3220
Szerintetek?
  • MrSpock
    #3100
    Én azt bírom,hogy mindig azt gondolod,hogy ez 20onéves srác annyival fejlettebb agyilag,meg minden,hogy ne álljon le,sőt esetleg megértsen egy 16-17 éves lányt.Mi az hogy nincsenek egy szinten?Milyen szinten kell lenni egy ilyen korban levő embernek? Vagy te úgygondolod,hogy egy 24 éves,öltönyben jár üzleti megbeszélésekre,sofőrje van,és ül az irodában összehúzott szemöldökkel,és fejcsóválva nézi a tőzsdeindexen,hogy emelkedik az olaj ára,vagy bármi? Már kezd kicsit őszülni,kopaszodni,teljesen bevan savanyodva,csak a karrier,üzlet,,gondolkodása mint egy 50éves-é.Bullshit!Ugyanúgy isznak,buliznak,és keresik az élvezeteket!Nincs ott nagy különbség,főleg ha a lány egy picit komolyabb típus.Attól függetlenül,hogy még iskolába jár.Pl.én is jól eltudok beszélgetni a lányokkal,szeretnek is velem azthiszem pedig nem egy korosztály vagyunk,de megtudom érteni a problémáikat,kicsit másabbak már mint én voltam anno,de más volt a világ is.és lehet egy fiatalabbtól is tanulni dolgokat,hogy ők most hogyanlátnak mindent.És ha tanácsot kérnek,vagy a véleményem szivesen adom.Szóval nemkell itt egyből arra gondolni,hogy húú egy 24-17-es kapcsolat már micsoda bűn!És tutira nemvezet sehova.Eltellik 6 év 30-23és ez el is libben,mert egy 30-as pali sem fejlettebb mint egy 23-as lány.Ez már lehet neked is tetszene.Ja és ha mondjuk beleszeretsz,és csak utánna tudod hogy hány éves? Akkor mondod,ejnye-bejnye nemvolt szép dolog,és pá!?Bár gondolom a 2.kérdésed az életkorra vonatkozik,bár azt nagyon nemillik megkérdezni egy nőtől:-)
    Majd magadon fogod észrevenni hogy eltelt 10év igazából belülről mint ember nemigen változol,csak külsőleg fog meglátszani.Na persze ha esetleg nemér valami atomhatás,és teljesen kifordulsz magadból.De ha normálisan fejlődsz igazából nemveszed észre az éveket,és ha fontosak a barátok,maga az élet,és nemcsak hajtasz.Aztveszed észre majd hogy ha te nem is érzed de a körülötted levők öregednek,családos emberekké válnak,de attól nemlesznek mások.Vagyis én ígyláttam-tom a dolgokat.Külsőleg változol,de belül mindig is az maradsz aki vagy.
    Persze ez az én véleményem,vagy látásmódom,tapasztalatom a világból,és az emberi kapcsolatokból.Ezért jó,hogy nemvagyunk egyformák,mindenki máshogy éli meg a dolgokat.
    Csak arra kérlek,próbálj meg elvonatkoztatni a jelenlegi korodtól,és úgy szemlélni a kapcsolatokat.És ne az esetleges csalódottság beszéljen belőled,kicsit nézz előre és lehet másképplátod mindezt.
  • Rundstedt17
    #3099
    egyértelmű hogy naiv ha komolyan gondolja a kapcsolatot egy 24 éves csak egy jó ...... láthat benne,mert ugye egyértelmű hogy nincsenek egyszinten.Majd kiváncsi leszek meddig tart,sőt a 24 évesnek vajon csak ő van e?vagy van egy akivel komolyan gondolja?
  • Atomreaktor
    #3098
    egy tizenéves lánynak gondolom még épp elég, hogy a pasija mindehová furikázza, elmegy érte a sulibál után, és villoghat, hogy őt a pasija viszi haza + néha elmennek mcdrive-ba:)
    ez viszont tényleg igaz lehet, hogy a szakmunkást nem becsülik annyira, de ebben nincs semmi tapasztalatom.
