22902
Battlefield Vietnam
  • cifuatwork
    #2229
    Szvsz az ágyúkat kellene még durvítani, nevetséges, hogy egy T-55-ösel fél méterrel a pacék mellé lövök, az meg simán továbbfut.

    Az M60 (és az RPK?!) esetén nem vágom a durvább sebzést, már most is iszonyú erős fegyver, nem véletlen, hogy a fél US csapat azzal rohangál a szervereken.

    Az ugrálást meg tényleg valahogy szankcionálni kellene, nevetésges a bakkecskeként ugrálva lőnek szitává...
  • lachun
    #2228
    FUha eggyáltalán milyen ezzel a játékkal játszani ha ennyi modositás kéne,valamit nagyon ell cseszhettek!!!
  • Tibor
    #2227
    Valaki tudja, hogy honnan lehet letölteni a játékot ingyen?
  • Lacc
    #2226
    Ezekben egyetértek, a fegyverek nagyrésze tényleg elég furcsán viselkedik. De a Bouncing Betty és társai csapdák így is használhatatlanok lennének, NAGYON kicsi esély van rá, hogy valaki belelép. Talán még az ajtónyílásokhoz le lehet rakni de ott meg észre lehet venni stb. szóval nem egy nagy előny ez a vieteknek...
  • Petko
    #2225
    sajnos nem lehet, csak talán egy mini moddal lehetne amibe még az alábbiakat tervezem:
    - minden fixált géppuskát jól megdurvítani, sokkal nagyobb rof, és sebzés (hueyn, egyéb cuccokon)
    - sebességet levenni a gyalogosoknál, kevesebb ugrálás
    - m60 at valahogy úgy megoldalni, hogy lehet durvább sebzésű, meg pontosabb, de csak prone pozicióban, egyébként állóhelyzetben iszonyú nagy szórással
    - feldurvítani a fegyverek, eszközök 80%-át, amelyek teljesen használhatatlanok, (bouncing betty, claymore egyéb csapdák, btr-60 ágyú (forgatási szög bővítés)
    - minden a karabélyoknál is nagy szórás automata lövésben, és nagy szórás állóhelyzetben (az AK nelegyen már durvább automataban a mesterlövészpuskáknál kérem!)
  • mafiahq
    #2224
    Ah, az király akkor ki is próbálom.. de én 1 szerverre gondoltam, mer úgy jó mindegyiknél hogy egyikünk ezen a szerveren másikunk meg azon. :] az úgy nem. ok :] de azé kipróbálom jó-E !
  • ubi
    #2223
    egy ip-ről 3an is lehet csatlakozni, ne bénázzatok már
  • Lacc
    #2222
    Nemtom szerintem nem lehet 1 ipről ketten csatlakozni ha így nem megy. CS-ben tudtam így csatlakozni, itt meg már nem próbáltam. Arról meg nem tudok hogy hogy kell átállítani a játék kliens oldalának a portját (ha lehet egyáltalán).
  • cifuatwork
    #2221
    Nem lehet szer oldalon -> Nem lehet szerver oldalon...

    Kapkodva gépelés hátrányai :)
  • cifuatwork
    #2220
    Nem lehet szer oldalon valahogy befolyásolni a sebességet? Anno amikor még üzemelt a FUZIO, a Wolfestein multidemóját úgy állitotta be Weyland, hogy a játékosok sebessége az eredeti kb. felére volt visszavéve. A quekerek ugyan szídták mint a bokrot, de sokkal taktikusabb lett a játék, és azért mindig tele volt a szerver...
  • mafiahq
    #2219
    aaa nem a szerver portját hanem .. nah mind1 a neten van portja minden ip nek.. hogy mondjam pl cs be is lehet állítani konzol "port" parancsal.. ott áttudtam ..

