9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • cenobite
    #462
    Tényleg fura, hogy valaki az Ördögűző-n nevet... Főleg ha ismered a film "háttértörténetét". Egy gyenge DZS kategóriás halálmészárszék14 horrorfilmen még okés, hogy mosolyog az emberfia, de az Ördögűzőn... Szerintem alapmű az a film - főleg a rendezői változat.
  • DracoleWayda
    #461
    nembaj, jó az nekem :)))))))))))
  • Jano
    #460
    Felejtősféle. Első 10 perc jó, aztán kész.
  • ÁjjLe BoBBi
    #459
    Falls
  • ÁjjLe BoBBi
    #458
    Darkness Falss ? :)
  • Jano
    #457
    Kitalált filmekről rizsázik a fiú, merasziszi vicces. Szóval csak privátban, ha kérhetem! :D
  • DracoleWayda
    #456
    de mesélj!!! akkor csak mesélj nekem privátba, ha a többieket nem érdekli... negem érdekel :)
  • Ramza
    #455
    Nekem igen.
    Bár nem tartom feltétlenül horrornak (bár nem tudom, hogy akkor minek tartom :), de tetszett.
  • Zhertun de Royg
    #454
    Event Horrizont teccett nektek?
  • Galy
    #453
    :-D
  • Ramza
    #452
    Jajj, inkább ne :)))
    Olvasd el a korábbi "leírásait" :)
  • Evil
    #451
    ed2k://|file|Friday.the.13th.Part.VIII.-.Jason.Takes.Manhattan.(1989).avi|735219712|90D1E09AAF5C502ED43AD289FFCB3806|/

    amugy nagyon szar.
  • DracoleWayda
    #450
    meséld
  • Galy
    #448
    :) azt nem vennéd annyira komolyan :)
  • Loál János #447
    Persze! Privátban! :D
  • Galy
    #446
    Láttam egy nagyon jó filmet! elmeséjem? :)
  • Loál János #445
    Ja, a topik tiszteletére készítettem:
  • DracoleWayda
    #444
    a másik film "élményem" az ideglelés volt... iszonyat jót aludtam rajta :))))) kb 20 percig bírtam az összefüggéstelen rohangálást, aztán bealudtam... végén fölébredtem, de azt sem tudtam már hogy mi elől menekültek.

    A kopogtató szellem is vmi iszonyat gagyi film, nemtom biztos amerikai kislányoknak szánták, vagy mi... de amikor végén az a méteres banya sipítozik majd lefordultam a röhögéstől az ágyról :D

    Hellraiserben még jó, volt egy pár durva rész, amikor így felépül a faszi (miután megszökött a hellraiser 2-ben) de ahogy a poklot megcsinálták az enyhén startrek-es lett :) az a fekete fényt árasztó forgó valami..hát :))) mondjuk még csak az 1,2-t láttam.. majd azért megnézem a többit is...

    vígjátékban amúgy a Legényana nagyon jó (régi magyar film) meg a Luis de Funnes filmek... ja meg Banános Joe és társai :)) az ilyen Amerikai Pite féle borzadájok nemtom kinek készültek, de annyira nem vicces, és elég buta a történet...
  • Loál János #443
    Érdekes. :D
  • DracoleWayda
    #442
    mé? szerintem tök jó vígjáték :)))) annyira buta dolgok vanak benne... amikor leokádja a papot, meg elkezdi magát a kereszttel dugni :DDD
  • Ramza
    #441
    Igen, én is erre gondoltam, csak nem mertem leírni :)
  • Loál János #440
    Ördögűzőn röhögni? Érdekes! :D
  • csabawarchief
    #439
  • DracoleWayda
    #438
    Nemtom, horrorfilmek annyira nem fognak meg. Ördögűzőn tök jót röhögtünk például... massza féle thrash horror szintén vígjáték szerintem... inkább a thriller, amit szeretek
  • Galy
    #437
    :-)
  • Loál János #436
    Mérges leszek! Sicc! :D
  • Galy
    #435
    töltsd le a Vérpárduc véres száguldását!

    olyan rövidfilm féle, szal nem foglal sok helyet, meg full frankó film!

    ;-)
  • Loál János #434
    Áh, mostanában semmit se látok! :(

    Lefoglal a szobafelújítás, meg a Lyány.
    Ráadásul hogy lassan megint tele a vinyóm. Újat most nem tudok venni, az adatokat meg ki kéne írni, de arra megintcsak nincs időm. Az mp3-kat kéne kiírni, azokat meg nagyon igényesen szoktam rendszerezgetni, ID3-kat szépen megcsinálni, és az sok time. :/ A filmeket meg nem törölhetem le kiírás után, mert akkor nem tudok DC-zni, mert nem lesz meg a min. share. Szar ügy!
  • Ramza
    #433
    Ha éppen nincs más, szedd le, nem akkora gáz!
    De csak slasher-rajongóknak tudnám tiszta szívvel ajánlani (pl. a Péntek 13 sorozat 9 részénél jobb - az elsőnél azért nem).
    Frédi Jáson ellent láttad már?
  • Loál János #432
    Azt sem láttam.
    Hát, akkor nem hiszem, hogy leszedem. :D
  • Blasta
    #431
    Ja, olyan se rossz se jó.... :-)
  • Ramza
    #430
    Igen, a filmes topikba írtam is róla annak idején.
    Nem rossz slasher, de egy kicsit unalmas, és semmi története nincs :)
    Egyszer nézhető, Just before dawn fílingje van (ha azt esetleg láttad)
  • Gery1980
    #429
    Elnézést kérek az illetlenkedésért, többet nem fordul elő.Legalábbis ritkábban:DDD
  • Blasta
    #428
    Jó, akkor most egy ideig nem nyomatok ilyet!
    Mondjuk karácsonyig! Nem. Szilveszterig. Vagy nem is. Húsvétig. Ezaz. Ez lesz a jó.

    (De azért a Vér a köbön 3. KIRA FILM!!!!!)
  • Loál János #427
    Egy kicsit már unalmas.
  • Blasta
    #426
    Ez vicces, nevess velünk Te is! :-DDDDD
  • Loál János #425
    Srácok, tényleg muszáj ezt?
  • Gery1980
    #424
    Az első rész nem is volt egy nagy durranás, annál nem nehéz jobbat csinálni.De ha azt mondod jó volt, akkor tuti megnézem én is, már csak Elton cocalovag John remekművei miatt is:)
  • Blasta
    #423
    A parkinzonkóros Zombilány vérengzése Jemenben 2.

    SPOILER!!!!!!!!

    Végre egy folytatás, ami jobb mint az első rész!
    Komolyan sokkal jobbra sikeredett. Az effektek jobak, a vér pirosabb, a zene állat (Sir. Elton John megint remekelt) és a sztorira se lehet egy rossz szavunk.
    Egyedül talán az a rész nem tetszett, amikor a kationai bázisra téved be Mary-Jane és a kezébe fogja a 18 lövetü rakétavetőt, de sajnos a remegéstől egyszerre elpazarolja az összes rakétát....

    Amúgy állat a múvi, 8/10!!!!!
  • Loál János #422
    "kombány" LLLLLOOOOOÁÁÁÁÁLLLLL!!!!!!!!!!

    Na csá! :-DDD