8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Don Vito
    #592
    én megveszem ha addig élek is
  • lee86
    #591
    ha nagyon otthon vagytok torrentben, akkor privizzetek rám, és megdoblak titeket azzal alinkkel, ahonann letölthető az 1-es és a kettes dvd! Hell yeah! a dvdrip, meg terjed mint a veszedelem, szal ha kell infó, akkor itt vagyok.. :)
    vagy közölhetem itt is a linket?
    [nem meri, mer vorez]
  • DarkJedi
    #590
    Másfél gigát? :D
  • Match
    #589
    nem tod feltolteni valahova?
  • DarkJedi
    #588
    Ja nekem is egy pillanatra megdobbant a szívem.. :))
    De kell majd a DVD, bár már láttam a filmet, de az extrákra kíváncsi vagyok.
  • Match
    #587
    hat, en speciell ugyse fogom megvenni...
    mikor olvastam hirtelen azt hittem jonnek ide koncertezni...mert arra viszont elmennék.
  • DisznajSuli
    #586
    To live is to die = mestermü :-)
  • Don Vito
    #585
    jajj bocs kicsit lemaradtam. nekem nincs időszakos kedvenc számom, kedvenc számokat se nagyon tudnék megnevezni.
    DE! A hivatalos honlapon szerepel hogy Hungary - Mar 8, 2005
    ez pedig barátaim nem más mint a SKOM release-ének időpontja! Áldott legyen az Úr neve! Hallelujah!
  • Lteebee
    #584
    Prince charming
  • lee86
    #583
    mielőtt még lekerülne a topig a első olalról: :)
    nemtom Ti ohgy vagytok vele, de én a Dyers Eve-et folyamatosan körbe körbe hallgatom, amikor csak tudom! a mondanivalóját most kifejezetten átérzem, nomeg Lars amit a lábdobokkal művel az valami pokolian nagy!!
    és Nektek mi mostanában a kedvenc számotok TŐlük?
  • Don Vito
    #582
    mondjuk az igaz. meg egyáltalán nem biztos hogy az aláírásokat egyáltalán eljuttatják a megfelelő helyre.
  • Match
    #581
    nezd meg a beirasokat...
    egy ember ezer neven beirhat akarmit, meg tele van barmolva, es egyaltalan nem hivatalos!

    A hitelessége NULLA!!!!
  • Don Vito
    #580
    De miért is?
  • Match
    #579
    kar hogy a petition online-t mindenki nagyivben leszarja, és baromira jogosan!
  • Don Vito
    #578
    Hi all! aki gondolja írja alá a petíciót, amely a SKOM magyarországi vetítését támogatja.


    SKOM petíció
  • Don Vito
    #577
    hey én elolvastam ezt a kedvcsinálót haver, és nagyon türelmetlen lettem, szerintem nagyon jó lesz csak érkezne már!
  • lee86
    #576
    ja igen, egy kis kedvcsináló a (remélem nem létező) szkeptikusoknak:
    Csekkdisz!
  • lee86
    #575
    bár inkább szedném a DVDR kettes lemezét, a filmet má láttam.. :( nagyon jó bonus stuffok vannak rajta! gyakorlatilag mégegy film! :)
  • lee86
    #574
    én is szedném (onnan) de fos voltam aktiv lenni, és igy várhatok 48 órát! :)
    hálisten épp az előbb találtam rá a kalozkikötőben! :)
  • DarkJedi
    #573
    Na akinek van accountja bithumen-re az húzza, mer feltették ezt: Metallica.Some.Kind.Of.Monster.LiMiTED.DVDRip.XviD-DiAMOND

    Én már szedem ;)


