2118
Championship Manager 4
  • Csacsi
    #113
    Rendben, előbb befejezem ezt a játékomat, addig nem hagyom abba, míg bl-t nem nyerek, utána akkor az jön. Köszi az ötletet. :-)

    Egyébként nincsen benne, de majd lesz addon formájában hozzá állítólag.
  • a.carkey
    #112
    Apropó:
    van már benne végre Hungarian League?
  • a.carkey
    #111
    Hozd fel nekem a QPR-t az angol másodosztályból a premierebe. Ha felhoztad premierebe átveszem ...
    :)
  • M.A.D.
    #110
    Én is így gonolom. Azért nem írkálok ide sűrün. Jó pár hónappal ezelőtt írkáltak ide, hogy ennyi bajnokságot nyertem, meg ennyi kupát...stb..
    Elég segg gyerekek. De, ha nekik ez okoz élményt...
  • Csacsi
    #109
    Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?

    Egy nagycsapat már ott van az élen, és letett valamit az asztalra, így joggal várják el, hogy nyerj bajnokságot, kupát, bl-t, uefa-t.

    De Én mint egy nagyon kis porszem csapat managere, azt az utasítást kaptam év elején, hogy ne essek ki ebből az osztályból. Azóta, ha megverem a legjobbak egyikét a bajnokságban, és mint mondtam 3. vagyok, mindig ír a vezetőség, hogy erre nem számítottak, és a nézők is meg vannak lepődve, és nagyon örülnek, hogy engem választottak a csapat élére.

    Szóval szerintem sokkal nagyobb sikerélmény, ha egy kis csapatot felviszel a legnagyobbak közé, és esetleg bl-t, vagy uefat nyersz velük.

    Szerintem ez az igazi kihívás.
  • Buddy
    #108
    szerintem kozepcsapatokkal az igazi, ott lehet lefele es folfele is menni...

    vagy juttass fol egy kiscsapatot es erj el vmit...mondjuk juttasd be vmi kupaba...
  • zaki
    #107
    én eddig mindig nagycsapatokkal nyomtam
  • zaki
    #106
    mi a jobb egy kiscsapattal a feljutásért vagy a benntmaradásért küzdeni, esetleg egy nagycsapattal a bajnokságért és a BLért játszani?
  • zaki
    #105
    bazzeg én a Reallal nyomtam le egy szezont(most fejeztem be), 3. lettem a bajnokságban, spanyol kupa ezüstérmes, európai szuperkupa, és világkupa győztes. aztán most kirúgtak, és most éppen csapatot keresek magamnak
  • zaki
    #102
    ki kivel nyomja a játékban?
  • Csacsi
    #101
    Ja és enyém volt a 100. :D
  • Csacsi
    #100
    Hát az igaz, hogy több lehet a sárga lap, de nem is kapsz annyi gólt meccsnként. Valami valamiért.

    Az állóképességet, meg lehet fejleszteni edzésekkel.

    Bár nem olyan sok a sárga lap, ha jó a tckling képessége a játékosoknak.
  • PetruZ
    #99
    Még hozzátenném, hogy a "hard tackling"-hoz (és a "pressing"-hez) magas állóképesség is kell, különben hamar kifáradnak és jön a "magyar átok" (főleg a védőknél kell erre figyelni). Ja, és magasabb a rizikója a sárga/piros lapoknak is. :)
  • Csacsi
    #98
    Szerintem mindenki egyedi taktikát játszik, és az a lényeg, hogy ne változtasd külön a taktikát, hanem hagyd egy felálással a csapatot játszani, és csak a takitkát állítod.

    Mi a probléma, keveset támadsz? Lehet, hogy long passal kéne játszanod.Vagy sok gólt kapsz? Próbáld a tacklingot hardra állítani. Ahány ember annyi takika, vagy van 100.000 féle variációs lehetőség.

    De ha érdekel, Én a Carreresse csapatával vagyok (olasz c1/a) és velük a taktikám.

    4-1-3-2

    4 védő-ből a 2 szélsőnek, és az egyik középsőnek emberfogás, és védekező mentalitás van beállítva. Az megmaradt középső védőnek zonás védekezés, szintén védekező mentalitással.
    A cédekező középpályás ugyanolyan beállításokkal, mint az előző védő.

    A három középpályáshoz nem nyúltam, csak a két szélső nyíllal eggyel előrébb tolva.

    A két csatár mentalitás pedig gung ho.

    A team tacticsnál, long pass, tackling hard.

    Ha nem nagyon támadunk, akkor a mentalitit felviszem attackingra, vagy gung ho-ra.

    A csk vagy a védekező középpályás legyen, vagy a sima középpályás.

    És használd a squad rotationt.

