7285
  • Bigman22
    #7285
    Sziasztok meg vettem pc-n a játékot és nem volt benne magyar nyelv.Hova tudom be rakni a magyarosítást?
  • Vass Gábor
    #7284
    És ha a játék nevét beírod+ crack akkor se ad ki semmit?
  • rvn
    #7283
    Hali hol találok egy értelmes cracket vagy mini imaget mert eddig a gamecopyworldon egyet se talaltam.
  • DarkCruiser
    #7282
    hali

    megtudná vki mondani hogykell nem eredeti session pályát berakni online játékba? azaz pl DTM et akarok tolni loch rannochba. csomoan csinálják de nem magyarok és nemmmondják el :) émeg nemjövök rá :( (nemtalálom még egyelőre sehol forumokon. bár lehet ittis voltmár rola szo? eddig nem találtam.
  • levi19711023
    #7281
    Kössz Zsolt, megnézem hogy jó-e így, már felraktam a toca3-t az műxik faszán.
  • Zsolt01
    #7280
    Láttam a TRD 3 -ba azt javasolták, hogy nézd meg a RAM -ot.
    Ha nem volt vele gond, akkor van 1 tippem:

    Automatikus újraindítás kikapcsolása.
    Ilyen problémája volt 1 havernak (igaz másik játéknál) és kikapcsoltam nála és utána jó lett.

    Sajátgép - Tulajdonságok - Speciális fül - Indítás és helyreállítás Beállítások - Automatikus újraindítás PIPA KI !
  • HKS
    #7279
    nem a játékban kell a keresni a problémát ez bizony egy csunya kékhalál el kell olvasni hogy miket ír és asszerint kell megoldani a problémát
  • levi19711023
    #7278
    thx
  • moor09
    #7277
    irj inkább a 3 topikjába ( lehet le**sznak miatt ) de ide úgy veszem észre nem ír neked senki ( csak ötlet )
  • levi19711023
    #7276
    Help!!
  • levi19711023
    #7275
    Valaki segítsen!!
  • levi19711023
    #7274
    Hello!Amikor feltelepítem a játékot és el akarom indítani, bejön egy kék kép tele szöveggel és újraindul a gép. Már vagy 3-szor újraraktam de így sem működik.Valaki segítsen! (a játék eredeti) Elóre is köszi.
  • MaverickSXT
    #7273
    lassan 2 eve megjelent mar
  • Halálmadár
    #7272
    a toca race driver 3-on kivűl van valami újabb rész

    PM-et kérek köszi
  • Para Zita07
    #7271
    A toca race driver 3 . mikor jelenik meg ? ? ?
  • Para Zita07
    #7270
    1.Lehet nem telepittetted a kormány driverét... 2. a játékban kell beállitani , 3.lehetöség: amikor felrakod a kormány driverét , belehet mindenféle szarságot állitani , és lehet közte vana problémás

    Mivan emberek ! Jo rég nemirt ide senki ! (kivétel-atomeromu)
    Van oldalam www.tocard2.mlap.hu , aki akar jönni majd onlinba jáccani , az irjon a forumba , és megbeszélünk 1 idöpontot . . .
  • atomeromu
    #7269
    Udv!

    Nekem is Momo racing kormanyom van, de meg a menuben sem tudom kivalasztani, hogy aktivalhassam, mert fel sem ismeri! Mi lehet a gaz?
  • Zsolt01
    #7268
    Szerintem nem. De ha az lenne is Angol nyelv választás benne lehet.
    (De tévedni emberi dolog.)
  • Zsolesz0721
    #7267
    köszi,de ez véletlen nem olasz verzió?
  • Zsolt01
    #7266
    pl.: Itt.

    pl.: ... 1. 2.
  • Zsolesz0721
    #7265
    de adjatok már linket pls
  • leho94
    #7264
    torrent
  • Zsolesz0721
    #7263
    pls adtok linket,hogy honnan tölcsem le??
    (nem fogom megvenni)
  • Zsolesz0721
    #7262
    hi all!lehet neten játszani? ha igen mi kel hozzá?
  • Zsolt01
    #7261
    | #7254 !!!
  • HTSMarci
    #7260
    Remélem itt tud nekem segiteni vki. Nah vettem egy Momo Racing kormányt, fel va nrakva minden. vezérlőpult játékvezérlő minden ok minden műxik. Test Drive Unlimitedben minden ok, fain. INditom a toca2-t h beállitsam, de a beállitásoknál nem is nagyon engedi forgatni a kormányt, szal a technika "nem old fel". FO2-ben meg az intro amikor megy szépen bekapcsol és lehet forgatni ahogy bejön a menü már nem, szal mintha nem futna semmi sem. Pedig a menüben is látja a kormányt, ha nyomkodom rajta a gombokat érzékeli, csak maga a forgatás nem megy ugy ahogy pl TDU-ban, ez mitől lehet? PLZ HELP
  • Balaka
    #7259
    Szia!Hogy köszönjem meg?Nagyon köszönöm!
  • Zsolt01
    #7258
    Persze, hogy vannak ITT
  • Balaka
    #7257
    Nem tudom van-e hozzá?Van?
  • Balaka
    #7256
    Sziasztok!Nekem crack kellene?Van hozzá?Nagyon de nagyon megköszönném.Nagy tisztetlettel:Balaka.
    Előre is köszönöm
  • Majorlb
    #7255
    OK, köszönöm, megkérdezem ott!
  • Zsolt01
    #7254
    Hát ritkán jár erre valaki, talán jobban járnál ha a ToCa Race Driver 3 -ba kérdeznéd.
  • Majorlb
    #7253
    Sziasztok!

    Nagy nehezen megszereztem ezt a játékot és felrktam a laptopomra, de sajnos a játékban ugrálnak a képek és ettől játszhatatlan...

    A gépemben egy Intel(R) 82852/82855 GM/GME van. Nem tudja valaki milyen driverrel lenne jó?
  • Leo 1991
    #7252
    Hello

    Vki tudna a játékhoz cheat kódot szerezni?THX srácok
  • repvez
    #7251
    gondolom azért néhanapján haza is mész nem akkor meg odaviteted és ugy idözited hogy otthon legyél vagy megmondod az ösöknek hogy vegyék át ennyi.
  • MB1113
    #7250
    de azért a sulimba azért csak nem küldöm el
    tá te megtenéd szerintem nem
  • repvez
    #7249
    Attol még van olyan bolt a közelbe ahol lehet kapni még a TG-be is láttam néha.Vagy megrendeled neten és olyan cimre viteted ahova akarod
  • MB1113
    #7248
    csak az a problémám hogy koleszos vagyok
  • moor09
    #7247
    Én egyetértek már akkor is keresgéltem aztán inkább hagytam a picsába..Kibirom az a 2000 akányhány ft-t.
  • Attila56
    #7246
    Nah magyarul: Hülyeség warezolni!!!