286
Eltöröljük a regisztráció nélküli hozzászólás lehetőségét?
  • Dzsini
    #197
    juj, most mindenki megijedt ugye? fear the great lecso...
  • St
    #195
    Fórumokban nem is lesz sztem, eladhatatlan reklámfelület :((

    Lecsó: húzz el anyuciba, és ott okoskodj faszfej
  • gyraph
    #193
    Nagyon szépen köszönöm... megnyugvással nyugtáztam.
  • Dikkma
    #192
    Mostanában tényleg elég kritikus az unregek flamelése, de erre sztem valamilyen korlátozást kéne bevezetni. Hogy totál nulla hozzászólás legyen, valamilyen visszaesést biztos hogy hozna, még ha nem is akkorát, mint pöcslecsó és ex-hirnet-fan jósol.
  • Dikkma
    #191
    Nem és már töröltem is azt a majmot a topicodból.
  • CSOCSO
    #190
    ehhh:)
  • gyraph
    #189
    Azt hittem nekem írtad aztán láttam LeCsOnak...
  • dikki*yysw
    #188
    Mivel, te faszláma. Mivel hülye vagy.
  • gyraph
    #187
    Azért, ha megnézitek a játékosok fórumai között a Shadow of density nevüt... na ez tök jellemző.
  • Punker
    #186
    Szerintem legyen reg, bár mostanában én is csak olvasgatni szoktam.
  • CSOCSO
    #184
    Csocsó, nem is vagy annyira hülye, mint eddig gondoltam. Ez mekkora ötlet! :)))"
    persze az annyira szócskát dölt betűkkel kellett mi?:) ehh:) tudom én hogy nem vagyok hűje:))
  • St
    #183
    A kuki kérdése jogos, tervezzük átírni a fórumot kuki nélkülire is (a freefórumot is!), amely 1-2 hónapon belül meglesz!
  • Hangianix
    #180
    Van olyan ismerosom, aki reggelve van, de csak olvas, van talan 20 hozzaszolasa.
  • Dzsini
    #179
    és mennyi ebből az aktív? (mondjuk több mint 200 hozzászólással rendelkező, és max 2 hete szólt hozzá utoljára) - annnnnyira sokan nem vagyunk.
  • Hangianix
    #178
    Megneztem: Regisztrált fórumozó: 11432 fő
  • RelakS
    #175
    Kezdem látni...
  • Mike
    #174
    Bár persze úgyis az lesz amit a vezetőség kitalál, aztán tetszik-nem tetszik
    aki meg az a rendszer nem fele meg, keres magának másik fórumot, vagy alkalmazkodik
  • Mike
    #173
    igazából a polfórum pár ember belterjes játszótere
  • Mike
    #172
    ja, blüblüblü

    [ujjával pengeti a száját]
  • RelakS
    #171
    Mitgondolsz, miért csak egy-két topicba szemetelek? Engem úgysem lehet meggyőzni, mást úgysem tudok meggyőzni, viszont amikor egyesek kirohanásait olvasom, még én érzem rosszul magam. Túl érzékeny lennék a politikához?
  • Coine, The A&O
    #170
    Értem én a vicceket, nem kell attól tartani, h. megint überkomolykodni fogok, csak kicsit más lett a felfogásom meg a hozzáállásom, ennyi :)
  • duc
    #169
    Igazad van. Ha vki szétflémel egy topicot, ha már érdemben nem tud hozzászólni, az nem lehet paraszt. A paraszt dolgozik, flame helyett. Aki szétb@ssza a topicokat, nem lehet más, csak egy szánalmas kisgyerek....
  • duc
    #168
    Aki magára veszi, amit írtam, na pont azok miatt merült fel a probléma. :(
  • Mike
    #167
    aki nem nagyon ír a politikába, az inkább ne nagyon szóljon bele, ha lehet
    mi ott nagyon jól elvagyunk
  • Mike
    #166
    A reg kikövetelésével egyetlen bajom van, kényelmetlen. Illetve vannak olyan helyek, ahonnan nem szívesen lépnék be reg nickkel. Ilyen pl. egy internet kávézó

    Egyébként én a reggeletlen hozzászólásokat nem érzem olyan nagy problémának, a flém is reggelve megy általában

    az unreg beszólások meg kit érdekelnek
  • Mike
    #165
    kedvesen parasztozol le olyanokat, akik lazán flemelnek reg nickkel.
    ugyhogy kedvesem, tudod ki a paraszt? aki mondja
  • St
    #164
    Majd nemsokára te tünsz el a picsába
  • RelakS
    #163
    Mondja ezt 1 regeletlen... (nem sértegetni akarlak!!!)
  • RelakS
    #161
    Valake=Valaki :)
  • RelakS
    #160
    A Gumiszobával semmi gondom (hacsak nem az, hogy túl sok a sz@rról folyó téma >:-), de a politika szobában azért jó lenne, ha tisztább fejjel írnának az emberek, és nem sértegetnég egymást (hálistennek engem még nem b@szogattak, habár...)
  • Laalee
    #159
    vedd mar vissza a regi nick ed azzal ertetted a poent is :D (neha)
  • Dzsini
    #158
    elviselnéd ha mondjuk csak 5percenként írhatnál 1x hakapeciként nem? :)
  • Dzsini
    #156
    átolvasgatva az ittenieket...
    letiltani szerintem nemszabadna... kárlenne azokért a sok-sok okos hozzászólásokért :))
    okosabb ötletek az unreg-ekkel kapcsolatban a html letiltása nekik, az idő (2 percenként?) és esetleg méretkorlátos hozzászólások bevezetése (eltekintve a gumiszobától)
  • cloudff7
    #155
    Mi a baj a Gumiszobával? "gumiszoba jellegű"???
  • RelakS
    #154
    Valake (pl Te?) már említette, hogy a Gumiszobához ne kelljen regelni, csak a többihez. Az sztem tök jó lenne, mert a ott a regesek is rendszerint nemnormálisak (lehet, hogy ezért Gumiszoba? Mellesleg az utóbbi időben a politikai szoba is eléggé gumiszoba jellegű... )
  • duc
    #153
    Ahogy most van csak a debil kisgyerekeknek kedvez, akik kis agyacskájukkal nem jutnak át a flame gondolatán...

    Vannak topicok, ahol van helye a flémnek, hiszen szándékosan azért van létrehozva. Ott lehetne nyomni ezerrel, senkit nem érdekel, úgyis csak az néz be aki kíváncsi rá. De az olyan topic, ahol néha értelmes hozzászólások is vannak, nem érdemli meg, hogy szétb@sszák.

    Szerintem nem kéne globálisan az egész SG-n regezni, helyet kell hagyni az unreg állatkodásnak is. Ha ott nem éli ki magát a paraszt, megtalálja a módját a reges topic szétflémelésének is.
  • Mike at home
    #152
    szerintem nem jo. igy jo, ahogy van.
  • St
    #151
    Az volt szerinted? Végigolvastad a topicot?
  • Mixlix
    #150
    Akkor most vihar a biliben effect volt ma ez a topic? :)
  • St
    #149
    Felesleges szavazást csinálni imho, ebben a fórumban már látszik, hogy a törzsközönség jórésze támogatja a dolgot.