11900
  • Matthewpamer
    #2172
    itt van egy 72%-os magyarítás
  • Takezó
    #2170
    Igaz, én is írtam, hogy "Nedved még mindig qrva nagy sztár", de ez csak fokozás (a nagyon helyett), nem pedig káromkodás!
  • Takezó
    #2169
    Fici: engem is zavar mellesleg... ha többen mondjuk, talán változtathatnál a modorodon!
  • Takezó
    #2168
    Nah következő év újabb BL-szereplés ugyebár. Ahogy már mondtam a 3. selejtezőkörből a Grashoppers ellen lazán (1:0, 4:0) jutottam tovább és várt rám a Juventus, a PSV és a ManUTD. Meccsk
    PSV - Haladás 1:0
    Haladás Juventus 1:2
    Man Utd - Haladás 0:4
    Haladás - Man Utd 0:0
    Haladás - PSV 4:2
    Juventus - Haladás 2:4
    Ez utóbbi meccs azért is volt különösen izgalmas, mert előtte így álltunk: Juve 9p, Hali 7p, PSV 7p, így csak egy győzelemmel lehetett biztos, hogy továbbjutok és a 75 percben 2:1-re vezetett a Juve, a PSV meg a Man Utd ellen hazai pályán 2:0-ra. Ekkor vágtunk hármat, hááát nagy izgalmak voltunk és a biztos továbbjutónak várt Juve kiesett :) Amúgy Nedved még mindig qrva nagy sztár, vagy 40-ről csavarta a kapumba a labdát!
  • Matthewpamer
    #2167
    zavar?akkor ne olvasd el!
  • Matthewpamer
    #2166
    psssz!
  • robotnyk
    #2165
    Ficege állítsd már le magadat!
    nem elég hogy telefosod a topiot a cheat képeiddel, nem vagy képes normális hangnemben elkövetni 2 hozzászólást, viselkedjél már egy csöppet!
  • Matthewpamer
    #2164
    Már csak a BL-t nyerhetem meg!
  • Matthewpamer
    #2163
    F*SZOM!!!!!!!!!!!Elvesztettem az olasz szuper kupát!
    "Otthon" 3:2-re nyertem.
    "idegenben" a 80.percben egyenlítettem és a 90.ben kapott a buzi Róma egy 11-est,és idegenben lőtt góllala nyert
  • Takezó
    #2162
    Bi Gyula: hány év után?
  • Takezó
    #2161
    huncm.fw.hu
  • Matthewpamer
    #2159
    BL döntős vagyok..Chelsea lessz az ellenfél.
  • Matthewpamer
    #2158
    így van.
  • zaki
    #2157
    ott a pont. téma ezzel lezárva
  • Matthewpamer
    #2156
    bakker,Juve lett a bajnok 12 ponttal,és még van vissza 3 forduló..majd jövőre:)adrianot ugyis megveszem.
  • Matthewpamer
    #2155
    bakker,perugia-inter 1:1
    lecce-inter 1:0
    soha többet nem megyek szabadságra
  • Matthewpamer
    #2154
    megnézem hogy állunk!Hátha lessz 33:0 :PPP
  • Matthewpamer
    #2153
    Elmentem szabadságra a Perugia,és a Lecce elleni meccsre.Mindkettő idegenben.A Leccétől félek mert ők verték meg a Juvét!
  • Matthewpamer
    #2152
    Igen.két menedszer voltam.De nem a Juvéval,hanem a Barcával.És ha a Juvéval lettem volna,akkor a szerinted ilyen kezdőt állítottam volna össze!
  • donpedro
    #2151
    Talán már írtam, hogy dühömben lecseréltem a REAC-ot a Videotonra, amikor felajánlották, és két év szerencsétlenkedés után sikerült is megnyerni a bajnokságot. (Megjegyzem, valami óriási bug van a játékomban, ugyanis egy csomó sztárjátékosnál az értékeinek a fele 1-2 körüli, a többi érték meg mindig 20. (18, vagy 19 szinte senkinek nincs.) Ráadásul a csatároknál rendre a finishing szar, a védőknél a tackling, stb. Viszont a játékban ez egyáltalán nem látszik, ugyanolyan teljesítményt nyújtanak, mint bug nélkül.

    Yisszatérve a Vidire, a BL-selejtezőben a HJK-t, majd a Basel-t vertük ki, így bejutottunk a csoportkörbe. Ellenfeleink az Ajax, a Dortmund, illetve a Galatasaray voltak. Az Ajaxot, és a Galatát sikerült simán verni otthon, ám a Dortmund ellen hiába vezettünk kétszer is, végül 3-2 lett oda, ezen elúszott a továbbjutás.

