9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Jano
    #377
    Ne csessz, nekem bejött az a film! :(
  • Jano
    #376
    Igen, sok horrorfilmet 'megszépít' az idő... :D
  • Ramza
    #375
    Carpenter - A sötétség fejedelme (Prince of darkness)
    Az már akkor is rossz volt, most is az.
    Ellenben egy 80-as évek eleji olasz horror akkor is jó volt, most is az. Tesztelve.
  • Ramza
    #374
    Carpenter - A sötétség fejedelme (Pronce of darkness)
    Az már akkor is rossz volt, most is az.
    Ellenben egy 80-as évek eleji olasz horror akkor is jó volt, most is az. Tesztelve.
  • Blasta
    #373
  • steweee
    #372
    a nagyon régi horrorfilmekkel az a baj hogy sokkal szörnyűbbre emléxünk mint amilyenek valójában.mivel akkor még valószínűleg gyerekekként láttunk.pl pár éve láttam talán a sat1-en azt a filmet amit akkor adtak párszor mikor még a családi házba költöztünk és vettünk parabolát.lehettem vagy 12-13 éves.nos, akkor állati nagy film volt,megnéztem az összes ismétlést.de felnőtt fejjel már inkább szórakoztató volt mintsem ilyesztő.amúgy a címére nem emléxem,de klasszikus darab.egyetemisták egy csoportja meg egy templomba,amit aztán körülvesznek zombiszerű hajléktalanok.alice cooper a vezetőjük.bent felébred a gonosz,a padlótól a plafonig csöpögő trutyi formájában,és ha vkinek a szájába spriccolódik,azt megszállja.meg az egyik csajszi ettől a lötyitől teherbe esik és majdnem meg is szüli az új sátánt.szal a sztori elég jó.emléxik vki a címére?
  • Jano
    #371
  • Galy
    #370
    na ne má!

    durva véres horrorfilmekről beszélgetünk, vagy nem?

    :)
  • Ramza
    #369
    Moderátor bácsi!
    Itt offolnak! :)
  • Galy
    #368
    :)))))

    az nem gijotin volt sztem, hanem egy körkapa
  • Galy
    #367
    Trancsírozott agyvelődarabok megvan valakinek jó minőségben?

    nekem videókazin van meg, fekete-fehérben, alámondásosan, de szívesen megnézném még vagy ötször!
  • Galy
    #366
    na meg persze a " Televéreztem a mosókonyhát véres-vérrel 2"

    ez is csúcs múvi!
  • Ramza
    #365
    Amúgy hitetlen akart lenni.
    Kutya meg azért vagy, mert itt ugatsz :D
  • Galy
    #364
    nekem akkor is a "Fémbakancsos vérkutya washingtoni ámokfutása 5" a kedvencem...

    :P
  • Blasta
    #363
    Kifelejtettél két betüt!
    "hihetETlen" kutya!!!!

    De miért vagyok kutya? :-D
  • Ramza
    #362
    Megjött a másik hihetlen kutya :)
  • Ramza
    #360
    Hát szerintem annyi címe volt, ahány alámondásos verzió készült belőle.
  • Jano
    #359
    Tipli van, nézzé rajzfilmeket!
  • Jano
    #358
    Nem vágtam! Főleg a Néma szörny címről. Én valami Legyőzhetetlen szörnyként láttam asszem.
  • Galy
    #357
    jóvanna :)
  • Ramza
    #356
    Nem kötözködünk, vazze :)
    Ez itt a művészet-kedvelők topikja :)
  • Ramza
    #355
    Erről beszélek én is :)
  • Galy
    #354
    az pedig a "Fröcsköl a vér de mégsem 2"

    asszem
  • Galy
    #353
    Amerikai vérengző visszatér 3

    sztem



  • Jano
    #352
    A filmben persze ennél több esemény is van... :DD
  • Jano
    #351
    Chuck Norris?