    Mellesleg nem árt egy jó edző, és egy jó kepus sem.
  • zaki
    #96
    van Patch Crack a gamecopyworld-on
  • zaki
    #95
    szarul menthetted el
  • Joke
    #93
    Talán nézzetek körül itt: http://www.gamecopyworld.com ha van hozzá, akkor itt fenn van.
  • GyaxyBoy
    #92
    Ja nekem is kéne a Patch Crack! PLS
  • zaki
    #91
    ja, értem
  • Csacsi
    #90
    Igen van, de az nem a patcheshez van, és nem tzudom, hogy úgy működne-e rendesen a patch, ha az eredeti cracket használom.
  • zaki
    #89
    crack van a cdn, nem?
  • Csacsi
    #88
    Kijött a patch, ami elég sok mindent orvosol, viszont sajnos még nincsen hozzá crack? Legalábbis én nem találtam. Ha valaki talál, az azonnal szóljon pls.
  • Nasheem
    #87
    Hogy a cm4hez is hozzászóljak.

    Össz-vissz fél órát játszottam vele, úgyhogy benyomásaim nem túl mélyek. Hát nem tudom, kicsit többet vártam. Azt meg nem mondom pontosan mibel, de kiindulva abból, hogy az EAsport mennyit fejlesztett az FAPLM2002-TCM2003 váltáskor, kicsit többet vártam. A cm4 elödjei azért verték a FAPLM-eket, de most fordulni látszik a kocka.

    Ez persze nem azt jelenti, hogy a következö hétvégém nem a cm-mel töltöm:-).
  • Nasheem
    #86
    1., Csak ordibálhatsz a pálya mellQl a játékosaidnak, hogy mit csináljanak az adott szituban, Fifa szerü irányítás nem lehetséges. Persze gyakran elöfordul, hogy basznak halgatni a bekiabálásra, de fogjuk ezt úgy föl hogy nem hallották meg a nagy zajban, esetleg utálnak és direkt nem csinálják:-).
    2., A TCM bizony szeret kidobálgatni, de az 1.21es pacsival ez a rossz szokása elmúlik szinte teljesen. Amíg azt fel nem húzod a gépedre ne is nagyon szenvedj vele, mert csak idegesíteni fog.

    Több infóért gyere a Foci menedzserek topicban, mert zaki már kezd kiakadni.
  • zaki
    #85
    ezt nem a cm4 topicban kellene megbeszélni
  • GyaxyBoy
    #84
    Sztem is elég gáz! Apropó TCM 2003? Hogyan lehet kiválasztani, hogy én írányitsam a játékosokat? Vagy miért írja ki a bill. kiosztást, hogy D lövés S Passz! ???
    Ez csak nálam van, vagy mással is előfordúlt, hogy a TCM 2003 kidobál 1 meccs után?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Joke
    #83
    Nah, megnéztem. Hát.... Ahhoz képest, amenyire felfújták... Azt mondják, nagy adatbázis. Lehet. De mire megyek vele, ha tele van hibákkal? Mert már most annyi idegesítő, pontatlan adatot találtam, hogy totál elment tőle a kedvem. Egyenlőre ennyi. Marad a TCM 2003
  • Joke
    #82
    Hát most belenézek a game-ba, de nem tom mit várjak 440 MB-tól. Egyébként szerintem telejes, nem béta, legalábbis a verziószámból ez derül ki.
  • zaki
    #81
    meg egy editor is kellene
  • Csacsi
    #80
    Hát szerintem ez eléggé béta verzió lesz, amit letöltöttünk, de majd kiderül, holnap megjelenik, és ha 2-3 napon belül nincs újabb verzió, akkor ez lesz a jó, csak majd kell hozzá a patch.Meg egy patchelt crackelt exe.
  • Coco
    #79
    Én is talaáltam vagyis megnéztem:http://dwerk.6x.to
    Itt feltunoen keves MB,de minen megvan kiveve a QS-ok,marha jo minden benne.(Divine!)ja és hoyg inygenes
  • Joke
    #78
    Köszike
  • zaki
    #77
    Joke: mindenkinek 277 megás
  • zaki
    #76
    nekem 2100 celeron, és nálam is lassú
  • Joke
    #75
    Hány mega, mondd meg légyszi plz.
  • Joke
    #73
    És hány mega?Mert ahonna én szedem,feltünöen kevés! 277 mega.
  • GyaxyBoy
    #72
    Helló All!

    Honnan lehetleszedni a Fifa 2003 at és a TOCA Race Driver-t?
    Ja Champions Manager 4 :))
    ftp://leech:[email protected]:6968/
    Most szedem! :))
  • zaki
    #71
    http://hdc.uw.hu/web/default.html én innen szereztem meg
  • Coco
    #70
    Tud vki inygenes oldalt ahonnan le is lehet tolteni?mivel hdc full,wco nem rakja fel...ugyhogy INGYENES oldalt mondjatok nekem lgy szives!Vagy ami nagyon jo lenne ah vki megtenne nekem azt a sziveseeget hogy felrakna egy ftpre és akinek nincs meg(pl én) az letolthetne.Ez még jobban teccene!elore is kosz
  • zaki
    #69
    mit?