7285
  • Attila56
    #7245
    De ne nézzelödjön jó törést.Tok olcsón megkapja már eredetiben.Kár rászánni annyi időt.Egyszerübb ha elmegy egy boltba és megveszi 2490 Ft-ért.Nem fog belehalni
  • MB1113
    #7244
    kősz nézelődők feléje
  • Zsolt01
    #7243
    Torrenten leszedtem még jó multkor és tökéletesen ment (csak a magyarosítással nem, asszam csak az 1.0 -hoz jó a magyarosítás)
    Ha leszedted és nem ment, akkor csak jó törést kellett volna nézzél hozzá.
  • moor09
    #7242
    Én Torrenten leszedtem de nem müködött de a neten van vhol egy bolt
    ( pontosan itt http://www.automex.hu/ ) itt meg lehet vásárolni
    http://www.automex.hu/webshop/?mod=list&op=list&type=22&search=TOCA
    2490ft-ért
  • Zsolt01
    #7241
    Itt
  • MB1113
    #7240
    hello engem is érdekelne ez a játék a demoját már ki probáltam a szoftverbázison kerestül de a teljes játék érdekelne leginkább
  • moor09
    #7239
    valaki nem tud a neten boltot ahol meg lehet venni?
  • Zsolt01
    #7238
    Sziasztok.

    Tud valaki müködő magyarosítást ???
    (mert amit találtam azzal nem indul)

    Köszi !
  • Amse
    #7237
    wow
  • sanyahaha
    #7236
    császtok a demónál lehet kódot használni
  • akyyy
    #7235
    ahoz meg gyenge a gép:( bár megnézem azért a demot, hátha..
  • hiba
    #7234
    nem eredetivel jatszol? akkor volt ilyen hogy nekiment a falnak meg hasonlok egyenes uton keresztbealt stb :)
    Jattsz inkabb a 3-assal.
  • akyyy
    #7233
    nem lehet ezt a szart irányítani:( most vittem át az egyik városos páláyt, hát az kész, első helyre lehetetlen megcsinálni:(
  • akyyy
    #7232
    mi a teendő akkor, ha a játék jászhatatlan, mert lenyomom a balra kanyarodást, érezhetően később észlelia gép, és igy állandoan kisodrozik, egyenesen nem lehet normálisan menni, stb, és nem hiszem h én vagyok béna ha másnál rendesen tudtam menni:SSS
    minden a minimumom van, bár nem sok változást tapasztalok ha éppen maxra veszek mindent...
  • akyyy
    #7231
    kéne nekme magyarítás, sikerült elindítanom, de sztem 1.2 es most ajáték, és igy nem szeretik egymást a magyarítással, mert a bink logonál lefagy... ha nincs fent a magyarítás, nem fagy le, szoval valaki nem csinálna hozzá egy 12.es magyarítást?
  • akyyy
    #7230
    sikerült már feltölrni vhogy ajátékot? vmi megoldás mikor hibát ír ki 1.2re? :(
  • bgerison
    #7229
    Rendicsóka! Köszi.
  • 3P
    #7228
    Volt akinél kodek gond volt, s volt akinél a kormány driverét nem szerette, s ezektől volt ilyen jellegű gondjuk.
  • bgerison
    #7227
    Helló mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni. A minap próbálgattam ezt a cool játékot. És azt csinálja, hogy a játék közben időközönkét kiakad. De csak négy-öt másodpercre, aztán tovább megy. Szerintetek ez minek köszönhető?
  • Zsolt01
    #7226
    Itt van, csak keresés lent: kód

