22902
Battlefield Vietnam
  • Riker
    #2470
    feltettem a legujabb drivert és megy gond nélkül.de elég furcsa hogy olyan ember nem tudta ezt megmondani akit ezért fizetnek:)
  • FactorG
    #2469
    PunkBustert bekapcsoltad?
  • Lacc
    #2468
    Hogy érted hogy kiütöttek? Kibannoltak?
  • Tibor
    #2467
    engem a szerverről kiütöttek! nemtom mié pedig a jelszó jó volt?
  • Repülő Gyík
    #2466
    Dukemaster!
    Tudsz egy mailt dobni?
  • Yan
    #2465
    érdekes, nekem is megy. driver: 30.82-es
    nem biztos, hogy mindig a legújabb a jobb
  • Cobra.
    #2464
    Elég gyors heli, de még a Mig-17-nek is gyorsabbnak kell lennie.
  • ReTeK
    #2463
    mekkora sebességgel képes egy cobra heli repűlni, mert szvsz. röhej, hogy szinte ugyanolyan gyors mint bármelyik orosz vadász repülő
  • BurnBaby
    #2462
    szedd le az új nvidia drivert, egy fiatalembe rállítja, h azzal megy ez a kártya is. ja az installhoz is mellékelve van amúgy a driver :)
  • Riker
    #2461
    EA kedvesen visszairta hogy a Geforce 2 MX/MX 400 as kártyám nem támogatja a játékot és vagy vegyek uj videokártyát,vagy küldjem vissza a játékot...azért kedvesek.(crackelt verziom van,csak eléggé furcsálom az ilyen dolgot egy ekkora névnél,amikor a gémek 99%a megy ezen a vidikártyán és a bf1942 is ment,no mind1)
  • Giovanni Gatto
    #2460
    Végre működnek a cd kulcsok! Reszkess világ, mostantól senki és semmi nem állíthat meg!
  • Giovanni Gatto
    #2459
    MŰKÖDIK!!!Most próbáltam, minden szerverre fölenged!
  • Lacc
    #2458
    Mán ork van rajta :) Meg kéne animálnom.
  • Bercy #2457
    de most mar az van a kepen amit jelent a felirat ;]
  • traXion
    #2456
    bfhelp.try.hu
  • Mars
    #2455
    Na Háj! Én is beintéztem a játékot, de akkorát csalódtam, hogy iszonyat. Full gagyi, meg netre nem enged. Szopat.
  • Roligyilok
    #2454
    no akkor azt is mondjátok má el drágáim hogy milyen progival csináljak magamnak??
  • ghost cb
    #2453
    Szerintem az előző jobb volt...
  • Lacc
    #2452
    Úgy lehet, hogy csinálsz magadnak aztán feltöltöd ide az sg-re magadnak :)
  • ghost cb
    #2451
    csinálsz magadnak
  • Roligyilok
    #2450
    Embörök szevasztok!Valaki please mondja má meg hogy ilyen csili-vili villogós logót honnan lehet szörözni?avatar vagy hogy a rákba hivják....
  • Shongi
    #2449
    MI az hogy DATA Differs froms server???
    VAn magyar szerver?
  • Mr Manson
    #2448

    gg EA...
  • BurnBaby
    #2447
    mondanám h empirikus úton... de elvileg igen. gyakorlatilag nem tudom :)
  • ricsi1
    #2446
    #2441
  • Zs0lt1
    #2445
    Nem az aze kerdezte mag, hanem az ase.
  • Zs0lt1
    #2444
    Figyu, nekem is ez a gondom, volt. Elmondom, hogy lehet megoldani. Leszedtem mindent, a sima bf-et is. Utana elkezdtem felrakni a sima bf-et, aztan arra a peccset, aztan a dc-t, majd utana a Vietnamot. Ja es uninstallnal az aze megkerdezte, hogy torolje-e a jatekokat a telepitett jatekok sorabol. Mondtam ne. Azutan megadtam az ase-nak a, hogy hol vannak a jatekok es kesz. Azota minden jo.
    Tudok sima bf-ezni, dc-zni, vietnamozni is.
  • Drend
    #2443
    Ekkora egy F.sz uninstall-t.... még hogy azt nem beikszelni, amit le akarsz szedni... Ezek után már nem is nagyon bosszant, hogy még mindig a data differrel szívat! Nem tudjátok, nyomják valahol a Battlefield Pirates! modot?
  • Crem
    #2442
    Ez korrekt...

    Pont ma jött meg a játék...:(
  • ricsi1
    #2441
    hell!
    letöltöttem és lejött egyilyen ,hogy crackfix,meg "bvps"
    ezeket fel kell rakni?
  • Lacc
    #2440
    Azért ez nagy szívás azoknak akik megvették... Hádde evvan.
  • GAthersw
    #2439
    Vezérlőpult, programok hozzáadása/törlése, Bf:Vietnam, Pipa ahol van, onnan ki és tovább...
  • BurnBaby
    #2438
    ez az utolsó infonk - forum

    "...Gondolom, mindannyian tudjátok, hogy ezeket a kódokat az Egyesült Államokban, a Gamespy központi szerverén érvényesítik, ez nem történt meg a magyar kódok esetében. Remélhetőleg mihamarabb megoldódik a probléma, siettetjük, amennyire lehetséges, hisz mi is azt szeretnénk, hogy játszhassatok a hivatalos játékokkal.
    Ahogy visszajelzést kapunk, azonnal tudatjuk Veletek is, mikortól élnek a kódok.
    Addig is nem tudok mást kérni, csak legyetek még egy kis türelemmel..."
  • Giovanni Gatto
    #2437
    Tud valaki valamit a rossz cd kulcsokról? Az EA állítólag hétfő délutánra ígért hivatalos állásfoglalást, de ehelyett csak qrva nagy kussolás van
  • Damned One
    #2436
    Jah...a kis ártatlan... ő nem ölt meg senkit..mondjuk 1 dolog hogy amikor meghalok kiírja hogy xy killd teammate..stb...meg minusz 2ben van a pontja, de ő akkor sem csinált ilyet...
  • Zs0lt1
    #2435
    Az a poén ezekkel, hogy ha szólsz neki, még ő van felháborodva.
  • Dunpeal
    #2434
    Simán Töröld le majd winchanger 2000 nevű progival eltudod távolitani a programok/hozzádás listából és utánna újra lehet rakni
  • ReTeK
    #2433
    dél vietnámiak vs. usa kellene
  • Drend
    #2432
    Hi! Tudna vki egy használható tippet adni uninstall-hoz? Nekem valahogy nem akar sikerülni.......
  • Damned One
    #2431
    Szerintem igazad ven, de én pl nem szeretek a vietnámiakkal lenni, ennek ellenére a játékidőm 80%-át velük játszom mert mindig ők vannak kevesebben de már kezdem nagyon unni, hogy mindig velük legyek.
    Másrész azért a vietek mellett szól az hogy amikor velük vagyok nem lődösnek le a csapattársaim azért mert akarok 1et menni a repcsivel, vagy a helivel... szóval az ilyen b*zikat ki kéne dobálni a szerverről, akik a saját csapattársukat lövöldözik le.... de min1