1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • The Hedgehog
    #460
    Mi az a kód? :D
  • Adi
    #459
    Minek kell kód?? Nem tudsz vhol tovább jutni?
  • Adi
    #458
    SZVSZ jövőhét pénteken!!
  • Kaplan
    #457
    Mikor jön ki az új 576konzol???
  • Kit--Kat
    #456
    Tudna valaki segíteni, a Getaway-hez kéne kód, csak amit eddig találtam nem működik, vagy én vagyok a béna.
    PLS valaki segítsen!!!
  • Adi
    #455
    Ezek voltak a célok arról meg ne beszéljünk, hogy még miket sikerült a tv állványra ráraknom!:D Router, hangalak:)
  • Adi
    #454
    Ja,ja én is mikor tv vettem kellet tv állványt venni. Na 25-30 olyan bénákat lehetet kapni, hogy iszonyat. 20-ból asztalos csinált olyat, hogy a ps2-nek a nyomtatóka a mélynyomónak és a cd-nek is juttot hely!!
  • torrente
    #453
    Azért sem veszem meg! Főleg, ha júliusban kijutok Angliába.
  • torrente
    #452
    Mi például sokkal olcsóbban csináltattunk beépíthető konyhabútort, mint egybe megvehettük volna. Asztalos szinte mindig olcsóbb és ami a lényeg: olyan amilyet akarsz.
  • Sephi
    #451
    En arra is gondoltam hogy lattak hogy senki semviszi oket es ezert arazzak le oket. De aze' ennyire drasztikusan?
  • Adi
    #450
    Bár ha rrroka arra gondolt(mennyi rrr), hogy a cim kéjét teszik átakkor szerintem bizti, hogy nem cimkéznék meg az összeset és nem hagynák ott őket! Bár én már gondoltam erre a cimkézésre de nagyon beválalósnak kell lenni a kamera miatt. A pénztáros meg úgy is csak végig húzza azt jóvan. De pl.: az MM-be erre is gondoltak ha megnézzitek, mert a műanyag védő borítás alatt van a kód.
  • Adi
    #449
    Hát ja.. :D Ezen ötletem wc-s közbe ugrott be! :D
  • The Hedgehog
    #448
    Ebben van valami... :D
  • Adi
    #447
    "vki"= magas post
  • Adi
    #446
    Ez hülyeség rrroka.. Mér vinni le? Ha már lemeri vinni akkor nem mer szerinted kivinni? Ha meg már leviheti az árát akkor szerintem már ki is viheti. Egyszóval: "vki" ott a tescoba.
  • rrroka
    #445
    ja nem azt mondom hpogy kamuzol! arra gondoltam, hogy a tescoban pár ember ügyeskedik így... Leviszik az árat egy két napra, azt akkor megveszik maguknak, aztán visszateszik az árat.
  • The Hedgehog
    #444
    hjah mondják... bár én közelebb lakom Bécshez, mint BP-hez így inkább ott veszem a gamékat!
  • Adi
    #443
    Jó beszélsz!:D
  • The Hedgehog
    #442
    Hehe! Jah itt harcolnak, hogy mi hol olcsóbb... Az 576-ban kipróbálom, a TESCO-ban meg megveszem ha olcsóbb :D
  • Adi
    #441
    576 vs. Tesco-ról van szó!:D
  • Sephi
    #440
    Hidd el nekem hogy nem kamuzok baszus. Csak nem gondolod hogy kiadtam ertem 17000 FT amikorott volt 3550-ert!
  • The Hedgehog
    #439
    Az 576-nak és a MediaMarkt-nak nem ugyanazok a beszállítói. Ezért térnek el az árak nagyrészt!
  • The Hedgehog
    #438
    IKEA-ban kinéztem még januárban egy gardrób válaszfalat. Mahagóni. 2 asztalost kérdeztem és 30%-al drágábban hozták ki az árát mint az IKEA. Szóval erről ennyit. Egyetértek HZX-el!
  • hzx
    #437
    "Akkor is baz igy van ha mondom. TESCOBA 3550 FT volt ugyanaz ami a 576-banm 17000 FT."

    Tegnapi történet: Futurama - MediaMarkt: 2e forint, két szinttel alatta az 576 boltban: 18e. Csak azért nem röhögtünk hangosan, mert az eladó haverjai benn voltak, és hangosan kurvaanyáztak, csak úgy általánosságban.
  • hzx
    #436
    "Valaki az Ikeában vesz gagyi és drága bútort, valaki készíttett magának szép és olcsóbb bútort egy asztalosnál."

