7285
  • Vinsanity15
    #7165
    hi.Valaki segíthetne,már írtam hogy nemtom hogy kell beállitani az anisotropic filteringet+ valamér nagyon szaggat a game pedig a gépem 100 % hogy jó hozzá (mindent maxra tettem)valaki segítsen!!!!előre is köszönöm
  • repvez
    #7164
    köszi kiprobálom.Elsiklottam felette mert az elején másrol volt szo igy nem olvastam végig.
  • DarkCruiser
    #7163
    olvasd el a 7159 et!
  • repvez
    #7162
    valaki megoldást tud a #7156-os hsz-emre vagy hogyan lehet szerverhez kapcsolodni?
  • Vinsanity15
    #7161
    Nemtudja valaki hogy miért nem lehet állítani az anisotropic filteringet?pedig gépem jó hozzá.el van szürkítve.PLEASE fontos lenne
  • DarkCruiser
    #7160
    ja ha van vki aki jönne neten nyomulni lehet ujra felrakom, most egy ideje nincs fent, de megvan a game és szeretem és eredeti, szal privátoljon rám aki jönne neten, meglássuk mittehetünk az ügy érdekében:)))
  • DarkCruiser
    #7159
    nekem sosesemmi gond nemvolt vele csak kicsit nehéz volt jórabirni a kalibráciot a gamen belül mert nemakarta a tengely felétől venni a dolgot, mindig egésztengelyre vette a kormánymozdulatot.

    hogy mért nem érzékeli fogalmam sincs:D

    a netes izénál meg javaslom a játékon belül probálkozz, ASE sztem nem látja, gamespy meg szar...
    nemtom mérnem megy a @, láttam már olyan problmt hogy altgr+v re nem a @ jött be hanem bemásolta az előtte ctrl+c zett szöveget, ez esetben játékon kivül irj vhova egy kukacot, copyzd, és utána altgr+v re a @ fog megjelenni, nekem simán ment neten jatekon belül, nememléxem efféle problémára
  • #7158
    Köszi! Szerinted nem ellenőriztem le? Más programokkal (Colin5, Richard Burns Rally,Need for Speed-Most Wanted,stb.)műkszik!No, most mondj vmit!
  • Deajka
    #7157
    Winben kalibráld be a kormányt!

    Emberek !

    Hogyan lehet a fényerősséget állítani a gamen belül?
  • repvez
    #7156
    Már végigprobáltam minden gombot, de a multiplayer beállitásoknál nem tudom beirni az emil cimemet mivel nem tudom sehogy elövarázsolni a @ simbolumot.Vagy milyen más modon lehet online kapcsolodni a játékhoz?All see eye progival lehet?
  • #7155
    Jó reggelt!
    Most már harmadszor is felteszem a kérdést: mi lehet az oka annak, hogy nem érzékeli a force feedback kormányomat a progi? A pedálok és egyéb gombok jók, csak a axis1-et nem ismeri fel. A program eredeti, bestsellers sorozatu dvd a CD Galaxis-tól, s fent van az 1.2-es patch is! Mi lehet a baj?!
  • [HUN]FaTaL
    #7154
    ITT van a crack!
  • Cole16
    #7153
    Valaki tudna küldeni egy crack-et?
  • rokawa
    #7152
    Nincs tuningolva.
    De a legelső pályán mentem azon még nem fagyott csak szaggatott,de a Geforce fx5600-as kártyámon nem fagyott és nem is szaggatott.
    Rendszeresen lefagy.
    Mi lehet a gond?
    Radeon X600-as a kártya.
    köszi a eéőre a segítséget.Meg az eddigi segítségeteket is köszönöm.
  • rokawa
    #7151
    Nincs tuningolva.
    De a legelső pályán mentem azon még nem fagyott csak szaggatott,de a Geforce fx5600-as kártyámon nem fagyott és nem is szaggatott.
    Rendszeresen lefagy.
    Mi lehet a gond?
    Radeon X600-as a kártya.
    köszi a segítséget

