1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Martin576
    #176
    Sajnos nem tudom megmondani, hogy nálad miért nem megy rendesen. 1000 darabot adtunk el eddig belőle, kb. 30 esetben volt probléma.

    Én 3 DVD-n próbáltam ki, mindegyiken szépen ment. PS2-n tökéletes. Xbox-on sajnos a közepe felé fagy. Ha agyonvernek sem tudom, miért. Talán gyártási hiba???

    Természetesen mindenkinek visszafizetjük a pénzét, akinek a lejátszója nem szereti a korongot.
  • gyurmandia
    #175
    Úgy sem kapsz választ. Pláne ha valamilyen kritikát fogalamazol meg. Max, hogy sötét vagy, stb...
  • SnEaK MASTER
    #174
    Akarom mondani kávboj... :)
  • WiZZaRD
    #173
    es miert is van az, hogy nem lehet lejatszani rendesen? se konzolon, se szamitogepen nem megy, fele utan kb elkezd szaggatni aztan beall az egesz...nem csak en tapasztaltam...
  • SnEaK MASTER
    #172
    Ezt eredetin megfogalmaztad, "kavbojő... :)
  • sigmavirus1
    #171

    sonic&sigma fórum
    -----------------
    Exkluzív: SnEaK Tales! Mi történt SnEaK-kel miközben Raiden a Big Shell-en volt?:D

    http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=sonic
  • Sir Quno Jedi
    #170
    Ááááá, kajában nincs barátság, tudod ! :DDD
  • Martin576
    #169
    Vágogatta... :)
  • Martin576
    #168
    Kösziiiiiiiii.... :)
  • mohus
    #167
    Martin papa vágta a cuccot?
  • Martin576
    #165
    Majd én sütizek, 'sztán mesélek milyen vót...
  • Sir Quno Jedi
    #164
    Hé, a fagyi tényleg jó, múltkor beugrottunk oda kollegámmal (de már jó későn, úgyhogy ezért nem is zargattunk) és meg voltunk elégedve, pedig részemről meglehetősen kényes vagyok az ilyesmire (ő is) ! :DDD Persze a sütik is pofásak, de azt én már nem tudhatom...
  • Sir Quno Jedi
    #163
    Akkó utána, nekem is jobb később, most havazok ! :DDD
  • CSOCSO
    #162
    szegénykém...:)
  • Martin576
    #161
    25-31-ig Londonban leszek az ECTS-en meg a Sony bulin, de utána bármikor. Lesz DVD, ajándék, fagyi... :)
  • Sir Quno Jedi
    #160
    Én is éppen ezen elmélkedtem ! :DDD

    Kicsit sűrű a programom, mind munkában, mind építkezésben, de jövő héten, vagy azután be tudok ugrani, mint múltkor (úgy 5 felé tudunk odajutni jó esetben, kivéve esetleg péntek, akkor akár 3-ra is megy a dolog)... Bár mostanában keveset sikerül játszani (azt is multiban) :-( !

    De akkor aztán tegyél nekem félre egy ilyen E3 DVD-t, mert beszermányolnám (ha már nincs időm játszani, legalább nézzem :DDD) ! DE iziben ám :DDD !

    Ufff !
  • Unknow
    #158
    Jóóó azt tudom,hogy Te érted mivel hasonló mondatokat Te is összeraktál régen:)))Mindegy:)Amennyiben Te érted az bőven elég:)
  • CSOCSO
    #157
    én értettem..:)))))))))
  • Unknow
    #156
    Hűűű most látom,hogy milyen szépen fogalmaztam!!!Mint hajdanán CSOCSO:)No mindegy..szal értitek mit akartam mondani:)
  • SnEaK MASTER
    #155
    Az ilyen csávókkal így kell elbánni! Nem tudnak semmit csak fiikázni... Habár az SG-n ezt már megszoktam. Ahogy Unknown mondta: menj ki és csináld meg te az E3 filmet, Bot ond!
  • Unknow
    #154
    Ha nem tetszik akkor menjj ki az E3 és kamerázz és csinálj saját homevideót róla...
  • Martin576
    #153
    Nem ugrasz be valamikor dumálni? Rég láttalak!
  • Sir Quno Jedi
    #152
    Tankjú Maestro ! :DDD
  • Martin576
    #151
    Jaj fiacskám, hát legalább annyi szorult volna a fejecskédbe, hogy hozzászólásod elérje egy korrekt kritika színvonalát.

    El kell, hogy keserítselek: nem éri el... :D

    Vedd megtiszteltetésnek, hogy ezen 2 hozzászólás erejéig egyáltalán foglakoztam veled. Ezentúl meg moderáld magad, mert kénytelen leszek én moderálni téged.

    Pápáááááá!
  • Martin576
    #149
    Elmondanám, miért vagy oly sötét, mint az éjszaka, de rajtad már az sem segítene... :D
  • Martin576
    #147
    Ez egy "rendes" DVD film. PS2-vel, PC-vel és asztali lejátszóval is működik.
  • Sir Quno Jedi
    #146
    Gyerekek ! Ez az 576 E3 DVD sima film DVD, szal. pl. egy asztali DVD player-rel, vagy egy PS2-vel is lejátszható, vagy csak amolyan PC-s okosság ??!
  • sigmavirus1
    #145
    yo lenne
  • SnEaK MASTER
    #144
    Netalántán beindult ez a topic???
  • aabyssx
    #143
    Jó lett az E3 DVD!
    (Külön dicséret a zenék kiválasztásához! ;)
  • sigmavirus1
    #142
    Kösz.
  • Ramza
    #141
    Augusztusban soha nem jelenik meg konzol, évi 11 szám van...
  • barret
    #139
    nem semmi az uj logód,jobb mint az előző!
  • Martin576
    #138
    Elkészült és megérkezett szerkesztőségünkbe az 576 Konzol E3 DVD. Holnap postázzuk mindenkinek, aki befizette a 999 Ft-ot.

    Aki nem csengetett előre, az a szerkesztőségben vagy az 576 Shopokban is megvásárolhatja holnaptól.

    Megrendeléseket persze még továbbra is, a készlet erejéig felveszünk!
  • cloud.strife
    #137
    Má rendűtem!! :))
  • sigmavirus1
    #136
    sonic&sigma fórum
    -----------------
    Exkluzív: SnEaK Tales!:D

    http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=sonic
  • CSOCSO
    #135
    cool cool..a dvd-t is lehet highi minőségben rendelni?:)
  • sigmavirus1
    #134
    Tőltöm tőltöm, töltögetem...:)
  • Martin576
    #133
    Elkészült az 576 Konzol E3 DVD-jének kedvcsinálója. Töltsétek bátran!

    (A DVD is kész, hétfőn kezdik gyártani, kb. egy hét és már postázzuk is a megrendelőknek!)

    High Quality

    Low Quality
  • SnEaK MASTER
    #131
    Na hazaértem!
    Mi volt Bajnok 119-es hozzászólásában??? Miért lett ez a hozzászólás kimoderálva??? Elég húzós lehetett, hogyha már valamit az SG-n is kimoderálnak!... :)