22902
Battlefield Vietnam
  • Petko
    #2389
    ennyit az ea hivatalos customer helrol:
    Response (Box Alex C.) 03/18/2004 07:32 PM
    Hello,

    Thank you for contacting EA Technical Support. We will be happy to provide you help with the troubles and concerns you have.

    I'm sorry, you have reached technical support; we have no gameplay information that we can offer to assist you. Although many of our games are very technical in nature or difficult to play, the issue you are encountering is not with the game. You may want to surf the web and check out some of the major video game sites as they usually offer codes and gameplay hints for EA games. One major resourse for Hints and Tips is http://www.gamefaqs.com . Also, newsgroups are a good source of information as hardcore gamers often message each other back and forth in these forums.

    Auto-Response (Box Alex C.) 03/18/2004 08:56 AM
    No matches were found.

    Customer 03/18/2004 08:56 AM
    On the official vietnam site, at the features tab, NVA vechicles it is written:
    "BM21
    This large truck carries a potent weapon: a multiple missile calliope. It can quickly deliver a barrage of missiles to a target within its somewhat limited range. It can also tow an M46 artillery cannon, setting up for a lethal combo attack."

    I have also read previews, wich wrote, that the BM21 and BTR-60 can tow the M46 artillery. I can find this feature anywhere in the game, so i think its left out. Why isnt there any offical announcment that this feature was dropped, and why wasnt the official site updated?

    aki nem tud angolul, arrol van szo, hogy irtam nekik hogy mia francer van az, hogy a hivatalos oldalon is meg az van irva hogy az m46-os agyut lehet vontatni btr-rel meg bm21 el, es ez nem lett belerakva a jatekba, es persze hivatalos bejelentes se volt rola (mivan ha en ezert vettem meg?)
    erre faszi visszavalaszlolt, mint aki el se olvasta, hogy ez technikai help, es jatekbeli trukkok, cheatekkel nem foglalkoznak, nezzek utanna a www.gamefaq.com oldalon...

    Erre nemsokkal kesobb jott egy survey email ahol ertekelhettem 1-5 ig kulonbozo szempotokkal hogy meg voltam elegedve e a segitseggel, persze mindenhova 1 et nyomtam meg meg be is irtam megjegyzeskent, hogy kurvara nem jatekkal kapcsolatos kerdesem volt, hanem ez fogyasztoi megtevesztesnek minosul hogy az oldalon kiirtak ezt a featuret es egyaltalan nincs benne... (es meg mindig igy van kinnt a hivatalos oldalon)
  • BurnBaby
    #2388
    az a szerver, ami a cd kulcsokat hitelesíti még nem kapta meg a magyarországi cd kulcsokat, így nem is tudja felismerni h jó. már dolgoznak rajta és hamarosan mindenkinek működni fog :)
  • Frankie
    #2387
    www.battlefield.hu
  • Lacc
    #2386
    De akkor mi az oka annak, hogy annyi original versionban szar a cd key? A sok kalózmásolat miatt, vagy az EA tolta el?
  • Gugger
    #2385
    Szia all!

    Volt szerencsem felkuszni, a JW1-re, szerintem nagyon tutko a hangulata a jateknak, igaz nem fogok orba szajba jatszani, de neha megjelenek es szetrugom a se..eteket, ahogy azt a DC szervereken mar megszokhattatok!!! :D
  • FactorG
    #2384
  • Giovanni Gatto
    #2383
    Akkor majd este újra próbálkozom! Köszi az infót BurnBaby!
  • BurnBaby
    #2382
    délutánra igértek hivatalos álláspontot :) addig szerintem sem érdememes sokat menni miatta - akik eddig kicseréltették nem jutottak előrébb
  • Örm
    #2381
    Van benne rendes egyjátékos rész is vagy csak multi?
  • Giovanni Gatto
    #2380
    Eszembe sem jutna megkérdőjelezni a hitelességedet:) Úgy tűnik, hogy az EA-nál szarvashibát vétettek, ráadásul nem tudja a jobb kéz (EA Tech Support), hogy mit csinál a bal (rest of EA). Viszont akkor nem megyek ma reklamálni az Ecobithez, várok pár napot.
  • BurnBaby
    #2379
    az lehet :) de itt másról van szó
  • cicca
    #2378
    akárkiakármit mond nagy szivás, h ha lenyulják az ember cd key-ét, én már csak tudom
  • BurnBaby
    #2377
    az ea hungary egyik illetékesével beszéltem. viszonylag hiteles forrásnak tartom magam :)
  • Giovanni Gatto
    #2376
    BurnBaby, honnan tudod? Nekem tegnap este 11-kor írtak az EA Support-tól és egy szóval sem említette, hogy tudnának a dologról.
  • Giovanni Gatto
    #2375
    Ez kész röhej! Írtam emailt az EA Tecnical Support-nak a cd key miatt. Visszaírt a csóka, hogy ha engedi a játékot installálni, az azt jelenti, hogy a kód jó és működik. Szerinte csak uninstall, újra install és működnie kell. Visszaírtam, hogy ezt már megcsináltam kb. ötször és még mindig nem jó. Azóta nem válaszolt... Dél körül megyek az Ecobitbe, de ezek után nem tudom miben reménykedjek.
  • BurnBaby
    #2374
    Aki megvette a játékot és "invalid cd key" hibaüzenetet kap:

