3220
Szerintetek?
  • Rita79
    #3060
    Sziasztok! Annyit fűznék hozzá, hogy a kor nem számít egyik fél részéről sem. A fiatalok is lehetnek koravének, besavanyodottak, hiába 20 év alattiak. És 30 felett már legalább egy kis értelem is szorul már az agyakba, meg megvan a kor tapasztala minden téren......
  • MrSpock
    #3059
    Ez igy nemigazán korrekt hozzáállás.
    Mert csak azt lehet húzni 1nap alatt aki hagyja magát.
    (Ez nem korosztálykérdés,sőt elmondanám,hogy az idősebb hölgyeket majdhogynem könyebb esetleg ágybavinni,és rizikómentesebb is.)
    Mindenkinek egyforma sansza van,jó vannak kivételek,mint tudjuk:-)
    Annyira buta a 15 éves csaj mint egy 17 éves csávó.És főleg mitlehet elmondani a mai tinik közötti kapcsolatról?Mindent csak nem atomszerelem,romantika,jaaaaaj!Hetente mással járnak(tisztelet a kivételnek)És itt nem a lányokra értettem leginkább.Ők talán még ragaszkodnának is az emberhez,csakhát a srácoknak hajtani kell,felkell próbálni minél több csibét,mert akkor juujj,haverok előtt beégek.
    Ezért van az,hogy esetleg egy lány idősebb pasit választ,mert ők lehet,hogy már nem próbálkoznak.Persze ehhez megkell találni a megfelelő alanyt,és igenis belelehet szeretni egy fiatalabb lányba is.
    Vannak értelmesek,kedvesek köztük.És azért egy 15és 20éves lány között még nembeszélhetünk elhasználódásról,vagy leromlott esetleg a külseje,nem elég finom a bőre,persze ugye a megfelelő keretek között tartja azért karbanmagát.
    Ez hülye demagóg duma,a fiatal srácok csak féltik a vadászterületüket,hogy esetleg leszakítják a kiszemelt leányzót.arra is gondolhatnának,hogy esetleg az ő hozzáállásukkal van gond.
    És lesznek ők is idősebbek,akkormeg majd kicsit más szemmel nézik ezt.
    15-22-ez még nem is korkülönbség,se testileg,agyilag meg főleg,manapság(de ezzel nemakarok megbántani esetleg érzékenyebb embereket)Csak látom a fiatalokat hogyan viszonyulnak az élethez,egymáshoz ennyi idősen.És a látszatot nézzük akkor lehet ez a különbség lecsökken 2 évre (18-20.)
  • Rundstedt17
    #3058
    testiségről szól jah...magyarán a saját korosztályával nem megy,meghát a buta 15 évest 1 nap járás után már húzhatja is...mindegy nekem megvan a véleményem az ilyen pedokról de hagyjuk
  • Daffit
    #3057
    Hozzáfűzve a témához pár sort. Van egy haverom aki 27 és a barátnőinek az átlagéletkora 15 és 17 között mozog. Nem mondom, párat én is megfektetnék, mert az ilyen hamvas pipik élvezik az idősebbek "kényeztetését". Mellesleg nem az ő szórakozásukra tesszük ezt
    A haverom persze mindig szerelmes, éppen abba akivel van, és nagyon sűrűn váltogatja a barátnőit.
    Van olyan ismerősöm is aki 10 évvel fiatalabb csajjal járt, de ők már össze is házasodtak.
    Ennek ellenére az esetek 99%-ban a testi vonzalom a lényeg az ilyen kapcsolatokban. Ha közelebb lesztek a 30hoz és volt már pár kapcsolatotok a veletek egykorú vagy idősebb korosztályból, nagyon fogjátok értékelni a fiatal, finom bőr illatát
  • sz4bolcs
    #3056
    Az sg-s szintet talán még megütik.
  • Nohab
    #3055
    Közbe meg azt hiszik, hogy az agyuk is olyan szinten van mint a külsőjük.
  • kretyás
    #3054
    ottapont... :S
  • Molnibalage
    #3053
    Ez a huszonéves korosztályra is igaz részben, szó se róla.
  • Rundstedt17
    #3052
    durva.külsőre talán igen.de az agyuk még gyerek.
  • The Protector
    #3051
    A mai lányok kurvagyorsan fejlődnek.8.-as és úgy néz ki mint egy 18 éves.Néha belenyúlhat az ember.én 18 vagyok és volt h 8.assal kevertem akiről szentül hittem h idősebb mint én.
  • Rundstedt17
    #3050
    pedofilok....
