9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Buddy
    #290
    lehetséges, hogy az volt, az elején vmi gáz hatására kijönnek a hullák a földből :)
  • Jano
    #289
    Istenség! Megtaláltam DC-n a The Story of Ricky-t, eddig KaZaA-n csak egy rövid részletet találtam a filmból, a teljeset nem, szóval most vihogok rendesen!
  • Jano
    #288
    Pedig a folytatásoknak semmi köze nincs az 1. részhez, ami egy agyrém volt, a többi meg ilyen szörnyes sci-fi. :D
  • Jano
    #287
    Return of the Living Dead
  • [Walaki]D`Lair
    #286
    én véletlenül belenéztem 12 éves koromban az X-tro 3-ba és utána 2 napig nem bírtam aludni :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #285
    Hullajó?
  • Buddy
    #284
    apropó volt vmi zombi film, ahol agyvelőt ettek a delikvensek....és akkor így egyre többen lettek....nagy bruhaha volt....a végén meg asszem bevezettek áramot a vízzel feláztatott mittudoménhova és megrázta az összeset......lehetett rajta röhögni, bár a címére nem emlékszem
  • Buddy
    #283
    én meg pont a freddy-filmeket nem szeretem.....semmi speciális, csak egy csíkospulóveres sarki csöves, akinek fülig ér a szája :)
  • Davidus
    #281
    Nálam a thing és a kampókéz:)
  • Jano
    #280
    Attól függ, mit nevezünk horror-filmnek. Én nem nagyon csípem a P13-at, Freddy-t, inkább a zombi-filmek jönnek be. Szerintem ezek között vannak a legkeményebbek. Evil Dead, The Beyond, City of Living Dead, stb.

    Esetleg nézz körül itt.
  • I.C.ram
    #279
    Freddy Krueger a legjobb!!!! :D KEdvenc az az idióta fazon! :) JAson csak egy túltáplált gyilokgép, nicns stílusa. :)
  • Buddy
    #278
    a lejobb szerintem a péntek 13-"sorozat"....bár az is kiszámítható volt.....ennek ellenére igazi horror film nincs /aminél tényleg esély van vmi szívdobogás-megakadásra/
  • HuAn82
    #277
    Melyik a legjobb horror film egy 10-es skálán?
  • Davidus
    #276
    Az horror?:)
  • Braveheart
    #275
    le lehet vhonnét szedni még a Hatodik Érzéket?
  • Jano
    #274
    Elkezdtem lehúzni a Day of the Dead-et (Romero), és belenéztem az elejébe.
    Leszáll a helikopter, néni, bácsi kiugrik, a környék teljesen kihalt (fényes nappal), mindenhol roncsok, dúlás nyomai, sehol egy ember, bácsi meg elkezd hellóóóóóóóóóózni, 1az1ben 28 nappal később fíling! Illetve pont fordítva, a 28 n.k.-nek van 1az1ben Halottak napja fílingje! :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #273
    de!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bár nemtom hogy képzelem e, vagy télleg igaz!!!!!!!!!!!!!!:)
  • Jano
    #272
    Olyan régen még nem is éltél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #271
    decukíííí :DDDDDDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #270
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL láttam vagy 7-10 éve!!!! asszem !!!!:) de akkor lol hogy az már fáj :))) szétröhögném rajta az agyam:)) már akkor is csak lestem, semmi reakció miközbe néztem, most meg szétesnék a röhögéstől :))))))))))))))))))
  • Buddy
    #269
    lehet, már írtátpk, de aug. 15-én lesz a premierje a "freddy vs Jason"-nek.....megnézzük mit tud......és lehet szurkolni is :)
  • Jano
    #268
    A letöltés megy, szóval végülis nincs gond! Csak mégis ilyen üzenetek vannak, de kösz az infokat, megjegyzem.

    A Suspiria-ról csak jókat olvastam, de azt egyáltalán nem láttam még, a Demons-ot nagyon régen láttam, alig emlékszem, Deep Red-nek pont ma néztem a VHS-borítóját. :)
    Ami nem rég jött le KaZaA-ról, az a City of the Living Dead (v. Gates of Hell), nagyon ütős, kemény film. Ha netán nem láttad volna, akkor mindenképp ajánlom!
  • Jano
    #266
    Köszönöm!