  • Nohab
    #3097
    Ismerek egy párt, ahol a lány 16-7 éves a fiú meg kb 24. Munkája: festő...
    Fél éve együtt vannak, és akkor még csak egy ütött kopott Wartburgja volt, amit később összetört és lcserélt egy motorikusan átalakított Suzukira. Bár azt még hozzáteszem a lány nagyon naív...
  • MrSpock
    #3096
    Tényleg keveset találni,ahol a fiú fiatalabb,bár nekem az egyik havernál úgyvan,2 év van köztük,házasok már gyerekek is vannak.persze már 30 felettiek,de nekik összejött. Úgy átlagban közel egyidősek akiket ismerek,nincs nagy korkülönbség a kapcsolatokban.
    Mert szerintem egy lánynak ciki,ha fiatalabb a pasija.Ez mondjuk idővel elmúlik..sőőt!:-D
  • MrSpock
    #3095
    Egyetértek..mert sokszor egyszerűbb egy fiatal gazdag srácot találni,ugye aki esetleg gyárilag elvan látva lóvéval(szülők).
    Alápakolva a BMW vagy egyéb gépjárművek,ugye érettségire nem virágcsokrot,hanem slusszkulcsot kap.
    Mert 20-30 év között van,hogy az ember megpróbálja stabilizálni az anyagi helyzetét,és utánna jöhet egyéb.És ezalatt kell felvenni az "álompali" titulust,hogy legyen esély a "rendesebb"lányoknál.
    Mert tudjuk egy csajnál az anyagiak nemszámítanak!!!
    Tiszetelet a kivételnek..de olyant nemhallottam,hogy egy kicsit is jólnézki,vagy egyéb,és burkoló,vagy szobafestő a párja.Annak ellenére,hogy ugye nemszámit a lóvé:-)Ja és ezekkel a szakmákkal még lehet is keresni,ha jóhelyen élsz!Csak ugye hogynézne az ki,hogymegkérdezik a barátnődet,mit csinál a barátod..és nemakar égni,mert nem hangzatos manager,vagy vállakozó.Az utóbbi az népszerű,mert ez sokmindent takar,és nemfirtatják miből futja a bömösre,vagy mercire:-D
    Mert ki akar viszonylag csóróságban élni a párjával?Jöjjön a lovag minél vastagabb pénztárcával és kész.Fordítva ez már nehezebb:-D
    Egy kapcsolatnak ahogy Rita te is írtad érzelmi alapon kellene nyugodnia,csak sajna ez nemigazán mindig jön össze:-( És itt a kor csak másodlagos,bizonyos kereteken belül.
  • Atomreaktor
    #3094
    az is igaz:) de akkor sem jellemző a fiatalabb fiú, még ha csak 1-2 évvel is az, akkor sem
  • Rita79
    #3093
    Ez egy butaság!
    Ha valakinek a jóképűség és a gazdagság fontos, azt megtalálhatja egy fiatalabb fiúban is.
  • Atomreaktor
    #3092
    igen, de az idősebbek nem nagyon néznek rá a fiatalabb fiúkra, mert a lányok meg általában felfelé kacsintgatnak, hogy mikor jön a jóképű, jómódú, 4-5 évvel idősebb álompali...
  • Rita79
    #3091
    Nem gond, ha a férfi a fiatalabb, mert lehet, hogy érettebb a gondolkodása, mint egy idősebb nőé.
    Itt mindig szerintem az adott kapcsolat minőségét kell figyelembe venni, lehet bármekkora a korkülönbség, ha jól megvannak együtt.
    Persze a nagy korkülönbség /20-30 év/, szerintem nem egészséges és az egyik fél részéről valószínű, hogy nem érzelmi alapokon nyugszik.
  • Atomreaktor
    #3090
    még egy gond van: a 25 éves pasik nem nagyon kellenek a harmincas nőknek. így mennek inkább a fiatalabb korosztály felé. nem lehet általánosítani, de azért legtöbb esetben a nagyobb korkülönbség nem sül el jól.
