22902
Battlefield Vietnam
  • Smuggler
    #2309
    Miert van az hogy a jatek a beépitett screenshotjaval nemcsinal egy képet se? Mindegyik bmp ugyanolyan méretü és tiszta fehér, no kép..
  • Gyro
    #2308
    Hááát elnézést kérek attól akinek teccik de szerintem egy rakás szar ez a játék...
    1. Ronda, szerintem iszonyat rondák a karakterek olyan mintha visszaléptek volna a bf42 után. A járművek is gyalázatosak főleg a vietnami oldalon.
    2. Szerintem a járművek irányítása a Bf42-ben kiforrottabb volt
    3. Tele van buggal Pl. nekem árnyékoktól volt sormintás az egész map pedig a legfrissebb nvidia driver van fent.
    Az egésznek olyan hatása van mintha egy összetákolt alpha verzió lenne... nagy csalódás volt...:( A vietcong ezerszer jobb és szebb
  • Lacc
    #2307
    Miért ne támogatná az ATI-t? Nekem Radeon 9800-am van és teljesen jól megy vele. Próbálj meg egy driver-cserét.
  • lindross
    #2306
    re, alaki tudna nekem egy ötletet adni az ATI-ra,mert mar faszán elegem van abból hogy nem képes normálisan megjeleníteni a tárgyakat, mert nem támogatja az ATI-t!!Pls help!
  • Forrest Tomee
    #2305
    Hajaj, ez baj az eredeti cd-kkel. Pont most akartam menni a boltba, hogy átvegyem, de akkor most mit csináljak, várjak?
  • Lacc
    #2304
    Senki sem akar téged meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha nem tetszik, nem kell vele játszani, bár nekem 8 ha mazo vagy :D
  • Yan
    #2303
    Igen erre gondoltam + a gépigény + arra, h ez 1 "mod" v "kieg", csak dupla annyiért akarják adni. /ugyse gyöztök + az ellenkezöjéröl/
    BB: mindig 2*, 3* többen vannak az amcsik, de tegnap véletlenül 2 fővel kevesebben voltak és már rinyáltak is, hogy TEAMS.
  • LSC
    #2302
    a legjobb akkoris amikor a menüben kifagy resetre random szerűen valamelyik menü kattintásakor.
  • Zs0lt1
    #2301
    Nna én tegnap ilyenekért hagytam abba kb fél óra után.
  • Tikal #2300
    Az ilyen kutyákat le kell lőni...
  • Bercy #2299
    vc oldalon legalabb nem fordult elo velem meg tul soxor h sorba alljanak a helinel v h 1edeul elvigyenek 1et mikor a tarsak futnak fele h beszalljanak, sot meg olyan se volt h vmi lama tarsaival a fedelzeten zuhant le nehany msp utan.
  • Lacc
    #2298
    Ja, a dobtáras AK az tényleg nagyon zsír :)
  • traXion
    #2297
    Pedig a VC-k kézifegyverei jobbak. M60-as bug, azt nem nézzük... :)

    De tényleg jobbak, M16-osnak 20-as tára van, ügyesnek kell lenni, hogy egy nagyon közelharcban te kerülj ki győztesen.

    Egyébként Type-56 Power! :)
  • Lacc
    #2296
    Hát igen, még mindig ez megy, hogy az amcsik általában 2x annyian vannak. De hát most mit is lehetne elvárni za átlag magyar playertől, mikor van heli meg minden jó? Én meg vagyok olyan hülye, hogy mindig átállok a VC-khez, mert azok kevesebben vannak...

    De az a vicc, hogy az esetek többségében (legalábbis ahol eddig játszottam), a VC-k nyertek.
  • Lacc
    #2295
    Szerintem ez nem poén ez röhej :)
  • Bercy #2294
    en is ott voltam tnap (igaz ezeken a meccseken mar nem) de elotte is mindig tuleroben volt az amerikai sereg (kiveve 1szer). igaz h az amerikaiak fegyverei jobbak, foleg az m60+law parositas de akkor se kell minden aron amerikaikhoz allni. en pl minig amikor belepek 1 serverre megnezem h hogy oszlanak el a csapatok es aszerint allok be (az amicsikkal meg sosem voltam mert midig a vietek vannak kevesebben)
  • Pill
    #2293
    Ezt nem fogjátok elhinni ugyhogycsináltam 2 képet.
    Tegnap single-zés közben egy akkora hibával találkoztam hogy ihajj. (lehet hogy már ismeritek):
    Szerintem senki se szokott repülés vagy helizés közben suitside-olni. De aki kipróbálja az örülhet mejd. Ugyani ha megöjük magunkat és beéledünk akkor ott marad a heli ikonja a HUD-on és nem lesz ott a fegyverünk töltényszáma meg hasonló. Iszonyat poén !!!!
    Itt a 2 kép:

  • Roligyilok
    #2292
    Hali!Valaki légyszike mondjon már valami használható megoldást a punkbuster problémára!!A szerverhez nem tudok csatlakozni mert azt irja hogy nem enabled a punkbuster pedig az ase-ban is enabled meg a játékban is meg persze fel is van telepitve.Please help!!
  • skorpio7
    #2291
    Hát az biztos , hogy most jópár vevőt elvesztettek és nem tudni hogy fogják visszanyerni a bizalmukat(unkat) .