    A Grand Twilightra bementem, és töltök is le egy jó kis filmet (New York Ripper Lucio Fulci-tól), de érdekes módon a kis ablakokban disconnected üzeneteket kapok. Pedig a letöltés megy, a 15G-nyi megosztás megvan, szal ezt még nem nagyon értem.
  • Jano
    #264
    Hihi! Most raktam föl a DC-t, eddig nem használtam, de most, írásod hatására végre rászántam magam. Megyek is keresgélni!
  • Jano
    #262
    Amire még nagyon kiváncsi vagyok, az a New York Ripper, szintén Fulci-tól. Iszonyat képeket látni a neten róla, például itt.
  • Jano
    #261
    Én úgy emlékszem az volt!

    Megtaláltam végre KaZaA-n a Beyond-ot, és lassan ugyan, de elindult a letöltés! Belenéztem, minden bizonnyal DVD-rip, a hang nagyon jó, a kép szintén (bár ugye több, mint 20 éves a film), szóval már meg tudtam nézni, ahogy szegény Schweik-et meglincselik! :)
  • Ramza
    #260
    Elképzelhető, sajnos címekre egy darabra sem emlékszem.
    A Day... nagyon lassan scordogál lefelé, de egyszer ez is lejön, és akkor kiderül.
  • Jano
    #259
    Szerintem az egyik ilyen zombis a Day of the Living Dead. Nem? Természetesen rohadt régen láttam azt is.
  • Ramza
    #258
    Tegnap megnéztem a Dawn of the dead-et.
    Vazz, 125 perc, Romero nem viccelt, igazi magas költségvetésű zombi film, nagyon jó! Sokkal jobb szerintem mint a Night of...
    Viszont bajban vagyok, hátha valaki tud segíteni. Mindig azt olvastam erről a filmről, hogy ez az, amiben egy bevásárlóközpontban torlaszolják el magukat a szereplők.
    Na én két "bevásárlós" zombi-filmet is láttam, nem tudtam, hogy melyik. Az egyikben lapos központ volt, am áésikban toronyépület. Mindkettő zombifilm.
    Namost. Egyik sem ez volt :)
    Valakinek esetleg nincsenek olyan élményei, ami alapján be lehetne azonosítani a másik kettő "áruházas-zombifilmet"?
  • shaba23 #257
    Viszont egy-két éve láttam a Halálmester első részét...na az is teccett, főleg mikor a csávóból kitépte magát a csontváza...
  • shaba23 #256
    nekem is csak annyi van az emlékeimben, hogy elmennek a fiatalok a múviba. Az épület előtt áll egy motor, és a kormányára egy maszk van akasztva. Az egyik tsákó felveszi, de a maszk megcsikarja az arcát...Nézik a filmet. valami horror izé. A csikart gyereknek fáj az arca, kimegy a mosdóba. Közben bent a filmen kiderül, hogy azé vannak a démonok a filmben, mert valaki felvett egy maszkot és az megcsikarta...a csikart gyerek haverjaiban gyanú ébred és kimennek utána. A cs.csákó közben nyomkodja az arcát és egy csomó trutyi folyik ki belőle...ebből a csókából lesz ez első gyémon...a többit a feledés homályába burkolta az idő...
  • Jano
    #255
    A Démonokról mostanában találtam írást a neten, és azt hiszem láttam, de azt is baromi régen, és abból semmire sem emlékszem. :/
  • shaba23 #254
    Ezt én csak olvastam...

    Nekem az első horror filmem a zero boys volt, de már csak egy kép van bennem, amikor a palytában találnak koponyákból egy halmot...

    anno a Démonok c. filmet láttátok?
  • Jano
    #253
    Ja, nekem is kb a Lifeforce-szal egy szinten tetszett!
  • Madmaxx
    #252
    hu azt nagyon komáltam :))))) Mikor látja a jó csajokat és azoknak mind ufófeje van :)) ownzzzz
  • Jano
    #251
    Jajaja!
  • Madmaxx
    #250
    az meg amikor csak vmi szamüveggel látják az alieneket mi???
  • Jano
    #249
    Plusz kb. ezzel egykaliberű (számomra legalábbis) John Carpenter They Live! c. filmje!
  • Jano
    #248
    Hohó, alapfilm, jó régen láttam ezt is! :)
  • Ramza
    #247
    Ez az :)