1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • guardian hero
    #380
    Csipi cikkein viszont nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Hihetetlen mennyire nincs képben a játékprogramok technikai részleteit illetően, csak azt nem tudom akkor minek erőlteti a témát. Meg az ilyen "kurvára nem érdekel a játék, nem is értek hozzá, még a szabályait sem ismerem, 2 pont" jellegű "ismertetői" sem teszik szimpatikusabbá, azért ilyet még egy leltárban sem kéne megengedni.
  • guardian hero
    #379
    Sztem nagyon jól sikerült, korrekt értékeléssel.
  • rrroka
    #378
    Ha a GC verzióra gondolsz akkor azt nem olvastam el a szerző tanácsára mer sok benne a spolier a két verzió összehasonlítása miatt :) Én szeretném majd végigjátszani, vagy legalábbis kicsit ügyködni rajt,mert amugy nem az én stílusom.

    a zújság negyedénél se járok, mer keveset utaztam. és a WCn is sietnem kellett... :)
  • barret
    #377
    Milyen lett a Mgs teszt?
  • rrroka
    #376
    Az újság meg megin jó, biztos vannak benn olyan dolgok amiket nem fogok elovasni, de spec a kiagészítőket én is átnéztem pedig netem is van. És még érdekesnek is tartottam.
    viszont engem mindíg bezavar az értékelésnél a "más verzió" azt vhogy át kéne gondolni. a multitesztnél pl egy táblába összeszedni és színnel megkülönböztetni a pontnál. vagy akkor több lesza hely és többet kell írni a cikkbe? :))))
  • rrroka
    #375
    Én nemtom szerintem manapság már alig olvasnak az emberek, nem csak újságot hanem könyvet se. én spec sajnálom az utazásra elbaszott időt ezér mindíg van nálam vmi lapoznivaló. lehel térig metrón 576 konzol, hazáig buszon Végítélet :))))
  • barret
    #374
    Én még mindig szívesen olvasgatom a JÓ cikkeket! Bár egyre ritkábban lehet ilyet találni...Van sok régi ujságom,azok sokkal jobbak mint a mostaniak!
  • Neme.
    #373
    Én csodálom, hogy még mindig van üzlet a számítógépes szórakoztató magazinokban... Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de manapság semmi nem késztet arra, hogy elolvassam ezeket a lapokat, míg régen az újság megjelenése után akár több évvel is szívesen olvasgattam el mégegyszer a játékleírásokat és egyéb cikkeket. :)
  • Adi
    #372
    "Aki nem jön rá két perc alatt egy szimpla hack'n'slash kezelésére, annak ott a kézikönyv."
    Vannak akik a másodlagos gombokra nem jönnek rá rögtön és a játék negyedénél jönnek rá és kínlódva játszották addig.. Ennyi. Szerintem nem baj, hogy leírják. Kézikönyv(én csak tokot és dvd-t és egy borított szoktam hozzá kapni, mondjuk ez az én gondom)?!
    Amúgy meg a kiegészítőkhöz, annyit fűznék hozzá, hogy akinek nincs otthon internet az nem tudja olyan jól a dolgokat mint esetleg te, vagy én vagy még itt 20-an..
    Szóval nyugodtan nyomassák csak azt a hardver rovatot!! :) :)
  • Adi
    #371
    "többieket meg mégúgyse érdekli a téma."
    Én elolvastam!! PS2 POWAAAAA!! So attól, hogy ps2-ős vagyok nem jelent semmit!
  • guardian hero
    #370
    Hardverkieg. rovatot tényleg nem kéne ezen a szinten erőltetni. Az előző GC-s is szánalmas volt, pedig GC tulaj vagyok. De nehogy már fél oldalon keresztül kelljen magyarázni, hogy mit tud egy wireless controller, a szaros kábelekről nem is beszélve... Azonkívül akinek GC-je van, annak úgyis van némi fogalma a kapható kiegészítőkről, a többieket meg mégúgyse érdekli a téma.
    Ja, és még mindig az előző számhoz: tudom, hogy nem ez az újság fő profilja, de azért nem lenne baj, ha olyan írná a zenebemutató rovatot, aki nem keveri az operát az operettel.
    Amúgy jó az újság, a retro dolgok különösen. Ami még zavar, az az irányítás dedós szintű kivesézése az ismertetőkben. Aki nem jön rá két perc alatt egy szimpla hack'n'slash kezelésére, annak ott a kézikönyv.
  • balu87
    #369
    Martin!
    Kár,hogy csak az 576 fórumon,és
    csak egy topicban kérdezted,hogy
    mi legyen a címlapon.
    MGS százszor jobb lett volna.
    Mindegy,a poszter viszont nagyon jó.
    Végre örülhetnek a GC tulajok is.
    A hardverkieg. rovat nem túl érdekes.
    Reiker írománya megint jó és érdekes.
    A csevi is marha jó,meglepődtem,hogy
    mennyi "csaj" levél van benne! :)
    (Jah,és az tényleg Rad TV-je???)
    A cikkekre még nem volt időm,de
    majd ma tanulás helyett elolvasom
    azokat is.
  • cenobite
    #368
    Megjelent? Hmmm..holnap---->újságárus.
  • torrente
    #367
    Olyan rossz ez a mostani szám, hogy megfogadtam: decemberig nem is veszek több számot. Mindig év végén jönnek ki a legjobb játékok és akkor a legjobb az újság is.
  • rrroka
    #366
    Hű de lassan tellik az idő.
  • rrroka
    #365
    neeee viccelődjünk kérem! :))))

