8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Dono
    #672
    METALLICA NÉGYEVER!
  • Vermyne
    #671
    meghiszem azt....
    ejj csak legyen má kész....
  • lee86
    #670
    maga a Live Shit odabasz! nem fogsz csalódni! Aztán a S&D se kutya a maga tizenvalahányperces jam-részével! :) De ugy összeségében 10/10-es a koncert.
  • Vermyne
    #669
    ejj...most töltöm a Live Shit -et...
    azt mondják tök yo...főleg a Seek & Destroy...
    meglátjuk:)
  • Vermyne
    #668
    köszi
  • lee86
    #667
    fájlcserélők. főként DC-n. ha ezen a hub-on keresel, akkor sztem sikerrel jársz.
  • Vermyne
    #666
    ...metallica forever....így van....
    ...nem tudja valaki h honnét tudom leszedni a maxikat?
  • DarkJedi
    #665
    Ő is nyilatkozik benne.
  • Match
    #664
    akkor miért írták hogy benne van mustain is stb stb?
  • DarkJedi
    #663
    Akkor ne is folytasd a letöltést! :D
    Igazából az kb. Jason kiválásától a St. Angerig követi végig az eseményeket. A banda újra talpra állását, James elvonókúráját, James és Lars között feszülő ellentétet, az új basszer keresését, a St. Anger készítését mutatja be kb.
    Nekem bejött azért :)
  • Match
    #662
    most a some kind of monster mi a francról szól?
    mERT ÉN azt hittem hogy filmként bemutatják a zenekar életét 1980-tól napjainkig....
    lejött eddig belőle vagy 20 perc, de csak azt tárgyalták hogy mi történt velük az utóbbi 5 évben, ami szerintem senkit (legalábbis engem) nem érdekel mert már ezerszer hallhattuk mindenhonnan....lassan fejből tudom az elmúlt 5 év eseményeit napról napra, és akármennyire gondolják ők hoyg ez izgi, kurvára nem az....
  • lee86
    #661
    már csak az a nyamvatt 11. album kéne, hogy teljesen elégedett legyek velük! :)
  • DarkJedi
    #660
    Ez kétségtelen :)
  • lee86
    #659
    najó.. de azóta rendeződtek a dolgok, és -- ezt nem én találtam ki -- jobban érzik magukat, mint valaha a metallica története során!
  • DarkJedi
    #658
    Arra gondoltam hogy James rendesen alkoholfüggő lett, és nem álltak messze a feloszlástól.. de biztos láttad a SKOM-ot úgyhogy tudod ;)
  • Don Vito
    #657
    ja és köszi a fórumcímet!
  • Don Vito
    #656
    Hogy hova vezetett? A banda frankón váltott, lett egy király új bőgős, és naon durva zenék!
  • DarkJedi
    #655
    Csakhogy miközben a vadászlesen ücsörgött, piázgatott is rendesen, ami tudjuk hova vezetett.. :/
  • lee86
    #654
    erről a metallica fórumról! :) Hát igen, Papa Het nem a kis verebeket fürkészhette szabadidejében.. :D
  • Don Vito
    #653
    Bazmeg ez de komoly! honnan van ez akép?
  • lee86
    #652
    johogy, asszem a load-reload érában volt a vadászati pályája csucsán. sztem ez a kép elég meggyőző:)
  • Don Vito
    #651
    Én nem is tudtam hogy ez a Hetfield ilyen nagy vadász! Most nézem a metallica.com-on hogy valami jótékony célra ajánlott fel egy csomó trófeát.
  • jointeer
    #650
    ametallica.com-on mi ez a metallica radio?
  • Match
    #649
    nem :(
  • Don Vito
    #648
    tényleg Match láttad már a Some kind of monstert?
  • Match
    #647
    hát a gitárosok olyan szarok hogy igy másnaposan felfordult tőlük a gyomrom...
  • Don Vito
    #646
    NutellicA
  • Don Vito
    #645
    hallottatok már Nutellicáról? cover banda, elég jól koppintják a metallicát ami a zenét illeti, de az énekes egy az egybe akarja Hetfieldet másolni ami viszont elég szánalmas. mindegy, ha gondoljátok www.nutellica.de
  • lee86
    #644
    Még nem láttam, de volt azota egy ballagásom, szoval mosmár nyugodtan beruházhatok egy DVD-re.. főleg, ha metallica-rol van szo.. asszem még a héten, vagy max a jövö héten meg is teszem, és jövök a beszámolómmal! :)
  • lee86
    #643
    optimistábbak év végét mondanak, sztem kb olyantában fog megjelenni, mint annom a St. Anger.. az asszem május környékén volt, vagy valahogy igy
  • Christiansen
    #642
    Mikor lesz új Metallica album?

    Ha lesz, akkor milyen? Ugye nem St. Anger-es?!

    A 80-as évek beli zenéjüket naon szerettem!!
  • Match
    #641
    még mindig nem láttam :(
  • Don Vito
    #640
    jujj de eltűnt mindenki. vagy csak megutáltátok a metallicát? :) a some kind of monsterről továbbra sincs senkinek véleménye? nem azért mondom elmennék már egy 'tallica koncertre, de addig is nightwish koncival vezetem le a feszültséget. Írjatok!
  • Don Vito
    #639
    senkit nem érdekel a film, vagy senki sem látta?
  • Match
    #638
    ok, koliba ugy sincs tv :D
  • Don Vito
    #637
    a vh1 zenecsatornánál most volt a premierje, de azt hiszem csak az amerikainál (külön műsor van az amcsiknak meg európának) de szerintem a nálunk fogható vh1-en is egy csomószor le fogják adni. vh1=víécs van :)de hülyén néz ki így leírva a neve
  • Match
    #636
    mi?
  • Don Vito
    #635
    akkor marad a vh1 de az csak angolul
  • Match
    #634
    nekem ugy is jó csak nem tudok se dc-zni se torrentezni mert banolnak a netről (koli)
  • Don Vito
    #633
    hi! dc-n vagy torrenten biztosan megtalálod, bár dvd rip formában nem hiszem, esetleg divx-ben.