    Azért bútorvonalon nem vagy otthon, az biztos, drága barátom! :) Szép szavak ezek, csak éppen én most bútoroztam be a lakásom, és az olcsó asztalos hozzávetőlegesen 15x drágább lett volna mint a rohadt drága multi :)
  • rrroka
    #435
    Seph két hete a tescoban amikor akuri kuri mix 2990 volt 15990 volt a gladius is.
    Namost ez csak egy sejtés, de nem elképzelhetettlen: az egyik főnök fickó csinál magának, haveroknak néha kis ákciót...
  • The Hedgehog
    #434
    Azért mert egy általad szarnak kikiáltott számot kaptál a kezedbe nem értem miért kell levonni azt ebből, hogy decemberig csak szenny jön ki az 576 KONZOL felirat alatt...

    Hülye gondolkodás. Én például az E3-ról messze az 576 KONZOL hasábjain és az 576 ONLINE-on tudok meg a legtöbbet, plusz ehhez jön Martin élménybeszámolója (ami remélem idén sem marad el :D)

    Tény nem voltak tartalmas számok, de ez nem a szerken múlt. Uborkaszezon mindíg volt és lesz...

    Egy tanács. Ha nem vagy előfizető lapozz bele az újságárusnál mielőtt megveszed :) én is így teszek és mégis mindíg az 576 KONZOL-lal a kezemben távozom.

    Bocs a hosszú hsz-ért. Még nem írtam ide soha :P
  • Adi
    #433
    Ja azt hittem a REZ-re mondom? Amúgy a REZ van ott? Gondolom akkor ott is olcsóbb lehet nem?
  • Sephi
    #432
    Nos en nem tudom neked honnan jott le hogy a REZ-rol van szo de szolok hogy nem.

    A Gladius cimu jatekrol. Azert kivancsi vagyok hogy jutottal a REZ-hez... :)
  • Adi
    #431
    Esküdj meg a tescoba 3550ft a REZ? :)
    Amúgy hallotad, hogy vibrátort is lehet hozzá kapni?
    Volt róla egy kép...
  • Sephi
    #430
    Akkor is baz igy van ha mondom. TESCOBA 3550 FT volt ugyanaz ami a 576-banm 17000 FT.
  • Rincewind
    #429
    Azért a régiókódokat nem kell magyarázni, ennyire hülye nem vagyok.... :P
    Egy a lényeg: ezek szerint nem ette volna meg az amerikai játékokat a chipeletlen gépem.
  • Adi
    #428
    A Sony, mint kiadó rövidítései:
    SCE - Sony Computer Entertainment;
    SCEE - SCE Europe;
    SCEA - SCE America;
    SCEI - SCE International
  • Adi
    #427
    Én annyit kérdeznek, hogy ki mennyiért tud szerezni nekem REZ-et? DVD-set? 576 17e és már ezer éves a game!
  • Adi
    #426
    :) Ezek régió kódok!
    "A beépített DVD lejátszó az asztali lejátszókhoz hasonlóan régiókódos védelmet tartalmaz. Ez azt jelenti, hogy csak azokat a DVD lemezeket játssza le, amelyeknek régiókódja megegyezik a saját régiókódjával, illetve azokat, ahol ez az érték nulla (bárhol lejátszható lemezek). Magyarország a kettes (2) európai régióba tartozik, és PAL rendszerű televíziószabványt használ. Vásárláskor ügyeljünk, hogy csak ilyen készüléket vegyünk.

    További beépített védelem a Macrovision, mely megnehezíti, illetőleg lehetetlenné teszi a DVD filmek videókészülékre való átjátszását. A Macrovision jel a video jelre épített védelem, amely azonban a megfelelő áramkörökkel kiszűrhető."

    by ps2.suveg.hu
  • torrente
    #425
    Vagy inkább fel kellene emelni az árakat 25000 Ft-ra. Aki megveszi 17000-ért, az megvenné 25000-ért is.
  • Rincewind
    #424
    Én örülnék neki a legjobban, hidd el! :)
  • torrente
    #423
    Mivel az EU tagja vagyunk már, ezért a behozatali költségeknek csökkennie kellene, ami maga után húzza az alacsonyabb árakat. Nagy pénzben merek fogadni rá, hogy nálunk egy fillérrel sem lesz olcsóbb egyik játék sem.

    Szerintem ez inkább így helyes: olcsóbb árak => nagyobb eladás. Vegyünk egy példát: fél nap alatt mondjuk elad vmelyik konzolshop EGY 17000-es játékot, míg ugyanannyi idő alatt eladna 3 db-ot ugyanabból a játékból 6000-ért. Így mindenki jobban járna. Eladók és játékosok is.
  • Rincewind
    #422
    Ööö, hát én úgy tudom, hogy a PAL rendszerű gépek csak a PAL-os DVD-ket eszik meg. Előfordulhat, hogy tévedtem. Ezesetben persze rohadt nagyot szívtam, mert a TV tudja az NTSC-t, így akár be is vásárolhattam volna... ^.^
  • rrroka
    #421
    Rince mi az hogy nem NTSC a géped? nem játsza le mindkettőt a chiptelen? én aszittem ez a TV múlik.

    Azér az furi, hogy az EVM tudja 2 rugóért adni a játékokat...