286
Eltöröljük a regisztráció nélküli hozzászólás lehetőségét?
  • CSOCSO
    #1
    IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • St
    #2
    Kedves fórumozók!

    Többen jelezték, hogy pár kis taknyos köcsög teleszemetel néhány topicot, és belerondít a többség kulturált eszmecseréjébe.

    Szerintetek megoldódna-e a probléma, ha CSAK REGISZTRÁLTAN lehetne használni a fórumokat?

    Várom a véleményeteket.
  • VinylToy #3
    Nagyon tetszik a gondolat!
  • skorpio7
    #4
    Abszolút egyetértek !
    A nagytöbbség eddig is mégha (nick)névvel is , de vállalta a hozzászólásait és ezzel együtt a saját véleményét , legyen szó bármilyen témáról .
    Vannak ugyan kivételek ( pár normális regisztrálatlan , aki csak 1-1 probléma erejéig ír csak a fórumba ) , de sajnos ahogy a mondás is tartja a "...a búza közé korpa is keveredik..." , nos igen , vki a regisztrálatlan név alatt kiéli kicsinyes vágyait .
    Így mindenképp támogatom az ötletet , hogy csak kötelező regisztráció mellett lehessen hozzászólni .
  • Laalee
    #5
    nem

    az hogy korlatok koze szoritjuk a forumot nem old meg semmit, csak nekunk lesz kenyelmetlen...
  • Laalee
    #6
    emailcimet kb 3 perc csinalni

    es szerintem mindenkinek van legalabb 3 cime amit forumregisztralasra hasznal
  • CSOCSO
    #7
    akkor is az ember megunja...nemhiszem hogy az ember 10 emailt elkezd gyártani mert az előző nickjét bannolták
  • skorpio7
    #8
    Már megbocsáss , de miért lesz kényelmetlen ?!?!
    Itt nem az e-mail címről van szó , hanem arról , hogy az illetőt ezután igenis szenvedjen meg , ha szemetelni akar .Regisztráljon , csináljon újy e-mail címet stb...
    Ha meg esetleg nincs szerencséje és kábeles ( ahol hosszú hónapokig azonos az IP ) , igenis szenvedje meg a saját hülyeségét , hogy jóideig nem látogathatja az oldalt !!!
    Ez a lényege az egésznek !
  • CSOCSO
    #9
    szvsz a bannoltak csak a forumot ne nézhessék mán... sőt nézhessék de ne tudjanak irní...eléggé szemétség hogy még a híreket sem olvashatják bár menjen az is a farkamba aki csak rondítani jár ide
  • Frankie
    #10
    Igen, támogatom. Például kezdhetjük a bannelést csocsoval.
  • CSOCSO
    #11
    nem a bannolásról szól a topic hogy pl kit kéne bannolni..amugy mér engem?:) inkább maradj csöndbe a 32 hozzászolásoddal
  • Frankie
    #12
    Nézd, ma a fórumunkban te kezded a szemetelést, szóval szerintem itt neked van a legkevesebb hiteled.
  • FreddyHawk
    #12
    Csocsó barátom, nem frenki spemmeli tele szeméttel az SG fórumot, hanem Te... Lehet bannolni Csocsót ? Egy szavazat a ban mellett.
  • CSOCSO
    #13
    én szemetelem tele? mivan veled?? névtelen arctalan emberekbel tök elegem van, azt sem tudod ki vagyok de jösz a hülyeségeddel.. 13 hozzászolás nah biztos te is itt vagy már 2 éve...
  • CSOCSO
    #14
    szerintem a logotlanok se tudjanak üzeneteket küldeni!!
  • Frankie
    #15
    Ki vagy?
    Gyerek még...
  • skorpio7
    #16
    Szegény CSOCSO , mindíg csak bántják .
  • duc
    #17
    Legtöbbször tényleg unreg taknyok szemetelnek, aztán meg vihognak az idióta, szintén limit alatti haverjukkal, hogy: hú, ba, ide is hogy beírtam! Millllyen fasza csávó vagyok, nem????

    A jelenség nem szűnne meg, de mérséklődne, az biztos...
  • FreddyHawk
    #18
    Persze jóbarát, szerinted a hozzászólások száma határozza meg az embert ?
    Szemeteltem Én már egy fórum topicot tele ?
    Nem !
    És Te?
    Igen !
    Ki legyen sz*atva ? Természetes Te ! Ez ilyen egyszerű aranyapám ! ( de számodra nyilvánvalóan nagy falat volt ez a logika, ezért lebontottam számodra ovis szintre ... )
  • pedro870
    #19
    csocsofan unreg volt az illető nem csocso nick
  • FreddyHawk
    #20
    Pontosan... Regeletleneket tiltani kellene ...
  • pedro870
    #21
    ...aki benyomta a sok logót.
  • skorpio7
    #22
    Szerintem a mérséklődés közel 90%-os lenne .Az állandó reg-elés igencsak elvenné a kedvét a kis taknyoknak a hülyéskedéstől .
  • BurnBaby
    #23
    támogatva
  • St
    #24
    Ne csocsót szidjuk itt, az egy másik topic.
    A kérdésre várok további véleményeket.

