3220
Szerintetek?
  • Rita79
    #3180
    Így van! Egyetértek!
    Bevállalós a nickneved!
  • lúzerlány
    #3179
    Szerintetek 16 éves lány 30 éves fiú (férfi!) között milyen mély kapcsolat lehet? Ez szerintem az abnormitás határát súrolja. Vagy a fiú is kb ezen a szinten van... egy 16 éves akármennyire is értelmes, akkor sincs 30 éves szintjén. Az a férfi kezd ilyen(kis)lányokkal aki a korban hozzá illőkkel szemben béna.
  • High end PC #3178
    22 éves srác 15 éves csajtól? Mintha csak én lennék, csak én 23 évesen is akarok vmit a 14 éves csajtól is A pipihusi is csak addig jó, még friss.
  • pulti
    #3177
    amúgy én 1 hétig is nehezen bírom ki pula nélkül
  • pulti
    #3176
    hát LOL az ajtót is bekell zsírozni ha nyikorog
  • gameplusz
    #3175
    Kb. ennyit vártam.
  • biztosan
    #3174
    pff..:S
  • Rundstedt17
    #3173
    gyerekes alak volt...
  • Rundstedt17
    #3172
    akkor csak azt nem értem mire fel az a nevetséges duma hogy érettebb az idősebb?
  • sapkafej
    #3171
    még jó hogy otthagyott köszönés nélkül bazzeg, ne lepődj már meg
  • gameplusz
    #3170
    Én hogy jövök a képbe? Jó lenne tudni...
  • torrente
    #3169
    Nem kell mindent bele, elég csak egy kis spermát beleúsztatni.
  • biztosan
    #3168
    képzeld.. nem vagyok annyira fogyatékos, hogy ne találjam ki, hogy mit akar. én azt mondtam, hogy nem képes elviselni, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja..
    attól, hogy te is annyi vagy, nem azt mondom, hogy az összes ilyen.
  • Rundstedt17
    #3167
    igazad van,ennyit az idősebb éretről
  • Rundstedt17
    #3166
    nem kell a reklám hogy az idősek jók a fiatalokkal
  • koszaaa
    #3165
    igenis komolyan veheti az idősebb a fiatalabbat...
    ezt most találtam :http://www.szandi.info/ujsagcikkek2008/noklapja20080603.jpg
  • gameplusz
    #3164
    Miért, mit csináltatok volna azután? Kártyáztok? Azért gondolkozz már... Senkinek se lett volna jó, ha utána jóban vagytok. Te szarul érzed magad, mert tudod, hogy nyomulna, ő meg szarul érzi magát, mert nem kellesz neki. Ennyi.
  • biztosan
    #3163
    egyszer egy srác kihasználta, hogy nemvoltam józan és rámnyomult. smároltunk. másnap beszéltünk megmondtam neki, hogy mivan.. köszönés nélkül otthagyott a picsába. én nem akartam tőle semmit, ő viszont igen. az évek is nagyjából egyeznek. viszont ezt megmutatta, hogy attól, hogy 20akárhány éves nem biztos, hogy annyira érett is. nembírta ki, hogy nemjön be ezért, mint egy ovodás elment :DD
  • icepick16
    #3162
    Nem értem miért para itt a korkülönbség. nem mind1 hogyha egy pár 15-22 vagy 30-37 éves? ha szeretik egymást akkor mindent bele!
  • Ronny
    #3161
    mit akarnál egy idősebb nőtől? Szórakozásnak és tapasztalatszerzésnek(és inkább itt van a hangsúly) nagyszerű dolog, csak ne akarj többet!
  • Rita79
    #3160
  • Pluskast
    #3159
    Nem igazán szeretem az újra felmelegített dolgokat.
  • mopsar
    #3158
    Hát látod erre is pont jó az üzenet küldés... megnézheted hogy 3 év múlva meg van-e még a lila köd :P
  • Nohab
    #3157
    Ki lehet a szerelmte kúrálni magadból, csak nem egyszerű :)
  • Pluskast
    #3156
    Tapasztalatból mondom. Volt 18 éves csajom én meg voltam 26. Nem jött be. A szerelem meg mulandó és egy idő után elmúlik aztán ott maradnak azok a dolgok amik az emberben alapvetően benne vannak (értsd:természet minden napi viselkedési formák) és nem biztos, hogy a lila köd elmúltával tetszeni fognak.
  • katakpult
    #3155
    Azért ezt nem lehet csak így kijelenteni, vannak érettebb 18 évesek is. Másrészt ha jön a szerelem, sokmindent nem tudsz tenni ellene.
  • Pluskast
    #3154
    Na igen. Mondjuk ez tényleg úgy van, hogy bizonyos fokig az újdonság erejével hat hogy ha megkapsz egy 17 éves csajt. Friss hús meg feszes bőr stb. De hosszú távon semmi értelme mert nagy korkülömbség esetén úgy sem bírod ki, idegesíteni fog. Pláne ha minnél idősebb vagy. Én 30 vagyok de az tuti, hogy a hátam közepére sem kívánnék egy 18 éves kiscsajt. 5 perc alatt kidobnám.
  • icepick16
    #3153
    akkor mondhatjuk azt, hogy szerencsére még messze vagyunk mind2től? :D
  • katakpult
    #3152
    2011 re nemhogy 4 es metro euró se lesz, addigra már mással fogunk fizetni, esetleg kagylókkal, ha így folytatjuk tovább. Én inkább arra lennék kiváncsi, mennyit fogok keresni 3 év múlva. Mert már ez már /zsebet/ égető probléma.
  • Rita79
    #3151
    Remélhetőleg azért nem egy jóslás fogja meghatározni a további életed alakulását, mert ez az egész egy nagy badarság!
  • Molnibalage
    #3150
    Egyik rosszabb, mint a másik..
  • icepick16
    #3149
    Lehetséges. Lehet hogy én is csinálok egyet a csajommal, ha nem kamu! Most leszünk 2 évesek. Kiváncsi vagyok lesz-e belőle 5! na madj kiderül 2011-ben! Akkor talán már lesz euro és 4es mertó is :D
  • Rita79
    #3148
    Mi ez a höjeség?
    Valósággá vált a "Vissza a jövőbe"?
  • haraposlo
    #3147
    ha érdekel akkor itt van: http://fektessbe.try.hu/
  • haraposlo
    #3146
    jah,de nem csináltam videót,csak írtam :D kiváncsi leszek mit tudok megvalósítani
  • icepick16
    #3145
    Oszt te már üzentél magadnak?
  • haraposlo
    #3144
    Egy olyan jutott eszembe hogy szerintetek mi lesz veletek 3 év múlva ami a párkapcsolatot illeti,együtt lesztek-e vajon a jelenlegi párotokkal?Onnan ugrott ez most be hogy láttam a honlapot ahol lehet üzenni magunknak a jövőbe.
  • Rundstedt17
    #3143
    a legtöbben olyan életvitelt folytatnak ami erősen használja őket.szóval a fiatalbb szebb és jobb és frisebb nem elhasznált vagy legalábbis nem anyira
  • Rundstedt17
    #3142
    szerintem is csak 3 év
  • Rundstedt17
    #3141
    de én meg mit akarnék már egy idősebb nőtől?hosszú távon behalna.de ilyen alapon az idősebb is az életvitelt nézi,mert te magad mondtad eddig nem tudtál versenyezni idősebb hímekkel.