    Tőle arra a filmre emlékszem, amikor volt egy halhatatlan emberke. Megvágták szikével a doktorbácsik, és azonnal beforrt a seb. A végén Csákbácsi berugja egy kútba. Anno tetszett!
  • Ramza
    #350
    Jóként emlékeztem rá, de most utánaolvasva...háááát...nem hiszem, hogy most is tetszene.
    Amúgy közben rájöttem, hogy "néma" és nem "zöld" :)
    Silent rage a címe, Chuck Norris játssza benne a jófiút, és én úgy emlékeztem, hogy elég véres. Nénik itt is halnak meg, mocsárra emlékeztem, de közben rájöttem, hogy Texasban játszódik, ott meg nem túl jellemző ez :), stb.
    Egészen biztosan semmi köze az általad keresett műhöz :D
  • Jano
    #349
    Kösz, remélem Inshaverom kideríti, ígéretes volt a hozzászólása. :DD

    Grín Monsztá? Az nemtommi. Jó?
  • Ramza
    #348
    Keresek-keresek (a fejemben is), de semmit nem találok :(
    Szerintem ez a film nekem kimaradt :(

    (az átváltozás nélkül a "Zöld szörnyre" fordított alábeszélős jutott eszembe, de nem az)
  • Jano
    #347
  • Instict
    #346
    megprobálok utánajárni, csak télleg marha régi film
  • Instict
    #345
    nemtom a címet, de dereng valami
  • Jano
    #344
    Nemtom, de lehet! Nagyon halványan emlékszem!
    Tudsz címet? Vagy akármit?
  • Instict
    #343
    nem egy fiatal csaj marad a végén? meg mintha a szörnyet el is gázolnák valami autóval ott a dokkokban...
  • Jano
    #342
    Ramza, vagy valaki talán segíthetne nekem, mert a kiborulás szélén vagyok!

    Szóval adott egy film. Kb. 15 éve láttam. Minimum. Emlékeim róla a következők (melyek messze nem biztos, hogy pontosak is!):

    - van 1 tag, aki képes átváltozni csúnya rémséggé
    - egyik átváltozásakor kissé E.T.-re hasonlít az arca, de nem mindig ugynolyan
    - mintha nőket gyilkolna átváltozott állapotban
    - rendőrök (?) üldözik, és a mocsárba (?) menekül
    - egy olyan jelenet dereng, mintha egy hajón, vagy kikötődokkban üldöznék, és lőnének rá, ott nagyon mérges, és rettentő csúnya arcokat vág

    Ennyi dereng róla!

    Csak a film címe kellene! :DD
  • Jano
    #341
    Igen, ezek szerintem is klasszikus művek. A Thing-et nemrég sikerült beszereznem jó minőségben. Nem néztem meg teljesen, csak beletekergettem, de abszolút előjött az régi érzés, amikor először láttam. Iszonyú nyomasztó, sokszor olyan nagy a csend a filmben, hogy már abba beleborzongok.
    Nagyon tetszik a lény sokféle, agyrémszerű alakokat felvevő ábrázolása a filmben.
    Egyébként most vettem csak észre, hogy azt a kevés, de hatásos zenét a filmben Ennio Morricone-nak köszönhetjük. :)
  • Jony
    #339
    Szóval a kérdeésem amit már rossz topicba feltettem véletlenül, hogy szerintetek a halálhajónak jó avagy rossz vége van?
  • Jony
    #338
    Nekem ezektől a jelenetektől a hideg futkos a hátamon, de szó szerint. Remegni még nem remegtem szerencsére.:D
  • steweee
    #337
    the ring!!! tényleg jó volt.mikor a csaj kijött a tv-ből,rendesen beleremegtem,pedig már láttam jó néhány horrort.ajánlom mindenkinek aki még nem látta
  • Ramza
    #336
    Igen, mindenkinek az tetszik (nekem is csak az jött be)