286
Eltöröljük a regisztráció nélküli hozzászólás lehetőségét?
  • FreddyHawk
    #18
    Persze jóbarát, szerinted a hozzászólások száma határozza meg az embert ?
    Szemeteltem Én már egy fórum topicot tele ?
    Nem !
    És Te?
    Igen !
    Ki legyen sz*atva ? Természetes Te ! Ez ilyen egyszerű aranyapám ! ( de számodra nyilvánvalóan nagy falat volt ez a logika, ezért lebontottam számodra ovis szintre ... )
  • duc
    #17
    Legtöbbször tényleg unreg taknyok szemetelnek, aztán meg vihognak az idióta, szintén limit alatti haverjukkal, hogy: hú, ba, ide is hogy beírtam! Millllyen fasza csávó vagyok, nem????

    A jelenség nem szűnne meg, de mérséklődne, az biztos...
  • skorpio7
    #16
    Szegény CSOCSO , mindíg csak bántják .
  • Frankie
    #15
    Ki vagy?
    Gyerek még...
  • CSOCSO
    #14
    szerintem a logotlanok se tudjanak üzeneteket küldeni!!
  • CSOCSO
    #13
    én szemetelem tele? mivan veled?? névtelen arctalan emberekbel tök elegem van, azt sem tudod ki vagyok de jösz a hülyeségeddel.. 13 hozzászolás nah biztos te is itt vagy már 2 éve...
  • FreddyHawk
    #12
    Csocsó barátom, nem frenki spemmeli tele szeméttel az SG fórumot, hanem Te... Lehet bannolni Csocsót ? Egy szavazat a ban mellett.
  • Frankie
    #12
    Nézd, ma a fórumunkban te kezded a szemetelést, szóval szerintem itt neked van a legkevesebb hiteled.
  • CSOCSO
    #11
    nem a bannolásról szól a topic hogy pl kit kéne bannolni..amugy mér engem?:) inkább maradj csöndbe a 32 hozzászolásoddal
  • Frankie
    #10
    Igen, támogatom. Például kezdhetjük a bannelést csocsoval.
  • CSOCSO
    #9
    szvsz a bannoltak csak a forumot ne nézhessék mán... sőt nézhessék de ne tudjanak irní...eléggé szemétség hogy még a híreket sem olvashatják bár menjen az is a farkamba aki csak rondítani jár ide
  • skorpio7
    #8
    Már megbocsáss , de miért lesz kényelmetlen ?!?!
    Itt nem az e-mail címről van szó , hanem arról , hogy az illetőt ezután igenis szenvedjen meg , ha szemetelni akar .Regisztráljon , csináljon újy e-mail címet stb...
    Ha meg esetleg nincs szerencséje és kábeles ( ahol hosszú hónapokig azonos az IP ) , igenis szenvedje meg a saját hülyeségét , hogy jóideig nem látogathatja az oldalt !!!
    Ez a lényege az egésznek !
  • CSOCSO
    #7
    akkor is az ember megunja...nemhiszem hogy az ember 10 emailt elkezd gyártani mert az előző nickjét bannolták
  • Laalee
    #6
    emailcimet kb 3 perc csinalni

    es szerintem mindenkinek van legalabb 3 cime amit forumregisztralasra hasznal
  • Laalee
    #5
    nem

    az hogy korlatok koze szoritjuk a forumot nem old meg semmit, csak nekunk lesz kenyelmetlen...
  • skorpio7
    #4
    Abszolút egyetértek !
    A nagytöbbség eddig is mégha (nick)névvel is , de vállalta a hozzászólásait és ezzel együtt a saját véleményét , legyen szó bármilyen témáról .
    Vannak ugyan kivételek ( pár normális regisztrálatlan , aki csak 1-1 probléma erejéig ír csak a fórumba ) , de sajnos ahogy a mondás is tartja a "...a búza közé korpa is keveredik..." , nos igen , vki a regisztrálatlan név alatt kiéli kicsinyes vágyait .
    Így mindenképp támogatom az ötletet , hogy csak kötelező regisztráció mellett lehessen hozzászólni .
  • VinylToy #3
    Nagyon tetszik a gondolat!
  • St
    #2
    Kedves fórumozók!

    Többen jelezték, hogy pár kis taknyos köcsög teleszemetel néhány topicot, és belerondít a többség kulturált eszmecseréjébe.

    Szerintetek megoldódna-e a probléma, ha CSAK REGISZTRÁLTAN lehetne használni a fórumokat?

    Várom a véleményeteket.
  • CSOCSO
    #1
    IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!