9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Tikal #200
    Nekem az volt :)

  • Ramza
    #199
    ???
    Hát persze, hogy lesz, ez eddig sem volt kérdés :)
  • Tikal #198
    Tényleg lesz Freddy vs. Jason
  • Madmaxx
    #197
    Véletlenül elvesztette szegény :)) A legjobb hoyg a második részben még valami zsák volt a búrájára húzva. :))
  • Davidus
    #196
    De Jasont ne mutassák már maszk nélkül!
  • Jano
    #194
    Olyan helyes, jóvágású gyerek ez!
  • Madmaxx
    #193
    tessék itt van jason bá maszk nélkül

  • Madmaxx
    #192
    dejó lesz :))
  • Jano
    #191
    prios=piros
  • Jano
    #190
    Jaja! Valami rémlik! De má baromi rég láttam!

    Egyszer veszek egy Chucky-babát, meg egy vicces hokimaszkot is, és mindenkit halálra rémítek a prios-fekete csíkos Freddy-pulcsimban. :DD
  • Madmaxx
    #189
    Nem is, csak dizájnosabb a hokimaszkkal :)) Amugy van rész amikor megmutatja az igazi arcát :))
  • Jano
    #188
    Jason meg szégyelli az arcát, mer himlőhelyes! Röhejes! :D
  • Madmaxx
    #187
    Freddy egy kis beszari lúzer csávó. Csak az álmokban mer támadni. Jason a tökös legény :)))
  • Madmaxx
    #185
    CSÁKI suxxxaaaa!
    Jason a király! Annak legalább van stílusa ahogy nyirbálja az embereket. :)))
  • Tikal #184
    de idegesitő feje van, ugy belerugnék :)
  • Factor_007
    #183
    kegyetlenül jó ez a kép :D
  • Factor_007
    #182
    nem látta vki az mtv-n van vmikor egy sorozat. A cime: Birodalom. Egy korházban játszodik de az egész egy elvot nagy baromság. Nem néztem végig de éreztem hogy ha sokáig nézném megörülnék, vagy legalábbis komoly gondjaim lennének utána. Nem tudja vki hogy kéne értelmezni ezt a sorozatot?? Mert elég nézhetetlen a film (nem a minősége miatt)
  • Csaba
    #181
    Ismeri valaki az Erdei Fantom című horrort?
    Nekem tetszett az is.:-) Amikor a félig megégett koma ollóval nyiszálja a kiránduló diákokat...
    Ja, és a Halloweenről sem szóltatok. Szerintem az is jó volt, bár ott a zene nagyot nyomott a filmen.:-)
  • Jano
    #180
  • Jano
    #179
  • Tikal #178
    Huu, a 6.naponban volt az a játék baba, teljesen ugy nézett ki mint chucky, nagyon idegesitett :)
  • Ramza
    #177
    Korrekt. Sajnos úgy látszik bele kell törődnünk, hogy a műfaj klasszikusai szinte kivétel nélkül a 70-es, 80-as években készültek (egy-kettő korábban, néhány később, de a legtöbb ebben az időszakban).
    Ma már szar sincs, csak néha-néha kapunk egy 28 nappal későbbet, ami megérdemli a kiváló jelzőt.
    De ez nagyon ritka :(
  • Ramza
    #176
    Félek, hogy nem :(
    Mondjuk a Jason X-et se annak szánták, aztán mégis az lett :(
  • I.C.ram
    #175
    Húbazz én is. :) Amikor Adták TVben nem mertem benézni este kis résekbe, mert féltem, hogy pofánszúr ez a köcsög Chucky. :)
  • hali
    #174
    yep
  • Jano
    #173
    Zombie Flesh Eaters?
  • Dynamic
    #172
    Most néztem, hogy lesz ilyen: Freddy Vs Jason.
    Ezt valami viccnek szánják?????
  • Davidus
    #171
    http://www.albinoblacksheep.com/flash/kikia.php ezt nézzétek meg:))))) hangerő legyen kimaxolva:)
  • Davidus
    #170
    ftp://usteam.uw.hu/Anime7/Anime/Blood/ nem film hanem anime de érdemes leszedni. Van hozzá magyar felirat is.
  • Davidus
    #169
    véres halottak 28
  • hali
    #168
    senki?
  • hali
    #167
    na, ki tudja melyik filmbol vannak?




  • Jano
    #166
    Ne bántsátok má! Nincs is kocka feje!
  • Tikal #165
    Anettka tényleg egy egész estés horror
  • Tikal #164
  • Davidus
    #163
    Ami most a legnagyobb horror az nem más mint az Anettka Space Project(ASP). Ez egy valóságshow. Van pár csaj egy konténerben + 2 kamera és ott unatkoznak. Aki a végén marad az megy az űrbe.
  • Davidus
    #162
    Anettka és társai:)
  • Tikal #161
    Nekem nincs olyan tv-m :)
    Miért mik mennek ott?
  • Jano
    #160
    Hihetetlen, hogy mennyire egyetértek!
  • Davidus
    #159
    Már hogyne lennének! Kapcsolj a BP tv-re.