    SWEE7W-MAW89A-GFPYVY-578JMJ
    ( CGVVAJ-MTA2JV-87FK2F-MERHJR )
  • DR AKULA
    #7225
    hali mindenkinek toca 2-höz kéne nekem sürgösen lemezkód
    tudna nekem ebbe valaki segiteni????
  • miki90
    #7224
    szia!
    http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=389
    innen tudod letölteni a magyarítást!!
    jo játékot!
  • Yoki
    #7223
    hello
    azt szeretném megkérdezni hogy van e valamilyen magyarítás a játékhoz és ha van azt honan tudom letölteni
    a választ elöre is köszönöm
  • MORO67
    #7222
    sziasztok lenne egy kérdésem én csak most ismerkedek ezzel a játékkal feltelepitettem a 4.2gb-os variáciot de láttam a torrenten 2.1gb-os formában szoval feltettem a nagyobbat találtam a magyaritásokon magyaritást hozzá Xman készitette de azt irja hogy xbox-ra készült és hogy jó pc-re is de ha felülirom a languange file-t akkor nem indul tudtok valahol valami normális magyaritást hozzá???
  • Bolli622
    #7221
    Hi!!!
    Valaki még játszik ezzel a játékkal???
    Én igen.Kéne valahogy szervezni 1 játékot online ra h aki jáccana az jöjjön
    persze ugy h az időpont jo legyen mindenkinek.
  • repvez
    #7220
    Meg tudná valaki mondani hogy pontosan hogyan kell multiban játszani a játékot?Mert hálozatba szeretnénk játszani,de hiába csinálok szervert a másik gépnél nem jelenik meg igy nem tud csatlakozni.
    Routerrel van a két gép összekötve és a net is igy megy.
    És online magyar szerverhez hogyan lehet kapcsolodni ASe-val vagy jo a beépitett is,de az account készitésnél nem tudok @-ot beirni az emil cimhez.
    Köszi a segitséget
  • Amse
    #7219
    h aolyan sűrgős goggle-ben keress rá...
  • Cypress Hill
    #7218
    halli, mekkora a Toca race Driver 2-nek a gépigénye?? sürgös lenne thx!
  • supra
    #7217
    itt az email címem, beszéljünk már meg vmit: [email protected]
  • laci 700
    #7216
    De én!!!!
  • supra
    #7215
    nem akar vki online játszani????
  • supra
    #7214
    köszi, sikerült, igen kellett picit játszani, de megy:))))Te nem szoktál online játszani???Nincs kedved?:)
  • Amse
    #7213
    de mennie kell ,csak körülményes beállítani.
    nekem anno szthiszem úgy sikerült, hogy billentyűzeten hagytam a beállításokban és a gombkiosztásnál beállítottam a az előre hátra jobbra balrát-t a kormányra és utána kapcsoltam át a wheel-re kint.
    lehet nem így volt, de valami ilyesmi trükközés kellett hozzá.próbálgasd.
  • supra
    #7212
    hali

    most vettem egy logitech driving force pro kotmányt direkt a Toca2-höz de nem vele....Nem támogatja a Toca2?

    köszönöm
  • Bence94
    #7211
    hy multi van a játékban és ha van interneten is lehet játszani???

    Utóirat:eredeti be van meg és csak azért kérdeztem mert már régóta nincs fenn a gépen.

  • supra
    #7210
    Sziasztok!

    Szokott valaki Online játszani?Vagy szoktatok multiplayeren? Ha igen bevennétek engem is?köszi
  • PeeVee
    #7209
    Tömör ;) de kösz! Amúgy olvasgattam itt... Tényleg kormányra született a játék, legalábbis az első rész 100% :P na szal istenitem itt mindenfele... Ha befejeztem 1-et akkor megrendelem asszem!
  • repvez
    #7208
    jo.
  • PeeVee
    #7207
    Hi! Látom rég irtak ide!:) Én multkor raktam fel toca1-et, még ennek is nagyon jó grafikája van! És meg szeretném venni TOCA2-t csak nemtudom milyen a multija!? Mondanátok 1-2 véleményt? Kössz!:)
  • 3P
    #7206
    Volt már hasonló probléma emlékeim szerint.
    A megoldás az 1.2 patch telepítése, illetve, ha az nem jönne be, akkor ki kell kapcsolni a tükröket (belsőt és külsőt is).