1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • CSOCSO
    #218
    gc kurva olcso.. a gamez a drága.. de horror ra jo a ps2 is és a gc is.. resi sorozat ott van a gc-n.. a fele szebb mint valaha.. és a 4 tiszta silent hill lesz..tehát no pre rendelt háttér.. de van még horror gamez pl ott van az eternal darknes is..vagy a micky mouse's scary day.. nahjo persze ezzel csak viccetem..:) szal van jo pár gc re is meg ps2 re is..
  • sigmavirus1
    #217
    Game Boy!:)
  • Sir Quno Jedi
    #216
    Lö PS2 is da beste !
  • Davidus
    #215
    c64
  • szurmakotium
    #212
    Milyen konzolt vegyek?

    Gondoltam veszek egy konzol gépet a pc-mellé. Mivel a pc-t munkára használom és csak néha játszom, akkor leginkább a survival horror gamékkal játszok.

    Ez a játékstílus azonban főleg a konzolokon tenyészik nagy számban.

    Ahogy néztem xbox-ra talán egy két ilyen jellegű game van, (silent hill, fatal frame) bár a képek alapján nagyon szépnek tűnik a grafika. A kevés program miatt azonban nem tartom jó választásnak magamnak.

    PS2-re van egy halom (fatal frame, silent hill, colcktower 3, stb) csak az egyik nagy kedvencem a Resident Evilből csak néhány van élvezhető minőségben.
    (illetve csak ps1-es es megjelenés a régi trutymó grafikával). Sőt ahogy hallotam a RE-nek kizárólagos szerződése van a GC-val, lásd RE0, vagy RE4.

    A gamecube azért lenne szerencsés mert a Resident Evil összes említésre méltó példánya megjelent/meg fog jelenni rajta. RE0 (új grafika), RE (új grafika), RE2 (régi grafika), RE3 (régi grafika), RE codename veronika X (új grafika októberben), RE4 (új grafika) 2004 tavasz! Azonban más értelmes játékot még nem írtak rá … szerintem!, sőt ahogy hallottam hagy csökken az eladott GC száma és sora pártolnak el a kiadók tőlük, sokan nem nagy jövőt jósolnak neki …

    Szal’ nem tudom, mondjatok valamit.
    Egy survival horror fannak mi a legjobb választás ?
  • sigmavirus1
    #211
    Ha nem kompatibilis majd átirattatom olyanná hogy az legyen!
  • Sir Quno Jedi
    #210
    Csak passzív információ letöltésére van lehetőség (jól mutatnál egy text mezőben), de mint mondtam úgysem kompatibilis a rendszerem azokkal, amelyekben kifejlődtél.
  • sigmavirus6
    #209
    Így ni!:)
  • sigmavirus1
    #208
    Osztódok!
  • Adi
    #207
    Mee azt is kell!!:)
  • Adi
    #206
    És mikor párosodtok?:))))
  • sigmavirus1
    #205
    Heh csak nehogy "véletlenül" engem is letölts...MUHAHAHAHAAA!!!:D
  • Sir Quno Jedi
    #204
    Nem szükséges, tanulni is képes önfejlesztő programom van, de az ilyen evidens információkat készen töltöm le !
  • sigmavirus1
    #203
    Te aztán megtanultad a házifeladatod!:)
  • Sir Quno Jedi
    #202
    A vírusok nem túl nagy erénye a türelem, köszönhetően rövidke életciklusuknak, amit csak szaporaságukkal tudnak ellensúlyozni !
  • sigmavirus1
    #201
    Má várom mint a zállatt:)
  • Ramza
    #200
    Pénteken boltokban, gondolom akkor hétfő táján újságosoknál.
  • Rincewind
    #199
    Mikor lesz új konzol?
  • Sir Quno Jedi
    #198
    Látni én sem láttam, tudod a vírusok olyan kis picinyke, ámde nagyon dühös jószágok ! Nehéz őket megpislantani, mert egyrészt gyorsak, másrészt elektronmikroszkóp kell hozzá, ami ugye még a sulinet-es alapcsomagban sincs benne...
  • sigmavirus1
    #197
    Érdekes...én még nem láttam olyan vírust(rajtam kívül) amely beszélni is tudott:)
  • Sir Quno Jedi
    #196
    Ugyan, mind ezt mondják !
  • sigmavirus1
    #195
    Ne hasonlíts egy egyszerű kis vírushoz, annál sokkal több vagyok!
  • Sir Quno Jedi
    #194
    Kicsinyke kis digitális vírus vagy, a mátrix foglya ! Mégis mit akarsz te az analóg Való Világban ?!!
  • sigmavirus1
    #193
    Hmmm, majd átprogramozom magam vízcsőfertőzésekre! Ez az, a város tisztavíz ellátásának annyi! MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA!!!!!!!!:D
  • Sir Quno Jedi
    #192
    Lehet, hogy védve vagy ellene, de ugye a vízvezeték csöveket sem fertőzöd, így ezt sem fogod !
  • sigmavirus1
    #191
    Van egy vírus falka is!:-)
  • sigmavirus1
    #190
    "fullmanuális-analogliquidcsöves szimplamátrix"

    Akármi is lehet a készítőm szerint védve vagyok ellene úgyhogy reszkess!!!:-)
  • SnEaK MASTER
    #189
    Az SG férgekkel van tele, nem vírusokkal... :)
  • Sir Quno Jedi
    #188
    Sajna a rendszerem fullmanuális-analogliquidcsöves szimplamátrix, így a vírusok sajna elkerülnek (pedig szívesen tanulmányoznék egy-két olyan gennyesen jólfejlett példányt, mint amik itt az SG-n olykor felbukkannak) !
  • Sir Quno Jedi
    #187
    Héééé, nekem is kicsrélhetnéd, igaz nincs még mit ! :DDD
  • WiZZaRD
    #186
    abba benne vagyok:) kivancsi vagyok az X-es reszre benne:)))
  • Martin576
    #185
    Na ez mondjuk érthetetlen, mert azon aztán mennie kell... :(

    Kicseréljük egy másikra?
  • WiZZaRD
    #184
    mindegy, nem akkora osszeg, csak kicsit elfekudtem rajta, hogy szamitogepen sem ment rendesen
  • sigmavirus1
    #183
    Egy kis vírus és te sem gyilkolsz tovább!:-)
  • Sir Quno Jedi
    #182
    Ja, amúgy w.back Martinovszkij elvtárs ! Majd benézek akkor valamikor, bár az már nem ezen a héten lesz (vagy igen) !
  • Sir Quno Jedi
    #181
    Mondom én a GYILKOLÓ GÉPEZET !!!
  • Sir Quno Jedi
    #180
    Peace & LOve Buddies !
  • Martin576
    #179
    Akkor talán ne is köpködj, főleg ne ok nélkül...
  • gyurmandia
    #178
    Ezen biztosan nem fogom stresszelni magamat...
  • Martin576
    #177
    Ne stresszeld magad gyöngyöm. Normális kérdésre mindig normális válasz megy.

    Aki meg sötét vazzeg, az nem az én saram. Nem vagyok sem pszichológus, sem tanárbácsi, hogy kisebbségi komplexusokkal küzdő, pattanásos (v. ragyás), wannabe, nyílvános fórumokon arctalanul ámokfutó kiskamaszokkal (v. fén farkakkal) szócsatázzam hülyeségekről.

    Vannak itt pár százan, akikkel elég jól el lehet dumálni...