22902
Battlefield Vietnam
  • Skiper
    #2349
    Hjah, ha már ennyire séder-fiúk szerepet játszanak, akkor nyomják fel a vizet far cry minőségre minimum. Esetleg HL2 szintre (mert ott még a csempén és mittomén mennyi csillogási pont van), de akkor már gondoljanak bele, hogy a kivitelezés mekkkkhora egy bugos SZ*R lett! Nem lehet átlőni a lépcső fokai között, egy zászlórúd úgy bevéd (10cm átmérőjű, oszt' közbe 40cm-nyi vastag csak a többit nem látom), hogy még én se tudok lőni mögüle, ugyhogy szerintem jól elb*szták, bár vannak jópofa dolgok. Az ötlet kíváló, a kivitelezés 2-es.

  • arty
    #2348
    a fo gond a grafikaval, hogy minden egyes kurva objektet felshadereztek ... igy normalis kinezettel, meg a teglafal is csillamlik, cserebe a belso tereken, ahol pl. a szalma is shaderes (csillog...) leesik az FPS.

    gratula EA. ennyire nekem nem hianyzott a shader a bf42 utan ... :(
  • csabawarchief
    #2347
    linket plz
  • a
    #2346
    próbáld a RefreshForce helyett a PowerStrip-et... egyebet nem tokk mondani
  • Bandee
    #2345
    köff. már megoldottam :O zsír a játék ;)
  • csabawarchief
    #2344
    Sziasztok! A következő a helyzet: Újraraktam az egész Windows XP-t, uj ATi Driver, stb. Némelyik játék alapban 60Hzen megy, ezért használom a Reforce nevű programot, amivel beállitom 85Hz-re amit a videókártya [9600Pro] és a monitor [Belinea 17"] is bír.

    A probléma viszont: Feltelepitem a Vietnámot, cracFiX megvolt. Elinditom, elsőre nem is indul, hibát okoz az exe-je. Bementem a Mods\BfVietnam\settings\VideoDefault.con filébe, és az alsó sort átirtam renderer.allowAllRefreshRates 0-ról renderer.allowAllRefreshRates 1-re. Ekkor elindul a game. Ha gyorsan beállitások nélkül inditok egy Instant Battle-t az megy. De ha a menübe maradok, vagy állitani szeretnék akkor az egérmutató megáll, a játék kiakad a hang megy tovább, és egy kis idő mulva kiirja a monitorom hogy leeset 37Hz-re. Tehát nem tetszik a BF Vietnámomnak a refresh-rate állítás, ami viszont a SoFIIhöz feltétlen szükséges,hogy ne 60Hz menjen.

    Remélem érthető a problémám, aki tudja a gyógyírt, plz Help. (ATi beállítás, másik ATi Driver, ill. másik refresh-rate állító, ... egyebek...). THX!
  • Riker
    #2343
    Probáltam de nem segit rajta,ugyanugy kilép a windowsba miután betöltötte a pályát.
  • Lacc
    #2342
    Hát még foltozgathatták volna tovább, de hát ez van... Majd úgyis lesz egy rakás patch.
  • Valen
    #2341
    BB: igazad van, bár azért elvárható lett volna, hogy már legalább annyira ne legyen bugos mint a jelenlegi BF1942, de hát ez..., na mind1.

