22902
Battlefield Vietnam
  • ghost cb
    #2189
    Engem nem is a játék hiányosságai keserítenek el, hanem ezek a primitív, hülye, önző játékosok akikkel tele van a szerver. És nemtudom, feltűnt-e már nektek, vagy előfordult-e veletek, hogy véletlenül összehozott a sors a játékban egy másik spílerrel akivel összedolgoztatok és rohadtjókat szórakoztatok TS nélkül. Mert velem 1-2szer előfordult. És ez engem felvidított. Képzeljetek el egy olyan szervert ahol csak ilyen játék/játékosok vannak...
  • traXion
    #2188
    Lehet, hogy chat-lag.

    Mondjuk még nem tapasztaltam. :)

    De tényleg leszarják az adminokat, és tudod miért? Mert van még 4 server, ebből 1-2 fullon van, mi az neki, ha kiruják? Vár 2 percet, és másik serveren játszhat tovább!
  • ghost cb
    #2187
    Jaja. Ez a magyar felfogás: Admin szól a gyereknek aki amiknál az utolsó, hogy jó lenne ha áttenné a seggét vietnek, ugyse zavar sok port... (na persze nem így ). Mire az mit reagál?
    Na mit????
    semmit
  • Shep
    #2186
    Visszavontam a kérdést crackfix kell nekem, ha nem tévedek.
  • Shep
    #2185
    Nem tudom nekem ilyen gondom nincs.


    ASE-vel bekonnektelnék a szerverre, de azt írja, hogy az adat különbözik a szerverétől ilyenkor mi van?
  • [NST]Cifu
    #2184
    Ennél már csak az a poénabb, hogy az amik menetrend szerint többen vannak, a JW1-en átlag 3-5 fő előnnyel nyomultak...
  • siske
    #2183
    :)
  • Lacc
    #2182
    Néha elég kiábrándító a game. Továbbra sincs változás, az amcsik megállás nélkül campelik a helijeiket, órákat kell várni hogy odatolják a pofájukat az enemy elé.
  • [NST]Cifu
    #2181
    Jah, sajnos várhatunk addig, amíg az ATi megcsinál egy olyan Cataclyst-ot, amely képes majd AA/AF-et is lekezelni a BFV alatt, ha már az EA képtelen volt rendesen letesztelni a játékát...
  • ubi
    #2180
    Karni, aa af-et szedd ki, és akkor nem lesznek azok a hibák, nekem 3.10es cat-al tökéletesen működik alap aa af-en!
  • Kami
    #2179
    Köszönöm a hathatós segítséget a segítségeddel sikerült megoldani a problémát :-) Köszi! Amúgy a játékról igen felemás a véleményem. Egy több mint egy éve forgalomban lévő graf. kártyán (Radeon 9700 Pro) villogó textúrák, el-eltünő fegyver elég gáz! Igy kiadni egy programot hááát! Na mindegy majd a patch-ek megoldják! :-)
  • Drend
    #2178
    Hi! A szokásos data differ-es szorongásom van! Tettem fel crackfixet, nincs fenn bf1942, ettől függetlenül csinálja. Sőt! Az ASE nem talál egy szervert se ami egyet sikerült manuálisan beállítanom, azt meg nem hajlandó indítani, azt mondván állítsam be a dolgokat a view-options-games út végén. Nekem itt a battlefield.exe útvonala és a nevem van beállítva a BF Vietnamos rész alatt. Más részről van még it COD és America's Army, mindkettő simán fut! Ha nem ASE-n, hanem bentről játszanék (BFV-ből), talál ezer szervert, ám data differ error-al megáll.Tud valaki megoldást?
  • Valen
    #2177
    Parashute
  • Buba007
    #2176
    MIlyen szöveg tartozik az ejtőernyő beállítához?
  • Valen
    #2175
    vagy hívj fel, megpróbálom telefonon elmagyarázni :))
  • Valen
    #2174
    Bazza:

    OFF

    Na szóval az alapoktól :

    1. Betettétek a hálókártyát, az XP felismerte, telepített.
    2. Az asztalon megjelenik egy "Hálózati...." ikon, melyre jobbklikk-->tulajdonságok, ekkor bejön egy ablak, melyen elméletileg kell lennie egy "Helyi hálózat" ikonnak, na arra jobklikk-->tulajdonságok, ha ez megvan, akkor felsorolja, hogy mik vannak feltelepítve (a következők mindenféle képpen legyenek: Client for Microsoft Network (magyar megfelelője most nem jut eszembe); File and Printer Sharing; Internet Protocol (TCP/IP)).

    Na itt a TCP/IP-re bökj rá, majd tulajdonságok.
    Itt nézd meg hogy mire van állítva (ha ideérsz írj Priv üzenetet.