    csocso a sam az nem fps?
  • aabyssx
    #364
    c. A Shadow Hearts-ban van egy "kör", amivel statégiázhatsz. ;)
  • aabyssx
    #363
    b. Yoshi hátán Márió vízpumpával mech-es játéknak számít? ;)
  • CSOCSO
    #362
    esetleg far cry bar az max frocskolos.. de eleg szepen nez ki....
  • CSOCSO
    #361
    a) serius sam second edition
  • rrroka
    #360
    mondjatok nekem:
    a) vérfröcsögős csonkolós játékot
    b)meches játékot
    c) körös stratégiát
    kösz :)
  • balu87
    #359
    Nem hinném,hogy menne :)
  • rrroka
    #358
    Megveheted 500ért is ha meg tudod beszélni az újságossal hogy olcsóbban adja... :))))
  • balu87
    #357
    Köszönöm!
    Mi a nyereményem?
    Mondjuk az,hogy megvehetem a következő konzolt 799 Ft-ért? :)
  • rrroka
    #356
    zsírrr! :)))
  • Martin576
    #355
    Hoppá! NYERT!
  • balu87
    #354
    TIPP :április 16.
  • Adi
    #353
    :)
  • Adi
    #352
    "vastagon benne vagyunka hónapba"
    LOL!
  • rrroka
    #351
    a HP cikkekbe főleg az volt a bosszantó hogy csak meg kellett volna kérdezni vki aki olvasta hogy hogy is van ez. Olyan jó lenézős hangulata volt így a dolognak "nemtudom de nem is érdekel és megvan a véleményem arról akit igen"...

    Ja és mikor lesz már áprilisi konzol? vastagon benne vagyunka hónapba! ;)
  • Dzson
    #350
    CSOCSO békásmegyer mióta amerika? :)))

    Csipi HP cikkek tényleg gázok voltak (nem azért mert az enyimek anno hú de szuperek lettek volna). :(
  • CSOCSO
    #349
    nem sertododm.. amugy nehogy azt hidd hogy itt akkora hamburger laz van... itt mar unjak a hamburgert.. nalunk 10 eve van hamburger es meg most is alig engedhetik meg maguknak hogy hamburgerezzenek .. itt meg van 20-30 eve meki meg a tobbi szar... tobbet er egy faszabb ettermi vacsi mint egy hambi zabalas... amugy eddig en 1 szer ettem meikben.. es itt vagyok egy ideje...
  • Adi
    #348
    :) egy oldal kell neki akkor... gondolj bele mennyi hamburgert zabálhatott!:)))))))(Csocso nehogy nekem besértődj)
  • Adi
    #347
    úgy érzem ha MO-ba jössz Martinnak kell egy két kivánságát teljesítened!:)
  • CSOCSO
    #346
  • Martin576
    #345
    Persze!
  • rrroka
    #344
    Szerintem volt egy kész sablonod amibe csaka nevet írtad át! :))))
  • Ramza
    #343
    Kicsit több tiszteletet: iszonyatosan kemény meló volt 6 perc alatt összerakni :DDDD
  • rrroka
    #342
    Egyszerűen elintézem: fake, most dobtad össze. :))))
  • CSOCSO
    #341
    mar megint irigykedsz !!!:)