    Ugyanis az a gond, hogy több bug van benne mint az 1.6-os patchalt BF1942-ben, és tekintve hogy azt igérték hogy a próbálnak a netkódon+a balance-on finomítani, így hát nem igazán vet jó fényt a gémre ez a korai kijövetel
  • Mr Manson
    #2340
    BB: Nem jók a dobozos kulcsok? Hétfön hozza a postás az enyémet...
  • BurnBaby
    #2339
    http://bfhelp.try.hu
    :)
  • BurnBaby
    #2338
    aki még emléxik milyen volt a bf amikor kijöt.... :)
    szóval 1-2 patch és a lényegi hibák orvosolva lesznek. amúgy szerintem sokkal kevésbé bugos, mint pl a bf volt :)
  • LSC
    #2337
    meg akinek jobban bejön a vietnám mint a BF nem kell mindkettőt megvennie. De azért a bőrlehúzás benne van a dologban. A game szerintem jó lett csak sok a bosszantó hiba és unbalanced fegyverek.
  • BurnBaby
    #2336
    cd key ügyben nekem az a gyanúm, h nem kapta meg a szerver még ezeket a sorozatszámokat, vagy valami hasonló banális hiba lehet. kínos, de könnyen orvosolható. kis türelmet megszavaznék, mégha elég kellemetlen is.

    az hogy a játék egy mod: számos játék épül pl. quake motorra amit eladnak külön, mégsem sírnak, mert elrugaszkodtak az eredeti koncepciótól. itt ugyanarra a témára használták - más időbe helyezve - azt a motort átdolgozott grafikával.
  • LSC
    #2335
    vagy digital illusions na.
  • LSC
    #2334
    ez télleg poén hogy megveszed és csak egy dobozzal kapsz többet mintha letöltenéd GJEA és Illusion SW.
  • Bandee
    #2333
    Hali. Miért nem indul vajon L a game? Feltelepíteni, cd-ről a crackelt exe felülír, a mod dllt felülír. Utána Lakarom indítani, Lkezd tölteni, maj dbejön a szabvány ablak: A program szabálytalan műveletet ...

