7285
  • Taranov
    #1
    PC-re is van?
  • Amse
    #2
    Most olvastam hogy készülőben van a Toca Race Driver folytatása.2004 tavaszára írják.
    Itt egy cikk!
  • Amse
    #3
    Jah arra írják!
  • Amse
    #4
    30 chanpionship 56 pálya!!!
    Ha valaki tud többet írjon!
  • Alexease
    #5
    Szerintem eleg lett volna ez a topicot megnyitni jovo tavasszal. Addig ugyis elsulyed, es meg nyitnak 8 masikat;((
  • Taranov
    #6
    Majd teszünk róla, hogy ez legyen a No. 1. Toca Race Driver 2 topik
  • zaki
    #7
    nem baj, majd bezárom őket
  • M@TriX
    #8
    Na egy kis új képhalmaz. Elég ígéretes:

  • Amse
    #9
    Az komolyul néz ki!!!
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Hát nem tudom hogy az első rész fizikája után mit várjak ettől a gamétól:)
  • zaki
    #11
    érdemes +nézni ezeket a képeket, sztem önmagáért beszélnek
  • zaki
    #12
    1-2 pl:






    megjelenés: 2004 tél
  • KG21
    #13
    remélem nem lesz elbaszott irányítás/fizika hozzá, mint az elődjéhez
  • Amse
    #14
    Nekem bejött az előző rész remélem ez is jó lesz.Az irányítás se volt rossz.Nemto m minek fikázzák?Biztos csak bénák.A képek jók!Legyen már 2004 tél!!!Csak 1 kis vas kéne majd addigra alá.
  • Amse
    #15
    Bár az tény hogy a legtöbb autó fizikálya szar volt de a Evo VI, Saab 9-5 + a TOCA-s autók jók voltak!Evo VI RULEZ!!!
  • Amse
    #16
    fizikálya=fizikája
  • M@TriX
    #17
    Hmmm, jók az infók, de lehet megint elcseszik a fizikával:

    "A Codemasters 2004 tavaszára ígéri a nem éppen töretlen hírnevet szerző Race Driver versenyzős játékának a 2. részét. A csapat elég nagy fába vágta a fejszét, ugyanis a játékban lesz utcai versenyzés, Stock Car, formula autók, kamionverseny, GT versenyek, Rally, DTM, V8 Supercars, Global GT Lights, Rally Cross, Formula Ford és klasszikus autóversenyzés. Több, mint 30 globális bajnokság és 56 körpálya várja a rajongókat. Lesznek kocsik is: Ford (Mustang Cobra R, Ford GT, GT90, Falcon BA, F150 Lightning Pickup), Aston Martin (V12 Vanquish, DB7, DB5), Jaguar (XJ220, XKR, and E-Type), Mitsubishi (3000 GT, EVO 7), Subaru Impreza WRX, ABT-Audi TT-R, AMG-Mercedes CLK. A Codemasters látványos törést és fizikai modellt ígér. Remélhetőleg jobb lesz, mint az első részben. ;)"

    Játékok.hu
  • M@TriX
    #18
    Előkerült egy halom kép is, erről a képről úgy látom elloptáék az aszfalt effektet a Ford Racing 2-től.. tisztára ua. ;)


    Még képek )>
  • zaki
    #19
    gyönyörűek... remélem jobb lesz, mint az 1, kijavítják a hibákat, pl a fizikát, az irányítást, meg a kicsúszásoknál sem valami jól szuperál a verda, de nekem így is nagyon tetszett a játék, nagyon várom már a folytatását
  • CSOCSO
    #20
    végülis a régi hírek szerint azért csinálják ezt mert az első szar volt..és nem azé me sikeres..szal ha simet akarnak csinálni akkor csak nem tolna az orrunk elé egy driver race 1 et friss köntösben.. azt hoyg simet nem tudnak cisnálni az erős túlzás.. a toca 2 a maga idejében az egyik legjobb sim volt pc-n a kormánnyal!!!
  • gumikacsa
    #21
    Szerintem az első rész nagyon tuti volt. Főleg a mostani autószim-felhozatalban...
  • zaki
    #22
    nekem is nagyon bejött, annak ellenére, hogy sokaknak nem tetszett
  • Amse
    #23
    Én is így vagyok vele.Nekem a játszhatóság a lényeg és a Toca Race Driver az cool főleg splitsreen módban:))Nem egy éjszakát virrasztottam a haverommal miatta:)
  • gumikacsa
    #24
    Bezony. Ez a rész meg már belopta magát a szívembe, mikor megláttam, hogy kamionverseny is lesz benne... :)
  • zaki
    #26
    DC...
  • zaki
    #27
    kijött pár db új kép:






  • dikki*yysw
    #28
    Hm majdnem ugyanazokat linkelted mint én behunra. 6-ból 4-et eltaláltál GG :)
  • 12346
    #29
    ez se lesz randa. csak félek, kicsit erős lesz ez az "ultimét verseny szim" jelző. előzőben is bejött volna, ha lett volna fizika:( így csak azon élvezkedtem, hogy zúzok, mert az jó lett a hangokkal együtt
  • Breki33
    #30
    ebból mikor várható demo?
  • zaki
    #31
    na, visszakapta a játék a TOCA nevet... szal RTOca Race Driver 2 a játék neve már hivatalosan is
  • zaki
    #32
    ja, és a jatekok.hu-n van egy csomó új kép a játékból, ami elvileg márciusban jön (én ebben nem avgyok olyan biztos...:()
  • zaki
    #33
    Már legalább százszor hallhattunk a Codemasters fel- és lemenőágából szinte mindenkitől, hogy a Toca Race Driver 2-ben minden törni fog. Ám sosem árt némi emlékezetfrissítés, amit újabb krémekkel toldottak meg a készítők.

