22902
Battlefield Vietnam
  • BurnBaby
    #2269
    jah igen nekem még csak nem is működött csak crack-kel :) az eredeti cd-ket nem hajlandó kezelni (egyiket se a 3ból) mindig közli h "insert correct cd" :)))
  • ranGer2
    #2268
    Heil!
  • BurnBaby
    #2267
    most én is megnéztem külföldi szerveren :) nekem is invalid cd key-t ír :)) alig durva...
  • Bandee1987
    #2266
    Amióta a Vietnam kijött, kevesebb embert látok a bf42 servereken. Ez tényleg igy van szerintetek is vagy csak én látom igy???(megjegyzem én is csan vietnamozok a megjelenés óta)
  • simi68
    #2265
    Azt mondta az eladó, hogy hétfön menjek reklamálni az ecobithoz.
  • Cobra.
    #2264
    Ez nagyon durva, hogy az eredeti játékkal is csak tört szerveren lehet játszani.
  • simi68
    #2263
    Megvettem az eredeti játékot, de -invalid cd key!- bármelyik szerverre!!!!!!! Kivéve amelyik tört. Vissza vittem az üzletbe ahol vettem, kicserélték de azt mondták hogy nem én vagyok az első aki ilyen problémával jött vissza. A másik cd key se müködik a mit kaptam :( Jó mi!?
  • zotyesz
    #2262
    Én is, de fogadásom lenne rá, hogy a posta extra lassú lesz.
  • Lacc
    #2261
    Wow, eddig én se tudtam, hogy így működik a lapát :)
  • Madmaxx
    #2260
    fejbe kell baszni a lapáttal ellenséges ipsét és kész:)
  • I.C.ram
    #2259
    ÁHHHÁ!! Köszi!

    A guta ütött meg, hogy hogy a francba működik ez.
  • Petko
    #2258
    g vel lehet felszedni, es akkor elo tudod venni az asot, es lerakni mashova
  • DonPapa
    #2257
    igen
  • tHommy
    #2256
    a My Music?
  • DonPapa
    #2255
    #2250 nem
    #2253 van erre egy külön direktori oda másold be őket
    de csak te fogod hallani és az eredetileg bent lévők eltünnek a listábol
  • DonPapa
    #2254
    nem
  • tHommy
    #2253
    Hogyan lehet berakni a zenéket,és ez csak az interneten működik?Előre is thx.
  • I.C.ram
    #2252
    Valaki árulja már el, hogy hogyan működik a VC engineernek a lapátja.

    Elő sem tudom venni a lapátot. Új szervert csináltam, azon sem lehet. Szétlöttem az eredeti bejáratot, az sem működik.
  • ReTeK
    #2251
    M60 + LAW + orvosi csomag !
    szegény rizszabálók hátrányban vannak rendesen
  • Tibor
    #2250
    kell hozzá a sima játék?
  • rusland
    #2249
    Sziasztok! Van a gamehez tort szerver? G - BFV (195.228.75.118:15567) ezen probalkoztam de azt irta ki hogy data differese from server
    Tudtok segiteni?
  • Mr Manson
    #2248
    BB! Hétfőre várom a csomagom!
  • I.C.ram
    #2247
    Én azt tartom nevetségesnek, hogy a vietnámi RPGseknek egy szaros ismétlő puskájuk van, míg az amcsiknak egy M60.