    Miért van ez? Konfigom lentebb. Azonkívül XP,56.64-es driver. Vmi 5let? Mit kéne tennem?
  • Vorpal
    #2332
    Ilyen szart én még nem láttam.Azt hinné az ember ennyi idő tapasztalata után csak jó lehet a gém és erre most veszem észre ,hogy cd key gondjaitok is vannak a gém is pocsék.Igy ma nem lehet gémet kiadni
  • Giovanni Gatto
    #2331
    Az eladó srác az 576-ban is azt mondta, hogy kicseréli nekem szívesen, de már hármat vittek vissza neki is, tehát lehet, hogy az összes rossz a boltban. Ezért nem értem, hogy miért biztos az, hogy amit az Ecobit ad cserébe az jó lesz. És ha a cserélt példány is hibás akkor mi a répa lesz?
  • plas
    #2330
    jah, át kell mésolni a BF PB mappáját... nekem működött, csak annyi volt a bibi, hogy elkezdetten rettenetesen "csipogni" a játék alatt... először azt hittem vmi gond lehet a hangkártyával, de rájöttem, hogy a képernyő bal alsó sarkában vmi hibaüzenetet ír ki a punkbusterre...
    Ha kiléptem menübe, és kikapcsoltam a már futó játék alatt a pb-t, a "csipogás"is megszűnt...
  • skorpio7
    #2329
    Jó akkor gyűltök szépen , már 5 sorstársad van .
    Kíváncsi vagyok , hogy vajon van-e olyan idehaza ( külföldön úgy látszik minden ok ) , akinek az eredeti játéka nem invalid cd-key-es .
    Kíváncsi vagyok arra is , hogy MrManson-nak mindezek után van-e mersze átvenni a játékot ?!
    Mert úgy néz ki , hogy 99% eséllyel neki is "rossz" cd-key-t fognak adni .
  • CéZé
    #2328
    itt irta valaki hogyha fent van az alap bf akkor abból másold át az egész pb mappát
  • skorpio7
    #2327
    Erre 1 megoldás született eddig , csak baszik leírni vki , pedig ugye volt itt házigizda aki nagyon ajnározta a játékot a megjelenés előtt ... na mindegy .Szóval ha van Bf-ed , akkor egész egyszerűen másold át azt a BFV-mba a helyére .Más esetben reinstall ... mert más nem segít .
  • Roligyilok
    #2326
    Hali!Valaki légyszike mondjon már valami használható megoldást a punkbuster problémára!!A szerverhez nem tudok csatlakozni mert azt irja hogy nem enabled a punkbuster pedig az ase-ban is enabled meg a játékban is meg persze fel is van telepitve.Please help!!
  • Borg
    #2325
    A FalconRock is Spire.
  • Giovanni Gatto
    #2324
    Én is megvettem eredetiben és nekem is "Invalid CD key" hibát jelez ha multizni akarok. Most vittem vissza (Duna Plaza, 576kb) és engem is az Ecobithoz küldtek cserére. Mondjuk nem tudom mi a garancia, hogy ha ott cserélik az jó lesz. Merthogy az 576-ba is az Ecobit szállít, mint mindenhova...
  • Roligyilok
    #2323
    Hali!Valaki légyszike mondjon már valami használható megoldást a punkbuster problémára!!A szerverhez nem tudok csatlakozni mert azt irja hogy nem enabled a punkbuster pedig az ase-ban is enabled meg a játékban is meg persze fel is van telepitve.Please help!!
  • DonPapa
    #2322
    \Program Files\EA GAMES\Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\settings\VideoDefault.con-ban a renderer.allowAllRefreshRates 0-t ird át 1-re és ugy probáld meg
  • Riker
    #2321
    Hali
    sorry hogy nem nyálazom végig mind a 26 oldalt,de ilyen nettel orákig tartana:)Szal az a problémám,hogy miután instant actionban akarok jáccani,betölti a pályát,és utána kilép a windowsba...Razoros crack van fenn,mi lehet a probléma?
  • Gyro
    #2320
    Gihi ugyan az a configunk (mármint alaplap, Proci ugyanúgy húzva meg memória) Csak nekem spire hűtőm van, Asus v9170-em, MSI Írom és dvd-m, meg Coolink tápom casetek házban
  • Gyro
    #2319
    MERT EZ A BATTLEFIELD VIETNAM FÓRUM AZÉR...:D
  • Gyro
    #2318
    Önálló játék nem mod..:) De jó nagy rakás friss emésztetlen trágya...:) Dehát nem kell egyetértenünk.... Amúgy azért ide jönnek hogy megnézzék hogy vajon ők a hülyék vagy a többiek is ennyire lehúzták a játékot és mikor elolvassák a hozzászólásokat kiderül hogy a többség szerint télleg fos és ettől megnyugszanak és nyugodt lelkiismerettel uninstallják ezt a szemetet mint ahogy én tettem 2 perce...
  • Borg
    #2317
    Klánmeccsen, persze.
    Publicon meg kutya kötelességed oda menni ahol kevesebben vannak, legyen akármi a neved elé biggyesztve.
  • DonPapa
    #2316
    van balance csak esetleg nincsen bekapcsolva
    a játékosoknak meg maguktol nem jut eszükbe figyelni az arányokra
    de mondjuk azt remélem mindenki megérti hogy egy klánbeliek azért csak játszanak már együtt
  • Lacc
    #2315
    Nem Yan csak már csömöröm van attól hogy minden nap bejön ide néhány ember és elmondja hogy ez szerinte egy mod és hogy milyen szar.
  • Lacc
    #2314
    Én bugokat nem nagyon találtam benne, a grafika egyértelműen jobb a 42-étől. Az egyetlen szar dolog benne az, hogy nincs balance.
  • Yan
    #2313
    gondolom a Te okosságodra nagy szükségem van
  • DonPapa
    #2312
    a hiba a te készülékedben van
    most probáltam ki simán csinálja a screenshot-ot és amiről csináltam az látható
  • bfg900
    #2311
    A bmp mindíg ugyanakkora méretű lesz, tartalomtől függetlenül, ha ugyanabban a felbontásba és színmélységben készül.
  • joe69
    #2310
    kinek van meg eredetiben a gám??