    Akkor hogy tudok 1 ipről 2 géppel multiba 1 szerveren ez a kérdés továbbra is.
  • Petko
    #2218
    sajnos ez úgy se fog menni, mert annyira el van a játék egyensúlya cseszve, annyira szaladgálós, hogy itt taktika csak egy jó dúrva rfa átírással lehetne esetleg
  • Lacc
    #2217
    Szerintem meg jó lenne.
  • ghost cb
    #2216
    Akkor szóljál. Szerintem nem kell hogy olyan legyen, csak az, hogy a normálisak játszanak itt.
  • traXion
    #2215
    Szerintem a JW1-et olyan szerverré kéne tenni, mint amit az elején Petko a 3-mas servernek akart. Szóval mindenki összedolgozzon, or kick. Majd meg kéne beszélni Petkoval.
  • ghost cb
    #2214
    Én nem sírtam. De ezt te is tudhatod.
    Egyébként nem csak itt vagyok admin és még sose kértem hogy az legyek...
    Ha mi is figyelmeztetés után kirugnánk az ilyeneket akkor, igaz fennmaradna a "legjava", de azok is átmennének oda játszani ahol nincs fegyelem, csak sok ember.
    Ugy megoldható ez ha legalább 2-3 szerver banlistája egyben van, vagy ők is ugyanigy járnak el hülyék ellen...
  • Lacc
    #2213
    Nem egészen értem, milyen portot akarsz átírni. Ha a server portját, amihez csatlakozol, akkor annak semmi értelme mert csak az egyik porton van a játék hostja :)
  • mafiahq
    #2212
    azt mondták azt kell átírni bazz, ahozz hogy mondom 1 ipről tudjunk 1 szerverre menni 2 en.. mer különben nem enged! legalább is most nem enged.. valamien parancs kéne.
  • Lacc
    #2211
    A portot? :)
  • mafiahq
    #2210
    Ha egy ipról szeretnénk 2-en játszani 1 szerveren akkor hol tudnám át írni a portot hogy lehessen ? melyik parancs valaki tudja ?
  • Lacc
    #2209
    Látom .magus te is rájöttél erre az átrobogózásra :) Én már ezt művelem kezdettől fogva mert nem bírom megvárni amíg az amcsik átjönnek.
  • Yan
    #2208
    csak kisirtad, hogy vhol admin lehess
  • Yan
    #2207
    ha megnézed a képet, szólt.
  • magus
    #2206
    amugy tok poen atrobogozni operation irvingsen vagyhol az amcsikhoz sargakent:D
  • KM
    #2205
    Born to be wiiiiild...
  • magus
    #2204
    hu mekkorat funoltam a helivel:D
  • Zs0lt1
    #2203
    Ezaz, de legalább szólna, hogy ugrás vagy valami.
  • ubi
    #2202
    ezt a sok lámát,minek ülnek helibe, nem tudja vezetni, zuhan le és kiugrik én meg mások meg meghalunk!!!
  • Lacc
    #2201
    Itt is ilyen adminok kellenének.
  • Cobra.
    #2200
    Autobalance egyetlen előnye, hogy ráfoghatod a TK-t
    OFF
    most jövök német BG szerverről és ott is vannak érdekes emberek, persze csak addig, amíg elő nem kerül egy admin. Ha valaki nem tartja be a szabályokat, akkor 10 percre banolják, általában 1 figyelmeztetés után, vagy figyelmeztetés nélkül.
  • Lacc
    #2199
    Ilyen szar az autobalance? Én meg nem értettem miért nincs mindenhol bekapcsolva...
  • traXion
    #2198
    Ha meghalsz, akkor átbasz a másik csapatba, ezért nem jó.

    De ha lepausoljuk a gamet, akkor be lehet kapcsolni, és ha kész, akkor mehet tovább.
  • [NST]Cifu
    #2197
    Mondjuk a játék "hiányosságai" terén nálam a spawnkill viszi el a pálmát. Ekkora egy istenverést még nem hordott a hátán a föld. A teljesen átlagos jelenet az, hogy valaki lefekszik a zászló környékén, és M60-al sorra lelövi a spawnolókat. Zászlófoglaláskor pedig egyenesen előírás, hogy a megjelenőket (akik többnyire azt sem tudják, merről jön az áldás) egyből fejbe kell lőni. Valami kegyetlenül idegesítő és visszatetsző dolog. A legszörnyűbb viszont az, hogy másképpen nem lehet (próbáltam, nem vált be) :))

    Ha a játékmenet feladat-specifikus lenne, és nem ilyen zászló-foglalós, akkor iszonyúan durva lehetne. De így...
    Azt hiszem mégis várom a Söldner-t. Meglátjuk ott mit kezdenek ezzel a problémával...
  • ghost cb
    #2196
    Klántagok!!!
  • ghost cb
    #2195
    Van de az a maradék klánok közti csapatjátékot is szétb@ssza. De néha be szoktam kapcsolni...
  • Lacc
    #2194
    Egyetértek Ghost kollégával, néha én is nagyon jókat játszok egyes emberekkel. Néha. Mert van néhány csapatjátékos is azért, akinek nem csak a saját szórakozása számít (de egyáltalán, én is sokkal jobban szórakozom ha valakinek segíthetek azzal hogy elviszem, vagy együtt megyünk hentelni/foglalni).

    Néhány ilyen jobb amcsi servert mondhatnátok, mert nem nagyon ismerem őket, és ha tényleg ilyen jók, meg a ping is elfogadható, akkor inkább megyek oda.
  • ghost cb
    #2193
    Azér jól megbeszéljük itt ahelyett hogy ts-en mondanánk vagy msn-en . Nem voltam még amcsikon, mert belső szerverkeresővel szoktam bemenni a JW-re, ASE-e meg még nem dugtam be a konnektorba... De lehet hogy eljön annak is az ideje.
  • siske
    #2192
    Ha van kedved kipróbálni a TS-t, gyere!
    IP:80.98.88.35:8767
    Nem vagyok klántag, TS-ben kezdő vagyok, Bfv-ben középhaladó!
  • [NST]Cifu
    #2191
    Nincs valami olyasmi, hogy Auto Team Balance? Sokat segítene...
  • traXion
    #2190
    Amcsi serverekre benéztél? A jobbakon tele van, ha Req. Pickupot nyomsz, akkor kb. 4 cellás körzetből jönnek a járművek....