    Az EA már tud a problémáról és intézkednek. Valószínűleg nicsenek még aktiválva a kódok amik ide jöttek, reméljük ma ezt sikerül megoldani. Addig kérem mindenki legyen türelmes.
  • DigitAir
    #2373
    Szerintem annyira nem vészes. Tény, hogy nem egy F16-os :))), ezért úgy is kell vele bánni. Ha nem próbálkozol hirtelen manőverekkel, akkor szerintem simán el lehet vezetni.
    Más:
    tegnap végre beköttettem az ADSL-t. Tudom, tudom, egy kicsit sokáig váratott magára ;) Szeretném kipróbálni a BF Vietnámot valami szerveren este. Ötleteket szívesen fogadok. THX! (ui. ha pilóta kell, akkor vagyok ;))
  • Forrest Tomee
    #2372
    Majd mondjatok tapasztalatokat még az eredeti játékkal kapcsolatban, mit sikerült beszélni a forgalamazóval, mert addig én sem akarom átvenni a gémet amíg nincs megoldás.
  • Lifeforce
    #2371
    207.38.8.34
  • Lemming
    #2370
    Nálam Refreshlock megy, és jól megy.
    Sokáig refreshfixet használtam, ez registryben átírt mindent és jó volt utána, nem kellett futtatni semmit.
    De az új verziós driverek megbolondulnak tőle, hogy veszne meg.
  • MrTressy
    #2369
    auth szerver ipjét nem tudja valaki?
  • MrTressy
    #2368
    nekem a dedikált szerverhez kéne nem a játékhoz.Ahhoz megvan, próbáltam is mind2öt de nem nyert invalid cdkeyt ir :o
  • 505thZajcev[PT]
    #2367
    Van egy tureshatara amin tul mar nem szabad donteni a gepet... ennnyi.... ha nem megy akkor ne eroltesd
  • Mike at home
    #2366
    Vki tud mar helikoptert vezetni. Regen azt hittem, ennyire nem lehet elbaszni a repukest (bf1942) azota azt mar megtanultam :) de ez a heli
    a bologatast meg ott egye meg a fene, de amikor nekiall imbolyogni, kozben veszit a magassagbol, na es amikor lonom is kene, maris kilengunk majd kilencven fokkal, zutty be a foldbe
    szal szivok, csak szivok

    vki kiokosithatna mi a heli titka
    mondjuk remelm a fenti linken csak talalok vmi hasznosat

    koszi a segitseget!
  • HUmanEmber41st
    #2365
    Van egy bizonyos crack fix, sajnos nem tudom a címét, de a
    bfv.unisoftnet(vagy mi).hu-n valahol meg lehet találni
  • MrTressy
    #2364
    már úgy értem szervert akarok csinálni és ahoz kéne törés mert nem enged be rá :o
  • MrTressy
    #2363
    tört dedikált szerverhez mi kell hogy ne köpjön le invalid cdkeyel?
  • Madmaxx
    #2362
    Nekem pl. a 4.3-as Catalyst szórakozott vietnammal. Kis csikok kerültek bal oldalra ha 85 Hz-es frissitést választottam és néha ki is lépett hogy a monitor kitért a megfelelő frekvenciatartományból meg a VPU recover is elindult stb. Aztán visszarkatma 4.2es Catat és megy minden zokszó nélkül.
  • Valen
    #2361
    LSC:

    A PowerStrip kimondottan Ati-hoz van írva, de mind1 :))

    Én speciel nem használok refreshrate fix-ert, mert eddig minden gémben be tudtam állítani a refreshrate-t :))

    Milyen Ati kártya milyen driverrel?
  • traXion
    #2360
    #2354-esben keresd a segítséget!
  • bear:cheese
    #2359
    Mindegyik szervernél ezt írja ki, nem tudom mi lehet a gond
  • CéZé
    #2358
    nálam nem látom :)
  • bear:cheese
    #2357
    ASE azt írja ki hogy megy
  • CéZé
    #2356
    talán meg kéne várni mig elindítják a szervert !
  • bear:cheese
    #2355
    Srácok! "Data differs from server" hiba a jw1-es szerverre csatlakozva
    Mit lehet tenni ellene?
  • BurnBaby
    #2354
    http://bfhelp.try.hu - vietnam - ott találsz hozzá progit
  • LSC
    #2353
    te is itt vagy?
  • LSC
    #2352
    én ezt észre sem vettem:)
  • LSC
    #2351
    nem igazán müxik az ATI-val.
  • wazzup
    #2350
    hello!
    nem tudja valaki megmondani nekem hogy hogyan lehet a cd key-t megváltoztatni?