1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Adi
    #340
    Faszt májerkodsz te amerikai tahó!:)
    Mit képzelsz magadról ki vagy te? Azt hiszed, mert amerikába élsz nagy vagy?? He?? TE HAMBURGER PUSZTITO.. akkora a koleszterin szinted mint fél tucat disznónak!:)))))
  • balu87
    #339
    Ha minden igáz Ámérikában ván á gyerek! :)
  • Ramza
    #338
    http://makkoshotyka.hu/
  • rrroka
    #337
    Olyan hely nincs is :)))
  • Ramza
    #336
    Makkoshotykán.
  • karfiol
    #335
    Miért,hol laksz?
  • Ramza
    #334
    Nem, de elég messze ahhoz, hogy nehéz legyen 576-hoz jutnia.
  • rrroka
    #333
    az miért fura ha van 576? bantuországba vagy vagy ilyesmi?
  • CSOCSO
    #332
    Maartin.. kepzeld.. Bumbesz kuldott nekem egy marciusi ha jol emlexem:)
    szamot az 576 konzolbol!!!!:))) csinalok egy kepet a magazinnal a kezemben egy tabla mellett beteszed a kov szamba?:)))
  • rrroka
    #331
    Akartam már szólni, hogy akét Harry Potteres cikkbe elképesztő HP tudatlanság vehető észre. Pl, hogy mér van bulgária a kviddics VBn. Elmondom, már ha vkit érdekel :)), hogy azért, mert ők játszották a VB döntőt Írországgal, ahola cikeszt a bulgár fogó Vikrot Krum kapta el, de a meccset Írország nyerte :)))
    Szóval ez nem olyan titkos info amit egy HPt elolvasottól (nem kell vérfannak lennie) nem lehetett volna megtudni, legközelebb kérdezzetek meg nyugodtan engem, szívesen segítek a nem elfogult rajongók akik HPs alsót is vesznek, hanem a könyvet kedvelők szempontjából.
    Meg nagyon vicces volt az a cikkezdő mondta hogy (kb) "bár mindkét filmet láttam és uncsi szar sablon sztorik" :)))))) 5 könyv van belőle és tudjuk jól mennyi köze szokot lenni egy könyv megfilmesítésének a könyvhöz. Mondjuk 3szor annyi minimum történik a HP könyvekbe mint a filmekbe én néztem is nagyokat a filmbe az ugrásokon.
  • Ramza
    #330
    Esetleg ha a lenti linken megnéznéd :)
    Ott van főoldalon, észre fogod venni.
    Amúgy nem új, ebben a műfajban kb. 15 éve nem igazán alkottak értékelhetőt (néhány kivételtől eltekintve).
  • karfiol
    #329
    Azt nem ismerem.Valami új horrorfilm?
  • Ramza
    #328
    Brain damage című film "kritikája" :)
  • karfiol
    #327
    Mire vonatkozik az aláírásod?Akár a Happy Tree Friends is lehetne:)
  • Adi
    #326
    Csáki Baba... Chuky.. ha jól írom!
  • Ramza
    #325
    Nem, ez sajnos nem tőlem származik, hanem az egyik legjobb magyar oldalról (harvester.uw.hu).
    De annyira megtetszett, hogy beraktam.
    Én amúgy mindenkit szeretek, aki megadja a napi betevő gore adagomat :)
  • cenobite
    #324
    Sebaj!
    Szerintem Freddy legalább olyan kúl mind Jason, csak máshogy. :)
    Amúgy meg Pinhead rulez! :D
  • balu87
    #323
    ajjaj,kicsit OFF voltam,de sebaj :)
  • balu87
    #322
    Ramza,látom frissítetted a aláírásod!
    Gondolom ez is az előzőhöz hasonló vitában bukott ki belőled!
    Egyébként ti kit csipáztok jobban:
    jason vagy freddy
    Sztem egyértelműen FREDDY a legnagyobb császár!!!
  • karfiol
    #321
    Csipitől mit vársz?Azon kéne csodálkozni,ha valamit korrektűl értékel!
  • balu87
    #320
    ok,így már érthető!
    :)
  • Ramza
    #319
    Tudom.
    Egy pillanatra megjavult, akkor beengedett és már rúgott is ki egy perccel később.
    Ekkor készült a hozzászólás :)
  • cenobite
    #318
    Talán tényleg kissé gyengébb volt a felhozatal. Én mondjuk azon csodálkoztam egyet, hogy a WWE Smackdown: HCTP (ami szinte mindenhol elismerést váltott ki a kritikusoktól és a külföldi játékmagazinok általába több oldalban értekeztek róla)kapott egy fél oldalt - ráadásul olyan valaki írja a cikket, aki nem igazán van otthon a témában (ezzel most NEM megbántani és kritizálni akarom Csipi-t.) - míg néhány kifejezetten fika játékról több oldalon keresztül írnak.
    Tudom, a wrestling cuccok nem igazán elterjedtek kishazánkban, de a HCTP talán nem véletlenül lett az év pankrációs játéka. Rengeteg újítás, stb...
    Mind1, én meg mondjuk a másik véglet vagyok, mert nagyon szeretem az igényes wrestling játékokat és el is vagyok fogulva irántuk de nagyon! ;)
    Konkréten emiatt lett kicsit 'savanyúbb' ez a mostani 576.
    Ja és a Monster Rancher 4-et is eléggé lehordják, pedig nem egy rossz játék. Sőt! Szóval látszik hogy a tesztelőnek határozottan nem igazán tetszik sem a játékstílus, sem egyéb, de akkor miért nem más tesztelte?
    Mind1... Peace!
  • balu87
    #317
    mert nem lehet belépni
    legalábbis én speciel nem tudok
  • torrente
    #316
    Kifejezetten gyenge. Gyenge, mert ócska a játékfelhozatal.
  • cenobite
    #315
    Jah! Ma én is +vettem... A mostani szám nem igazán jött be.
  • torrente
    #314
    Megjelent.
  • Ramza
    #313
    MIRC:

    -
    #576 Ramza
    #576 End of NAMES list.
    -

    Enyém az 576 csatorna, sehol senki :)
  • Dzson
    #312
    Nem tudom, de jöhetne, mert fogy a pénzem. :)
  • Bogyi007
    #311
    mikor lesz má a következő?!
  • karfiol
    #310
    A cikkeit nem komálom...
  • rrroka
    #309
    Tőlem egy belsős kérdezte tudnék-e szerknek vkit, de nem tudtam :)
    nem mintha ennyire bennfentes lennék, ha hozzám id s eljutnak ilyesmivel (mondjuk akár egy Amway , vagy más piramisjáték is) akkor mán régen rossz lehet :)))
  • cloud.strife
    #308
    Háát, sztem ne legyen CD/DVD melléklet, hisz akkor tuti drágább lenne és ha olyan dvd-t raknak, mint a többi újsághoz, vagy mint a külön vásárolható DVD, akkor megette az egészet a rosseb!! Egyik DVD melléklet szrabb mint a másik!! :\\
  • Ramza
    #307
    Egy Freddy vs. Jason "filmkritizálás" kapcsán bukott ki belőlem a mondat, aztán megtetszett és beraktam.
  • Ramza
    #306
    Ja, tényleg, Te csak a dvd-t nézed, az újságot nem olvasod :))))
  • duc
    #305
    Mi az az idétlenség az aláírásodban? jó! :)))
  • aabyssx
    #304
    [...ööö...]

    He???
  • Ramza
    #303
    Már a sokadik laptulajdonos/szerkesztőség/munkatársak nem tudott/tudtak együtt dolgozni sokak egykori kedvencével...
  • duc
    #302
    miva?
  • aabyssx
    #301
    He???