  • Lambo fan
    #3049
    hát nem tudom, én is 22 vagyok és egy 14-től is akarnék sok mindent :D
  • francois
    #3048
    Ez csupán erkölcsi kérdés, h járjál korodbeliekkel, a lényeg h ki tetszik neked. nem az fontos, h megfelelj a környezetednek. De az tény h a tizenévesek sokkal jobban öltözködnek mint a huszonéves csajok többsége, szal nem kell csodálkozni ha a szépek közül válogat a férfiember:)
  • GyuriX2572
    #3047
  • Jeferson
    #3046
    uuristen , perverz állatok , na jó nem ,d e ha szép csöcsös a lány akkor myennyen!
  • tep
    #3045
    Mikor 21 voltam majdnem beleszerettem egy 16 éves lányba , mostanában meg 31 éves fejjel egy 19 évesbe , de a korkülönbség miatt nem léptem.......bánom is nagyon :(
  • Nohab
    #3044
    Tulajdonképpen itt leírtad, hogy miért gondolnak rosszat a korombeli fiúk az ilyesmi kapcsolatokról. Legalábbis az én tapasztalataim és érzelmeim ezt igazolják.
    Most hogy így jobban elgondolkodok azon, hogy miért idősebbeket választanak a lányok két oka is lehet. Az egyik amit Koszaaa leírt még a 3012-es üzi végén. A másik: meg ők is elég naívak. Egyszerűen többet képzelnek magukról. "Na majd én elcsábítom azt a leányzót, és ezzel megmutatom, hogy ki az úr a háznál..." Ismerős ez a szöveg (ha nem más a tartalma)?
  • Rundstedt17
    #3043
    IGAZAD VAN VÉGRE VALAKI AKI ŐSZINTÉN MEGMONDJA
  • koszaaa
    #3042
    de én nem idősenbbek között "keresgélek"... ha egyidős, nem baj, van egy nagyon j barátom (csak barátság) aki annyi idős mint én...
    és megint mondom nem szzeretek bulizni, meg inni, még sosem voltm részeg, és nem is vonz h részeg legyek... cigizni sem szeretnék soha, esetleg egyszer kipróbálni, de nem tudom...mindenesetre nem a közeljövőben
  • megalodon
    #3041
    jajaja a maga örömére.
  • gameplusz
    #3040
    Szórakozni?
  • megalodon
    #3039
    az a kérdés,hogy mitakar egy22éves srác egy 16éves lánytól??
    Hát az attól függ milyen a lány?
    Láttam én olyan 14évest aki simán kinézett 25nek is!Formás alak szép cickók...
    Vajon mit akar...?
  • Theodolit
    #3038
    OLvassátok azt a kommentet amire válaszoltam nagggyon igaz!!
  • benkoszabi
    #3037
    na ha majd 30 leszek, és felszedek egy 17 éves csajt egy 25 éves csaj helyett, bocsánatot kérek mindekitől..amugy nem sértettem meg sztem senkit, nekem ezzel bajom nincs...egészen addig, amig olyan csaj nem kerül ilyen helyzetbe, akire én hajtottam, vagy aki közeli ismerősöm, esetleg barátom....nem nézem a dolgot jó szemmel, de ha valakinek ez..akkor ez....teljesen közömbös a dolog nekem, amig nem közeli ismerősömről van szó....
  • koszaaa
    #3036
    köszi a véleményeket:), még mindig ugyanúgy gondolom mint az elején: nagyon szeretem, és ő is engem, akkor meg kit érdekel?

    Nekem a 21-16 nem tűnik soknak, bár ugye ez nem nagyon mérvadó :$
    de a 31-16 nagyon soknak tűnik elsőre, csak így nem hogy átélem, de a 21-06 előtte sem tűnt olyan soknak. egyébként meg sztem ha rátok néznek, nem tűnik fel h ennyi a különbség köztetek, szal őt simán nézhetik mondjuk 18-nak, és akkor már egyáltalán nem fura. (bár persze nem tudom hogy néztek ki:))
  • Driftman
    #3035
    Jó hát tőled szószerint ezt vártam
  • MrSpock
    #3034
    Ott a válasz a hozzászólásodban!
    Nem kell vele foglalkozni,hogy ki mit szól,és ne mások véleménye alapján döntsd el,hogy szereted e a barátnődet,és ő viszont.
    Te érzed,és ha működik akkor már nincs is probléma.És szerintem nem azzal állitasz mindenki elé,hogy szia xy vagyok 21éves,és ő a barátnőm xy 16 éves.Mit szólsz hozzá,nem sok kicsit ez a különbség,esetleg gyorsan felejtsük el egymást?:-)És akkor azt mondod ,hogy ne haragudj,de nemszeretlek,mert 16 vagy,majd gyere vissza 5 év múlva akkor már igen.Tudjuk ez nem így működik.Szóval én sok sikert kívánok a kapcsolatokhoz,és remélem ha vége is lesz,szépen gondolsz majd rá.Ennnyi!:-)
  • Driftman
    #3033
    Sziasztok
    nahh látom nagyon beindulta ez a fórum. Szóval muszáj írnom nekem is.
