egy 30 éves fiúnak megfeleljen hosszútávon? Nehezen tudom elképzelni... Egy 17 éves akkor is gyerek még, max. nőiesebb, de az csak külsőség. Az még úgy gondolom, hogy kevés egy igaz szerelemhez. Ezért nem értem miért kell egy 30 évesnek 17 éves csaj?
  • Molnibalage
    #2994
    A komolyság egy fura dolog. Én fiatalon a 20 éves körüli emberekre már úgy néztem, hogy aztaaa! Ez mát komoly ember. 25 vagyok, de a komolyság csak bizonyos helyzetekben van jelen az életemmben...
  • NeverwinterKING
    #2993

    egyet értek
  • lúzerlány
    #2992
    Undorító dolog ez, úgy ahogy van :S
  • MrSpock
    #2991
    És tudod mi szokott ilyenkor lenni,a csaj darabig velemarad,majd rájön(vagy valaki megmondja neki),hogy kihasználták..és utánna már utálja a pasikat,hogy milyen szemetek.Ilyenkor jönne képbe egy rendes srác aki esetleg szeretné,de már nemakar senkit,mert a pasik mind egyformák szöveg! És szerintem ezért is van hogy idősebb rendesebb fiúk fiatalabb lányokat választanak,talán mert ők még nem csömörlöttek meg a "menő"srácoktól.Végülis ha szeretik őket,akkor talán meghálálják.Bár nekik nincs sok tapasztalatuk,jobbesetben,de mégis jó sanszal indulnak egy kapcsolatba.
  • lúzerlány
    #2990
    Én is így gondolom. Ez egyértelmű kihasználás szerintem. A csaj meg jó hülye ha ilyenbe belemegy...
  • MrSpock
    #2989
    Én annak,hogy a csaj minél előbb felejtse el a srácot!Mit akar tőle ha semmi nincs,főleg érzelem,és még fel sem vállalja.
  • csn tamás
    #2988
    igazából én sem tartom helyesnek ill. normálisnak azt, hogy egy idősebb srác egy (jóval)fiatalabb lánnyal jár. Ebben a lányok is hibásak szerintem, mert feltétlenül idősebbet keresnek, ez mondjuk érthető úgy 13-16 éves korig mert lássuk be akkor a fiúk eléggé gyerekesek de tapasztalatom szerint a lányok is(tisztelet a kivételnek). Habár akárcsak a lányok a fiuk is korábban érnek úgy vélem. Lányoknál a gyerekesség szerintem részben az is, hogy buli,buli,sex, minél több csávó,cigi,....mindenki döntse el maga, hogy iagazak e a leírtak. Felvetődik igazából a kérdés, hogy pl.: fiúknál mi a gyerekesség? 20 éves vagyok 18 éves barátnőm van s immáron 2 éve vagyunk együtt. Hányszor hallottam már, hogy komolyodj meg! Valóban szeretek a poénkodni de megtudom válogatni mit hol s mikor s szerintem ez így lesz 25 évesen is. Komoly vagyok amikor kell,de ha jo kedvű az ember nehéz komolynak maradni
    kicsit eltértem a témától, bocsánat! összességében szerintem a lányok nem halnának bele ha megismerkednének velük egykorú fiúkkal is, mert ha megtudják, hogy egyidősek akkor szia! van, s nem számít a személyiség se semmi...persze vannak kivételek!
  • lúzerlány
    #2987
    Igen, persze előfordul, de amikor a srác ki is jelenti, hogy nem szerlemes abba a lányba? És fel sem vállalja sehol... Azt ti minek neveznétek?
  • MrSpock
    #2986
    Attól függ hogyjönnek ki egymással,a gondolkodás satöbbi.
    Nézd..Szandi,és a férje Bogdán Csaba jól megvannak,Pedig 16-32 volt a felállás amikor megismerkedtek,és ugye már boldog többgyermekes család,működik,vannak azért példák.
    Tehát én nemtartom elképzelhetetlennek.
  • pulti
    #2985
    loooool.... 12 évesen már gyereke is van, nem egy hanem kettő orsósékná
  • lúzerlány
    #2984
    Sziasztok! Szerintetek egy 17 éves lány és egy 30 éves fiú között milyen mély érzelmi kapcsolat jöhet létre?
  • lúzerlány
    #2983
    2
  • Molnibalage
    #2982
    A mai fiatalok fiatalon is olyan jól néznek ki és annyira felnőttesek sokszor, hogy ki lehet találni...

    An 22 éves koromban, ha idősebbnek nézne ki a csaj simán elmentem volna egy ilyen fiatallal. Ha nem mondja meg, akkor 17-18-nak is tűnhet egy 15-ös. Most 25 vagyok, de semmi kivetni valót nem látok abban, ha teszem az egy 18-20 éves lánynak tenném a szépet.
  • htr93
    #2981
    Nem hiszem...(één)..de itt jön képbe a "lélek" mert azokat van amikor jó megismerni, és mindenkinek más szóval max ez.