    ON
  • bazza
    #2173
    Nem igazán értem mi az a szűrő, de ha megmondod hol álítsam be megpróbálom! :)
  • Shep
    #2172
    Battlefield könyvtárban a Mods\BfVietnams\Settings\Videodefaults.con fielban a legalsó sorban a 0-át írd át 1 re és jó lesz
  • Lacc
    #2171
    Talán nincs felrakva valami fontosabb protokoll. Mondjuk ezt kétlem, talán nem a megfelelő szűrőt használjátok a lan-os gamek kereséséhez a játékban.
  • Kami
    #2170
    Nem omega a driver, hanem rendes "gyári" Ati Catalyst!
  • bazza
    #2169
    Amógy a hálózatot csak simán WinXP varázslójával csináltam. Mást nem turkáltam, mivel azt se tudom hol kell beállítani...
  • bazza
    #2168
    bocs csak ideges vagyok!
    Csak azé nem tudom jobban leírne me nem értek hozzá...Hmmm?
  • krisz073
    #2167
    Sziasztok.

    Kis segitség kellene,leszedtem a BF Vietnámot 3 CD és van hozzá 1 Crackfix könyvtár.Ez a könyvtár kell vagy jó az a crack ami az 1-es CD-n van???
  • Lacc
    #2166
    Nem tudunk segíteni ha csak ennyit adsz meg, hogy "lehet, hogy nincs jól beállítva a hálózat"...
  • DarkHorSe
    #2165
    szúrd be még vagy 20szor ha lehet
  • DonPapa
    #2164
    nálam az ASE ezeket látja BFV-szervereknek

    152.66.224.116:15567
    152.66.236.100:15567
    195.228.75.118:15567
    195.70.51.206:15567
    195.56.44.214:15567
    80.95.93.13:15567
    195.70.37.179:30000
  • horbykeee
    #2163
    hi all,nos már sokszor írtam hogy adjatok magyar IP-ket ugyanis VAN ALL SEEING EYE-om de hiába a bf42 re kattintva csak 1.6 os bf serverek jönnek be és ha a version/other-re megyek akkor meg egy server sem jön be szal nem tom mi lehet de ha vki tud olyan MAGYAR SERVER IP-t amire nem kell eredeti key azt adja meg pls!!
  • bazza
    #2162
    Segítsen valaki!!!!!!



    HELP HELP HELP 1000* HELP!!!!!!!!!!

    Most hogy két gépünk van, elhívtam egyik haveromat gamelni LAN-ba. Még sose játszottam LANt és sose csináltam szervert!
    Nemtom mi a baj, de a gamebe csinálok egy gamet/Create a Game/ de a másik gépen nincs semmi a Local fülnél hiába csinálok bármit is....Lehet, hogy nem jól van megcsinálva a hálózat, de adatokat tudok cserélni a másik géppel és ő is az enyémmel, és chatprogival is tudunk beszélni...Mohaa val se tudtam így gamelni LAN-ba! Van valami megoldás? Leírná vki részletesen?
  • Buba007
    #2161
    átállítottam
  • Buba007
    #2160
    de átállítpttam :((
  • DonPapa
    #2159
    ugyanazzal tudsz kiszállni mint amive beszálltál és utána a 9 az ejtöernyő ha nem állitottad át
  • Buba007
    #2158
    Nem tudom, hogy hogy kell katapultálni!!! Milyen néven van a beállítások között?
  • Lacc
    #2157
    Mondod te mint nagy szociológus :P De ha pl. ASE-ba nézik a láma népek ott figyel mindegyik magyar server, talán csak be tud menni egy másikra, ha az egyik nem jó neki. De akkor meg ezekszerint csak nekem ilyen kur*a lagos, persze 16os ping mellett.
  • SinClaiR
    #2156
    Ez most kérdés?:)
    Na szerinted miért.. mert mindenki egyre bemegy, és nem néz továb, örül hogy jáccani tud.. aztán azt adja tovább a másiknak.. stb stb..
  • bazza
    #2155
    Nemtom...hogy kell megnézni???/nagyon nagy lama vagyok/
  • Lacc
    #2154
    Én nem értem, miért mindenki egy serverre (a jw1-re) megy. Ott már 20 player felett összevissza lagzik, szerintem élvezhetetlen, vagy csak nekem ilyen szar vagy nem tudom. A másik server is ott van, simán lennénk elegen a kettőre, de azon sosincs senki.
  • Valen
    #2153
    Buba: nem kell a BF1942 !!!

    Baza: milyen IP-ken van a 2 gép ?
  • bazza
    #2152
    HELP HELP HELP 1000* HELP!!!!!!!!!!

    Most hogy két gépünk van, elhívtam egyik haveromat gamelni LAN-ba. Még sose játszottam LANt és sose csináltam szervert!
    Nemtom mi a baj, de a gamebe csinálok egy gamet/Create a Game/ de a másik gépen nincs semmi a Local fülnél hiába csinálok bármit is....Lehet, hogy nem jól van megcsinálva a hálózat, de adatokat tudok cserélni a másik géppel és ő is az enyémmel, és chatprogival is tudunk beszélni...Mohaa val se tudtam így gamelni LAN-ba! Van valami megoldás? Leírná vki részletesen?
  • tibor16
    #2151
    Tudtommal nem
  • Buba007
    #2150
    Ott kezdődik, hogy a Battlefield 1942 nincs is fent a gépen? Fel kell rakni?