    Bár nekem közel sincs annyi korkülönbség mint amiről beszéltek de azért 5 év az van én 21 vagyok a barátnőm meg 16. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Már 1 hónapja járunk és nagyon szeretem és ő is engem. Sokan megszólták hogy egy 16 éves csajjal keverek de hát épp ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre hogy ti mit gondoltok róla. Szerintem ezt még nem kellene megszólni, persze ha több akkor se de rájöttem hogy nem kell vele foglalkozni.
  • MrSpock
    #3032
    Teljesen egyetértek a válaszoddal,és ahogy "érik"az ember,és ezt agyilag gondoltam,talán választ is kap a sok fiatalkori kérdésre.
    Persze a 15-18-éves fiúk kicsit megorrolnak a kortárs lányokra,hogy idősebb pasikra vadásznak.De ezen átkell esni,és megvárni amig az ember felnő egy normális kapcsolatra. Mert azért valljuk be tizenévesen mi a motiváció egy kapcsolatban,az,hogy tapasztalatokat gyűjts,és főleg testileg.(haverok,buli,csajok)Később már átértékelődik a dolog. A környezetemben is a fiatalok,ahogy telnek az évek,inkább már az érzelmekre koncentrálnak,és hogy találjanak egy megfelelő párt maguknak.Nem ,hogyminél többet fektessenek le.Persze itt is vannak kivételek,és talán ők lázadnak az ilyen többéves korkülönbségű kapcsolatok ellen,mert elvesztik a "prédát"akik már esetleg érzelmileg is szeretnének tartozni valakihez.
  • viizo
    #3031
    hidd el, másként fogod látni a világot, ha majd felnősz ;)

    magyarán hülyeség amit írtál, gondolom a nuku tapasztalat miatt van.

    egyébként nyilván van olyan huszon-harminconéves is, aki csak azért foglalkozik a tizenévesekkel, mert könnyebb prédák úgymond, de nem kellene általánosítani. Ráadásul amelyik tizenéves lány kicsit is érettebb gondolkozásilag, az nem fog egy hozzá képest agyilag évekkel 'gyerekebb' fiú kortársa mellett dönteni, nyilván.

    16-18 évesen nekem sem tetszett hogy a kortárs csajok huszonévesekkel foglalkoznak, de mikor én is később belekerültem hasonló szitukba, máris megértettem a miérteket...
  • MrSpock
    #3030
    De mit is mondhatna egy ismeretlen életkorú a témával kapcsolatban?
    Ítélkezni mások felett kicsit könnyelműség.Vagy nekd nemjött össze,és haragban a világgal?
    Én nem eme kapcsolatok mellett kardoskodtam,csak megértem az emberek bizonyos mértékű választását. Különben is általában érzelmi kapcsolatokról van szó,vagyis én ezt feltételezem,és nemcsak a testi örömöket hajhásszák!
    Nem kell mindjárt abból kiindulni,hogy csak a friss hús!
    Azt elsem tudod képzelni,hogy valaki normálisan elbeszélgessen,vagy megértsen egy nálánál fiatalabb(idősebb) embert?És esetleg vonzalom alakuljon ki?
    Én saját tapasztalatból irtam mindezt.Énmegtalálom a hangot a fiatalabb,és idősebb generációval is,és anélkül hogy esetleg átmenjek idiótává,vagy vinnyogó kamasszá,vagy ahogy irtad gyökérré,lúzerrá.
    És ha valaki esetleg számomra szimpatikus,nem fogom hitegetni a szerelmemmel,csak azért,hogy ágybabújjak vele..lehet te ezt tennéd?Mert amiket irtál az full demagóg,és általános szöveg.
  • benkoszabi
    #3029
    mit is reagálhatna a véleményemre egy 30-35 éves srác.....
  • MrSpock
    #3028
    Az ha 20 éves vagy:-D
  • NeverwinterKING
    #3027
    fiatalabb? 10 év az sztem kicsit sok :D
  • MrSpock
    #3026
    Miért kell egyből gyökerezni,vagy leszerencsétlenezni aki megismerkedik,és érzelmileg közelebb kerül egy fiatalabb lányhoz?Vagy csak savanyú a szőlő?Azért messze van a pedofilizmustól egy 25-15-ös kapcsolat.(50-10thaiföldön az igen)Mert papiron úgynézki,hogy juj micsoda különbség,de a valóságban lószart!Ha már 45 vagy akkor ugye jóllenne egy 35-ös nő mi?
    Pedig csak az van,hogymindketten tapasztaltabbak vagytok,és talán egy elkúrt élet mögött,és adsz egy második esélyt,hogy talán normális kapcsolatod legyen.