    Kapaszkodjatok! Háromszázhússzal, ha beleszállunk az előttünk lévőbe, akkor a karosszéria meghajlik, fizikai számítások sokasága gondoskodik a valós törésekről, a műanyag elemekben halmozódó feszültség mértéke pedig folyamatosan fokozódik. Nyugodtan száguldozunk tovább, ám a szél zaja másképp duruzsol fülünkbe, majd valami elpattan. A műanyagből energia tör a felszínre és beteges reccsenéssel szakít ketté egy karosszériaelemet, ami pofánvág egy újabb lemezdarabot. A éles lemezdarab belelóg a gumiabroncsba és szó szerint lehámozza a felniről. Az autó fölött elveszítjuk az uralmat, a felni szikraesővel borítja be a karosszériát, a járgány kifarol, nekicsapódunk az oldalfalnak. Egy hosszú másodpercig csönd lesz úrrá a fülkében. A csendet fülsiketítő fékcsikorgás töri meg, megmarkoljuk a kormánykereket és várjuk az ütközést, ami továbbrepíti az autót a gumiágyás közé.

    Ezt ígérik, íme a képek:





    info: hardwired
  • Amse
    #34
    Cool!:)Jó lesz ez!!
  • zaki
    #35
    az! nekem az 1 is tetszett :)
  • zaki
    #36
    2004/02/07 14:08 - Wilson
    TOCA Race Driver 2 - a sérülés mikéntje

    Idén tavasszal debütál a Codemasters égisze alatt a tavaly megjelent Toca Race Driver második epizódja. A TOCA Race Driver 2 számtalan újdonsággal kecsegtet a négykerekű járművek szerelmeseinek, kezdve az alaposan feljavított vizualitásokkal egészen az elmaradhatatlan pályák és benzinfalók létszámának növeléséig. A legígéretesebbnek azonban a Terminal névre keresztelt, a valós életnek megfelelő törést szimuláló motor látszik: a kerekektől kezdve a motor architektúráján át egészen a kasztniig lemodellezett fizikai tulajdonságok gondoskodnak a felhőtlen vezetési élményről, melynek egy apróbb - ámde derencsétlenre sikeredett - borulás is véget vethet.

    info: hcgamer
  • Amse
    #37
    nekem is!:)
  • Alexease
    #38
    De ha olyan arkad, bena fostalicska lesz mint az elozo, akkor teljesen folosleges ilyen tores.
    Aki meg csak tologatni szereti az autokat, 3 gombbal szguldozni, torni, zuzni, annak felesleges az ilyen "igeretek". Ahoz aleg, ha osze-vissza gyurodik, meg repkednek az alkatreszek.

    Bar remelem tanultak belole, hogy az elozo 3 prigijuk (Colin3, TRD, IndyCar) hatalmasat bukott, igy legalabb valami autos erzest is kolcsonoznek a jateknak. Legalabb egy ISI (F1C) szintu fizika, szimulacio nem artana.

    En speciel nem varom se ezt se a Colin4-et, ha majd megjelenik megnezem, max kellemeset csalodom.
  • Alexease
    #39
    Mielott meglincseltek, hogy fikazok:))
    Csak meg kell nezni, hol vannak az elozo programoknak a topic-jai, mennyi hozzaszolassal, mennyi idot eltek meg a jatekok.
    Ott van pl. az F1C es mod-jai. Korrektebbul osszerakot autos game, es meg mindig megy, es sikeres.
    Vagy ott az NFS:U, a teljesen agyatlan, abszolut arkad game. Ami nem rossz, csak eppen 100%-osan az amire keszult amire terveztek, es meg is talata a jatekos taborat, sikeres.
    (GPL-lel, Nascar-ral nem vetem ossze, mert azok teljesen mas kategoriak;)))

    A Codies valami oszver megoldast takolt ossze, ami valahogy senkinek sem tetszett.
    Remelem, el mozdulnak valamenyik iranyba. Vagy leggyen full arkad vagy valami szim jellegu. Ugy lesz jatekos tabor. De ezekkkel a megoldasokkal, hamar el fog tudni, pedig sok munka van mogotte;((
  • grebber
    #40
    ISTENCSászár lesz ez az autos játék!
    Szerintem olyan lesz a kategoriájában mint a FAR CRY vagy a STALKER:Shadow of Chernobyl!
  • 12346
    #41
    ez a #33-as zaki féle monológ megmosolyogtató:) elég sűrűn ígértek már ehez hasonlót és én még mindig nem láttam vmi sok ultra real autókázós gémet. kétlem, hogy ez ilyen hú de jó lenne meg atom bonyi. lehet, hogy csak simán 100-nál "lefújódik" az elem, mint a gta-ban:))))) és erre azt mondják, hogy ezzel meg azzal van összefüggésben:)
    nem mondanám még rá, hogy istencsászár és egyéb. főleg az 1 után nem. majd lesz vmi ennél is