    Lehetne úgy is csinálni, hogy a hírek/cikkek alatt ill. gumiroomban továbbra is regisztrálatlanul hozzászólni, csak a nem cikk fórumokban lenne kötelező a reg.
  • rolika
    #25
    én egyetértek, csak regisztráltan lehessen beírni :) de csocsót azért hagyjátok meg :D
  • St
    #26
    Így van, főleg ha a moderálás során a regisztrált nickkel visszaélőket folyamatosan letiltanánk is.

    Végén úgyis elmenne a kedved, hogy újabb és újabb email címet regisztráljon és azzal újabb és újabb fórum regisztrációt...
  • FreddyHawk
    #27
    Ennyi ellensége van Csocsónak, hogy így szivatnák ?
    Na mindegy,ha nem Te voltál, ezennek elnézésedet kérem.
  • Manta
    #28
    Támogatom.
  • skorpio7
    #29
    Ja igen , CSOCSO védelmében annyit , hogy a kistakony az ő logójával élt vissza , de nem ő offolta a topic-ot .Vmi csocsofan , pisapina , majd B-B , stb... nick néven szemetelt ( szerintem egyugyanazon személy )az IQ 83-as állatka .
  • aabyssx
    #30
    Támogatom.
  • mohus
    #31
    Támogatom
  • Tyll
    #32
    Vote yes.
  • Frankie
    #33
    ok, akkor bocs, de azért elég gyerekesen vitatkozott. Pontosabban nem védte magát.
    meg ha hozzászólás szám szerint ítél meg valakit az már gáz..
    Mutatok én neki olyan nickemet más fórumon ahol nekem is ezres hozzászólásom van.
  • Ramza
    #34
    Maximálisan támogatom.
  • Timber
    #35
    csak regisztralt emberke tudjon IRNI de barki olvashasson. mint a legtobb helyen.

    Akkor is lesznek olyanok akik spammelni jonnek be ... de konnyebb lesz szurni oket

    CSOCSOt meg hagyjatok ... csak szeret feltunoskodni .. de nem rossz arc ^.^
  • Mixlix
    #36
    Az igazi bant csak akkor lehetne elérni ha az illető MAC címét tiltod ki.Ugyanis a hálókártyáját azért nem fogja minden percben kicseréllni, senki.
    Az meg 1 kicsit problémás lenne, le kérni így interneten keresztül, mert ugye, a rooterek az egymást közti kommunikáciokor a sajátját adja meg a másik rooternek. De valahol szerepel az hogy ki akkar adatot küldeni, ergo valahol ott a MAC cím.Tehát nem megoldhatatlan csak kur.... nehéz.
    Elöször is lekell kérnie a regisztrácíónak a címet, minden küldésnél csekkolni, felhívni a userek figyelmét arra, hogy mi is van itt valójában, és széplassan kihal a fórum.
    Mert ugyanis mindenki szeret azért az anonimitás finom, pihe-puha takarója alá bújni.
    Meg valahol, részben erről szól a net.

    Szerintem a bannolással, nem sokra megyünk a jelen pillanatba. De a moderátorok, vagy server gazdák, bánat tudaj ki azért még mindig segíthet 1 szétbarmolt topik rendbe hozásában. Igaz azt lehet ezis egy végetnem érő folyam.
    inkább abba reménkedjünk, hogy hamar elhúz innen az ilyen arc.

    Bár megoldást most nem tudok
  • FreddyHawk
    #37
    Ahhoz a küldő routert is fel kéne nyomnod, hogy a loghoz hozzáférj :)) De ez most itt off, majd máshol megdumcsizzuk Mixlix
  • skorpio7
    #38
    ST !
    Szerintem egyedül a GUMIROOM maradhatna reg nélküli , ott elfér minden szemét ...
    A HÍREK/CIKKEK is mindenképp legyen regisztrált , mert azért ott se hiányzik , hogy a vmennyire kultúrált keretek között zajló vitát megzavarja ( ha már máshol úgysem élheti ki vágyait emberke ) , egy a mostanihoz hasonló kis taknyos .
  • Mixlix
    #39
    Ok.