    Nemszeretem amikor itélkeznek mások,egy olyan érzelmi(itt annak lehet nevezni ha hiszünk a lánynak,és hiszünk)véleményt lehet,de mivel nemismerjük őket hiba. És persze legtöbben irigyek,mert esetleg nekik nemjön össze semmilyen kapcsolat,vagy csak ámítják magukat,hogy milyen boldogok,meg ők aztán dejóldöntöttek.Ezt úgyis igazolja az élet..idővel.
    Nem minden csávó ilyen,nemkell általánosítani!Csak hogy bevezethesse kiválsztott,fiatal husikáját a rejtelmekbe,és csak arra kell nekik.
    Honnan veszed,hogy jobb egy tinivel az ágyban,mint egy érett nővel?
    A kiscsaj megnembiztos hogy felvágós,hogy juj nézzéteknekem milyen 25-ös pasim van,beeee nektek meg nincsen!!LOL Nekem az a tapasztalaom,hogy inkább visszafogottabbak,mindkét fél,ha esteleg nagyobb a korkülönbség,mint az ami "elfogadott". Mert azért még ott tart a társadalom,hogy anyuci-apuci,barátok,jóakarók,egyebek képesek demoralizálni bármilyen viszonyt,ami esteleg picit eltérőbb.
  • koszaaa
    #3025
    NEM vágok fel vele a barátnőim előtt...sőt...az én barátnőim körében ez nem dicsőség, inkább r inkább rosszabb véleményük lett rólam, persze elfogadták, de akkor is, érzem hogy nem tetszik nekik, hogy féltenek...de mikor látták rajtam hogy milyen boldog voltam mikor szüleim megengedték... előtte hetekig állandóan szomorú voltam, nem tudtam mit csináljak, már szinte alig beszélgettem velük...

    pedofilizmus? hát..nem tudom, hogy milyen 30 éves pasinak lenni, mivel még nem voltam.... de a barátomnak legutoljára 12 éve volt ilyen fiatal bnőja, még az is idősebb volt kicsit mint én.

    azzal is egyetértek h naív vagyok, már csak a koromból kifolyólag is...sajnos
  • benkoszabi
    #3024
    én szerintem a nagyon idős srácok csak a sex miatt akarnak fiatal csajokkal összejönni....mert hát mi is lehetne jobb és finomabb, mint egy érintetlen hamvas .....
    de msot komoylan? mégis miért? sztem a csávó vagy annyira szerencsétlen, hogy a saját korosztályából nem talál senkit, mert gyökér, és ezért a 10 évvel fiatalabbaknák próbálkozik, mert hát mire is vágyik egy tinicsaj? hogy a barátnői előtt felvágjon, hogy idenézz, nekem 25-30 éves a pasim. hát egészségére...a másik meg egyfajta pedofilizmus, bár ez rossz szó, de sztem fiatal lányokkal jobban élvezik....szal itt az őszinte és érzelemdús szerelem lenne az utolsó dolog amrie gondolnék....most miért? ki lenne az a srác, aki nem akarna egy fullosan kinéző tini csajt a sex rejtelmeibe beavatni, és a bugyijába belemászni? na ugye hogy senki....nem birálok senkit, cska véleményt fejtek..amugy meg a szerelmet oylan könnyen l lehet hitetni..hogy csak na...pár kedves szó...virág, mozi, vacsora, randik tömkelege, melyik srácnak nem érné meg, hogy egy fiatalabb csajjal háljon...
  • koszaaa
    #3023
    tudom, hogy nem normális, de attól még nem fogok véget vetni ennek a kapcsolatnak, ha egyszer úgy érzem, hogy jól működik...
  • Rundstedt17
    #3022
    szerintem is....
  • MrSpock
    #3021
    Én egyetértek az érzéseiddel.Bár sokan ezt nemnézik jószemmel,de ha igy érzed,és tényleg szeret akkor ez van.
    És ez a másik,előítélet meg minden.Soxor hajlamos az ember már akkor itélkezni,még mielőtt megismerné a másikat.Ez sok kapcsolatra is igaz,vagyis nem,mert nemlesz belőle semmmi,mert jaj mitfognak szólni egyesek,meg minden,és közben meg lehet egy normális párkapcsolat lehetősége veszik el. Én pl akkor szoktam esetleg más kapcsolatáról itélkezni,ha ismerem az illetőt,és max,megóvom a leendő partnert a csalódástól.Volt nemegyszer rá példa,és szigorúana tényeket tártam fel,de a döntést nem én erőltettem,mert egyénre van bízva,hogy iylenformán is vállalja a kapcsolatot.Csak nemszeretem ha hazugságra épülnek az érzelmek.