  • Rita79
    #3089
    Ha nincs vele ismerkedési szándékod, akkor ne töröld, mert akkor nem csapsz be vele senkit. Én az ismerkedési oldalakról beszéltem, ahol személyesen is kell találkozni és ott elég ciki, ha kevésbé nézel olyan jól ki életben, mint az 5 évvel ezelőtti képeden.
    Mivel, ha valaki csak a képedet látja, akkor olyan fazonra is számít életben, mint amit a képeden látott. És ha ennek ellenére mást tapasztal, ne lepődj meg, ha meglepődést fogsz az arcán látni.
    Az iwiw az más.....! Ott ismerek rengeteg olyan embert, aki 10 évvel ezelőtti képet is kirak magáról. Az nem probléma.
  • Daffit
    #3088
    Én azt tartom egészségesnek, ha a férfi max 10 évvel idősebb. Visszafelé már annyira nem. Volt 12 évvel idősebb barátnőm, de nem igazán működött. Persze it nem 15-25 évesekre gondolok, hanem 22-32 mondjuk. Ugyanakkor 22 évesen talán még nem annyira gond, ha 15-től válogatunk.
    Egyébként 5 éves képem van az IWIW-en, törlöm is
  • gameplusz
    #3087
    Hát, lassan én leszek az élő példa, hogy egy pár évet le lehet tagadni :P
  • Rundstedt17
    #3086
    na azt én sem hogy egy 40 éves férfi mit képzel amikor 20 éves csajra hajt csak...
  • Rita79
    #3085
    Ebből az egész dologból csak azt akartam kihozni, hogy ha megnéztek egy internetes társkereső oldalt mostanában valahogy a nagy átlag a korához képest jóval idősebbnek néz ki. Kivételek vannak, azok, akik tényleg friss képet raknak ki és úgy néznek ki, ahogy az életben, de a legdurvább, hogy találkozol vele és nem ismered meg, mert a ballagási képét rakta ki!
    A férfiak is már 30 fölött néha úgy néznek ki, mint a taták, a nőkről meg ne is beszéljünk...........
  • MrSpock
    #3084
    Azért egy kapcsolatban sokat számít mennyire értik meg egymást,és nem csak a testiség.Egyébként egy 40-es pali még ha jóltartja magát,abszolúte nemnéz ki annyinak amennyi.Ha egy huszonéves csaj is nőies vonzó ez még belefér,és főleg ha jól ki is jönnek.
    Akkor ha igynézzük a világban sok nemnormális kapcsolat van.
    De ez a világ ilyen,nemnormális.:-(
  • MrSpock
    #3083
    Ebben tökéletesen egyetértek veled!:-)
    Más nőnek lenni,és nőként viselkedni.Ez utóbbi ami igazán vonzó lehet egy férfinek.
  • MrSpock
    #3082
    Te hol élsz,melyik bolygón? Úgylátszik nemértetted meg amit írtam,vagy kicsit félre.
    Épp arra akartam terelni a dolgot,hogy nem igazán lenne normális ha egy lány 14-15-évesen már szexuális életet él.Csak ha körbenézel ez a tendencia,ez van.Hol mondtam én hogy a jó,és ezt kell csinálni?Ezt csinálják!!!
    Nem,én egyáltalán nem a 15-17 éves lányokat tartom vonzónak,és akkor sem volt ennyi idős barátnőm amikor én 16 voltam.
    Csak én nem ellenzem,mert mindekinek joga van eldönteni,és majd megtapasztalja,hogy kivel,hogyan,mikor,és neki milyen érzés esetleg idősebb,illetve fiatalabb fiú/lánnyal kapcsolatot létesiteni.
    Speciel én is jobban szeretem a Rita79 által emlitett 30-as ,illetve nőiesebb korosztályt.De ha mondjuk egy nálam jóval fiatalabb lánnyal úgy alakulna a dolog,és ha jól megértenénk egymást,érettebben gondolkodna akkor miért ne.És ez forditva is,ha esetleg idősebb mondjuk egy 10-esssel,akkor is.Ezt tapasztalatból irom.
  • Rita79
    #3081
    Nem értem a kérdésedet. Abban semmi rossz nincs, sőt természetes, hogy 25 évesen egy 18 évessel jársz. Nekem az nem tetszik, ha egy 40 éves pali huszonéves nőt akar magának.