    Mert mostmár az tény , hogy eddig 4 embernél voltak ugyanazon jelenségek az eredeti játéknál ( INVALID CD-KEY ) és közülük 2-nél amikor kicserélték akkor sem változott semmi .
  • Roligyilok
    #2290
    Hali!Valaki légyszike mondjon már valami használható megoldást a punkbuster problémára!!A szerverhez nem tudok csatlakozni mert azt irja hogy nem enabled a punkbuster pedig az ase-ban is enabled meg a játékban is meg persze fel is van telepitve.Please help!!
  • 505thZajcev[PT]
    #2289
    Majd megszokod... :DD
  • BurnBaby
    #2288
    roppant jót játszottunk az imént az acc egyik szerverén :) először 3vs9
    majd egy úr átállt, egy kilépett - 4vs7
    de aki átállt megunta a répet, és ő is lelépett - 3vs7
    és mégis az amcsik nyerték a kört. hát nem fura? :))

    szal nem tudom mi öröm van abban, h 2-3x-os túlerőben répelik az amcsik azt a néhány vietet. egész kis odafigyelést igényelne, h ne ilyen értelmetlen játék menjenek a szervereken...
  • I.C.ram
    #2287
    Ezt én sem szeretem.

    De amit jobban utálok, hogy elvisziki a járgányokat csak azért, hogy legelőször érjenek a repcsikhez/helikhez.
  • I.C.ram
    #2286
    Pár patch múlva megváltozik a véleményed.
  • Yan
    #2285
    mér érzem, hogy az év bukása lesz a játék?
  • Damned One
    #2284
    Én csak azt nem értem hogy sok ember miért multiba próbálja megtanúlni a gépek vezetését, a helikopteres emelést stb....miért nem lehet ezt single modban csinálni...a falra tudnék mászni, amikor a bázisomon valaki rámzuhan..stb...
  • Shep
    #2283
    csak azt nem értem, hogy rajtunk kívül, hogy hogy mindenkinek jó
  • Drend
    #2282
    Nem tudom, de engem is NAGGGYON érdekelne!
  • Shep
    #2281
    Miért írja a data differs dolgot, ha a crackfix fent van?
  • ghost cb
    #2280
  • ReTeK
    #2279
    ki én ? vette a halál ja nem én
  • ghost cb
    #2278
    És miért vetted meg?
  • ReTeK
    #2277
    hoppá, bármelyik szerverre megyek mind1ik invalid cd key hibaüzenettel kivág, eddig jó volt
  • skorpio7
    #2276
    Bazz ... ez nagyon nevetséges !!!
    Nos akkor így jártak az 576-osok ( tudom , nem ők tehetnek róla , de gondolom nem fizetik ki sem az útiköltségemet sem az időmet ha erőses zsákbamacskás játékot veszek át ) .
    Amúgy kíváncsi , hogy vajon másoknál is ugyanez a helyzet eredeti game ügyében ?!
  • Shep
    #2275
    Miért nem tudok felcsatlakozni egy szerverre sem, elkezd kapcsolódni és utánna azt írja, hogy data differs ...
    a crackfix fent van.
  • skorpio7
    #2274
    Hát akkor ha ez igaz , akkor hétfőn én se veszem át a csomagomat az 576-tól , mert nagyon nincs kedvem Pestre járkálni ezügyben ! Kenjék a hajukra a cd-jüket , ha ellopták vagy vmilyen módon megszerezték a cd-keyeket vagy csak egyszerűen elbaszták a cd-t !
  • Lacc
    #2273
    Hát... Ennyi infóból nem nagyon lehet megmondani. Talán a crack nem jó. Bár gondolom felraktad a crackfixet.
  • ranGer2
    #2272
    Rakd ujra!
  • [negativ] Les
    #2271
    Hi all
    No lenne 1 kérdésem nektek..:)
    Elindítom be is tölt stb..de mikor a game-hez (server, vagy más) -hoz szeretnék csatlakozni a felénél befagy és újra kell indítani !!
    Na mi lehet a gond?
    thx
  • ricsi1
    #2270
    már csak 15 dvd fájlból darabolt részlet.