7285
  • Rezs
    #7205
    Sziasztok! elolvastam már vagy 20 oldalt ebből a fórumból de nem találtam megoldást a problémámra, ezért bátorkodom megkérni titeket segítsetek! A problémám az ,hogy feltettem a játékot csináltam profile-t, el is idult a játék flottul mentem a Gt40 essel és a videó után kilépett a W.ba. Ujratelepítettem, újból beállítottam uj profile, de amikor load ot nyomok lefagy, hibaüzenet. Már az 1. versenyig sem jut el... Segítsetek pls!
  • lorij
    #7204
    Körülnéztem a garázsban, de semmit sem találtam.
    Vagy teljesen sügér vagyok, vagy nem is ugyanarról a játékról beszélünk.
  • IMYke2.0.0.0
    #7203
    Garázsban nézz csak körül...
  • lorij
    #7202
    Ez aztán a pörgős fórum!
    Na mégegyszer:

    Karrier módban hogyan lehet használni az elmentett autóbeállításokat?
    Hiába mentek el egy bizonyos pályára tuti car setup - ot a karrier módban mindícsak alapbeállításokkal megyek.

    előre is köszi



  • Travelos
    #7201
    OK, megtaláltam az ini file-ban.
  • Travelos
    #7200
    hogyan lehet beállítani, hogy ha mellettem ellenfelek vannak, akkor a saját motorhangomat halljam, ne pedig a többiekét?
  • laci 700
    #7199
    Kérem valaki köldjön valami progit vagy csalást a Játékhot!!!!!
    Előre is köszi!!!!!!!
  • lorij
    #7198
    Sziasztok,

    Karrier módban hogyan lehet használni az elmentett autóbeállításokat?
    Hiába mentek el egy bizonyos pályára tuti car setup - ot a karrier módban mindícsak alapbeállításokkal megyek.
  • cicai
    #7197
    már találtam
  • PLackó
    #7196
    nehogymár én keresgéljek neked,inkább örülnél hogy segítünk.
    idióta.
  • cicai
    #7195
    mutass 1-et
  • PLackó
    #7194
    Szerinted miért hívják sr7 stopnak? nem ennek a védelemnek a kiiktatására való.
    Valamint mivel van crack nem tudom miért kínlódsz.
  • cicai
    #7193
    Az SR7 stop nam jó?
  • cicai
    #7192
    A StarForce drivert nem lehet letörölni az SFCleaner használata nélkül?
  • IMYke2.0.0.0
    #7191
    Igen.
  • cicai
    #7190
    és akkor azérd nem indul a játék nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #7189
    StarForce driver feltelepült a gépedre... Futtasd a SFCleaner-t.
  • cicai
    #7188
    #7185-re nem tudod a váladzt?
  • IMYke2.0.0.0
    #7187
    Valóban unjuk ezt a kérdést... Mediamarkt, CDGalaxis, Automex Kft... 2.390 Ft. Nem sok érte, és nem kell vesződnöd a védelemmel...
  • cicai
    #7186
    az az "utána viszo" az nem érdekes!
  • cicai
    #7185
    Ja és most raktam újra a D-t. Újrarakás előtt müködött a pecs újrarakás után pedig azt írja ki, hogy utána viszo installion operation failed.
    ha tudtk segítsetek.
  • cicai
    #7184
    Sziasztok! Nem indul a játékom. Tudom már unjátok ezt a kérdést, de miért va ez? Azért köszi!
    Leírtam ide ami szerint csinlom

    Toca race driver 2 indítás.