    RPG-LAW alig sebez tankok ellen. Ha farba lövöm, akkor is min 3 lövés kell.
  • peter31
    #2246
    köszi nem értem nekem miért nem megy ez a progi csak egy ikon van fennt nincs alatta opció. Mi lehet a gond?
  • CéZé
    #2245
    válogass :)
  • BurnBaby
    #2244
    rakott már fel vki origi bfv-t? ha igen lenne kérdésem :)
  • peter31
    #2243
    vannak üres szerverek (sajnos) ott tudsz gyakorolni. Én is azt csinálom. Apropó mondjatok már légyszi működő szervereket!
  • Lacc
    #2242
    Ezt nem nagyon lehet elmagyarázni, gyakorolni kell. Csinálj magadnak egy lan-os játékot botok meg minden nélkül valami nagy mapen ahol vannak ilyen cuccok, és gyakorolj, lövöldözz tankokra, dzsipekre stb.
    De ha nagyon nem megy akkor tudok neked segíteni, csinálok egy hostot, csatlakozol aztán megpróbálom elmagyarázni ott. Ha így lenne jó neked akkor privizz rám, de csak majd este érek rá.
  • Shep
    #2241
    Valaki árulja már el, hogy lehet hatékonyan vezetni/használni a repülő járműveket, ha a repülésre koncentrálok, nem tudok lőni, ha a lövésre akkor meg lezuhanok.
  • Lacc
    #2240
    Khalim, midenütt, mint a BF-ben, CSAK a conquest mód megy :))
  • ReTeK
    #2239
    nincs véletlenül olyan szerver ahol a jenkik ellen lehet menni mondjuk a dél vietnámiakkal, ott csak usa fegyverek lennének, ugye ?
  • khalim
    #2238
    hali
    most kezdek jaccani a gemmel, de nem igazan ismerem (42vel nem jaccottam soha), vki pls megmondana, h melyik multi jatekmod a legjobb?(es ahol legtobb a magyar)
    thx
  • Grusi
    #2237
    Valoban nem, viszont a G - BFV szerver valami elkepesztoen faszanyos, remek mapek mennek, jo az iram, kellemes kikapcsolodast nyujt :)
  • Mr Manson
    #2236
    HM:


    ..hat nem sok...
  • Petko
    #2235
    A bouncing betty meg egyéb csapdákat meg lehet sztem oldani, hogy nagyobbat robban, többet sebez, és nagyobb hatókörben érzékel (nem kell annyira megközelíteni, hogy robbanjon)
    Az M60 assal kapcsolatban meg, olyan fegyvert szeretnék mint pl. dod ben, vagy aa ban. Az a lényeg hogy rohadt durván sebezzen (ez kb meg is van), meg pontos is legyen távolra (nem is igazán pontos, hanem rohat nagy tűzgyorsaságú, de ez arányos a találati aránnyal), viszont ne lehessen szaladgálni vele, tehát álló helyzetben rohadtnagy szórása legyen, meg futás közben is (ez az amiről a fejlesztők picit elfelejtkezdtek), és gyakorlatilag úgy meg használhatatlan, csak gugoló, és főként fekvő helyzetben legyen király. Úgyanezt akarom a hueys, meg egyéb járműves puskákra, hogy sokkal durvább legyen a tűzgyorsasága... aki régebben DC-zett az emlékezhet a Black Hawk minigunjára a kezdeti időszakban, na az volt a tökéletes (és eszméletlen hogy lehetnek ilyen ökrök hogy elcseszték, és azóta használhatatlan a Black Hawk)
  • Lacc
    #2234
    Hát ilyen nincs, úgy látszik valahogy össze van lőve minden server map cycle-ja, mert egyszerre van mindegyiken romváros-map. Hát nincs mit tenni, várnom kell.
  • ghost cb
    #2233
    Jólvan, UT bármelyik részében kb 50-70 km/h-s sebességgel futnak.
    Az egyensúly ténylegel lett toszva, meg az ágyúlövedékek sem valami erősek, (kiv. tüzérség). Szóval, egy pár változtatás, és jó game is lehet belőle...
  • Lacc
    #2232
    Gyors goyrs hát mihez képest? Mert pl. az ut2k4-hez képest bullet time :D

    Most kivételesen jót játszottam a jw1-en, nem volt lag se, pont elegen voltunk (16an), még egy kis csapatjáték is volt, szóval kira volt. Csak az nem tetszett, hogy az elején 10 percet kellett könyörögni, hogy valaki jöjjön át az amcsiktól. De ez úgy látszik a játék velejárója lesz már.
  • Kami
    #2231
    Köszi, majd kipróbálom. Amúgy Én a 4.3 Catalystot használom(ez a legújabb) és ezzel tapasztaltam az általam leírt hibákat, de majd kikapcsolom a "látványjavítókat" :-)
  • cifuatwork
    #2230
    Az erőegyensúly nem az igazi, van benne jópár kritizálható dolog (pl.: a már említett bakugrálás), de amúgy a hangulata nagyon ott van (kérdés mikor kezdenek majd unalmassá válni a pályák).

    Nekem a fő problémám azonban az, hogy iszonyú gyors, nem vagyok nagy BF42-ős, de anno mintha a BF42 kicsit lassabb lett volna, nem?