  • lee86
    #572
    uhh.. na jó tudni, h már ilyen release is van.. eddig az Admitone-féle VHS-Screener volt meg, de asszem most beindítom a hajszát a DVDRiP után! :) esetleg egy kiindulási pont? :)
  • A1
    #571
    Sajnálattal közlöm DVD-rip de beszerzés alatt van eredetiben.Metallica.Some.Kind.Of.Monster.LiMiTED.DVDRip.XviD-DiAMOND
  • DarkJedi
    #570
    Eredetiben? Hol vetted?
  • A1
    #569
    Nekem már megvan a Some Kind of Monster szerintem nagyon állat.
  • lee86
    #568
    még ha nem is hivalaosan, de valahogy tuti ott lesz majd remélem valamelyik bolt polcán a SKOM dévédé. mekkora szar lenne má, ha ebből is kimaradnánk? :(

    Humoros és aranyos képek topikot sasoltátok ma már? :)))
  • DarkJedi
    #567
    egyetértek :)
  • Don Vito
    #566
    Ja a másik meg az, hogy a petíciós honlap a moziban való vetítésre vonatkozik, de a DVD az csak más. biztos fenn lesz majd dc++-n de hát csak nem kalózkodok má ha a kedvenc bandámról van szó!
  • DarkJedi
    #565
    Na ez engem is érdekelne... Kíváncsi vagyok már a filmre, remélem be lehet majd szerezni valahol..
  • Don Vito
    #564
    Na hi all! Most nézem a hivatalos honlapon hogy a SKOM DVD január 11-én jelenik meg az USA-ban, meg ott vannak a további megjelenési dátumok is, de Magyarország nincs rajta, de pl.Románia is rajta van. van valami petíciós honlap de csak vagy 250-en írták eddig alá. ha tudtok valamit szóljatok!
  • Don Vito
    #563
    Hi all! Én is hasonló jókat kívánok nektek is!
  • lee86
    #562
    nah.. látom nagy itt a punnadás, de azér ennek elenére Boldog és Sikerekben Gazdag Uj Évet kívánok, minden Metallifan-nak, és ugy szimplán mindenkinek! 2005-ben is legyetek hűségesek a bandához, és hallgasatok sok jó muzsikát!
  • lee86
    #561
    hmm.. a binge & purge audio formátumban a mexikovárosi koncert, dvd formátumban a san diego-i, és a seattle-i, ha jól emléxem.. de végülis lényegtelen, mer akkoriban (meg végülis) ma is tök8 hol vannak, iszonyatosan odabasznak miden fellépéskor! :D:D
  • Lteebee
    #560
    A binge and purge adott rendesen.

    Akkor még tudták...
  • Don Vito
    #559
    Hi! Van egy olyan hogy Cunnig Stunts DVD, ami- ha tévedek javítsatok ki- a Garage Inc. érából való, van még egy olyan hogy Live Shit: Binge & Purge, ami két koncert DVD- je, egy Mexikóvárosi és egy San Diegoi (?) konci. Aztán van egy olyan hogy Cliff 'em all, amely (főleg) rajongók által felvett koncertek, az egész Cliff Burton emlékének szól, hiszen abból az időszakból csak kevés anyag maradt fenn róla. hirtelen nem jut más az eszembe
  • Pogi
    #558
    Na milyen topicok nem vannak.
    All within my hands a tuti, meg az összes többi.
    MOst szereztem meg nemrég a S&M koncertet DVD-n, már megnéztem vagy 50-szer, akinek még nincs meg szerzze meg.Nem tudjátok milyen koncerteket adtak ki, ha egyáltalán adtak ki, még DVD-n?
  • lee86
    #557
    az unnamed feeling nálam kifejezetten bejön!
  • Match
    #556
    nem mindegyik jó,de van amelyik jobb
  • Don Vito
    #555
    hát én meghallgattam ezeket a solo-s st anger verziókat de sztem nem illenek az album hangulatához
  • lee86
    #554
    video is van! van itt minden! gyertek ide:
    Metontour
    aztán görgessetek a nov 9-ei Pensacola-i koncerthez, és nézzétek végig Kirk probálkozásait, meg egy részletet a Bellz-ből..
    :)
  • lee86
    #553
    (sajnos) nem... az egész koncertet rekedt, meg-megszakadó hanggal énekelte végig... biztos vmi megfázás, v nemtom mi lehet a háttérben..