    1 lépés:
    Az Sfclean program futatása, és ha kéri, újra indít.
    2. Az SFNightmare. exe progit indítani és disable cd.(ezt minden 1-es játékindításnál meg kell csinálni) ez után a startmenü/vezérlőpult/rendszer/hardver/ eszközkezelő és a dvd cd meghatókban meg nézni, hogy bent van-e valamelyik meghajtó. Ha igen letiltani és eltávolítani.
    3. A játékot be mountolni a Daemon Managerbe és telepíteni. Mini imagét és a RD2V12UPGRADE bemásolni ahova telepítetted a játékot. Innen be mountolni a Deamons-ba a Mini imagét arra a meghajtóra, ami elöréb van az á b c-ben. RD2V12UPGRADE indítani.
    Mikor ez mind kész indítani a játékot. Ha kéri a játék a gép újra indítását vagy a serialt akkor indítani vagy beírni. Újra indítás után meg nézni a startmenüt, és ha kell meg csinálni újra az
    (startmenü/vezérlőpult/rendszer/hardver/ eszközkezelő és a dvd cd meghatókban meg nézni, hogy bent van-e valamelyik meghajtó. Ha igen letiltani és eltávolítani). Megnézni a daemont hogy a Mini Image is bent van-e és ezek után indítani a játékot. És kész.

    Serial: CGVVAJ-MTA2JV-87FK2F-MERHJR
    CDKEY: QPNT7W-E7F839-VS27AL-5WBRMU
  • IMYke2.0.0.0
    #7183
    Van.
  • djbrumi
    #7182
    Sziasztok!! A Toca Race Driver 2-höz van magyarítás?
  • Ozy
    #7181
    nekem is szükségem lenne cheat-ekre a játékhoz, mert amikor már jó helyen állok akkor általában kilöknek...
    pls!!!
    Valaki segítsen!!!
  • laci 700
    #7180
    én meg azt hogy vannak e hozzá titkos kódok???
  • 3P
    #7179
    Magyarosítás nem hinném hogy lenne hozzá, bár érdekes mutana egy suzuki Swift bajnokság...
    Amit te keresel az gondolom magyarítás (a két szó nagyon mást jelent!!!). Ahhoz meg KATT ide.
    Az indításához meg nem kívánok hozzászólni, ez már túlontúl fárasztó ebben a topikban. Hidd el nekem, jobb ha megveszed, hiszen már csak 2400 Ft.
  • péntek józsef
    #7178
    Meg még azt szeretném megkérdezni hogy van-e hozzá magyarosítás?
  • péntek józsef
    #7177
    Szevasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy most töltöm le a játékot (Toca Race Driver2-t), és hogy kell-e valmi különösebb program hogy a játék induljon?
  • gizmoplayer
    #7176
    Sziasztok!

    Nem lehet valahogy neten keresztül multizni Toca2-vel? (nem gyári játékkal)
  • Zealot
    #7175
    Problémám van a multiplayerrel. Amikor kiválasztom, hogy melyik játékba akarok belépni (join) ráteszem ready-re és egy pár mp után kiugrik a játékból hibaüzenettel. Mitől lehet ez? (amúgy crackes, 1.2 patch-el)
  • IMYke2.0.0.0
    #7174
    Pedig nem nehéz a játék. A start az egyik legfontosabb a játékban, de utána sem olyan rohadt nehéz felkapaszkodni.
  • Vlala #7173
    Lehet, hogy überhülye kérdés, de Ti mit csináltatok a DTM-nél, amikor a 1x. helyről kellene dobogóra felküzdenetek magatokat? Én semmit, csak letettem a játékot. Pedig a Formula Forddal is tudtam bánni, de itt egyszerűen bosszant, hogy bármilyen jól megyek, a) nekemjön valaki, és a kavicságyban találom magam; b) úgy előznek meg, mintha állna az autóm.
  • IMYke2.0.0.0
    #7172
    Opciók
  • cs499c
    #7171
    Az 1.2-es megvan.

    De hol kell beállitani?
  • 3P
    #7170
    Belső visszapillantóhoz kell az 1.2-es patch.
  • cs499c
    #7169
    Sziasztok
    valaki tudnasegiteni?
    A tükröt hol kell beállitani

    köszi
  • Vinsanity15
    #7168
    Jah és nemtudsz valami hangkártya drivert?mert intergrált van 5.1 (ac97 asszem)
  • Vinsanity15
    #7167
    AMD 64 3500 2db 6600 gt,1gb ram
  • 3P
    #7166
    A szaggatást a hangkártya driverei is okozhatják (volt már rá ebben a topicban is példa). Az aniso-val egyébként eddig relative kevés panasz volt, inkább az Anti Aliasingra panaszkodtak sokan. Géped paraméterei egyébként?