  • 3P
    #7150
    Például, hogy rendszeresen lefagy...
    Azonban a tuning is pont ilyet eredmlényez(het).
  • rokawa
    #7149
    Újratelepítettem a Windows-t tehát az nem lehet.
    Akkor lehet,hogy hibás a kártya?ezt honnan lehet megtudni?
  • 3P
    #7148
    Mivel VGA-t cseréltél, s mivel a régi nVidia volt, ezért esetleg a régi driver bezavar. Ha húzd a géped, az is hiba lehet. Esetleg egy hibás kártyát kaptál, de sok minden más is lehet...
  • rokawa
    #7147
    Feltettem a legújabb Catalystot és még mindig lefagy a Toca race driver 2.
    Mi lehet a gond?
  • #7146
    Hy! Játsza valaki force feedback-kel a játékot?Mert nekem még mindig nem megy!!
  • IMYke2.0.0.0
    #7145
    Ennyire nem lehetsz béna...
  • rokawa
    #7144
    tudsz egy pontos linket adni ahonan letudnám szedni a .net2.0-át?
    Ami az ati.com-on van catalyst az magyar nyelvű?
    Köszi a segítséget
    Ezek után biztos nem fog majd fagyni?
  • IMYke2.0.0.0
    #7143
    .NET : Microsoft termék. www.microsoft.hu
    Catalyst: ATI termék. www.ati.com

  • rokawa
    #7142
    és azt honnan tudom leszedni azt a Net 2.0-át?
    Catalystot melyik oldalról töltsem le?
    Köszi a segítséget.
  • IMYke2.0.0.0
    #7141
    Szerintem, tégy egy kis rendet a gépeden - rendesen távolítsd el a korábbi Catalyst drivert és az újat tedd fel. Ahhoz pedig kelleni fog a .NET 2.0 is.
  • rokawa
    #7140
    Melyik Catalyst-ot tegyem fel,mert már próbáltam azal amit hozzáadtak,meg az 5.13-asat is és mindkettőnl lefagy
  • IMYke2.0.0.0
    #7139
    Nincs köze a VGA-hoz. Tedd fel a megfelelő Catalyts drivert hozzá és láss csodát...
  • rokawa
    #7138
    sziasztok!
    MEgvan eredetibe ez a játék és van egy Radeon X600-as videókártyám és állandóan lefagy.ezelőtt geforce videókártyám volt azon ment rendesen.
    mi lehet a gond?
  • #7137
    Sziasztok!megrendeltem a progit a CDGALAXIS-ból!Felpakoltam, fut is szépen, de van egy bi-bi!A MOMO Force Racing Force kormányommal nem tudom irányítani!Pedálok , egyéb kütyük mennek, csak a kormányt nem érzékeli!!!
    Mi a pöcs lehet vele?
    Help Me!!!
  • 3P
    #7136
    Köszi megnézem. Mindig szerettem volna menni DTM autokkal más pályákon is... ;)
  • Gabika78
    #7135
    http://www.bhmotorsports.com/file/6382

    Ezt kell letölteni, utána pedig értelemszerű!
  • 3P
    #7134
    Ha sikerült leírnád ide is?
  • Gabika78
    #7134
    Nekem akkor csinált ilyet, mikor a videokártyám memóriája nagyon fel volt húzva.
    Érdekes módon, csak ennél a játéknál produkálta ugyanezeket a hibajelenségeket nekem is.
  • Gabika78
    #7133
    Sikerült!
    Köszi annak aki próbált segíteni!!!
  • Gabika78
    #7132
  • Gabika78
    #7131
    Senkinek nincs tippe?
  • Gabika78
    #7130
    Azt hogyan tudom megcsinálni, hogy a játékban bármelyik autóval, pl. a V8 -al tudjak menni ovál, jeges, városi, vagy bármelyik pályán, ne csak az alapértelmezetteken? Összes pálya kód beírásával csak az adott széria összes pályája érhető el.
    Köszönöm a segítségeket!
  • GTi Gaga
    #7129
    még 1 dolog, elképzelhetö hogy azzal van a baja hogy nagyon töredezett a c meghajtó? mindenre gondoltam már... hely effektive van rajta csak szét van esve mint atom!
  • GTi Gaga
    #7128
    stewee: videókari: hmmm... apámnak 733MHZ, 512SDram, ati 9000 64MB ugy fut a játék mint ha kötelezö lenne :) ráadásul a GTR és más játékok ugy futnak mint a szél!
    azért vagyok bajba mert a fent emlitett konfigon hibátlanul fut a játék, ugyan ugy nod32 mellet, talán az ad-awere ad watchja zavarhat be? mondjuk azt is kiszoktam kapcsolni!
    pont 5 mp nekem is gyanus, eddig a rekordom 16 szor 5 körös játék alatt! gondolhatjátok mekkora volt a fejem!

    megprobálom akkor kikapcsolni ezeket a tényezöket, megnézem a videó karit!

    Nagyon köcce a segitséget srácok!
  • partotmos
    #7127
    vírusirtó, tűzfal, háttérben futó alkalmazások is produkálhatnak hasonló jelenséget, ez a pontosan 5mp nagyon gyanús...