    És még el is hiszi, hogy szerelmes belé a csaj, bár nem is érdekli, csak fel akar vele vágni. De szerintem ezek a kapcsolatok nem normálisak. A csaj úgy is egy idő múlva félre fog menni, mert tegyük hozzá egy 40-es pasinak sincs már Adonisz teste!
  • Molnibalage
    #3080
    Most 25 vagyok, de semmi kivetnivalót nem találok abban, ha esetleg egy 18 évessel járnék. Meg lennének az előnyi is és hátrányai is. Ha nem annyira gyerkes vagy elborult akkor ez miért lenne baj? Egyes tevékenységek közben és sem tűnök annyi idősnek, mint kellene. Az én korosztályom már nem olyan véresen komoly, mint 25 évvel ezelőtt a hasonló korúak voltak. Vagy tévednék?
  • Rita79
    #3079
    Most sem általánosítottam, mint, ahogy sohasem szoktam. Igen, vannak olyan nők, akik képtelenek nőként viselkedni, nővé válni, akárhány évesek is.
    Csak a saját, egyéni tapasztalataimra támaszkodhatok, meg a környezetemben lévő nő társaiméra.
  • Molnibalage
    #3078
    Egy idősebb sem feltétlenül tudja megadni, bár az esély nagyobb rá az tény.
  • Rita79
    #3077
    Most nem csak a butaságra gondolok, hanem a nőiességre is, amit egy tizenéves nem tud megadni az tuti, mert ahhoz fejlődni kell az évek során testileg és lelkileg is.
  • Molnibalage
    #3076
    Hát azért nem bármelyik, bár azért van összehasonlítási alapom. Sajnos a mai fiatalok tényleg elég buták sokszor, de néha azért kell az is, hogy csak jól érezze magát az ember.

  • Rita79
    #3075
    Ja! Meg, hogy sima bőr? Miért szerintetek egy 30-as nőnek ráncos a bőre?
    A 20 alattiaknak meg tökéletes? Arra kell, hogy gondoljak, hogy nektek nincs tapasztalatotok!
    Ahogy ezek manapság kinéznek, bármelyik 30-as kenterbe veri őket! Minden téren................
  • Rita79
    #3074
    Nem tudom, hogy mit ajnározzák itt egyesek a kis csajokat? Egy nő 30 évesen érik be igazán, akkor éri el a nőiessége csúcspontját. Ahogy elnézem ezeket a mai tinédzsereket, ha férfi lennék, nekem egyik sem kéne.
    Erkölcstelenek, buták, stb. Tisztelet a kivételnek!
  • Rundstedt17
    #3073
    off:szóval az a normális hogy ha már 14 évesen megtörténik a dolog?Ha lányod lesz majd megnézem mennyire fogod mosolyogva nézni ezt a haladó sietséget:D...
    On:szóval te 15-17 éves lányokat tartasz csak vonzónak?
  • MrSpock
    #3072
    Miért mondanék magamnak ellent? Az ő haverja cserélgeti és akkor mi van,ilyen tipus..gondolom cserélgette 10éve is meg cserélgetni fogja 10 év múlva is.Neki az számit,igy érzi jól magát,mennyiség a lényeg.
    Én a saját tapasztalataimból,és másokat elnézve irtam amit gondolok.
    Majd ha 30 leszel akkor egy 20 éves csajt nemfogsz nagyon fiatalnak látni,hozzád képest.Bár nemtudom lehet olyan vagy már mostmint egy 40éves,akkor sorry.Na már most egy 22éves sem annyival idősebb mint egy 15éves,hiába a fizikai különbség.Maximum az hogy a 22éves csávó már 6-7 éve szúrogatja a lányokat,a 15-éves csak max1 éve pasizik ha olyan.
    Ahogy elnézem te meggyőződéses ellenzője vagy eme kapcsolatoknak,de nemtudni az okát ,hogy miért.Ha annyi vagy amennyi a nickedben szerepel akkor sem értem,hogy eme nagy felbőszülés mire,tapasztalat vagy mi?