    A 3. helyet azért megcsíptük, így meneteltünk tovább az UEFA kupában, ahol kettős győzelemmel kivertük a Valenciát (4-0), a Portot (8-3), illetve valami Naftex nevű bolgár csapatot (7-4), így bejutottunk az elődöntőbe, ahol a Kaiserslautern várt ránk.

    A bajnokságban közben érthetetlenül gyengén szerepeltünk, csak a 4. helyet sikerült megszerezni.

    Sajnos, ekkor jött el a pillanat, amikor az AI-nak sikerült megtalálni a taktikám ellenszerét, és így az év 2 legfontosabb meccsét buktuk el. A kupa elődöntőjében 1-0-ra kikaptunka Nyíregyháza-Kertvárostól, a Kaiserslautern pedig még durvább volt, 2 kiállítás nálam, plusz két 11-es ellenem, a vége 5-1 oda. Hazai pályán pedig az egész meccsen összesen 2!! kapuralövés volt, mindkettő gól lett, így a vége 1-1.

    Szerencsére az intertotó-kupa azért megvan, plusz anyagilag is sikerült kicsit felturbózni a csapatot, így több, mint 5 millió euro-t költhetek vásárlásra. Asszem nem fogom erőltetni a külföldieket, a magyarok között is van néhány tuti játékos. (Eddig összesen egy külföldit vettem, az Ajaxból szabadlistára rakott Daniel Cruz-t)

    Kíváncsian várom, hogy mit sikerül kihozni ebből a keretből.
  • AdaKiller
    #2150
    KISFICEGE:
    ----------
    Te egy kis ócska geci csaló vagy. 1. képen ott a játékoscsere, tehát legalább 2 menedzser volt a játékban, és mivel a focit meccset 2 csapat játsza, 2 menedzserrel, egyértelmű, hogy CSALTÁL. De ez a Te dolgod, az hagyján, hogy megfosztod magad a játék VALÓS élményétől, de ne baszd el a másét, meg a fórumot se rakd teli szaros geci csalós képekkel. Senki nem kíváncsi rá, szerintem.
    Többiektől bocs a kultúrálatlanságomért, de nagyon felbaszta az agyamat, ahogy még ő neki állt feljebb.
  • Terminátor14
    #2149
    valaki írjon vmit! :)
  • Terminátor14
    #2148
    azta k....kicsit elgépeltem....sorry, remélem azért érthető :-D
  • Terminátor14
    #2147
    Én émg anó a cM4-ben voltam döntöős, most a 16 között vagyok és épp a Reél Madridot vertem 2-1-re itthon....remélem idegenben meglesz a X :)
  • Takezó
    #2146
    nem tom nekem se túl nehéz... 2 éve BL-döntős voltam, szal nekem semmi nem nehéz :))))
  • Terminátor14
    #2145
    Huhh, ehhez képest nekem játszi könnyedségű csoportom volt a Fradival (Porto, Ajax, Panathinaikos).
  • Takezó
    #2144
    Bajnokság egyelőre 3 meccs 9 pont :) A BL sel 3. fordulójából Grasshopper ellen 1:0, 4:0-lal bejutottam a BL-be... ott juventus, manutd, psv :) Most tényleg továbbjutok már faxom...
  • Takezó
    #2143
    Fici: "ujjabb" -> "újabb"
  • zaki
    #2142
    fenébe, nagyon rosszul kezdtem a bajnokságot: 5 meccs alatt 8 pont...
  • Terminátor14
    #2141
    ujjabb? :) LOL
  • Matthewpamer
    #2140
    itt az ujjabb.
    Az u20-as csapatom 10:0-ra verte a Siena u20-t
  • zaki
    #2139
    az biztos
  • Matthewpamer
    #2138
    :P legalább lessz mit éjjel törölni
  • Takezó
    #2137
    pl én is nyertem 8:5-re a Kopenhagen ellen... az is furcs volt, mégis megtörtént
  • Takezó
    #2136
    nem tudom, én leginkább mind2t elhiszem! Mé ne, történnek izgalmas dolgok...
  • zaki
    #2134
    megmondom őszintén, hogy lesz*rom az egészet, mert sikerült megint jól lehúzni a topicot, hála a te kis képednek.
  • Matthewpamer
    #2132
    na,zaki elhiszed?
  • Matthewpamer
    #2129
    És akkor az enyémet nem hiszik el...azé 33 gól..
  • Matthewpamer
    #2128
    5:0nál hogy mentél te el szabadságra
  • Matthewpamer
    #2126
    Csak az az érdekesség hogy az Ancona nem cserélt.