    Próbálj itt érvelni,de ne olyan dolgokkal,hogy csak a friss hús kell,meg szex..mert valljuk be ez egy alap dolog,és főleg manapság.A lányoknál meg hajajj!Fiú-lány mindegy csak szex legyen.A társadalom már Nem az ami 20 évvel ezelőtt volt,régebbről ne is beszéljünk.
    Elég ha megnézzük a csajok mikor vesztik el szüzességüket..20 éve még egy osztályban 15 lányból jó ha 2 volt pasival(14-15évesen)Manapság meg jó ha 2-en nem.De mondjuk a fiúknál is hasonló volt a helyzet.akkor is egy 15-éves csaj nem korabelivel járt(ha járt) hanem 2-3évvel idősebbel.
    Ez manapság lehet mégjobban kitolódott.
    Megkellett várni mig"beérik"az ember,és akkor lehetett már csajozni.
    Ismerős szülők,akik azon paráznak,hogy a most ballagó lányaik(ált.suli),már fiúznak,és juj ha történik valami,és háát mi lesz ha szexre kerül a sor stb.Számukra nagyon érdekes a helyzet.Nehezen dolgozzák fel,hogy ma kicsit előbb kezdik a dolgokat mint az ő idejükben.
    Szóval nemkell itt kiakadni,meg szörnyülködni.Mindenki tudja mibe megy bele,és hogyfog esetleg kilábalni.Pedofilizmusról ebben az esetben meg azért szó nincs.ahhoz picit öregedni,illetve fiatalodni kell.
  • viCtah
    #3071
    hujajaj. Akkor én most itt okítok, sok-sok embert. Csakmert a nagyrész el van tévedve a fogalommal kapcsolatban :) Tehát:
    pedofília: serdülőkor előttiekhez való vonzódás mint szexuális örömforrás
    efebofília: serdülők iránti vonzódás mint szexuális örömforrás
    érdemes legközelebb ezzel visszavágni fiúk, ha valaki gyanusítgatna xD
  • Rita79
    #3070
    Az általánosítás mindenkire vonatkozik, az átlag meg az emberek többsége.
  • PíszLávJuniti
    #3069
    Az átlag és az általánosítás az emberek tekintetében miben különbözik?
  • Rita79
    #3068
    Én ilyet nem írtam, hogy egy 15 éves lánytól akarhat valaki is valami komolyat!?
    Hol olvastad te ezt tőlem?
    Maximum a kisebbségnél, mert ott már ilyenkor gyerek is van.
  • Rita79
    #3067
    Én soha nem általánosítok! A nagy átlagot veszem figyelembe.
    Valaki már 18 évesen házasodik, valaki sohasem akar.
    De azért lássuk be, a többség azért már elkezd gondolkozni a családalapításon, ha betölti a harmadik X-et.
  • Rundstedt17
    #3066
    hülyeség.10 év kor különbség valóban nem számíthat de hogy 15 éves lány és 25 éves pasas ez egyáltalán nem illik össze.Szerinted mit lát benne a csávó azon kivül hogy fiatal csaj fejlett a teste jó lesz dugni?Mert ne beszéljünk már itt butaságokat,egyértelmű hogy komolyt aligha akar....abban az esetben már nem sok szerintem a tíz év ha mondjuk 20 és 30.
  • Rundstedt17
    #3065
    jah és én már nem egy olyan fiatal csajjal beszéltem akiknek idős barátjuk volt aztán ilyeneket mondott hogy megígérte majd elvesz stb...közben a már majdnem 30as csávó összevissza csajozik....szóval lol
  • Rundstedt17
    #3064
    Magadnak mondat ellensz azt állítod azért mert már az idős pasas komolyat akar.Az előző hozászóló épp azt mondta haverja cserélgeti hetente a fiatal csajokat....
  • gameplusz
    #3063
    Lol, ezt azért te sem gondolhatod komolyan...
  • Rita79
    #3062
    Mivel én nő vagyok, valószínű a férfinak az életkorára céloztam....
  • Divergencia
    #3061
    Akkor meg van egy eved, hogy ertelmet nyerj?:O